Foto
W E L K O M
Inhoud blog
  • Jarig vandaag ! ! !
  • Geboren op 20 oktober 1906
  • Jarig vandaag ! ! !
  • Geboren op 19 oktober 1918
  • Geboren op 18 oktober 1882
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Foto
    IK  BEN  SUPPORTER
    VAN  
    WIM  DE VOCHT
    Foto
    Foto
    Foto
    PAOLO  BETTINI
    Foto
    TOM  BOONEN
    Welkom op mijn blog!
    Foto
    MICHAEL  BOOGERD
    Foto
    TOM  STEELS
    Foto
    ROMAIN  MAES
    Foto

    POESKE  SCHERENS

    Foto
    COSTANTE  GIRARDENGO
    Foto
    ALFREDO  BINDA
    Foto
    FREDDY  MAERTENS
    Foto
    KAREL  KAERS
    Foto
    FRANS  BONDUEL
    Foto
    JACQUES  ANQUETIL
    Foto
    IVAN  BASSO
    Foto

    ROBBIE  McEWEN

    Foto
    JAN  ULLRICH
    Foto
    AXEL  MERCKX
    Foto
    PETER  VAN  PETEGEM
    Foto
    BERT  ROESEMS
    Foto

    DAVIDE  REBELLIN

    Foto
    DE  TOUR  IN  1928
    Foto
    DANIEL  WILLEMS
    Foto
    ROGER  DE VLAEMINCK
    Foto
    WARDJE  JANSSENS
    Foto
    PATRICK  SERCU
    Foto
    MARTIN VAN DEN BOSSCHE
    Foto
    LUDO  DIERICKXSENS
    Foto
    EDWIG  VAN HOOYDONCK
    Foto
    FABIAN  CANCELLARA
    Foto
    BARTJE  DOCKX
    Foto
    NICO  MATTAN
    Foto
    PREBEN  VANHECKE
    Foto
    MIGUEL  INDURAIN
    Foto
    SERGE  BAGUET
    Foto
    JULIEN  STEVENS
    Foto
    BERNARD  HINAULT
    Foto
    FEDERICO  BAHAMONTES
    Foto
    CHARLY  GAUL
    Foto
    SVEN  NYS
    Foto
    GREG  LEMOND
    Foto
    EDDY  PAUWELS
    Foto
    GERRIT  SCHULTE
    Foto
    HERMAN  VAN  SPRINGEL
    Foto
    RAYMOND  IMPANIS
    Foto
    HUGO  KOBLET
    Foto
    NEST  STERCKX
    Foto
    BJÖRN  LEUKEMANS
    Foto
    BRIEK  SCHOTTE
    Foto
    J-P  MONSERE
    Foto
    PHILIPPE  GILBERT
    Foto
    PHILIPPE  THYS
    Foto
    ACHIEL  BUYSSE
    Foto
    TOM  SIMPSON
    Foto
    SEAN  KELLY
    Foto
    CYRILLE  VAN  HAUWAERT
    Foto
    ARIE  VAN  VLIET
    Foto

    RAYMOND  POULIDOR

    Foto
    RICHARD  VIRENQUE
    Foto
    JAN  JANSSEN
    Foto
    ANDRE  DIERICKX
    Foto
    EMILE  DAEMS
    Foto
    EDGARD  DE  CALUWE
    Foto
    FRANS  MELKENBEECK
    Foto
    ROGER  SWERTS
    Foto
    EDGARD  SORGELOOS
    Foto
    LUCIEN  BUYSSE
    Foto

    FIORENZO  MAGNI

    Foto

    MAURICE  DE  WAELE

    Foto
    ROLF  WOLFHOHL
    Foto
    ERIC  DE  VLAEMINCK
    Foto
    EUGENE  CHRISTOPHE
    Foto
    ABRAHAM  OLANO
    Foto
    GILBERT  DESMET 1
    Foto
    MICHELE  BARTOLI
    Foto
    LOUIS  MOTTIAT
    Foto
    EDDY  MERCKX
    MEXICO  CITY  1972
    Foto
    RAMON  ALBERT
    Foto

    IK SUPPORTER VOOR
    DAVE  MERTENS - MALDEREN

    Foto
    DAVE  MERTENS
    ANNOO  2006
    Foto
    HERMAN  FRISON
    Foto
    SVEN  NYS
    Foto
    JOZEF  PLANCKAERT
    Foto
    IGOR  ASTARLOA
    Foto
    STIJN  DEVOLDER
    Foto
    ALBERTO  CONTADOR
    Foto
    FRANS  VERHAEGEN
    Foto
    NIELS  VANDYCK
    MALDEREN
    Foto
    NICK  DE  BLOCK
    WOLVERTEM
    Foto
    ROGER  BAENS
    Foto
    CARLOS  SASTRE
    Foto
    GREG  VAN  AVERMAET
    Foto
    DAMIANO  CUNEGO
    Foto
    HEINZ  MULLER
    Foto
    LARS  BOOM
    Foto
    ALEJANDRO  VALVERDE
    Foto
    MARK  CANVENDISH
    WIELRENNEN

    RENNERS VAN TOEN EN NU.



    24-05-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FBD Insurance Ras - Uitslag 8ste Rit + EINDSTAND

    57ste FBD INSURANCE RAS (IERL) - 2.2 WEDSTRIJD

    VAN 17 TOT 24 MEI 2009

    8ste Rit - Clara - Skerries 155 Km

    UITSLAG

    1. Jaan Kirsipuu (Est) - 3u 25' 13"

    2. Nico Eeckhout (B) z.t.

    3. Ian Wilkinson (GB)

    4. Russ Downing (GB)

    5. Paul Healion (Ierl)

    24. Peter Ronsse (B)

    32. Benny De Schrooder (B)

    119. Sven De Weerdt (B) 8' 55"

    136 Renners in de uitslag - Vandaag 4 opgaven

    E I N D S T A N D

    1. Simon Richardson (GB)

    2. Mads Christensen (Den) op 2' 49"

    3. Jan Barta (Tsj) op 3' 02"

    4. Darren Lapthorne (Austr) op 3' 24"

    5. Ian Wilkinson (GB) op 3' 29"

    13. Benny De Schrooder (B) op 7' 18"

    22. Nico Eeckhout (B) op 8' 45"

    32. Peter Ronsse (B) op 11' 16"

    77. Sven De Weerdt (B) op 32' 53"

    24-05-2009 om 20:41 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Circuit de Lorraine - Uitslag van de 5de Rit + EINDSTAND

    CIRCUIT DE LORRAINE (F) - 2.1 WEDSTRIJD

    VAN 20 TOT 24 MEI 2009

    5de Rit - Rombas - Hayange - 165 Km

    UITSLAG

    1. Sébastien Joly (F) - 45,444 K/u

    2. Cyrille Gautier (F) op 0' 02"

    3. Jan Bakelants (B) z.t.

    4. Blel Kadri (F) z.t.

    5. Nicolas Vogondy (F) z;t;

    15. Ben Hermans (B) op 0' 08".

    22. Bert De Waele (B) z.t;

    23. Geert Verheyen (B) z.t.

    24. Kevin Neirynck (B) z.t.

    28. Bert Scheirlinckx (B) z.t.

    30. Sébastien Delfosse (B) z.t.

    48. Thomas De Gendt (B) op 3' 10"

    49. Johan Coenen (B) z.t.

    50. Joeri Adams (B) op 3' 38"

    51. Michael Van Stayen (B) z.t.

    54. Benjamin Gourgue (B) z.t.

    78. Sven Renders (B) op 7' 19"

    80. Nikolas Maes (B) z.t.

    Opgave : Preben Van Hecke (B)

    102 Renners in de uitslag - Vandaag 14 opgaven

    E I N D S T A N D

    1. Matteo Carrara (It)

    2. Maxime Mederel (F) op 0' 01"

    3. Pimenta Costa Mendes (Portg) op 0' 08"

    4. Ruben Plaza Molina (Sp) op 0' 11"

    5. Martin Elmiger (Zwit) op 0' 26"

    8. Bert De Waele (B) op 0' 32"

    14. Ben Hermans (B) op 0' 53"

    15. Jan Bakelants (B) op 1' 17"

    19. Bert Scheirlinckx (B) op 1' 50"

    20. Sébastien Delfosse (B) op 2' 14"

    22. Geert Verheyen (B) op 2' 42"

    27. Kevin Neirynck (B) op 3' 42'

    39. Joeri Adams (B) op 8' 44"

    42. Johan Coenen (B) op 9' 01"

    53. Benjamin Gourgue (B) op 11' 21"

    54. Nicolas Maes (B) op 11' 25"

    82. Thomas De Gendt (B) op 25' 52"

    86. Michael Van Stayen (B) op 29' 19"

    90. Sven Renders (B) op 30' 17"

    24-05-2009 om 19:22 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ronde van Italië - UItslag van de 15de Rit

    92ste RONDE VAN ITALIË - 100 JAAR JONG

    VAN 9 TOT 31 MEI 2009

    15de Rit - Forli - Faenza - 161 Km

    UITSLAG

    1. Leonardo Bertagnolli (It) - 4u 18' 34"

    2. Serge Pauwels (B) op 0' 54"

    3. Marco Pinotti (It) z.t.

    4. Lars Ytting Bak (Den) z.t.

    5. Marco Marzano (It) op 0' 56"

    6. Andriy Grivko (Oekr) op 1' 27"

    7. Mauro Facci (it) op 1' 49"

    8. Tadej Valjavec (Slo) op 1' 51"

    9. Eduard Vorganov (Rus) z.t.

    10. Kevin Seeldrayers (B) op 1' 56"

    29. Francis De Greef (B) op 7' 12"

    81. Kevin Hulsmans (B) op 17' 59"

    85. Olivier Kaisen (B) op 22' 48"

    88. Jurgen Van Goolen (B) z.t.

    89. Philippe Gilbert (B) z.t.

    92. Christophe Brandt (B) z.t.

    130. Pieter Jacobs (B) z.t.

    132. Bart Dockx (B) z.t.

    153. Dries Devenyns (B) z.t.

    175 Renners in de uitslag - Vandaag 5 opgaven

    RANGSCHIKKING

    1. Denis Menchov (Rus)

    2. Danilo Di Luca (It) op 0' 34"

    3. Levi Leipheimer (USA) op 0' 43"

    4. Franco Pellizotti (It) op 2' 00"

    5. Carlos Sastre (Sp) op 2' 52"

    6. Ivan Basso (It) op 3' 03"

    7. Michael Rogers (Austr) op 3' 05"

    8. Marzio Bruseghin (It) op 5' 26"

    9. David Arroyo Duran (Sp) op 6' 01"

    10. Thomas Lövkvist (Zwed) op 6' 26"

    17. Kevin Seeldrayers (B) op 11' 08"

    24. Francis De Greef (B) op 21' 07"

    50. Serge Pauwels (B) op 55' 44"

    70. Christophe Brandt (B) op 1u 19' 11"

    90. Dries Devenyns (B) op 1u 41' 12"

    96. Kevin Hulsmans (B) op 1u 49' 01"

    99. Phlippe Gilbert (B) op 1u 51' 09"

    102. Jurgen Van Goolen (B) op 1u 53' 53"

    128. Pieter Jacobs (B) op 2u 14' 00"

    162 Olivier Kaisen (B) op 2u 47' 04"

    173. Bart Dockx (B) op 2u 58' 04"

    Rit voor morgen :

    16de Rit - Pergola - Monte Petrano - 237 Km

    De Cols in de 16de Rit

    Monte delle Cesane - 2de Categ. - Na 80,9 Km

    Monte Nerome - 1ste Categ. - Na 156,8 Km

    Monte Catria - 1ste Categ. - Na 202,4 Km

    Aankomst op de Monte Petrano - Na 237 Km

    24-05-2009 om 18:30 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ronde van Catalonië - Uitslag 7de Rit + EINDSTAND

    RONDE VAN CATALONIË - PT WEDSTRIJD

    VAN 18 TOT 24 MEI 2009

    7de Rit - C.A.R.S. Cugat - Circuit Catalunya - 110,8 Km

    UITSLAG

    1. Greg Henderson (N-Zeel) - 2u 26' 51" - 45,271 ku

    2. Loyd Mondory (F) z.t.

    3. Fabio Sabatini (It) z.t.

    4. Thor Hushovd (Noor) z.t.

    5. Pablo Urtasun (Sp) z.t.

    6. Matti Breschel (Den) z.t.

    7. Sabastian Lang (D) z.t.

    8. Leonardo Duque (Col) z.t.

    9. William Bonnet (F) z.t.

    10. Roy Sentjens (B) z.t.

    29. Jurgen Van De Walle (B) z.t.

    74. Wilfried Cretskens (B) z.t.

    134. Dominique Cornu (B) op 3' 15"

    141 Renners in de uitslag - Vandaag 4 opgaven

    E I N D S T A N D

    1. Alejandro Valverde (Sp)

    2. Daniel Martin (Ierl) op 0' 15"

    3. Haimar Zubeldia (Sp) op 0' 22"

    4. Mikel Astarloza (Sp) op 0' 34"

    5. Angel Gomez M.J. (Sp) op 0' 38"

    6. Jakob Fuglsang (Den) op 0' 45"

    7. Alexandr Dychenko (Kaz) op 0' 49"

    8. Xavier Tondo (Sp) op 0' 56"

    9. Samuel Sanchez (Sp) op 1' 42"

    10. David De La Fuente (Sp) op 1' 52"

    55. Dominique Cornu (B) op 20' 51"

    63. Jurgen Van De Walle (B) op 22' 27"

    95. Roy Sentjens (B) op 37' 48"

    121. Wilfried Cretskens (B) op 47' 29"

    24-05-2009 om 16:30 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen van gisteren zaterdag bij ons

    UITSLAGEN VAN GISTEREN ZATERDAG BIJ ONS

    ELITES Z/C en BELOFTEN

    Waregem (W-Vl) - 70 Km - Achter Derny - 15 Vertrekkers

    1. Frank Vandenbroucke - 1u 57'

    2. Davy Commeyne

    3. Sep Vanmarcke

    4. Julien Vermote

    5. Brian Légneel

    Aartrijke (W-Vl) - 117,8 km - 121 Vertrekkers

    1. Mario Willems (Lotenhulle) - 2u41' = 7de zege

    2. Kristof Dereeper op 0' 05"

    3. Sven Vandousselaere

    4. Jack Bauer

    5. Thierry Declercq

    Wolvertem (Brab) - 116 Km - 102 Vertrekkers

    1. Sven Wielandt - 2u 32'

    2. Bart Laeremans op 0' 07"

    3. Steven Dierickx

    4. Jos Kools

    5. Anthony Van Den Berghe

    Tertre (Heng) - 118,4 Km of 16 x 7,4 Km - 15 uur

    OPEN

    Waasmunster (O-Vl) - 95 Km - 94 Vertrekkers

    1. Pieter Cordeel (Stekene) - 2u08' = 2de zege

    2. Andy Michels

    3. Bart Van Speybroek

    4. Michel Le Blon

    5. Bjorn Becque

    JUNIORES

    Destelbergen (O-Vl) - 88 Km - 74 Vertrekkers

    1. Bram Devoldere (Dentergem) = 2de zege

    2. Ruben Oerlemans

    3. Steven Haerinck

    4. Ruben Van Raepenbusch

    5. Perry Bowater

    Smetlede (O-Vl) - 90 Km - 42 Vertrekkers

    1. Guillaume Van Keirsbulck(Lendegem)= 3de zege

    1. Tom Devriendt

    3. Arne Van Snick

    4. Jeffrey De Groote

    5. Jony Martein

    Waasmunster (O-Vl) - 95 Km - 43 Vertrekkers

    1. Robin Wauters - 2u 16'

    2. Robbe Deleu

    3. Thomas Hof

    4. Pieter-Jan Van Overstraeten

    5. Cees-Jan Kortlever

    Michelbeke (O-Vl) - Ster der Vlaamse Ardennen - 112 K

    1. Gijs Van Hoecke (Zaffelare) = 3de zege

    2. Gert Lodewijks

    3. Jef Van Meirhaeghe

    4. Jochen Deweer

    5. Jens Vandenbussche

    Ruisbroek-Puurs (Antw) - Klein Brabant Classic- 135 Km

    1. Stef Van Zummeren

    2. Roman Vanstaen

    3. Nick Van Der Lijke

    4. Kevin Reynders

    5. Joren Segers

    NIEUWELINGEN

    Destelbergen (O-Vl) - 61 Km - 63 Verttrekkers

    1. Bryan Rossignol (Welle) = 2de zege

    2. Twan Brusselman

    3. Jasper Dult

    4. Jelle Donders

    5. Jens De Winne

    Meigem (O-Vl) - 64 Km - 74 Vertrekkers

    1. Jonas Rickaert (Sint-Eloois-Vijve) = 3de zege

    2. Moreno Geerts op 0' 50"

    3. Gregory Berrevoetrs op 0' 55"

    4. Jens Couckuyt op 1' 00"

    5. Matthias De Vrient

    Oostnieuwkerke (W-Vl) - 61,5 Km - 34 Vertrekkers

    1. Indiana Slabinck (Heist) - 1u34' = 2de zege

    2. Thybo Notredame op 0' 26'

    3. Arthur Vanlokeren

    4. Maxime Farazijn

    5. Wout Vanneste

    Balen (Antw) - Lotto-Ridley Tour

    1. Robin Venneman - 1u 34'

    2. Kim Van Leemput

    3. Maarten Van Trijp

    4. Amaury Capiot

    5. Stephen Cuyken

    DAMES ELITES

    Wodecq (Heng) - 93 Km - 52 Deelneemsters

    1. Jolien D' Hoore (Merelbeke) - 2u 30'

    2. Nathalie Lamborelle (Lux)

    3. Corine Hierckens

    4. Kelly Druyts

    5. Sofie Verdonck

    6. Lensy Debboudt

    7. Anne-Marie Schmitt (Lux)

    8. Ilse Fiers

    9. Elien Vercamer

    10. Lindsey Sticker

    24-05-2009 om 09:43 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Heistse Pijl - Uitslag van gisteren zaterdag

    ELITE M & Z/C en BELOFTEN

    HEIST O/D BERG - HEISTSE PIJL

    UITSLAG - 201 Vertrekkers

    1. Greg Van Avermaet - 165 Km in 3u 33'

    2. Wouter Weylandt

    3. Denis Flahaut (F)

    4. Thomas Vernaeckt

    5. Kenny Lisabeth

    6. Frédérique Robert

    7. Maarten Neyens

    8. Klaas Vantornout

    9. Iljo Keisse

    10. James Vanlandschoot

    150 Renners in de uitslag

    24-05-2009 om 09:11 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Olympia's Tour - Uitslag 5de Rit + EINDSTAND

    OLYMPIA 'S TOUR (N) - 2.2 WEDSTRIJD

    VAN 19 TOT 24 MEI 2009

    5de Rit - Vaals - Vaals - 159,3 Km

    UITSLAG

    1. Tejay Van Garderen (USA) - 4u 05' 11" - 36,9 Ku

    2. Caleb Fairly (USA) op 0' 02"

    3. Lars Petter Nordhaug (Noor) z.t.

    4. Joost Van Leijen (N) z.t.

    5. Sebastian Bakk (Zwed) z.t.

    17. Jonathan Dufrasne (B) op 1' 07"

    47. Maarten Vlasselaar (B) op 1' 14"

    Opgave van :

    Steve Schets (B) - Dimitri De Fauw (B)

    Nicky Cocquyt (B) - Ingmar Depoortere (B)

    en Jeroen Lepla (B)

    80 Renners in de uitslag - Vandaag 54 opgaven

    E I N D S T A N D

    1. Jetse Bol (N) - 18u 31' 25"

    2. Joost Van Leijen (N) op 0' 02"

    3. Tejay van Garderen (USA) op 0' 35"

    4. Christopher Stevenson (Zwed) op 0' 40"

    5. Dennis Van Winden (N) op 0' 51"

    37. Jonathan Dufrasne (B) op 2' 55"

    46. Maarten Vlasselaar (B) op 8' 20"

    24-05-2009 om 00:00 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Fleche du Sud - Uitslag 4de Rit + EINDSTAND

    49ste FLECHE DU SUD (LUX) - 2.2 WEDSTRIJD

    VAN 20 TOT 24 MEI 2009

    4de Rit - Schifflange - Esch/Alzette - 161 KM

    UITSLAG

    1. Fredrik Johansson (Zwed) - 3u 44' 40"

    2. Peter Kusztor (Hong) z.t.

    3. Ben Gastauter (Lux) z;t.

    14. Tom Meeusen (B) op 0' 16"

    23. Kevin Pauwels (B) z.t.

    78. Ludovic Capelle (B) op 1' 59"

    81. Bart Wellens (B) z.t.

    84. Quentin Bertholet (B) z.t.

    E I N D S T A N D

    1. Simon Zahner (Zwit)

    2. Ben Gastauer (Lux) op 0' 16"

    3. Maint Berkenbosch (N) op 0' 24"

    4. Julian Munoz (Col) op 0' 25"

    5. Dirk Müller (D) op 0' 40"

    15. Kevin Pauwels (B) op 1' 24"

    27. Tom Meeusen (B) op 1' 35"

    42. Bart Wellens (B) op 3' 11"

    54. Quentin Bertholet (B) op 3' 52"

    61. Mudovic Capelle (B) op 7' 01"

    24-05-2009 om 00:00 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jarig vandaag ! ! !
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    In het Ierse Carrick-on-Suir werd SEAN KELLY geboren op 24 mei 1956. Hij was prof van 1977 tot 1994 en wat voor een prof !!! Zijn volledig palmares opsommen is haast onbegonnen werk, daarom beperk ik zijn successen tot de mooiste uit zijn carrière. Hij won de Ronde van Lombardije in 1983 - 1985 en 1991. Hij zegevierde in Parijs - Roubaix in 1984 en 1986. Luik - Bastenaken - Luik won hij in 1984 en 1989. In 1984 schreef hij zijn naam op de erelijst van Blois - Chaville. Milaan - Sanremo won hij in 1986 en 1992. Bij ons won hij Gent - Wevelgem in 1988. Datzelfde jaar won hij de Ronde van Spanje ! In 1980 was hij de beste in de 3-Daagse van De Panne. En dan Parijs - Nice, hij won deze rittenkoers in 1982 - 1983 - 1984 - 1985 - 1986 - 1987 en 1988, wie gaat hem dat ooit nog nadoen ? De Ronde van Zwitserland won hij in 1983 en 1990. Het Criterium International schreef hij in 1983 - 1984 en 1987 op zijn naam. De Vuelta al Pais Vasco won hij in 1984 - 1986 en 1987. De ronde van Catalonië won hij in 1984 en 1986. Aan zijn palmares schijnt nooit een einde te komen. Parijs - Bourges won hij in 1984. De Ronde van Ierland won hij in 1985 - 1986 - 1987 en 1991. In 1988 schreef hij zijn naam op de erelijst van de Katalaanse Week Vertel ik tot slot nog dat hij in 1982 - 1983 - 1985 en 1989 de Groene Trui won in de Ronde van Frankrijk waar hij ook nog 5 ritten op zijn naam schreef ! Sean blaast vandaag 51 Kaarsjes uit ! Van hier uit een hele dikke Proficiat – “Congratulations “ aan zijn adres ! Wie kan er nog een "diploma" van 18 jaar prof zijn voorleggen, en geslaagd met de hoogste onderscheiding ?

    24-05-2009 om 00:00 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Geboren op 24 mei 1914
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Wijlen JOHN BRASPENNINCX werd te Hoogstraten geboren op 24 mei 1914 en was prof van 1936 tot 1949 om het in 1951 nog even te proberen. Een echte “hoogvlieger is hij nooit geweest en zijn mooiste zeges zijn ongetwijfeld Kampioen van Nederland op de weg bij de onafhankelijke in 1936 en Kampioen van Nederland op de weg bij de elite in 1937 en 1942. Zijn beste jaar was 1938 met overwinningen te Mere – Roosendaal – Sint-Kathelijne-Waver – Antwerpen-Kiel – Watermaal-Bosvoorde en Turnhout. In 1938 was hij ook nog de beste in Awans – Bierset. Vermeld ik nog zijn overwinningen in 1936 te Roosendaal en in 1937 te Tongeren en in 1949 de Acht van Chaam, dan hebben we het zowat gehad. John overleed te Zundert op 7 januari 2008.

    24-05-2009 om 00:00 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    23-05-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Fleche du Sud - Uitslag 3de Rit

    49ste FLECHE DU SUD (LUX) - 2.2 WEDSTRIJD

    VAN 20 TOT 24 MEI 2009

    3de Rit - Ettelbruck - Rumelange - 157,7 Km

    UITSLAG

    1. Marcel Kittel (D) - 3u 40' 11"

    2. Roger Kluge (D) z.t.

    3. Andreas Stauff (D) z.t.

    4. Tom Meeusen (B) z.t.

    5. Christian Poos (Lux) z.t.

    7. Bart Wellens (B) z.t.

    13. Kevin Pauwels (B) z.t.

    74. Quentin Bertholet (B) op 0' 32"

    104. Ludovic Capelle (B) op 3' 33"

    RANGSCHIKKING

    1. Simon Zahner (Zwit)

    2. Maint Berkenbosch (N) op 0' 24"

    3. Julian Munoz (Col) op 0' 25"

    16. Kevin Pauwels (B) op 1' 24"

    21. Bart Wellens (B) op 1' 28"

    36. Tom Meeusen (B) op 1' 35"

    23-05-2009 om 21:49 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Circuit de Lorraine - Uitslag van de 4de Rit

    CIRCUIT DE LORRAINE (F) - 2.1 WEDSTRIJD

    VAN 20 TOT 24 MEI 2009

    4de Rit - Bruyeres - Forbach - 147,5 Km

    UITSLAG

    1. Michel Kreder (N) - 3u 27' 11" - 42,716 K/u

    2. Tony Galoppin (F) z.t.

    3. Lilian Jegou (F) z.t.

    4. Vallejo Dominguez a.(Sp) z.t.

    5. Ludovic Turpin (F) z.t.

    14. Michael Van Stayen (B) op 0' 25"

    27. Jan Bakelannts (B) z.t.

    32. Bert De Waele (B) z.t.

    33. Johan Coenen (B) z.t.

    46. Sven Renders (B) z.t.

    50. Ben Hermans (B) z.t.

    56. Bert Scheirlinckx (B) z.t.

    57. Sébastien Delfosse (B) z.t.

    67. Thomas De Gendt (B) op 0' 35"

    68. Geert Verheyen (B) z.t.

    69. Kevin Neirynck (B) z.t.

    72. Nicolas Maes (B) z.t.

    77. Preben Van Hecke (B) z.t.

    81. Benjamin Gourgue (B) z.t.

    86. Joeri Adams (B) z.t.

    116 Renners in de uitslag - Vandaag geen opgaven

    Rangschikking werd nog niet vrij gegeven

    23-05-2009 om 19:32 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ronde van Italië - Uitslag van de 14de Rit

    92ste RONDE VAN ITALIË - 100 JAAR JONG

    VAN 9 TOT 31 MEI 2009

    14de Rit - Campi Bisenzio - Bologna - 172 Km

    UITSLAG

    1. Simon Gerrans (Austr) - 4u 16' 48" - 40,186 K/u

    2. Rubens Bertaglioti (It) op 0' 12"

    3. Francesco Gavazzi (It) op 0' 18"

    4. Evgeny Petrov (Rus) op 0' 24"

    5. Philip Deignan (Ierl) op 0' 27"

    6. Christopher Froome (GB) op 0' 36"

    7. Vasili Kiryienka (W-Rus) op 0' 41"

    8. Francesco Reda (It) op 1' 01"

    9. Andriy Grivko (Oekr) op 1' 04"

    10. Franco Pellizotti (It) z.t.

    22. Philippe Gilbert (B) op 1' 19"

    32. Kevin Seeldrayers (B) op 1' 37"

    41. Francis De Greef (B) op 1' 48"

    55. Jurgen van Goolen (B) op 2' 39"

    63. Christophe Brandt (B) op 3' 09"

    90. Dries Devenyns (B) op 4' 24"

    95. Serge Pauwels (B) op 5' 14"

    100. Kevin Hulsmans (B) op 5' 32"

    128. Olivier Kaisen (B) op 12' 24"

    159. Bart Dockx (B) op 16' 52"

    160. Pieter Jacobs (B) z.t.

    Opgave van : Jelle Vanendert (B)

    180 Renners in de uitslag - Vandaag 6 opgaven

    RANGSCHIKKING

    1. Denis Menchov (Rus)

    2. Danilo Di Luca (It) op 0' 34"

    3. Levi Leipheimer (USA) op 0' 43"

    4. Franco Pellizotti (It) op 2' 00"

    5. Carlos Sastre (Sp) op 2' 52"

    6. Ivan Basso (It) op 3' 03"

    7. Michael Rogers (Austr) op 3' 05"

    8. Gilberto Simoni (It) op 5' 17"

    9. Marzio Bruseghin (It) op 5' 26"

    10. David Arroyo Duran (Sp) op 6' 01"

    21. Kevin Seeldrayers (B) op 11' 08"

    31. Francis De Greef (B) op 15' 51"

    66. Serge Pauwels (B) op 57' 00"

    68. Christophe Brandt (B) op 58' 19"

    90. Dries Devenyns (B) op 1u 20' 20"

    98. Phlippe Gilbert (B) op 1u 30' 17"

    100. Kevin Hulsmans (B) op 1u 32' 58"

    122. Pieter Jacobs (B) op 1u 37'200"

    101. Jurgen Van Goolen (B) op 1u 33' 01"

    167 Olivier Kaisen (B) op 2u 26' 12"

    178. Bart Dockx (B) op 2u 37' 12"

    Rit voor morgen :

    15de Rit - Forli - Faenza - 161 Km

    De Cols in de 15de Rit

    Passo dell' Eremo - 2de Categ. - Na 54,8 Km

    Colle Carnavale - 3de Categ. - 72,1 Km

    Monte Casale - 3de Categ. - 125,3 Km

    Monte Trebbio - 2de Categ. - 135,1 Km

    23-05-2009 om 19:02 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ronde van Catalonië - Uitslag van de 6de Rit

    RONDE VAN CATALONIË - PT WEDSTRIJD

    VAN 18 TOT 24 MEI 2009

    6de Rit - Torredembarra - Barcelona 150,5 Km

    UITSLAG

    1. Thor Hushovd (Noor) - 3u 26' 43" - 43,683 Ku

    2. Fabio Sabatini (It) z.t.

    3. Greg Henderson (N-Zeel) z.t.

    4. Matti Breschel (Den) z.t.

    5. Leonardo Duque (Col) z.t.

    6. Marco Bandiera (It) z.t.

    7. Brett Lancaster (Austr) z.t.

    8. Samuel Dumoulin (F) z.t.

    9. Nicolas Roche (Ierl) z.t.

    10. Roy Sentjens (B) z.t.

    50; Wilfried Cretskens (B) z.t.

    80. Jurgen Van De Walle (B) z.t.

    84. Dominique Cornu (B) z.t.

    145 Renners in de uitslag - Vandaag 5 opgaven

    RANGSCHIKKING

    1. Alejandro Valverde (Sp)

    2. Daniel Martin (Ierl) op 0' 15"

    3. Haimar Zubeldia (Sp) op 0' 22"

    4. Mikel Astarloza (Sp) op 0' 34"

    5. Angel Gomez M.J. (Sp) op 0' 38"

    6. Jakob Fuglsang (Den) op 0' 45"

    7. Alexandr Dychenko (Kaz) op 0' 49"

    8. Xavier Tondo (Sp) op 0' 56"

    9. Samuel Sanchez (Sp) op 1' 42"

    10. David De La Fuente (Sp) op 1' 52"

    51. Dominique Cornu (B) op 17' 36"

    63. Jurgen Van De Walle (B) op 22' 27"

    96. Roy Sentjens (B) op 37' 48"

    125. Wilfried Cretskens (B) op 47' 29"

    23-05-2009 om 18:14 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FBD Insurance Ras (Ierl) - Uitslag van de 7de Rit

    57ste FBD INSURANCE RAS (IERL) - 2.2 WEDSTRIJD

    VAN 17 TOT 24 MEI 2009

    7de Rit - Castlebar - Clara - 149,6 Km

    UITSLAG

    1. Sam Bennett (Ierl) - 3u 21' 43" - 44,5 K/u

    2. Joachim Tolles (D) z.t.

    3. Jaan Kirsipuu (Est) z.t.

    4. Nico Eeckhout (B) z.t.

    5. Russ Downing z.t.

    65. Benny De Schrooder (B) z.t.

    80. Peter Ronsse (B) z.t.

    102. Sven De Weerdt (B) z.t.

    opgave van :

    Bert Roesems (B) - Niet meer gestart

    140 Renners in de uitslag - Vandaag 5 opgaven

    RANGSCHIKKING

    1. Simon Richardson (GB)

    2. Mads Christensen (Den) op 2' 49"

    3. Jan Barta (Tsj) op 3' 02"

    4. Darren Lapthorne (Austr) op 3' 24"

    5. Ian Wilkinson (GB) op 3' 29"

    13. Benny De Schrooder (B) op 7' 18"

    23. Nico Eeckhout (B) op 8' 45"

    33. Peter Ronsse (B) op 11' 16"

    67. Sven De Weerdt (B) op 23' 58"

    23-05-2009 om 17:59 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Olympia's Tour - Uitslag van de 4de Rit

    OLYMPIA 'S TOUR (N) - 2.2 WEDSTRIJD

    VAN 19 TOT 24 MEI 2009

    4de Rit - Anholt (D) - Gendingen - 155,4 Km

    UITSLAG

    1. Theo Bos (N) - 3u 27' 15" - 44,989 K/u

    2. Alexander Kristoff (Noor) z.t.

    3. Johan Lindgren (Zwed) z.t.

    4. Eddy Van Ijzerdoorn (N) z.t.

    5. Jonas Aaen Jörgensen (Den) z.t.

    6. Steve Schets (B) z.t.

    19. Dimitri De Fauw (B) z.t.

    55. Jonathan Dufrasne (B) z.t.

    62. Ingmar Depoortere (B) z.t.

    68. Jeroen Lepla (B) z.t.

    88. Maarten Vlasselaar (B) z.t.

    91. Nicky Cocquyt (B) z.t.

    134 Renners in de uitslag - Vandaag geen opgaven

    RANGSCHIKKING

    1. Christopher Stevenson (Zwed) - 3u 49' 27"

    2. Peter Schep (N) op 0' 20"

    3. Jetse Bol (N) op 0' 25"

    4. Joost Van Leijen (N) op 0' 31"

    5. Jos Pronk (N) op 0' 39"

    44. Steve Schets (B) op 1' 30"

    78. Jonathan Dufrasne (B) op 2' 15"

    81. Dimitri De Fauw (B) op 2' 17"

    98. Maarten Vlasselaar (B) op 7' 33"

    125. Nicky Cocquyt (B) op 21' 14"

    130. Jeroen Lepla (B) op 25' 33"

    132. Ingmar Depoortere (B) op 27' 54"

    23-05-2009 om 17:18 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Waar wordt er morgen zondag bij ons gereden ?

    WAAR WORDT ER MORGEN ZONDAG GEREDEN ?

    ELITES Z/C en BELOFTEN

    Ham (Limb) - 116 Km - 16 uur

    Oostnieuwkerke-Sleihage (W-Vl) - 110,2 Km - 15 uur

    Pepingen (Brab) - 115 Km - 15 uur

    Temse (O-Vl) - 114 Km - 15 uur

    Puurs-Ruisbroek (Antw) - Klein Brabant Classic

    163,9 Km - 13 uur

    Deux-Acren (Heng) - 172 Km - 13u30

    OPEN

    Hoeleden (Brab) - 95 Km - 15 uur

    Retie (Antw) - 98 Km - 15 uur

    JUNIORES

    Gentbrugge (O-Vl) - 80 Km - 15 uur

    Kerniel-Borgloon (Limb) - 93,8 Km - 14u30

    Londerzeel -St.Jozef (Brab) - 85 Km - 15 uur

    Oetingen (Brab) - 81 Km - 15 uur

    Quaregnon (Brab) - 122,4 Km - 14u30

    Erwetegem (O-Vl) - Ster der Vlaamse Ardennen

    Ploegentijdrit - 9 Km - 10 uur

    Rit in Lijn - 83 Km - 16 uur

    NIEUWELINGEN

    Ham (Limb) - 68 Km - 13u30

    Herderen (Limb) - 64,6 Km - 15 uur

    Hooglede - St. Jozef (W-Vl) - 60 Km - 15 uur

    Landen - Centrum (Brab) - 55 Km - 15 uur

    Nieuwrode (Brab) - 54 Km - 15 uur

    Verrebroek (O-Vl) - 65 Km - 15 uur

    Woesten (W-Vl) - 63,6 Km - 15 uur

    Kessel-Lo (Brab) - Lotto-Ridley Tour

    70 Km - 14u45

    ASPIRANTEN

    Aartrijke (W-Vl) - Vanaf 13u30

    Sint - Kornelis Horebeke (O-Vl) - Vanaf 13u30

    Wambeek - ternat (Brab) - Vanaf 13 uur

    Bassenge-Roclenge (Luik) - Vanaf 13 uur

    GENTLEMEN

    Asse (Brab) - Tijdrijden - 7 Km - 13 uur

    DAMES ELITES

    Heusden-Zolder (Limb) - 7,8 Km - Tijdrijden - 17u45

    DAMES JEUGD

    Kessel - Lo (Brab) - GP Vlaams Brabant

    Beker v. Vlaanderen - 65 Km - 12u30

    23-05-2009 om 00:00 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jarig vandaag ! ! !
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    In Ruddervoorde werd FERNAND SPELTE geboren op 23 mei 1923. Fernand was prof van 1947 tot 1951 en achter zeges is het echt zoeken. In 1947 won hij te Wetteren, en in 1949 zegevierde hij te Overpelt. In 1947 werd hij 3de in de zesdaagse van Brussel, in 1948 werd hij andermaal 3de in de zesdaagse van Gent en in 1949 was hij nog maar eens 3de in de zesdaagse van New York.. In 1947 werd hij Kampioen van België bij de onafhankelijke sprint op de baan! Op het laatste van zijn 5 jarige loopbaan als renner reed hij voor Mercier-Hutchinson.

    23-05-2009 om 00:00 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ook jarig vandaag
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    In Geluwe werd ROGER VERSCHAEVE geboren op 13 mei 1951. Hij was prof was van 1973 tot 1982 ! Roger zijn overwinningen die mij bekend zijn : In 1974 won hij te Oostduinkerke. In 1975 zegevierde hij te Adinkerke. In 1978 was hij de beste te Sint-Denijs en te Woesten, en won hij de Omloop van de Vlasstreek. In 1980 tenslotte won hij te Koksijde en te Wezembeek-Oppem

    23-05-2009 om 00:00 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Geboren op 23 mei 1929
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    In Waarschoot werd FIRMIN BRAL geboren op 23 mei 1929. Firmin was prof van 1953 tot 1962, zijn mooiste zeges zijn vrij snel opgesomd wat niets verminderd aan zijn verdienste als renner ! In 1953 won hij te Gistel. In 1954 zegevierde hij in Sint-Niklaas. In 1955 deed hij dat in Vichte en Strijpen. In 1956 was hij de beste in Eeklo, en in 1958 tenslotte won hij de Grote Bevrijdingsprijs. Firmin overleed te Eeklo op 11 maart 2009.

    23-05-2009 om 00:00 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    22-05-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Fleche du Sud - Uitslag van de 2de Rit

    49ste FLECHE DU SUD (LUX) - 2.2 WEDSTRIJD

    VAN 20 TOT 24 MEI 2009

    2de Rit - Wiltz - Troisvierges

    UITSLAG

    1. Simon Zahner (Zwit) - 3u 46' 49" - 37,6 K/u

    2. Maint Berkenbosch (N) op 0' 03"

    3. Julian Munoz (Col) z.t.

    4. Ben Gastauer (Lux) op 0' 04"

    5. Dirk Müller (D) op 0' 33"

    8. Bart Wellens (B) op 1' 04"

    11. Tom Meeusen (B) op 1' 10"

    32. Kevin Pauwels (B) z.t.

    69. Ludovic Capelle (B) z.t.

    73. Quentin Bertholet (B) z.t.

    RANGSCHIKKING

    1. Simon Zahner (Zwit)

    2. Maint Berkenbosch (N) op 0' 24"

    3. Julian Munoz (Col) op 0' 25"

    18. Kevin Pauwels (B) op 1' 24"

    26. Bart Wellens (B) op 1' 28"

    41. Tom Meeusen (B) op 1' 35"

    44. Quentin Bertholet (B) op 1' 37"

    57. Mudovic Capelle (B) op 1' 45"

    22-05-2009 om 20:44 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Circuit de Lorraine - Uitslag van de 3de Rit

    CIRCUIT DE LORRAINE (F) - 2.1 WEDSTRIJD

    VAN 20 TOT 24 MEI 2009

    3de Rit Pagny sur Moselle - La Bresse - 198 Km

    UITSLAG

    1. Ruben Plaza Molina (Sp) - 4u 27' 58"

    2. Matteo Carrara (It) z.t.

    3. Maxime Mederel (F) op 0' 02"

    4. Pimenta Costa Mendes (Port) z.t.

    5. Antony Roux (F) op 0' 26"

    6. Bert de Waele (B) z.t.

    15. ben Hermans (B) op 0' 47"

    20. Jan Bakelants (B) op 1' 21"

    22. Bert Scheirlinckx (B) op 1' 44"

    27. Johan Coenen (B) z.t.

    35. Sébastien Delfosse (B) op 2' 08"

    37. Geert Verheyen (B) op 2' 11"

    45. Kevin Neirynck (B) op 3' 26"

    48. Benjamin Gourgue (B) z.t.

    53. Nikolas Maes (B) op 3' 58"

    57. Joeri Adams (B) op 4' 58"

    64. Preben Van Hecke (B) op 6' 09"

    94. Thomas De Gendt (B) op 21' 34"

    97. Michael Van Stayen (B) z.t.

    101. Sven Renders (B) z.t.

    Opgave : Gianni Meersman (B)

    116 Renners in de uitslag - Vandaag 3 opgaven

    RANGSCHIKKING

    1. Matteo Carrara (It)

    2. Maxime Mederel (F) op 0' 04"

    3. Pimenta Costa Mendes (Portg) op 0' 08"

    4. Ruben Plaza Molina (Sp) op 0' 11"

    5. Martin Elmiger (Zwit) op 0' 26"

    7. Bert De Waele (B) op 0' 32"

    15. Ben Hermans (B) op 0' 53"

    19. Jan Bakelants (B) op 1' 27"

    21. Bert Scheirlinckx (B) op 1' 50"

    32. Sébastien Delfosse (B) op 2' 14"

    enz…

    22-05-2009 om 19:20 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FBD Insurance Ras (Ierl) - Uitslag van de 6de Rit

    57ste FBD INSURANCE RAS (IERL) - 2.2 WEDSTRIJD

    VAN 17 TOT 24 MEI 2009

    6de Rit - Scariff - Castlebar - 159,2 Km

    UITSLAG

    1. Paul Healion (Ierl) - 3u 45' 26"

    2. Jaan Kirsipuu (Est) z.t.

    3. Nicholas Walker (Austr) z.t.

    4. Nico Eeckhout (B) z.t.

    5. Kasper Jebjerg (Den) z.t.

    30. Sven De Weerdt (B) z.t.

    33. Benny De Schrooder (B) z.t.

    36. Bert Roesems (B) z.t.

    64. Peter Ronsse (B) z.t.

    145 Renners in de uitslag - Vandaag 5 opgaven

    RANGSCHIKKING

    1. Simon Richardson (GB)

    2. Mads Christensen (Den) op 2' 49"

    3. Jan Barta (Tsj) op 3' 02"

    4. Bert Roesems (B) op 3' 19"

    14. Benny De Schrooder (B) op 7' 18"

    24. Nico Eeckhout (B) op 8' 45"

    34. Peter Ronsse (B) op 11' 16"

    70. Sven De Weerdt (B) op 23' 58"

    22-05-2009 om 18:15 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ronde van Italië - Uitslag van de 13de Rit

    92ste RONDE VAN ITALIË - 100 JAAR JONG

    VAN 9 TOT 31 MEI 2009

    13de Rit - Lido di Camaiore - Firenze 176 Km

    UITSLAG

    1. Mark Cavendish (GB) - 3u 48' 36" - 45,931 Ku

    2. Alessandro Petacchi (It) z.t.

    3. Allan Davis (Austr) z.t.

    4. Robert Hunter (Z-Afr) z.t.

    5. Tyler Farrar (USA) z.t.

    6. Juan José Haedo (Arg) z.t.

    7. Robert Forster (D) z.t.

    8. Ben Swift (GB) z.t.

    9. Davide Vigano (It) z.t.

    10. Sébastien Hinault (F) z.t.

    29. Kevin Seeldrayers (B) z.t.

    45. Bart Dockx (B) z.t.

    51. Christophe Brandt (B) z.t.

    58. Francis De Greef (B) z.t.

    59. Serge Pauwels (B) z.t.

    112. Droes Devenyns (B) op 0' 23"

    114. Olivier Kaisen (B) op 0' 28"

    118. Pieter Jacobs (B) z.t.

    127. Kevin Hulsmans (B) z.t.

    145. Phlippe Gilbert (B) op 0' 57"

    180. Jelle Vanendert (B) op 5' 41"

    181. Jurgen Van Goolen (B) z.t.

    186 Renners in de uitslag - Vandaag geen opgave

    RANGSCHIKKING

    1. Denis Menchov (Rus)

    2. Danilo Di Luca (It) op 0' 34"

    3. Levi Leipheimer (USA) op 0' 40"

    4. Franco Pellizotti (It) op 2' 00"

    5. Carlos Sastre (Sp) op 2' 52"

    6. Michael Rogers (Austr) op 2' 59"

    7. Ivan Basso (it) op 3' 00"

    8. Gilberto Simoni (It) op 4' 38"

    9. Marzio Bruseghin (It) op 5' 26"

    10. Thomas Lövkvist (Zwed) op 5' 53"

    23. Kevin Seeldrayers (B) op 10' 35"

    31. Francis De Greef (B) op 15' 07"

    68. Serge Pauwels (B) op 52' 50"

    71. Christophe Brandt (B) op 56' 14"

    93. Dries Devenyns (B) op 1u 17' 00"

    105. Kevin Hulsmans (B) op 1u 28' 30"

    106. Philippe Gilbert (B) op 1u 30' 02"

    122. Pieter Jacobs (B) op 1u 37'200"

    125. Jelle Vanendert (B) op 1u 40' 35"

    178 Olivier Kaisen (B) op 2u 14' 52"

    184. Bart Dockx (B) op 2u 21' 24"

    Rit voor morgen :

    14de Rit - Campi Bisenzio - Bologna - 172 Km

    De Cols in de 14de Rit

    Passo della Collina - 2de Categ - Na 40,4 Km

    Valico di Mediano - 2de categ - Na 77 Km

    Valico di Tolè - 2de categ - Na 117 Km

    Mongardino - 3de categ - Na 149 Km

    Aankomst op de San Luca - Na 172 Km

    Dat is een klim van ongeveer 2 Km

    22-05-2009 om 17:56 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ronde van Catalonië - Uitslag 5de Rit

    RONDE VAN CATALONIË - PT WEDSTRIJD

    VAN 18 TOT 24 MEI 2009

    5de Rit - La Seu D'Urgell - Torredembarra 201,3 Km

    UITSLAG

    1. Nikolai Trussov (Rus) - 4u 28' 58"

    2. Thor Hushovd (Noor) z.t.

    3. Fabio Sabatini (It) z.t.

    4. Greg Henderson (N-Zeel) z.t.

    5. Pablo Urtasun (Sp) z.t.

    6. Leonardo Duque (Col) z.t.

    7. Loyd Mondory (F) z.t.

    8. Hilton Clarke (Austr) z.t.

    9. Angelo Furlan (It) z.t.

    10. Matti Breschel (Den) z.t.

    20. Roy Sentjens (B) z.t.

    42. Wilfried Cretskens (B) z.t.

    102. Jurgen Van De Walle (B) z.t.

    129. Dominique Cornu (B) op 0' 47"

    RANGSCHIKKING

    1. Alejandro Valverde (Sp)

    2. Daniel Martin (Ierl) op 0' 15"

    3. Haimar Zubeldia (Sp) op 0' 22"

    4. Mikel Astarloza (Sp) op 0' 34"

    5. Angel Gomez M.J. (Sp) op 0' 38"

    51. Dominique Cornu (B) op 17' 36"

    63. Jurgen Van De Walle (B) op 22' 27"

    98. Roy Sentjens (B) op 37' 48"

    130. Wilfried Cretskens (B) op 47' 29"

    Nog 150 Renners in de uitslag

    22-05-2009 om 17:34 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Olympia's Tour - Uitslag van de 3de Rit

    OLYMPIA 'S TOUR (N) - 2.2 WEDSTRIJD

    VAN 19 TOT 24 MEI 2009

    3de Rit Roosendaal - Roosendaal - 168,4 Km

    UITSLAG

    1. Christopher Stevenson (Zwed) - 3u 49' 27"

    2. Peter Schep (N) op 0' 16"

    3. Johan landstrom (Zwed) op 0' 40"

    4. Marc Reef (N) z.t.

    5. Theo Postma (N) z.t.

    15. Steve Schets (B) op 1' 22"

    87. Nicky Cocquyt (B) op 2' 07"

    92. Dimitri De Fauw (B) z.t.

    94. Jonathan Dufrasne (B) z.t.

    99. Maarten Vlasselaar (B) z.t.

    106. Ingmar Depoortere (B) op 14' 01"

    133. Jeroen Lepla (B) z.t.

    Opgave van :

    Justin van Hoecke (B)

    134 Renners in de uitslag - Vandaag 10 opgaven

    RANGSCHIKKING

    1. Christopher Stevenson (Zwed) - 3u 49' 27"

    2. Peter Schep (N) op 0' 20"

    3. Jetse Bol (N) op 0' 25"

    4. Joost Van Leijen (N) op 0' 31"

    5. Jos Pronk (N) op 0' 39"

    43. Steve Schets (B) op 1' 30"

    79. Jonathan Dufrasne (B) op 2' 15"

    81. Dimitri De Fauw (B) op 2' 17"

    22-05-2009 om 17:21 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen van gisteren donderdag bij ons

    UITSLAGEN VAN GISTEREN DONDERDAG BIJ ONS

    ELITES Z/C en BELOFTEN

    Destelbergen (O) - 116 Km - 100 Vertrekkers

    1. Iljo Keisse (Gent) - 2u 43'

    2. Patrick Cocquyt

    3. Kristof Dereeper

    4. Franky Van Oyen

    5. Wim Vermant

    Herk-de-Stad (Limb) - 112,7 Km - 148 Vertrekkers

    1. Michael Blanchy (Dison) - 2u 40'

    2. Matthew Brammeier

    3. Gediminas Bagdonas

    4. Thijs Droogmans op 0' 10"

    5. Laurent Donnay

    Oordegem (O-Vl) - 110 Km - 109 Vertrekkers

    1. Kaupas Vytautas (Lith) - 2u 35' = 2de zege

    2. Douglas Repacholi op 0' 25"

    3. Mario Willems

    4. Steven De Decker

    5. Frederik penne

    Kampenhout (Brab) - GP Ray. Impanis - 153 Km

    1. Maxim Debusschere (Dadizele) = 2de zege

    2. Gregory Joseph

    3. Jurgen Francois

    4. Kris Boeckmans

    5. David Meys

    Wodecq (Heng) - 122,1 Km - 142 Vertrekkers

    1. Matti Helminen (Fin) - 2u 47'

    2. Stéphane Leveillé op 0' 10"

    3. Kim Borry

    4. Andy Capelle

    5. Dries Beatse

    OPEN

    Hoboken (Antw) - 95,1 Km - 72 Vertrekkers

    1. Bjorn Meersmans (Bornem) - 2u 17'

    2. Guy Smet

    3. Jeroen Das

    4. Dries Echelpoels

    5. Joris Wagemans op 1' 41"

    BELOFTEN

    Deinze (O-Vl) - 108 Km - 112 Vertrekkers

    1. Pieter Cordeel (Stekene) - 2u 22' 18"

    2. Thomas vanhaecke

    3. Valentijn Martens

    4. Gediminas Kaupas

    5. Gianni Marchand

    JUNIORES

    Harelbeke (W-Vl) - 82,8 Km - 73 Vertrekkers

    1. Jonathan Breyne(Moeskroen) - 2u03' = 6de zege

    2. Xandro Meurisse

    3. Dean Devriese

    4. Robbe Deleu

    5. Miguel Vandamme

    Kumtich-Tienen (Brab) - 84 Km - 55 Vertrekkers

    1. Joeri Bueken (Budingen) - 2u00'

    2. James Laureys

    3. Jonas Depré

    4. julien Duchesne

    5. Raf De Haes

    Olen (Antw) - 91 Km - 54 Vertrekkers

    1. Benjamin Geentjens (Zandhoven) - 2u 13'

    2. Joren Segers

    3. Marijn Bal

    4. Thomas Hof

    5. Stef Van Zummeren

    Pepingen (Brab) - 94 Km - 32 Vertrekkers

    1. Maxime Van Waeyenberg (Geraardsbergen)

    2. Maxime Delitte

    3. Serge Dewortelaer

    4. Qyentin Van Heuverswijn

    5. Ruben Janssens

    St. Lambrechts-Herk (Limb) - 85,8 Km - 15 uur

    Geen uitslag van binnen

    Sleidinge (O-Vl) - 84 Km - 50 Vertrekkers

    1. Matthias Vermeire (Landegem) - 2u 03'

    2. Robin Laureyns op 0' 15"

    3. Justin Schless op 0' 20"

    4. Steven Haerinck

    5. Giovanni De Merlier

    Walhain Quartier St. Paul (Brab) - 90 Km - 43 Vertrek.

    1. Tim Kleinloog (Nederland) - 2u 07'

    2. Quentin Borcy

    3. Gaëtan Pons

    4. Twan Kops (N)

    5. Anthony Hubert

    Zottegem-Bevegem (O-Vl) - Trofee der Vlaamse Ardennen

    123 Km

    1. Stijn Provost (Oostkamp) = 3de zege

    2. Francesco Van Coppernolle

    3. David Villavicencio

    4. Niels neudt

    5. Edward Theuns

    NIEUWELINGEN

    Budingen_Zoutleeuw (Brab) - 60 Km - 79 Vertrekkers

    1. Brecht Ruyters (Kortenaken) - 1u 41'

    2. Michael Cools

    3. Jerôme Veeckmans

    Hoboken (Antw) - 60 Km - 68 Vertrekkers

    1. Andre Looij (Nederland) - 1u 32'

    2. Toon Wouters

    3. Michael Broes

    Moorslede (W-Vl) - 63 Km - 66 Vertrekkers

    1. Jonas Rickaert (St. Eloois-Vijve) = 2de zege

    2. Robin Bruneel op 1' 20"

    3. Arthur Vanlokeren op 1' 30"

    Olen (Antw) - 63 Km - 37 Vertrekkers

    1. Bart Buijk (Nederland) - 1u 45'

    2. Eric kramer

    3. Bram Sprangers

    Sleidinge (O-Vl) - 63 Km - 79 Vertrekkers

    1. Timo Quintelier (Lebbeke) - 1u 37'

    2. Niels Van Den Driessche

    3. Mathias Janssens

    Zwevegem (W-Vl) - 62 Km - 61 Vertrekkers

    1. Jelle Donders (Bornem) - 1u 32'

    2. Alexander Maes op 1' 32"

    3. Paco Ghistelinck

    Lommel (Limb) Lotto - Ridley Tour - Proloog 3,2 Km

    1. Laurens Sweeck (Schriek) - 4' 12"

    2. Ruben Boons

    3. Martijn Degreve op 0' 02"

    4. Paul Moerland op 0' 03"

    5. Gilles Loncin op 0' 05"

    Rit in lijn - 64,8 Km

    1. Jeroen Meijers (Nederl) - 1u 30' = 2de zege

    2. Whytic Priem op 0' 03"

    3. Vojtech Nipl

    4. Maarten Van Trijp

    5. Amaury Capiot

    22-05-2009 om 09:36 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen van vandaag vrijdag bij ons

    UITSLAGEN VAN VANDAAG VRIJDAG BIJ ONS

    JUNIORES

    Opbrakel (O-Vl) - Ster der Vlaamse Ardennen - 115 Km

    1. Mike Teunissen - 2u 49' 37"

    2. Frederik Vandewiele

    3. Tim Vanspeybroeck

    4. Jens Demonie

    5. Hannes Vanhie

    NIEUWELINGEN

    Goetsenhoven (Brab) - Lotto - Ridley Tour - 70 Km

    1. Kim Van Leemput - 1u 42'

    2. Jsper de Buyst

    3. Alexander Geuens

    4. Jeroen Meijers

    5. Amaury Capiot

    DAMES ELITES

    Begijnendijk (Brab) - 98 Km - 90 Deelneemsters

    1. Ilse Geldhof - 2u 29'

    2. Corine Hierckens

    3. Sofie De Vuyst

    4. Anne Arnouts

    5. Sylvia Debboudt

    6. Sofie Verdonk

    7. Annick Van leuven

    8. Morgane Van Lierde

    9. Ilse Fiers

    10. Latoya Brulee

    22-05-2009 om 00:00 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Waar wordt er morgen zaterdag bij ons gereden ?

    WAAR WORDT ER MORGEN ZATERDAG GEREDEN

    ELITES M en Z/C en BELOFTEN

    Heist o/d Berg (Antw) - Heistse Pijl - 165 Km - 14 uur

    ELITES Z/C en BELOFTEN

    Waregem (W-Vl) - 70 Km per uitnodiging

    Aartrijke (W-Vl) - 117,8 km of 19 x 6,2 Km - 15 uur

    Wolvertem (Brab) - 116 Km - 14u30

    Tertre (Heng) - 118,4 Km of 16 x 7,4 Km - 15 uur

    OPEN

    Waasmunster (O-Vl) - 95 Km - 17u30

    JUNIORES

    Destelbergen (O-Vl) - 88 Km - 15u30

    Smetlede (O-Vl) - 90 Km - 15 uur

    Waasmunster (O-Vl) - 95 Km - 14 uur

    Michelbeke (O-Vl) - Ster der Vlaamse Ardennen

    112 Km - 14u30

    Ruisbroek-Puurs (Antw) - Klein Brabant Classic

    134,5 Km of 90 Km plus 5 x 8,9 Km - 14 uur

    NIEUWELINGEN

    Destelbergen (O-Vl) - 61 Km - 13u15

    Meigem (O-Vl) - 64 Km - 14u30

    Oostnieuwkerke (W-Vl) - 61,5 Km - 14u30

    Balen (Antw) - Lotto-Ridley Tour - Geen info

    Hainin (Heng) - 64,8 Km of 9 x 7,2 Km - 15 uur

    ASPIRANTEN

    Buggenhout (O-Vl) - Vanaf 13u30

    Sint-Antonius-Zoersel (Antw) - Vanaf 14u30

    DAMES ELITES

    Wodecq (Heng) - 93 Km of 10 x 9,3 Km - 15 uur

    DAMES JEUGD

    Sint-Anthonius-Zoersel (Antw) - 59 Km - 12 uur

    22-05-2009 om 00:00 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jarig vandaag ! ! !
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    In het Estlandse Tartu werd ANDRUS AUG geboren op 22 mei 1970. In 2001 koos hij voor een profloopbaan. Een greep uit zijn mooiste successen tot op heden. In 2001 won hij 5 ritten in de Tour du Maroc, en 2 ritten in de Course de la Solidarité Olympique. Datzelfde jaar won hij de Trophy Rivèra ook nog. In 2002 zegevierde hij in de GP Istria, won hij de 9de Rit in de Vredeskoers, was hij de beste in de GP Nobili Rubinetterie, en won hij de 2de Rit in de Ronde van Polen. In 2004 schreef hij zijn naam op de erelijst van de GP de la Ville de Rennes. In 2005 tenslotte won hij de 4de Rit in de Giro del Trentino.

    22-05-2009 om 00:00 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ook nog jarig vandaag
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    In het Franse Pont-Erambourg werd RAYMOND MARTIN geboren op 22 mei 1949. Hij was prof van 1973 tot 1983 en een verdienstelijke helper met een mager palmares. In 1974 won hij de GP Ouest Franc. In 1978 zegevierde hij in de GP Plumelec en won hij de 1ste Rit in het Criterium International te Draguignan. In 1980 was hij de beste in de 7de Rit van het Criterium Dauphiné Libéré, en won hij de Polymultipliée. Vermeld ik tot slot nog dat hij in 1980 3de werd in de Ronde van Frankrijk, en daarmee hebben we zijn mooiste resultaten gehad.

    22-05-2009 om 00:00 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    21-05-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Circuit de Lorraine - Uitslag van de 2de Rit

    CIRCUIT DE LORRAINE (F) - 2.1 WEDSTRIJD

    VAN 20 TOT 24 MEI 2009

    2de Rit - Briey - Commercy - 162,5 Km

    UITSLAG

    1. Yauheni Hutarovich (W-Rus) - 4u 00' 44"

    2. Maatia Gavazzi (It) z.t.

    3. Sébastien Turgot (F) z.t.

    4. Fabien Bacquet (F) z.t.

    5. Luca Paolini (It) z.t.

    16. Nikolas Maes (B) z.t.

    17. Joeri Adams (B) z.t.

    18. Michael Van Stayen (B) z.t.

    22. Sven Renders (B) z.t.

    24. Kevin Neirynck (B) z.t.

    26. Geert Verheyen (B) z.t.

    27. Preben Van Hecke (B) z.t.

    31. Jan Bakelants (B) z.t.

    37. Benjamin Gourgue (B) z.t.

    46. Bert De Waele (B) z.t.

    65. Sebastien Delfosse (B) z.t.

    66. Ben Hermans (B) z.t.

    67. Bert Scheirlinckx (B) z.t.

    77. Thomas De Gendt (B) z.t.

    81. Gianni Meersman (B) z.t.

    106. Johan Coenen (B) z.t.

    119 Renners in de uitslag - Vandaag 3 opgaven

    RANGSCHIKKING

    Is nog niet beschikbaar

    21-05-2009 om 20:32 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Fleche du Sud - Uitslag van de 1ste Rit

    49ste FLECHE DU SUD (LUX) - 2.2 WEDSTRIJD

    VAN 20 TOT 24 MEI 2009

    1ste Rit - Kayl - Roeser - 158 Km

    UITSLAG

    1. Marcel Kittel (D) - 3u 41' 03"

    2. Cyrille Heymans (Lux) z.t.

    3. Taylor Phinney (USA) z.t.

    4. Dirk Müller (D) z.t.

    5. grisha Janorschke (D) z.t.

    10. Kevin Pauwels (B) op 0' 18"

    16. Tom Meeusen (B) z.t.

    76. Bart Wellens (B) op 0' 04"

    85. Ludovic Capelle (B) z.t.

    150 Renners in de uitslag - Vandaag 3 opgaven

    RANGSCHIKKING

    1. Taylor Phinney (USA)

    2. Marcel Kittel (D) op 0' 03"

    3. Simon Zahner (Zwit) op 0' 04"

    14. Kevin Pauwels (B) op 0' 18"

    21-05-2009 om 20:09 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FBD Insurance Ras (Ierl) - Uitslag van de 5de Rit

    57ste FBD INSURANCE RAS (IERL) - 2.2 WEDSTRIJD

    VAN 17 TOT 24 MEI 2009

    5de Rit - Killorglin - Scariff - 154,6 Km

    UITSLAG

    1. Nicholas Walker (Austr) - 3u 30' 06" - 44,15 Ku

    2. Jaan Kirsipuu (Est) z.t.

    3. Ian Wilkonson (GB) z.t.

    4. Joachim Tolles (D) z.t.

    5. Paul healion (Ierl) z.t.

    7. Nico Eeckhout (B) z.t.

    18. Benny De Schrooder (B) z.t.

    20. Bert Roesems (B) z.t.

    35. Sven De Weerft (B) op 0' 05"

    72. Peter Ronsse (B) z.t.

    150 Renners in de uitslag - Vandaag 1 opgave

    RANGSCHIKKING

    1. Simon Richardson (GB)

    2. Mads Christensen (Den) op 2' 49"

    3. Jan Barta (Tsj) op 3' 02"

    4. Bert Roesems (B) op 3' 19"

    14. Benny De Schrooder (B) op 7' 18"

    23. Nico Eeckhout (B) op 8' 25"

    36. Peter Ronsse (B) op 11' 16"

    75. Sven De Weerdt (B) op 23' 58"

    21-05-2009 om 19:53 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ronde van Italië - Uitslag van de 12de Rit - Tijdrit

    92ste RONDE VAN ITALIË - 100 JAAR JONG

    VAN 9 TOT 31 MEI 2009

    12de Rit - Sestri Levante - Riomaggiore - 60,6 Km

    UITSLAG - TIJDRIT

    1. Denis Menchov (Rus) - 1u 34' 29"

    2. Levi Leipheimer (USA) op 0' 20"

    3. Stefano Garzelli (It) op 1' 03"

    4. Janez Brajkovic (Slo) op 1' 14"

    5. Franco Pellizotti (It) op 1' 27"

    6. Danilo Di Luca (It) op 1' 54"

    7. Bradley Wiggins (GB) op 1' 59"

    8. Gabriele Bosisio (It) op 2' 04"

    9. Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) op 2' 13"

    10. Marzio Bruseghin (It) op 2' 17"

    11. Ivan Basso (It) op 2' 17"

    12. Carlos Sastre Candil (Sp) op 2' 18"

    13. Lance Armstrong (USA) op 2' 26"

    30. Francis De Greef (B) op 5' 12"

    40. Serge Pauwels (B) op 6' 33"

    46. Kevin Seeldrayers (B) op 7' 04"

    72. Olivier Kaisen (B) op 8' 42"

    74. Jelle Vanendert (B) op 8' 45"

    97. Philippe Gilbert (B) op 9' 45"

    106. Pieter Jacobs (B) op 10' 21"

    109. Kevin Hulsmans (B) op 10' 26"

    112. Christophe Brandt (B) op 10' 31"

    122. Bart Dockx (B) op 10' 44"

    130. Jurgen Van Goolen (B) op 11' 09"

    183. Dries Devenyns (B) op 16' 55"

    186 Renners in de uitslag - Vandaag 1 niet gestart

    RANGSCHIKKING

    1. Denis Menchov (Rus)

    2. Danilo Di Luca (It) op 0' 34"

    3. Levi Leipheimer (USA) op 0' 40"

    4. Franco Pellizotti (It) op 2' 00"

    5. Carlos Sastre (Sp) op 2' 52"

    6. Michael Rogers (Austr) op 2' 59"

    7. Ivan Basso (it) op 3' 00"

    8. Gilberto Simoni (It) op 4' 38"

    9. Marzio Bruseghin (It) op 5' 26"

    10. Thomas Lövkvist (Zwed) op 5' 53"

    23. Kevin Seeldrayers (B) op 10' 35"

    31. Francis De Greef (B) op 15' 07"

    68. Serge Pauwels (B) op 52' 50"

    71. Christophe Brandt (B) op 56' 14"

    93. Dries Devenyns (B) op 1u 16' 45"

    101. Jurgen Van Goolen (B) op 1u 25' 53"

    107. Kevin Hulsmans (B) op 1u 28' 10"

    108. Philippe Gilbert (B) op 1u 29' 13"

    119. Jelle Vanendert (B) op 1u 35' 02"

    123. Pieter Jacobs (B) op 1u 37' 00"

    180 Olivier Kaisen (B) op 2u 14' 32"

    185. Bart Dockx (B) op 2u 21' 24"

    Rit voor morgen :

    13de Rit - Lido di Camaiore - Firenze 176 Km

    21-05-2009 om 18:19 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ronde van Catalonië - Uitslag van de 4de Rit

    RONDE VAN CATALONIË - PT WEDSTRIJD

    VAN 18 TOT 24 MEI 2009

    4de Rit - La Pobla de Lillet - Vallnord 175,7 Km

    UITSLAG

    1. Julian Sanchez (Sp) - 4u 46' 29" - 34,808 Ku

    2. Daniel Martin (Ierl) op 0' 06"

    3. Alejandro Valverde (Sp) op 0' 08"

    4. Haimar Zubeldia (Sp) op 0' 12"

    5. Mikel Astarloza (Sp) op 0' 21"

    6. J. Angel Gomez m. (Sp) z.t.

    7. Alexandr Dychenko (Kaz) op 0' 25"

    8. Jakob Fuglsang (Den) op 0' 31"

    9. Xavier Tondo (Sp) op 0' 37"

    10. John Gadret (F) op 1' 06"

    71. Dominique Cornu (B) op 11' 12"

    97. Wilfried Cretskens (B) op 18' 54"

    98. Roy Sentjens (B) z.t.

    124. Jurgen Van De Walle (B) z.t.

    RANGSCHIKKING

    1. Alejandro Valverde (Sp)

    2. Daniel Martin (Ierl) op 0' 15"

    3. Haimar Zubeldia (Sp) op 0' 22"

    4. Mikel Astarloza (Sp) op 0' 34"

    5. Angel Gomez M.J. (Sp) op 0' 38"

    51. Dominique Cornu (B) op 16' 49"

    65. Jurgen Van De Walle (B) op 22' 27"

    101. Roy Sentjens (B) op 37' 48"

    135. Wilfried Cretskens (B) op 47' 29"

    21-05-2009 om 17:51 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Olympia's Tour - Uitslag van de 2de Rit

    OLYMPIA 'S TOUR (N) - 2.2 WEDSTRIJD

    VAN 19 TOT 24 MEI 2009

    2de Rit - Hoofddorp - Hoofddorp - 157,9 Km

    UITSLAG

    1. Theo Bos (N) - 3u 18' 22" - 47,76 K/u

    2. Sebastiaan Kamphuis (N) z.t.

    3. Marco Bos (N) z.t.

    4. Johan Lindgren (Zwed) z.t.

    5. Jorne Videler (N ) z.t.

    13. Steve Schets (B) z.t.

    20. Justin Van Hoecke (B) z.t.

    28. Dimitri De Fauw (B) z.t.

    37. Joanhan Dufrasne (B) z.t.

    111. Ingmar Depoortere (B) z.t.

    121. Nicky Cocquyt (B) op 5' 18"

    128. Maarten Vlasselaar (B) z.t.

    133. Jeroen Lepla (B) z.t.

    Opgave van :

    Stef Boden (B) en Simopn Verhamme (B)

    144 Renners in de uitslag - Vandaag 6 opgaven

    RANGSCHIKKING

    1. Theo Bos (N)

    2. Jetse Bol op 0' 17"

    3. Dennis Van Winden (N) op 0' 20"

    45. Steve Schets (B) op 0' 36"

    46. Justin Van Hoecke (B) z.t.

    48. Jonathan Dufrasne (B) z.t.

    72. Dimitri De Fauw (B) op 0' 38"

    21-05-2009 om 17:36 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Fleche du Sud - Uitslag Proloog gisteren gereden

    49ste FLECHE DU SUD (LUX) - 2.2 WEDSTRIJD

    VAN 20 TOT 24 MEI 2009

    Proloog te Esch sur Alzette - 4,2 Km

    UITSLAG

    1. Taylor Phinney (USA) - 5' 12" 25 - 48,075 Ku

    2. Marcel Kittel (D) op 0' 03"

    3. Simon Zahner (Zwit) op 0' 04"

    4. Michael Faerk Christensen (Den) op 0' 06"

    5. Jempy Drucker (Lux) z.t.

    23. Kevin Pauwels (B) op 0' 18"

    53. Bart Wellens (B) op 0' 24"

    69. Tom Meeusen (B) op 0' 28"

    103. Ludovic Capelle (B) op 0' 35"

    153 Renners in de uitslag

    21-05-2009 om 10:30 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Waar wordt er morgen vrijdag bij ons gereden ?

    WAAR WORDT ER MORGEN VRIJDAG GEREDEN

    ELITES Z/C en BELOFTEN

    Ruisbroek (Antw) - 50 Km - Achter Derny's - 19u30

    JUNIORES

    Opbrakel (O-Vl) - Ster der Vlaamse Ardennen

    115 Km - 14u30

    NIEUWELINGEN

    Goetsenhoven (Brab) - Lotto - Ridley Tour

    70 Km - 16 uur

    DAMES ELITES

    Begijnendijk (Brab) - 98 Km - 16 uur

    21-05-2009 om 00:00 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Geboren op 21 mei 1932
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    In Thun Saint Armand werd JEAN STABLINSKI geboren op 21 mei 1932. Jean was van Poolse afkomst en zijn eigenlijke naam is Stablewski. Toen hij 16 was koos hij voor de Franse Nationaliteit. " Le Polac" zoals men Jean noemde was prof van 1953 tot 1968 en wat voor een ! Een samenvatting van zijn mooiste successen : In 1954 won hij Parijs - Bourges. In 1955 zegevierde hij in Parijs - Valenciennes. In 1957 schreef hij zijn naam op de erelijst van de GP Fourmies, en won hij de Tour de l' Oise. In 1958 won hij de Ronde van Spanje. In 1960 won hij Nice - Genova. Hij was Kampioen van Frankrijk op de weg in 1960 - 1962 - 1963 en 1964 ! In 1962 werd hij in Salo di Garda Wereldkampioen op de weg. In 1962 won hij bij ons de Driezustersteden te Antwerpen. In 1963 was hij de beste in Parijs - Brussel. In 1965 won hij de Henninger Turm, de Ronde van Picardië, Parijs - Luxemburg, de GP Aargau, en de Ronde van België ! In 1966 won hij de Amstel Gold Race en de GP Isbergues. Samen met Jacques Anquetil won hij datzelfde jaar de Trofeo A. Baracchi. In 1968 tenslotte, won hij de GP Denain. Geef toe datrenners alseen Stablinski niet alle dagen geboren worden. Jean overleed te Chr. De Lille op 22 juli 2007.

    21-05-2009 om 00:00 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    20-05-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Circuit de Lorraine - Uitslag van de 1ste Rit

    CIRCUIT DE LORRAINE (F) - 2.1 WEDSTRIJD

    VAN 20 TOT 24 MEI 2009

    1ste Rit - Metz - Longwy - 153 Km

    UITSLAG

    1. Manuel Ant. Cardoso (Port) - 3u 29' 12"

    2. Martin Elmiger (Zwit) z.t.

    3. Antony Roux (F) z.t.

    4. Julien Simon (F) z.t.

    5. Julien El Fares (F) z.t.

    9. Bert de Waele (B) z.t.

    12. Bert Scheirlinckx (B) z.t.

    16. Preben Van Hecke (B) z.t.

    19. Nikolas Maes (B) z.t.

    20. Jan Bakelants (B) z.t.

    27. Joeri Adams (B) z.t.

    34. Ben Hermans (B) z.t.

    41. Sebastien Delfosse (B) z.t.

    53. Kevin Neirynck (B) z.t.

    68. Geert Verheyen (B) op 0' 15"

    90. Thomas De Gendt (B) op 1' 02"

    94. Sven Renders (B) op 1' 26"

    104. Gianni Meersman (B) op 3' 20"

    113. Bejamin Gourgue (B) op 4' 09"

    114. Michael Van Stayen (B) z.t.

    116. Johan Coenen (B) z.t.

    122 Renners in de uitslag

    20-05-2009 om 20:58 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FBD Insurance Ras (Ierl) - Uitslag van de 4de Rit

    57ste FBD INSURANCE RAS (IERL) - 2.2 WEDSTRIJD

    VAN 17 TOT 24 MEI 2009

    4de Rit - Cahirciveen - Killorglin - 178,1 Km

    UITSLAG

    1. Nicholas Walker (Austr) - 4u 20' 55" - 40,96 Ku

    2. Jan Barta (Tsj) z.t.

    3. Russ Downing (GB) z.t.

    4. Jaco Venter (Z-Afr) z.t.

    5. Nico Eeckhout (B) z.t.

    7. Benny De Schrooder (B) z.t.

    15. Bert Roesems (B) z.t.

    48. peter Ronsse (B) op 3' 53"

    107. Sven De Weerdt (B) op 14' 36"

    151 Renners in de uitslag - Vandaag 5 opgaven

    RANGSCHIKKING

    1. Simon Richardson (GB)

    2. Mads Christensen (Den) op 2' 49"

    3. Jan Barta (Tsj) op 3' 02"

    4. Darren Lapthorne (Austr) op 3' 24"

    5. Bert Roesems (B) z.t.

    15. benny De Schrooder (B) op 7' 23"

    23. Nico Eeckhout (B) op 8' 30"

    37; Peter Ronsse (B) op 11' 16"

    79. Sven De Weerdt (B) op 23' 58"

    20-05-2009 om 19:18 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ronde van Italië - Uitslag van de 11de Rit

    92ste RONDE VAN ITALIË - 100 JAAR JONG

    VAN 9 TOT 31 MEI 2009

    11de Rit - Torino - Arenzano (Genova) - 214 Km

    UITSLAG

    1. Mark Cavendish (GB) - 4u 51' 17" - 44,08 K/u

    2. Tyler Farrar (USA) z.t.

    3. Alessandro Petacchi (It) z.t.

    4. Allan Davis (Austr) z.t.

    5. Sébastien Hinault (F) z.t.

    6. Davide Vigano (It) z.t.

    7. Edvald Boasson Hagen (Noor) z.t.

    8. Alexander Serov (Rus) z.t.

    9. Oscar Gatto (It) z.t.

    10. Robert Forster (D) z.t.

    28. Jurgen Van Goolen (B) z.t.

    29. Christophe Brandt (B) z.t.

    44. Serge Pauwels (B) z.t.

    61. Dries Devenyns (B) z.t.

    63. Kevin Hulsmans (B) z.t.

    68. Kevin Seeldrayers (B) z.t.

    69. Francis De Greef (B) z.t.

    140. Philippe Gilbert (B) op 7' 56"

    144. Pieter Jacobs (B) z.t.

    145. Olivier Kaisen (B) z.t.

    149. Bart Dockx (B) z.t.

    181. Jelle Vanendert (B) op 11' 31"

    187 Renners in de uitslag - Vandaag 2 opgaven

    RANGSCHIKKING

    1. Danilo Di Luca (It)

    2. Denis Menchov (Rus) op 1' 20"

    3. Michael Rogers (Austr) op 1' 33"

    4. Levi Leipheimer (USA) op 1' 40"

    5. Franco Pellizotti (It) op 1' 53"

    6. Carlos Sastre (Sp) op 1' 54"

    7. Ivan Basso (it) op 2' 03"

    8. Thomas Lovkvist (Zwed) op 2' 12"

    9. David Arroyo op 2' 35"

    10. Gilberto Simoni (It) op 2' 58"

    14. Kevin Seeldrayers (B) op 4' 51"

    30. Francis De Greef (B) op 11' 15"

    69. Christophe Brandt (B) op 47' 03"

    73. Serge Pauwels (B) op 47' 37"

    83. Dries Devenyns (B) op 1u 01' 10"

    99. Jurgen Van Goolen (B) op 1u 16' 04"

    103. Kevin Hulsmans (B) op 1u 19' 04"

    107. Philippe Gilbert (B) op 1u 20' 48"

    120. Jelle Vanendert (B) op 1u 27' 37"

    121. Pieter Jacobs (B) op 1u 27' 59"

    183. Olivier Kaisen (B) op 2u 07' 10"

    187. Bart Dockx (B) op 2u 12' 00"

    Rit voor morgen :

    12de Rit - Sestri Levante - Riomaggiore - 60,6 Km

    Is een tijdrit ! ! !

    20-05-2009 om 18:18 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ronde van Catalonië - Uitslag van de 3de Rit

    RONDE VAN CATALONIË - PT WEDSTRIJD

    VAN 18 TOT 24 MEI 2009

    3de Rit - Roses - La Pobla de Lillet - 182,9 Km

    UITSLAG

    1. Alejandro Valverde (Sp) - 4u 46' 53" - 38,2 Ku

    2. David De La Fuente (Sp) z.t.

    3. Daniel Martin (Ierl) z.t.

    4. Samuel Sanchez (Sp) z.t.

    5. Xabier Tondo (Sp) z.t.

    6. Jakob Fuglsang (Den) z.t.

    7. J. Angel Gomez M (Sp) z.t.

    8. Mikel Astarloza (Sp) z.t.

    9. Haimar Zubeldia (Sp) z.t.

    10. Alexandr Dychenko (Kaz) z.t.

    38. Jurgen Van De walle (B) op 3' 12"

    49. Dominique Cornu (B) op 4' 28"

    109. Wilfried Cretskens (B) op 17' 31"

    112. Roy Sentjens (B) z.t.

    Opgave van :

    Johan Vansummeren (B) en Mario Aerts (B)

    159 Renners in de uitslag - Vandaag 3 opgaven

    RANGSCHIKKING

    1. Alejandro Valverde (Sp)

    2. Haimar Zubeldia (Sp) op 0' 14"

    3. Samuel Sanchez (Sp) op 0' 15"

    4. Mikel Astarloza (Sp) op 0' 17"

    5. Jakob Fuglsang (Den) op 0' 18"

    40. Jurgen Van De Walle (B) op 3' 37"

    48. Dominique Cornu (B) op 5' 41"

    98. Roy Sentjens (B) op 18' 58"

    149. Wilfried Cretskens (B) op 28' 39"

    20-05-2009 om 18:00 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Olympia's Tour - Uitslag van de 1ste Rit

    OLYMPIA 'S TOUR (N) - 2.2 WEDSTRIJD

    VAN 19 TOT 24 MEI 2009

    1ste Rit - Hasselt - Genemuiden - 171,4 Km

    UITSLAG

    1. Theo Bos (N) - 3u 50' 53" - 44,541 K/u

    2. Alexander Kristoff (Noor) z.t.

    3. Jonas Aaen Jörgensen (Den) z.t.

    4. Martin Pedersen (Den) z.t.

    5. Bram Schmitz (N) z.t.

    13. Justin Van Hoecke (B) op 0' 05"

    20. Steve Schets (B) op 0' 06"

    79. Dimitri De Fauw (B) z.t.

    105. Maarten Vlasselaar (B) z.t.

    113. Jonathan Dufrasne (B) z.t.

    129. Simon Verhamme (B) op 3' 00"

    136. Stef Boden (B) op 6' 06"

    137. Jeroen Lepla (B) z.t.

    144. Nicky Cocquyt (B) op 13' 41"

    150. Ingmar Depoortere (B) op 13' 45"

    150 Renners in de uitslag

    RANGSCHIKKING

    1. Theo Bos (N)

    2. Dennis Van Winden (N) op 0' 16"

    3. Thomas Berkhout (N) op 0' 17"

    50. Justin Van Hoecke (B) op 0' 44"

    51. Steve Schets (B) op 0' 45"

    52. Maarten Vlasselaar (B) z.t.

    20-05-2009 om 17:33 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Waar wordt er morgen donderdag bij ons gereden ?

    WAAR WORDT ER MORGEN DONDERDAG GEREDEN

    ELITES Z/C en BELOFTEN

    Destelbergen (O) - 116 Km - 15 uur

    Herk-de-Stad (Limb) - 112,7 Km - 14 uur

    Oordegem (O-Vl) - 110 Km - 15 uur

    Kampenhout (Brab) - GP Ray. Impanis - 153 Km - 11u30

    Wodecq (Heng) - 122,1 Km - 15 uur

    OPEN

    Hobolen (Antw) - 95,1 Km - 13 uur

    BELOFTEN

    Deinze (O-Vl) - 108 Km - 15 uur

    JUNIORES

    Harelbeke (W-Vl) - 82,8 Km of 18 x 4,6 Km - 15 uur

    Kumtich-Tienen (Brab) - 84 Km - 15 uur

    Olen (Antw) - 91 Km of 26 x 3,5 Km - 16 uur

    Pepingen (Brab) - 94 Km - 15 uur

    St. Lambrechts-Herk (Limb) - 85,8 Km - 15 uur

    Sleidinge (O-Vl) - 84 Km - 16u30

    Sars La Buissiere (Heng) - 84 Km - 16u30

    Walhain Quartier St. Paul (Brab) - 90 Km - 15 uur

    Zottegem-Bevegem (O-Vl) - Trofee der Vlaamse Ardennen

    123 Km - 14 uur

    NIEUWELINGEN

    Budingen_Zoutleeuw (Brab) - 60 Km - 15 uur

    Hoboken (Antw) - 60 Km of 15 x 4 Km - 16 uur

    Moorslede (W-Vl) - 63 Km of 15 x 4,2 Km - 15u15

    Olen (Antw) - 63 Km of 18 x 3,5 Km - 14 uur

    Sleidinge (O-Vl) - 63 Km - 14u30

    Zwevegem (W-Vl) - 62 Km of 8 x 7,7 Km - 15u30

    Sars La Buissiere (Heng) - 60 Km - 14 uur

    Lommel (Limb) Lotto - Ridley Tour

    Proloog - 3,2 Km - 10 uur

    Rit in lijn - 64,8 Km - 15u50

    AMATEURS & MASTERS

    Cahottes-Flemalle (Luik) - 69,6 Km - 15 uur

    ASPIRANTEN

    Lommel (Limb) - Vanaf 12u40

    Namur Salzinnes - Vanaf 13 uur

    20-05-2009 om 00:00 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jarig vandaag ! ! !
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    In Hasselt werd JAN KUYCKX geboren op20 mei 1979. In 2002 koos Jan voor een profloopbaan en die vond hij bij Vlaanderen - T-interim. Groot is zijn palmares nog niet, ik haalde zijn mooiste zeges er uit. In 1999 werd hij Kampioen van België Tijdrijden op de weg bij de Beloften. Jan istot vandaag de enige Belg die er ooit in slaagde van een rit in de Baby-Giro te winnen, hij deed dat in 2001 toen hij de 10de rit won in genoemde ronde. Als prof dan won hij in 2004 de 1ste en de 3de Rit in de Vuelta Ciclista a la Rioja, deze ronde won hij tevens op punten. Nog in 2004 won hij de 6de Rit in de Ronde van Oostenrijk. In 2005 won hij te Visé de 4de Rit in de Ronde van België. In 2008 won hij in Gran du Roi de 1ste Rit in de Ster van Bessèges, en werdhij 2de in Parijs – Tours ! Misschien krijgen we van Jan nog wel mooie dingen te zien ? Geef ik voor de aardigheid misschien nog mee, dat hij een diploma Chef kok bezit !

    20-05-2009 om 00:00 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    19-05-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FBD Insurance Ras - Uitslag van de 3de Rit

    57ste FBD INSURANCE RAS (IERL) - 2.2 WEDSTRIJD

    3de Rit - Cobh - Cahirciveen - 188,6 Km

    UITSLAG

    1. Jaan Kirsipuu (Est) - 4u 42' 23" - 40,07 K/u

    2. Chris Newton (GB) z.t.

    3. David McCann (Ierl) z.t.

    4. Brian Kenneally (Ierl) op 0' 04"

    5. Nico Eeckhout (B) op 0' 51"

    10. Sven De Weerdt (B) op 1' 40"

    20. Bert Roesems (B) op 1' 49"

    60. Peter Ronsse (B) z.t.

    62. Benny De Schrooder (B) z.t.

    156 Renners in de uitslag - Vandaag 3 opgaven

    RANGSCHIKKING

    1. Ian Wilkinson (GB)

    2. Simon Richardson (GB) op 0' 19"

    3. Mads Christensen (Den) op 3' 08"

    7. Bert Roesems (B) op 3' 43"

    20. Peter Ronsse (B) op 7' 42"

    21. benny De Schrooder (B) z.t.

    34. Nico Eeckhout (B) op 8' 39"

    47. Sven De Weerdt (B) op 9' 41"

    19-05-2009 om 19:55 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ronde van Italië - Uitslag van de 10de Rit

    92ste RONDE VAN ITALIË - 100 JAAR JONG

    VAN 9 TOT 31 MEI 2009

    10de Rit - Cuneo - Pinerolo - 262 Km

    UITSLAG

    1. Danilo Di Luca (It) - 6u 30' 43" - 40,234 K/u

    2. Franco Pellizotti (It) op 0' 10"

    3. Denis Menchov (Rus) z.t.

    4. Carlos Sastre (Sp) z.t.

    5. David Arroyo (Sp) op 0' 26"

    6. Mauricio Soler (Col) op 0' 29"

    7. Ivan Basso (It) z.t.

    8. Levi Leipheimer (USA) z.t.

    9. Jackson Rodriguez (Ven) z.t.

    10. Michael Rogers (Austr) z.t.

    20. Kevin Seeldrayers (B) op 1' 34"

    33. Francis De Greef (B) op 2' 32"

    59. Christophe Brandt (B) op 9' 50"

    61. Serge Pauwels (B) z.t.

    95. Jurgen Van Goolen (B) op 23' 08"

    97. Pieter Jacobs (B) z.t.

    120. Kevin Hulsmans (B) op 26' 06"

    146. Olivier Kaisen (B) op 35' 12"

    152. Philippe Gilbert (B) z.t.

    167. Jelle Vanendert (B) z.t.

    180. Bart Dockx (B) z.t.

    181. Dries Devenyns (B) z.t.

    189 Renners in de uitslag - Vandaag 1 opgave

    RANGSCHIKKING

    1. Danilo Di Luca (It)

    2. Denis Menchov (Rus) op 1' 20"

    3. Michael Rogers (Austr) op 1' 33"

    4. Levi Leipheimer (USA) op 1' 40"

    5. Franco Pellizotti (It) op 1' 53"

    6. Carlos Sastre (Sp) op 1' 54"

    7. Ivan Basso (it) op 2' 03"

    8. Thomas Lovkvist (Zwed) op 2' 12"

    9. David Arroyo op 2' 35"

    10. Gilberto Simoni (It) op 2' 58"

    16. Kevin Seeldrayers (B) op 4' 51"

    32. Francis De Greef (B) op 11' 15"

    75. Christophe Brandt (B) op 47' 03"

    77. Serge Pauwels (B) op 47' 37"

    90. Dries Devenyns (B) op 1u 01' 10"

    103. Philippe Gilbert (B) op 1u 12' 52"

    107. Jurgen Van Goolen (B) op 1u 16' 04"

    108. Jelle Vanendert (B) op 1u 16' 06"

    114. Kevin Hulsmans (B) op 1u 19' 04"

    117. Pieter Jacobs (B) op 1u 20' 03"

    187. Olivier Kaisen (B) op 1u 59' 14"

    189. Bart Dockx (B) op 2u 04' 04"

    Rit voor morgen :

    11de Rit - Torino - Arenzano (Genova) - 214 Km

    19-05-2009 om 19:19 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ronde van Catalonië - Uitslag 2de Rit

    RONDE VAN CATALONIË - PT WEDSTRIJD

    VAN 18 TOT 24 MEI 2009

    2de Rit - Girona - Roses - 163,1 Km

    UITSLAG

    1. Matti Breschel (Den) - 4u 11' 34" - 38,9 K/u

    2. Jerome Pinau (F) z.t.

    3. Xavier Florencio (Sp) z.t.

    4. Nicolas Roche (Ierl) z.t.

    5. David De La Fuente (Sp) z.t.

    6. Yury Trofimov (Rus) z.t.

    7. Paul Martens (D) z.t.

    8. Juan Antonio Flecha (Sp) z.t.

    9. Cyril Dessel (F) z.t.

    10. Michael Albasini (Zwit) z.t.

    33. Jurgen Van De Walle (B) z.t.

    69. Dominique Cornu (B) op 1' 01"

    71. Roy Sentjens (B) z.t.

    111. Mario Aerts (B) op 7' 34"

    128. Wilfried Cretskens (B) op 10' 38"

    137. Johan Vansummeren (B) z.t.

    162 Renners in de uitslag - Vandaag 1 opgave

    RANGSCHIKKING

    1. Alejandro Valverde (Sp)

    2. Jerome Pinau (F) z.t.

    3. Xavier Florencio (Sp) op 0' 01"

    4. Sylvain Chavanel (F) op 0' 02"

    5. Jussi Veikkanen (Fin) z.t.

    39. Jurgen Van De Walle (B) op 0' 15"

    57. Dominique Cornu (B) op 1' 03"

    79. Roy Sentjens (B) op 1' 17"

    123. Mario Aerts (B) op 7' 56"

    133. Johan Vansummeren (B) op 10' 50"

    152. Wilfried Cretskens (B) op 10' 58"

    19-05-2009 om 18:08 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Een uitslag van gisteravond maandag bij ons

    UITSLAG VAN GISTERAVOND MAANDAG BIJ ONS

    OPEN - Amateurs - Masters - Elites z/c en Beloften

    Grimbergen (Brab) - 62,5 Km - 19 uur

    1. Bart Van Speybroek Nevele) - 1u 25' = 2de zege

    2. Evert Verbist

    3. Bart Laeremans

    4. Kim Herremans

    5. Michael Naessens

    19-05-2009 om 09:42 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jarig vandaag ! ! !
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    In het Nederlandse Nootdorp werd JAN JANSSEN geboren op 19 mei 1940. De Professor zoals men Jan vaak noemde was prof van 1962 tot 1973. Ikzocht zijn mooiste resultaten samen : In 1962 won hij De Ronde van Zuid-Holland en het Kampioenschap van Zürich als onafhankelijke. In 1964 zegevierde hij in Parijs - Nice, en werd hij te Sallanches Wereldkampioen op de weg. In 1965 won hij de Ronde van Seignelay. In 1966 was hij de beste in de Brabantse Pijl, en zegevierde hij in Bordeaux - Parijs. In 1967 won hij Parijs - Luxemburg, en Parijs - Roubaix waar hij Van Looy - Altig - Merckx en De Cabooter in de spurt versloeg. Nog in 1967 won hij de Ronde van Spanje waar hij ook nog het Puntenklassement plus een rit won. In 1968 won hij de Ronde van Frankrijk voor onze Herman Van Springel. In 1969 zegevierde hij in de GP Isbergues, en won hij de Ronde van Mallorca. Vertel ik tot slot nog dat Jan het Puntenklassement in de Tour won in 1964 - 1965 en 1967.En tijdens de winter won hij nog 6 zesdaagse waaronder deze van Antwerpen die hij driemaal won, en daarnaast nog Madrid, Amsterdam en Groningen. De "kromme" nog een bijnaam die ze Jan gaven, blaast vandaag 69 kaarsjes uit !

    19-05-2009 om 00:00 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ook nog jarig vandaag
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    In Oudenaarde werd FABIEN DE WAELE geboren op 19 mei 1975. Fabien was prof van 1997 tot 2004. Zijn mooiste successen : In 1998 won hij de Japan Cup. In 2001 won hij de eerste rit in Parijs - Nice, en de 1ste Rit in de Dauphiné Libéré. In 2002 zegevierde hij in de Brabantse Pijl en daarmee hebben we het zowat gehad. Op 10 februari 2004 besliste Fabien om te stoppen met wielrennen na herhaalde hartritmestoornissen.

    19-05-2009 om 00:00 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    18-05-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FBD Insurance Ras - Uitslag van de 2de Rit

    57ste FBD INSURANCE RAS (IERL) - 2.2 WEDSTRIJD

    2de Rit - Wexford - Cobh - 177,6 Km

    UITSLAG

    1. Ian Wilkinson (GB) - 4u 56' 11

    2. Simon Richardson (GB) op 0' 14"

    3. Mads Christensen (Den) op 3' 03"

    4. Rune Jogert (Noor) op 3' 38"

    5. Jan Barta (Tsj) z.t.

    6. Bert Roesems (B) z.t.

    19. Peter Ronsse (B) op 7' 37"

    20. Benny De Schrooder (B) z.t.

    109. Nico Eeckhout (B) op 9' 41"

    113. Sven De Weerdt (B) z.t.

    159 Renners in de uitslag - Vandaag 3 opgaven

    RANGSCHIKKING

    1. Ian Wilkinson (GB)

    2. Simon Richardson (GB) op 0' 19"

    3. Mads Christensen (Den) op 3' 08"

    6. Bert Roesems (B) op 3' 43"

    18-05-2009 om 20:10 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ronde van Catalonië - Uitslag Proloog

    RONDE VAN CATALONIË - PT WEDSTRIJD

    VAN 18 TOT 24 MEI 2009

    Proloog te Lloret de Mar - 3,6 Km

    UITSLAG

    1. Thor Hushovd (Noor) - 04' 47" - 45,157 K/u

    2. Alejandro Valverde (Sp) op 0' 01"

    3. Greg Henderson (N-Zeel) op 0' 02"

    4. Mathieu Ladagnous (F) op 0' 03"

    5. Sylvain Chavanel (F) z.t.

    6. Jussi Veikkanen (Fin) z.t.

    7. Dominique Cornu (B) z.t.

    8. Niki Terpstra (N) op 0' 04"

    9. Daniel Oss (It) z.t.

    10. Brett Lancaster (Austr) z.t.

    69. Johan Vansummeren (B) op 0' 13"

    94. Jurgen Van De Walle (B) op 0' 16"

    106. Roy Sentjens (B) op 0' 17"

    132. Wilfried Cretskens (B) op 0' 21"

    144. Mario Aerts (B) op 0' 23"

    163 Renners aan de start

    18-05-2009 om 17:27 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wie won er wat dit seizoen ?

    WIE WON WAT DIT SEIZOEN OP DE WEG

    Van 18 Jan tot 17-5-2009

    18-1 - Cancer Council Classic (Austr) - Robbie McEwen (Au)

    25-1 - Tour Down Under ---------------------- Allan Davis (Austr)

    1-2 - GP Marseillaise ------------------------------- Remi Pauriol (F)

    6-2 - Ronde van Qatar ----------------------------- Tom Boonen (B)

    7-2 - GP Costa degli Etruschi -------- Alessandro Petacchi(It)

    8-2 - Ster v. Bessegès ----------------------- Thomas Voeckler (F)

    12-2 - Challenge Volta a Mallorca ---- Antonio Colman(Sp)

    15-5 - Ronde v. Langkawi ----------------------- Jose Serpa (Col)

    15-5 - Ronde v/d Middellandse zee - Luis Leon Sanchez(Sp)

    15-5 - Giro della Prov.di Grosetto --- Daniele Pietropolli(It)

    19-2 - Ruta Ciclista del Sol ----------------- Joost Posthuma (N)

    21-2 - Trofeo Laigueglia --------------- Francesco Ginanni (It)

    21-2 - Les Boucles du Sud Ardèche ------- Freddy Bichot(F)

    22-2 - Volta ao Algarve ------------------- Alberto Contador (Sp)

    22-2 - Ronde van Californië ---------- Levi Leipheimer (USA)

    22 -2 - Tour du Haut Var ------------------- Thomas Voeckler (F)

    28-2 - Ronde v. Sardinië -------------------- Daniele Bennati (It)

    28-2 - Omloop Het Nieuwsblad ------------ Thor Hushovd (No)

    28-2 - GP dell'Insubria (It) -------------- Francesco Ginanni (It)

    28-2 - Bevebeek Classic (B) ----------- Andreas Schillinger(D)

    1-3 - Kuurne-Brussel-Kuurne ------------------- Tom Boonen (B)

    1-3 - GP di Lugano (Zwit) ------------------------ Remi Pauriol (F)

    1-3 - Clasica de Almeria (Sp) ----- Gregory Henderson(N-Zl)

    1-3 - Trofeo ZSSDI (It) ----------------Tomislav Danculovic(Kro)

    1-3 - Les 3 Jours de Vaucluse(F) --------------- David Lelay (F)

    4-3 - Giro del Friuli (It) --------------------- Mirco Lorenzetto (It)

    4-3 - Le Samyn (B) --------------------------- Wouter Weylandt (B)

    7-3 - Vlaamse Pijl (B) --------------------------- Jan Ghyselinck (B)

    7-3 - Montepaschi Eroica (It) -------- Thomas Lövkvist (Zwed)

    8-3 - 3-Daagse v. W-Vlaanderen (B) -- Joh. Hoogerland (N)

    8-3 - Ronde van Murcia (Sp) ------------ Denis Menchov (Rus)

    11-3 - Wanzele Koerse ------------------- Steven Caethoven (B)

    15-3 - Parijs - Nice ----------------------- Luis-Leon Sanchez (Sp)

    15-3 - Omloop v/h Waasland ---------------- Johan Coenen (B)

    15-3 - Paris - Troyes ---------------------- Yannick Talabardon (F)

    17-3- Tirreno - Adriatico ------------------- Michele Scarponi (It)

    18-3- Nokere Koerse ----------------------- Graeme Brown (Austr)

    20-3- Classic Loire-Atlantique(F) ------------------ Cyril Bessy (F)

    21-3- Milaan - Sanremo -------------------- Mark Cavendish (GB)

    22-3- Campina Ronde v/h Groene Hart -- Geert Omloop(B)

    22-3- Cholet Pays de Loire(F) -------- Juan José Haedo (Arg)

    22-3- Ronde d'Aix(F) ------------------------- Sylvain Chavanel (F)

    22-3- La Roue Tourangelle (F) -------------- Arnaud Molmy (F)

    25-3- Dwars door Vlaanderen ------------ Kevin Van Impe (B)

    27-3- Vuelta a Castilla y Leon -------- Levi Leipheimer(USA)

    28-3- E3-Prijs Vlaanderen -------------------- Filippo Pozzato (It)

    28-3- Settimana Inter Coppi & Bartali --- Damiano Cunego

    29-3- De Brabantse Pijl ------------------------ Anthony Geslin (F)

    29-3- Criterium International ----------------------- Jens Voigt (D)

    29-3- GP Llodio (Sp) ----------------------- Samuel Sanchez (Sp)

    29-3- Ronde v. Normandie -------------------- Bram Schmitz (N)

    2-4- 3-Daagse De Panne-Koksijde ----- Frederik Willems(B)

    3-4- Route Adelie de Vitre (F) -------------- Jérôme Coppel (F)

    4-4- Hel v/h Mergelland (N) -------------------- Mauro Finetto (It)

    4-4- GP Miguel Indurain (Sp) ------- David De La Fuente(Sp)

    4-4- La Boucles de l'Artois ------------- Sergey Firsanov (Rus)

    5-4- Settimana Lombarda ------------- Daniele Piettropolli (It)

    5-4- Ronde v. Vlaanderen --------------------- Stijn Devolder (B)

    5-4- Volta ao Alentejo (Portg) --------------- Maxime Bouet (F)

    9-4- Prix Ville de Nogent sur Oise ------- M. Pedersen(Den)

    8-4- Gent - Wevelgem -------- Edvald Boasson Hagen (Noor)

    10-4- Circuit Cycliste Sarthe -------------------- David Le Lay (F)

    11-4 - Ronde v/h Baskenland ---------- Alberto Contador (Sp)

    12-4 - Klasika Primavera (Sp) ----- Alejandro Valverde (Sp)

    12-4 - Parijs - Roubaix ----------------------------- Tom Boonen (B)

    13-4 - Profronde van Drenthe ------------- Maurizio Biondo (It)

    13-4 - Rund um Köln --------------------- Martin Pedersen (Den)

    13-4 - Dwars door het Hageland ----------- Geert Omloop (B)

    14-4 - Paris - Camembert ----------------------- Jimmy Casper (F)

    15-5 - Scheldeprijs Vlaanderen --- Alessandro Petacchi (It)

    16-4 - G.P. de Denain (F) ----------------------- Jimmy Casper (F)

    18-4 - GP Nobil Rubinetterie (It) -------------- Grega Bole (Slo)

    18-4 - Tour de Finistere (F) --------------- Dimitri Champion (F)

    19-4 - Ronde van Turkije ---------------------- Daryl Impey (Z-Afr)

    19-4 - Amstel Gold Race ------------------- Serguei Ivanov (Rus)

    19-4 - Rund um Düren (D) -------------------------- Dennis Pohl (D)

    19-4 - Tro-Bro-Leon (F) ----------------------------- Said Haddou (F)

    19-4 - Rhone-Alpes-Isere -------------------------- Yann Huguet (F)

    19-4 - Tour du Loir et Cher (F) ------- Dmitry Kosyakov (Rus)

    19-4 - Ronde v. Marokko -------- Alexandr Dymovskikh (Kaz)

    22-4 - Waalse Pijl -------------------------------- Davide Rebellin (It)

    25-4 - Giro del Trentino (It) -------------------------- Ivan Basso (It)

    25-4 - Memorial Arno Wallaard (N) ------- Lieuwe Westra(N)

    26-4 - Luik-Bastenaken-Luik --------------- Andy Schleck (Lux)

    26-4 - Vuelta Ciclista a La Rioja (Sp) ---- David Garcia (Sp)

    26-4 - Vuelta a Extremadura ---- J. De Segovia Botella(Sp)

    26-4 - Ronde v. Noord-Holland (N) ---------------- Theo Bos (N)

    26-4 - Profronde v. Made (N) ----------------- Stijn Devolder (B)

    1-5 - Eschborn-Franfurt City Loop ----- Fabian Wegmann(D)

    1-5 - 1-Mei Prijs Hoboken ----------------------- Denis Flahaut (F)

    1-5 - Ronde v. Bretagne (F) ---------------- Julien Fouchard (F)

    2-5 - Vuelta a Asturias (Sp) --------- Francisco Mancebo (Sp)

    2-5 - GP Industria & Artigianato (It) ----- Daniele Callegarin

    2-5 - G.P. Herning (Den) ----------------- Rene Jorgensen (Den)

    2-5 - Ronde v. Overijssel (N) --------- Kenny Van Hummel (N)

    3-5 - Ronde v. Romandië (Zwit) ------- Roman Kreuziger(Tsj)

    3-5 - Giro della Toscana (It) --------- Alessandro Petacchi (It)

    3-5 - Subida al Naranco (Sp) ---------------- Romain Sicard (F)

    3-5 - Trophee des Grimpeurs (F) ------- Thomas Voeckler (F)

    10-5 - 4-Daagse v. Duinkerke -- Rui Alberto Faria Da Costa

    10-5 - Giro del Friuli ---------------------- Gianluca Brambilla (It)

    10-5 - Omloop der Kempen (N) --------------------- Theo Bos (N)

    13-5 - Batavus Prorace (N) ------------ Kenny Van Hummel (N)

    16-5 - Dutch Food Valley Classic --- Kenny Van Hummel(N)

    17-5 - Tour de Rijke (N) ---------------- Kenny Van Hummel (N)

    17-5 - Ronde v. Picardië (F) ------------------ Lieuwe Westra (N)

    Ritten zijn hier niet in opgenomen

    18-05-2009 om 13:12 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.57ste FBD Insurance Rás - Uitslag 1ste Rit - Gisteren zondag gereden

    57ste FBD INSURANCE RAS (IERL) - 2.2 WEDSTRIJD
    VAN  17  TOT  25  MEI  2009

    1ste Rit - Kilcullen - Wexford - 125 Km

    UITSLAG

    1. Nico Eeckhout (B) - 2u 53' 10" - 43,17 K/u

    2. Russell Downing (GB) z.t.

    3. Nicolas Walker (Austr) z.t.

    4. Daniel Clifford (Ierl) z.t.

    5. Jaan Kirsipuu (Est) z.t.

    44. Sven De Weerdt (B) op 0' 02"

    55. Bert Roesems (B) z.t.

    78. Peter Ronsse (B) z.t.

    85. Benny De Schrooder (B) z.t.

    162 Renners in de uitslag

    18-05-2009 om 13:05 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen van gisteren zondag bij ons

    UITSLAGEN VAN GISTEREN MAANDAG BIJ ONS

    ELITES Z/C en BELOFTEN

    Laarne (O-Vl) - 133 Km - 75 Vertrekkers

    1. Gunter Sterck (Stekene) - 3u 04'

    2. Kris Boeckmans

    3. Dimitri De Fauw op 0' 12"

    4. Björn Meersmans op 0' 18"

    5. Iljo Keisse op 0' 22"

    Maleizen-Overijse (Brab) - 111 Km - 76 Vertrekkers

    1. Bart Laeremans (Eppegem) - 2u45' = 3de zege

    2. Thomas Vernaeckt

    3. Steven Van Der Aarschot

    4. Niels Schepmans

    5. Christophe Zegers

    Oedelem (W-Vl) - 120 Km - 68 Vertrekkers

    1. Maxim Debusschere (Dadizele) - 2u45'

    2. Mario Willems

    3. Steven Thys

    4. Jack Bauer (N-Zeel)

    5. Tom Huyvaert

    Oordegem (O-Vl) - 110 Km - 123 Vertrekkers

    1. Wouter Van Mechelen (Bevel) - 2u36'

    2. Kim Wuytens

    3. Stephane Leveille

    4. Quincy Vens

    5. Frederik Penne

    Sint-Lodewijk -Deerlijk (W-Vl) - 115 Km - 58 Vertrekkers

    1. Bram Deprez (St. Eloois-Vijve) - 2u 38'

    2. Thierry Declercq op 0' 48"

    3. Jean Zen

    4. David Geldhof

    5. Sylvain Rolet

    Walhain-Saint-Paul (Brab) - 114 Km - 93 Vertrekkers

    1. Kurt Van Goidsenhoven(Drieslinter) = 2de zege

    2. Matti Helminen (Fin)

    3. Olivier Pardini op 0' 40"

    4. Bert Goossens

    5. Danny Verelst

    Aywaille(Luik - Ardense Triptiek- 3de Rit A - 75 Km

    1. Davy Commeyne (Otegem) - 1u45'

    2. Jens Debusschere

    3. Jan Ghyselinck op 0' 40"

    4. Jochen Vankerckhoven op 0' 52"

    5. Michael Blanchy

    Aywaille(Luik)- Ardense Triptiek- 3de Rit B- 110 Km

    1. Jérôme Baugnies (Meerbeke) - 2u54'

    2. Fabio Polazzi op 0' 25"

    3. Dennis Pohl (D)

    4. Willem Wauters

    5. Davy Commeyne

    Eindstand Ardense Triptiek

    1. Sander Armee (Kessel)Lo)

    OPEN AMATEURS & MASTERS

    Willebringen (Brab) - 90 Km - 102 Vertrekkers

    1. Bert Verboven (Tongerlo) - 2u 04'

    2. Jeroen Verniers

    3. Geoffrey Vandebrouck

    4. Ronald Winters

    5. Yoeri Beyens

    BELOFTEN

    Pittem (W-Vl) - 115 Km of 16 x 7,1 Km - 73 Vertrekkers

    1. Clinton Avery (N-Zeel) - 2u 46' = 2de zege

    2. Nielsen Raedt

    3. Gediminas Kaupas

    4. Ryan Wills

    5. Jelle Wallays op 1' 40"

    JUNIORES

    Arendonk (Antw) - PK - 119 Km - 173 Vertrekkers

    1. Mattias Raeymaekers (Stabroek) = 3de zege

    2. Toshoni Van Craen op 0' 44"

    3. Frederik Frison op 0' 47"

    4. Michiel Janssen op 1' 15"

    5. Marijn Bal op 1' 32"

    Gavere (O-Vl) - PK - 1ste Jaars - 90 Km - 114 Vertrekkers

    1. Mathias Van Holderbeke (Waarschoot) - 2u 34

    2. Andres Saelens op 0' 31"

    3. Joeri Hofman op 0' 35'

    4. Stijn Buyl op 0' 40"

    5. Jonas De Permentier op 0' 50"

    Gavere (O-Vl) - PK - 2de Jaars - 99 Km - 91 Vertrekkers

    1. Joeri Stallaert (Lebbeke) - 2u 38' = 4de zege

    2. Sean Van De Waeter op 0' 05"

    3. Tim Vanspeybroeck op 0' 28"

    4. Laurens Poelman

    5. Valentijn Van De Velde

    Kortessem(Limb) - PK - 117 Km - 75 Vertrekkers

    1. Jorne Carolus (Hasselt) - 2u 50'

    2. Frederik Geerts

    3. Tim Wellens

    4. Wout Franssen op 0' 34"

    5. Jelle Mannaerts

    Kraainem (Brab) - PK - 120 Km - 87 Vertrekkers

    1. Niels Van Laer (Ternat) - 2u58' = 2de zege

    2. Jasper Stuyven op 0' 46"

    3. Joaquim Durant op 1' 15"

    4. Jelle Poelmans op 1' 26"

    5. Joeri Buekens op 2' 38"

    Ruddervoorde (W-Vl) - PK - 120,65 Km - 198 Vertrek.

    1. Ludwig Verstraete (Meulebeke) - 3u 01'

    2. Guillaume Van Keirsbulck

    3. Martijn Debaene

    4. Arne Casier

    5. Xandro Meurisse op 0' 26"

    Libramont (Lux) - PK Namen & Luxemb. - 104 Km

    Geen uitslag binnen gekregen

    NIEUWELINGEN

    Bellegem (W-Vl) - 55 Km

    Afgelast

    Groot-Bijgaarden (Brab) - 60 Km - 58 Vertrekkers

    1. Gilles Loncin (Antwerpen) - 1u 38' = 2de zege

    2. Kevin Deltombe op 1' 40"

    3. Elroy Elpers op 2' 22"

    4. Dillen Verzeele

    5. Niels Trio op 2' 53"

    Hoeleden (Brab) - 66 Km - 45 Vertrekkers

    1. Rob Leemans (Meerle) - 1u43 ' = 5de zege

    2. Thiomas Raeymaekers

    3. Ruben Geerinckx

    4. Joeri Mondelaers op 0' 30"

    5. Michiel Broes op 0' 40"

    Imde-Wolvertem (Brab) - Beker v. België - 77 Km

    1. Maxim Panis (Genk) - 1u 56' 44"

    2. Juluis Jayde

    3. Whytic Priem

    4. Tom Mertens

    5. Niels Van Den Driessche

    Vliermaal-Kortessem (Limb) - 61,1 Km - 26 Vertrekkers

    1. Wouter Leten (Kaulile)- 1u41' = 2de zege

    2. Loïc Vliegen

    3. Marijn Kempen op 0' 15"

    4. Tom Schildermans

    5. Bram Cox op 1' 00"

    18-05-2009 om 09:49 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jarig vandaag ! ! !
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    In Deinze werd WESLEY VAN SPEYBROECK geboren op 18 mei 1978 Wesley koos in 2001 voor een profloopbaan. Ik zocht en vond volgende successen : In 2001 won hij de 2de Rit in Parijs - Corrèze, en de Nationale Sluitingsprijs te Putte-Kapellen. In 2002 zegevierde hij in de GP Rudy Dhaenens. In 2004 kwam hij zwaar ten val in de 1ste Rit van de Ronde van België, hij werd toen afgevoerd naar een ziekenhuis in Veurne waar men een gebroken ruggenwervel vast stelde.
    Ook vandaag weer geen "grote uitblinker " die jarig is, maar daar komt morgen zeker verandering in !

    18-05-2009 om 00:00 geschreven door François


    >> Reageer (0)


    Archief per week
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 03/04-09/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 23/01-29/01 2006
  • 16/01-22/01 2006
  • 09/01-15/01 2006
  • 02/01-08/01 2006
  • 25/12-31/12 2006
  • 19/12-25/12 2005
  • 12/12-18/12 2005
  • 05/12-11/12 2005
  • 28/11-04/12 2005
  • 21/11-27/11 2005
  • 14/11-20/11 2005
  • 07/11-13/11 2005
  • 31/10-06/11 2005
  • 24/10-30/10 2005
  • 17/10-23/10 2005

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Neem ook een
    kijkje op mijn
    blog weerspreuken
    druk op swatje.





    Gastenboek
  • best background check services for landlords
  • are background checks legal done at gun shows in texas
  • background check vendor gun purchase
  • free criminal records check arizona
  • renter background check form army

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Foto

    Foto

    RIK  VAN  LOOY
    Foto

    Foto

    ALESSANDRO  PETACCHI
    Welkom op mijn blog!
    Foto

    ERIK  DEKKER
    Foto

    JOHAN  MUSSEUW
    Foto

    SYLVERE  MAES


    Foto

    FAUSTO  COPPI
    Foto

    MARIO  CIPOLLINI
    Foto

    LAURENT  JALABERT
    Foto

    GEORGES  RONSSE
    Foto

    MAURICE  GARIN
    Foto

    LANCE  ARMSTRONG
    Foto

    PEDRO  DELGADO
    Foto

    JEAN  ROBIC
    Foto

    TOM  BOONEN
    Foto

    JOHAN  VANSUMMEREN
    Foto

    WIM  VANHUFFEL
    Foto

    FERDI  KUBLER 1950
    Foto

    FONS  DE  WOLF
    Foto

    LUCIEN  VAN  IMPE
    Foto

    WALTER  PLANCKAERT
    Foto

    EDDY  PLANCKAERT
    Foto

    FRANS  VERBEECK
    Foto

    RUDY  DHAENENS
    Foto

    CLAUDE  CRIQUIELION
    Foto

    NICOLAS  FRANTZ
    Foto

    RIK  VAN  LINDEN
    Foto

    CHRISTOPHE  BRANDT
    Foto

    BOBBY  JULICH
    Foto

    BJARNE  RIIS
    Foto

    HERMAN  VRIJDERS
    Foto

    MARIO  AERTS
    Foto

    LOUISON  BOBET
    Foto

    STAN  OCKERS
    Foto

    ACHIEL  BRUNEEL


    Foto

    ERIC  VANDERAERDEN
    Foto

    BART  WELLENS
    Foto

    JOS  DE  SCHOENMAECKER
    Foto

    JAN  ADRIAENSENS


    Foto

    WIM  VAN  EST
    Foto

    PETER  POST
    Foto

    MARC  SERGEANT
    Foto

    MARCEL  KINT
    Foto

    GERRIE  KNETEMANN
    Foto

    ERIC  LEMAN
    Foto

    DIETRICH  THURAU
    Foto

    STEPHEN  ROCHE
    Foto

    WILLY  PLANCKAERT
    Foto

    MARCO  PANTANI
    Foto

    WALTER  GODEFROOT
    Foto

    RUDI  ALTIG
    Foto

    RAMON  ALBERT
    Foto

    JAN  RAAS


    Foto

    THEO  MIDDELKAMP
    Foto

    JOZEF  SCHILS
    Foto

    ELOI  MEULENBERG
    Foto

    VIC  VAN  SCHIL
    Foto

    FRANCOIS  FABER
    Foto

    FRANCESCO  MOSER


    Foto

    LEARCO  GUERRA
    Foto

    U   DIENAAR  SWATJE
    Foto

    ROLAND  LIBOTON
    Foto

    ANTONIO  MASPES
    Foto

    ODILE  DEFRAYE
    Foto

    SCIEUR  LEON
    Foto

    JEAN  AERTS
    Foto

    GERMAIN  DERYCKE
    Foto

    MARC  WAUTERS
    Foto

    IK  SUPPORTER VOOR
    TIM  MERTENS
    MALDEREN


    Foto

    LEARCO  GUERRA
    Foto

    MARINO  BASSO
    Foto

    OSCAR  CAMENZIND
    Foto

    HILAIRE  COUVREUR

    Foto

    JURGEN  ROELANDTS


    Foto

    ALESSANDRO  BALLAN
    Foto

    NIELS  ALBERT
    Foto

    KEVIN  SEELDRAEYERS

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!