Foto
W E L K O M
Inhoud blog
  • Jarig vandaag ! ! !
  • Geboren op 20 oktober 1906
  • Jarig vandaag ! ! !
  • Geboren op 19 oktober 1918
  • Geboren op 18 oktober 1882
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Foto
    IK  BEN  SUPPORTER
    VAN  
    WIM  DE VOCHT
    Foto
    Foto
    Foto
    PAOLO  BETTINI
    Foto
    TOM  BOONEN
    Welkom op mijn blog!
    Foto
    MICHAEL  BOOGERD
    Foto
    TOM  STEELS
    Foto
    ROMAIN  MAES
    Foto

    POESKE  SCHERENS

    Foto
    COSTANTE  GIRARDENGO
    Foto
    ALFREDO  BINDA
    Foto
    FREDDY  MAERTENS
    Foto
    KAREL  KAERS
    Foto
    FRANS  BONDUEL
    Foto
    JACQUES  ANQUETIL
    Foto
    IVAN  BASSO
    Foto

    ROBBIE  McEWEN

    Foto
    JAN  ULLRICH
    Foto
    AXEL  MERCKX
    Foto
    PETER  VAN  PETEGEM
    Foto
    BERT  ROESEMS
    Foto

    DAVIDE  REBELLIN

    Foto
    DE  TOUR  IN  1928
    Foto
    DANIEL  WILLEMS
    Foto
    ROGER  DE VLAEMINCK
    Foto
    WARDJE  JANSSENS
    Foto
    PATRICK  SERCU
    Foto
    MARTIN VAN DEN BOSSCHE
    Foto
    LUDO  DIERICKXSENS
    Foto
    EDWIG  VAN HOOYDONCK
    Foto
    FABIAN  CANCELLARA
    Foto
    BARTJE  DOCKX
    Foto
    NICO  MATTAN
    Foto
    PREBEN  VANHECKE
    Foto
    MIGUEL  INDURAIN
    Foto
    SERGE  BAGUET
    Foto
    JULIEN  STEVENS
    Foto
    BERNARD  HINAULT
    Foto
    FEDERICO  BAHAMONTES
    Foto
    CHARLY  GAUL
    Foto
    SVEN  NYS
    Foto
    GREG  LEMOND
    Foto
    EDDY  PAUWELS
    Foto
    GERRIT  SCHULTE
    Foto
    HERMAN  VAN  SPRINGEL
    Foto
    RAYMOND  IMPANIS
    Foto
    HUGO  KOBLET
    Foto
    NEST  STERCKX
    Foto
    BJÖRN  LEUKEMANS
    Foto
    BRIEK  SCHOTTE
    Foto
    J-P  MONSERE
    Foto
    PHILIPPE  GILBERT
    Foto
    PHILIPPE  THYS
    Foto
    ACHIEL  BUYSSE
    Foto
    TOM  SIMPSON
    Foto
    SEAN  KELLY
    Foto
    CYRILLE  VAN  HAUWAERT
    Foto
    ARIE  VAN  VLIET
    Foto

    RAYMOND  POULIDOR

    Foto
    RICHARD  VIRENQUE
    Foto
    JAN  JANSSEN
    Foto
    ANDRE  DIERICKX
    Foto
    EMILE  DAEMS
    Foto
    EDGARD  DE  CALUWE
    Foto
    FRANS  MELKENBEECK
    Foto
    ROGER  SWERTS
    Foto
    EDGARD  SORGELOOS
    Foto
    LUCIEN  BUYSSE
    Foto

    FIORENZO  MAGNI

    Foto

    MAURICE  DE  WAELE

    Foto
    ROLF  WOLFHOHL
    Foto
    ERIC  DE  VLAEMINCK
    Foto
    EUGENE  CHRISTOPHE
    Foto
    ABRAHAM  OLANO
    Foto
    GILBERT  DESMET 1
    Foto
    MICHELE  BARTOLI
    Foto
    LOUIS  MOTTIAT
    Foto
    EDDY  MERCKX
    MEXICO  CITY  1972
    Foto
    RAMON  ALBERT
    Foto

    IK SUPPORTER VOOR
    DAVE  MERTENS - MALDEREN

    Foto
    DAVE  MERTENS
    ANNOO  2006
    Foto
    HERMAN  FRISON
    Foto
    SVEN  NYS
    Foto
    JOZEF  PLANCKAERT
    Foto
    IGOR  ASTARLOA
    Foto
    STIJN  DEVOLDER
    Foto
    ALBERTO  CONTADOR
    Foto
    FRANS  VERHAEGEN
    Foto
    NIELS  VANDYCK
    MALDEREN
    Foto
    NICK  DE  BLOCK
    WOLVERTEM
    Foto
    ROGER  BAENS
    Foto
    CARLOS  SASTRE
    Foto
    GREG  VAN  AVERMAET
    Foto
    DAMIANO  CUNEGO
    Foto
    HEINZ  MULLER
    Foto
    LARS  BOOM
    Foto
    ALEJANDRO  VALVERDE
    Foto
    MARK  CANVENDISH
    WIELRENNEN

    RENNERS VAN TOEN EN NU.



    18-05-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GP Buchholz - Criterium (D) - Uitslag

    GP BUCHHOLZ - CRITERIUM DUITSLAND

    UITSLAG - 112 KM

    1. Björn Schröder (D) - 2u 38' 46" - 42,33 Km/u

    2. Paul Voss (D)

    3. Gerald Ciolek (D)

    4. Malaya Van Ruitenbeek (N)

    5. Marco Kiritschenko (D)

    Geen Belgen in dit criterium

    18-05-2008 om 20:49 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Int. Raiffeisen Grand Prix (Oostenrijk) - Uitslag

    INT. RAIFFEISEN GRAND PRIX - 1.2 WEDSTRIJD (OOSTENR)

    UITSLAG - 175 KM

    1. Matej Stare (Slov) - 4u 18' 38" - 40,6 Km

    2. Jan Barta (Tsj) op 0' 21"

    3. Josef Benetseder (Oostenr) op 0' 24"

    4. Matthias Krizek (Oostenr) op 4' 13"

    5. Matthias Schröger (Oostenr) op 6' 49"

    Geen Belgen in deze wedstrijd

    18-05-2008 om 20:13 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Olympia's Tour - Uitslag 1ste Rit

    56ste OLYMPIA'S TOUR - 2.2 WEDSTRIJD (NED)

    VAN 17 TOT 25 MEI 2008

    1ste Rit - Wassenaar - Wassenaar - 142 km

    UITSLAG

    1. Coen Vermeltfoort (N) - 3u 09' 46" - 44,9 K/u

    2. Lieuwe Westra (N) z.t.

    3. Matthias Friedemann z.t.

    4. Jonas Aaen Jörgensen (Den) z.t.

    5. Roger Kluge (D) z.t.

    RANGSCHIKKING

    1. Lars Boom (N)

    2. Casper Jorgensen (Den) op 0' 03"

    3. Lieuwe Westra (N) op 0' 04"

    18-05-2008 om 20:06 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ronde van Picardië - Uitslag 4de Rit + Eindstand

    RONDE VAN PICARDIË - ASO ORGANISATIE - 2.1 WEDST.

    VAN 16 TOT 18 MEI 2008

    4de Rit - Ault - Cayeux-sur-Mer - 95 Km

    UITSLAG

    1. Sébastien Chavanel (F) - 2u 06' 57" - 44,9 K/u

    2. Philippe Gilbert (B) z.t.

    3. Baden Cooke (Austr) z.t.

    4. Kenny De Haes (B) z.t.

    5. Martin Elmiger (Zwit) z.t.

    6. Greg Van Avermaert (B) z.t.

    7. Aurélien Clerc (Zwit) z.t.

    8. Stefan van Dijk (N) z.t.

    9. Jimmy Casper (F) z.t.

    10. Danilo Wyss (Zwit) z.t.

    EINDSTAND

    1. Sébastien Chavanel (F) - 12u 12' 09"

    2. Jean Eudes Demaret (F) op 0' 01"

    3. Martin Elmiger (Zwit) op 0' 03"

    4. Jens Mouris (N) op 0' 10"

    5. Kenny De Haes (B) op 0' 15"

    6. Niko Eeckhout (B) z.t.

    7. Greg Van Avermaet (B) op 0' 17"

    8. Philippe Gilbert (B) z.t.

    9. Jimmy Casper (F) op 0' 18"

    10. Baden Cooke (Austr) op 0' 19"

    18. Roy Sentjens (B) op 0' 21"

    20. Sven Nevens (B) z.t.

    22. Kristof Goddaert (B) z.t.

    25. Staf Scheirlinckx (B) op 0' 26"

    32. Bert De Waele (B) op 0' 27"

    36. Evert Verbist (B) z.t.

    37. Mathieu Criquielion (B) z.t.

    45. Steven Caethoven (B) z.t.

    51. Leif Hoste (B) z.t.

    54. Tom Criel (B) z.t.

    57. Wim De Vocht (B) op 0' 51"

    58. Jan Kuyckx (B) op 1' 33"

    62. Kristof Vandewalle (B) op 1' 53"

    63. Kevin Ista (B) op 1' 59"

    66. Glenn D' Hollander (B) op 2' 01"

    70. Gil Suray (B) op 2' 05"

    85. Steve Schets (B) op 3' 28"

    90. Jarno Van Mingeroet (B) op 3' 52"

    95. Frédéric Amorison (B) op 5' 12"

    96. Nick Ingels (B) op 5' 57"

    99. Iljo Keisse (B) op 7' 44"

    111. Rob Peeters (B) op 15' 39"

    111 Renners in de uitslag

    18-05-2008 om 19:44 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ronde van Italië - Uitslag 9de Rit + Klassementen

    RONDE VAN ITALIË VAN 10 MEI TOT 1 JUNI 2008

    9de Rit Civitavecchia - San Vincenzo - 218 Km

    UITSLAG

    1. Daniele Bennati (It) - 5u 30' 06"

    2. Paolo Bettini (It) z.t.

    3. Robbie McEwen (Austr) z.t.

    4. Erik Zabel (D) z.t.

    5. Koldo Fernandez De Larrea (Sp) z.t.

    6. Robert Förster (D) z.t.

    7. Mark Cavendish (GB) z.t.

    8. Tiziano Dall'Antonia (It) z.t.

    9. Julian Dean (N-Zeel) z.t.

    10. Alexandre Usov (W-Rus) z.t.

    27. Dries Devenyns (B) z.t.

    113. Wim Van Huffel (B) op 0' 04"

    119. Francis De Greef (B) z.t.

    146. Jurgen Van Den broeck (B) z.t.

    158. Geert Steurs (B) op 7' 36"

    162. Kevin Seeldrayers (B) z.t.

    174. Rik Verbrugghe (B) op 10' 00"

    RANGSCHIKKING

    1. Giovanni Visconti (It)

    2. Matthias Russ (D) op 0' 34"

    3. Gabriele Bosisio (It) op 5' 53"

    4. Danilo Di Luca (It) op 7' 27"

    5. Emanuele Sella (It) op 7' 32"

    6. Riccardo Ricco (It) op 7' 33"

    7. Felix Rafael Cardenas (Col) op 7' 46"

    8. Alberto Contador (Sp) op 7' 56"

    9. Franco Pellizotti (It) op 8' 11"

    10. Vincenzo Nibali (It) op 8' 19"

    27. Jurgen Van Den Broeck (B) op 9' 30"

    64. Wim Van Huffel (B) op 23' 57"

    87. Francis De Greef (B) op 36' 05"

    88. Kevin Seeldrayers (B) op 43' 54"

    130. Dries Devenyns (B) op 57' 24"

    169. Geert Steurs (B) op 1u 23' 30"

    175. Rik Verbrugghe (B) op 1u 35' 38"

    BERGKLASSEMENT

    1. Emanuele Sella (It) - 37 Punten

    2. Gabriele Bosisio (It) - 19 Punten

    3. Félix Rafael Cárdenas (Col) - 16 Punten

    PUNTENKLASSEMENT

    1. Daniele Bennati (It) - 80 Punten

    1. Riccardo Ricco (It) - 69 Punten

    3. Paolo Bettini (it) - 59 ünten

    JONGEREN KLASSEMENT

    1. Giovanni Visconti (It)

    2. Matthias Russ (D) op 0' 34"

    3. Riccardo Ricco (it) op 7' 33"

    Nog 179 renners in de wedstrijd

    18-05-2008 om 18:29 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GP Intern. Paredes Rota dos Moveis - Uitslag 4de Rit + Eindstand

    GP INTERNACIONAL PAREDES ROTA DOS MOVEIS

    2.1 WEDSTRIJD VAN 15 TOT 18 MEI IN PORTUGAL

    4de Rit - Gandra - Rebordosa - 136,8 Km

    UITSLAG

    1. Pedro Cardoso (Port) - 3u 31' 31" - 38,8 Km/u

    2. Ricardo Mestre (Port) op 0' 17"

    3. Eladio Jimenez (Sp) op 0' 22"

    4. Antonio D' Aniello (It) op 0' 38"

    5. Dainius Kairelis (Lith) z.t.

    Nog 105 Vertrekkers - Vandaag 51 opgevers

    Geen Belgen in deze wedstrijd

    E I N D S T A N D

    1. Pedro Cardoso (Port) - 15u 10' 51"

    2. Constantino Zaballa (Sp) op 0' 21"

    3. Angel Vicioso (Sp) op 0' 22"

    4. Ricardo Mestre (Port) op 0' 34"

    5. Koldo Gil (Sp) op 0' 53"

    18-05-2008 om 17:49 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ronde van Picardië - Uitslag 3de Rit deze voormiddag gereden

    RONDE VAN PICARDIË - ASO ORGANISATIE - 2.1 WEDST.

    VAN 16 TOT 18 MEI 2008

    3de Rit - Grandvilliers - Cayeux-sur-Mer - 88,5 Km

    UITSLAG

    1. Jean-Eudes Demaret (F) - 1u 53 14"'

    2. Jens Mouris (N) z.t.

    3. Kilian Patour (F) z.t.

    4. Ignatas Konovalovas (Lith) op 0' 02"

    5. Greg Van Avermaert (B) op 0' 13"

    6. Aurélien Clerc (Zwit) z.t.

    7. Alexandre Pichot (F) z.t.

    8. Sebastian Siedler (D) z.t.

    9. Martin Elmiger (Zwit) z.t.

    10. Roy Sentjens (B) z.t.

    14. Steve Schets (B) z.t.

    17. Kenny De Haes (B) z.t.

    21. Kristof Goddaert (B) z.t.

    27. Niko Eeckhout (B) z.t.

    33. Steven Caethoven (B) z.t.

    44. Tom Criel (B) z.t.

    45. Evert Verbist (B) z.t.

    49. Mathieu Criquielion (B) z.t.

    51. Sven Nevens (B) z.t.

    52. Bert De Waele (B) z.t.

    57. Glenn D' Hollander (B) z.t.

    60. Staf Scheirlinckx (B) z.t.

    62. Philippe Gilbert (B) z.t.

    65. Wim De Vocht (B) z.t.

    68. Leif Hoste (B) z.t.

    70. Jarno Van Mingeroet (B) op 0' 27"

    73. Jan Kuyckx (B) op 0' 59"

    79. Kristof Vandewalle (B) op 1' 39"

    86. Kevin Ista (B) op 1' 51"

    89. Gil Suray (B) z.t.

    92. Rob Peeters (B) z.t.

    99. Wouter Van Mechelen (B) z.t.

    119. Gorik Gardeyn (B) z.t.

    122. Nick Ingels (B) op 3' 28"

    124. Iljo Keisse (B) op 3' 33"

    125. Stijn Vandenbergh (B) z.t.

    126. Frédéric Amorison (B) op 4' 58"

    RANGSCHIKKING

    1. Jean-Eudes Demaret (F)

    2. Jens Mouris (N) op 0' 02"

    3. Martin Elmiger (Zwit) op 0' 03"

    7. Kenny De Haes (B) op 0' 13"

    8. Niko Eeckhout (B) z.t.

    9. Greg Van Avermaet (B) op 0' 15"

    Deze namiddag wordt er een tweede korte rit gereden

    18-05-2008 om 13:21 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.56ste Olympia's Tour - Uitslag van de Proloog

    56ste OLYMPIA'S TOUR - 2.2 WEDSTRIJD (NED)

    VAN 17 TOT 25 MEI 2008

    Proloog te Wassenaar - 5,2 Km

    UITSLAG

    1. Casper Jorgensen (Den) - 6' 20" 36 - 49,217 K/u

    2. Lars Boom (N) op 0' 06" 56

    3. Lieuwe Westra (N) op 0' 06" 97

    4. Bram Schmitz (N) op 0' 07" 71

    5. Jos Pronk (N) op 0' 11" 98

    18-05-2008 om 10:25 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tour de l' Aude voor Vrouwen - Uitslag 1ste Rit

    TOUR DE L' AUDE (F) - 2.2 WEDSTR VOOR VROUWEN

    VAN 16 TOT 25 MEI 2008

    1ste Rit - Rieux Minervois - Rieux Minervois 107 Km

    UITSLAG

    1. Nicole Cooke (GB) - 3u 15' 04" - 32,911 K/u

    2. Trixi Worrack (D) z.t.

    3. Susanne Ljungskog (Zwed) z.t.

    13. Lieselot Decroix (B) op 2' 41"

    17. Sophie Goor (B) z.t.

    36. Catherine Delfosse (B) op 4' 19"

    53. Laure Werner (B) op 9' 54"

    RANGSCHIKKING

    1. Susanne Ljungskog (Zwed)

    2. Nicole Cooke (GB) op 0' 02"

    31. Sophie Goor (B) op 3' 21"

    33. Lieselot Decroix (B) op 3' 24"

    18-05-2008 om 09:19 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Morgen begint de Ronde van Catalonië !

    RONDE VAN CATALONIË - PRO TOUR WEDSTRIJD

    VAN 19 TOT 25 MEI 2008

    DE RITTEN

    19-5 - Lloret de Mar - Lloret de Mar - 3,7 KM

    20-5 - Riudellots de la Selva - Banyoles - 167,8 Km

    21-5 - Banyoles - La Seu d' Urgell - 191,9 Km

    22-5 - La Seu d' Urgell - Asco - 217,2 Km

    23-5 - Asco - El Vendrell - 163,5 Km

    24-5 - El Vendrell - Palleja - 163,9 Km

    25-5 - Palleja - Barcelona - 124 Km

    EERSTE WINNAAR :

    1911 - Sebastian Masdeu (Sp)

    MEESTE OVERWINNINGEN :

    Mariano Canardo (Sp) - 1928 - 1929 - 1930 - 1932 - 1935 -

    1936 en 1939

    EERSTE BELGISCHE OVERWINNING :

    1958 - Richard Van Genechten

    ANDERE BELGISCHE OVERWINNINGEN :

    1968 - Eddy Merckx en 1977 Freddy Maertens

    Freddy Maertens is tot op heden de laatste Belg die

    deze Ronde kon winnen !

    LAATSTE WINNAAR :

    2007 - Vladimir Karpets (Rus)

    18-05-2008 om 00:00 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Waar wordt er morgen maandag bij ons gereden ?

    WAAR WORDT ER MORGEN MAANDAG GEREDEN

    ELITES Z/C en BELOFTEN

    Kemzeke(O-Vl) - 119 Km of 12 ronden x 9,9 Km - 15 uur

    Kester(Brab) - 116 Km of 16 ronden x 7,2 Km - 14u30

    18-05-2008 om 00:00 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jarig vandaag ! ! !
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    In Deinze werd WESLEY VAN SPEYBROECK geboren op 18 mei 1978 Wesley koos in 2001 voor een profloopbaan. Ik zocht en vond volgende successen : In 2001 won hij de 2de Rit in Parijs - Corrèze, en de Nationale Sluitingsprijs te Putte-Kapellen. In 2002 zegevierde hij in de GP Rudy Dhaenens. In 2004 kwam hij zwaar ten val in de 1ste Rit van de Ronde van België, hij werd toen afgevoerd naar een ziekenhuis in Veurne waar men een gebroken ruggenwervel vast stelde.
    Ook vandaag weer geen "grote uitblinker " die jarig is, maar daar komt morgen zeker verandering in !

    18-05-2008 om 00:00 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    17-05-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen van vandaag zaterdag bij ons

    UITSLAGEN VAN VANDAAG ZATERDAG BIJ ONS

    ELITES Z/C en BELOFTEN

    Assebroek (W-Vl) - 118 Km - 52 Vertrekkers

    1. Guy Smet (Kruibeke) - 2u 46" = 5de seizoenzege

    2. Tom Vermeiren

    3. Stijn Minne op 0' 30"

    Roeselare-De Ruiter W-Vl) - 110 Km - 54 Vertrekkers

    1. Maxim Debusschere (Dadizele) - 2u 37' = 2de zege

    2. Tom Vanbecelaere

    3. David Geldhof

    Ardense Triptiek - 2de Rit Bütgenbach - Monschau(D)

    1. Jan Bakelants (Olen) = 4de seizoenszege

    Geen verdere uitslag binnen

    BELOFTEN

    Tielt (W-Vl) - 120 Km - 73 Vertrekkers

    1. Jarno Van Guyse - 2u 52'

    2. Matthias Ongena z.t.

    3. Sven Wielandt op 0' 05"

    NIEUWELINGEN

    Aalbeke (W-Vl) - 65 Km - 31 Vertrekkers

    1. Ricardo Van De Klundert - 1u 47'

    Evergem-Belzele (O-Vl) - 70 Km - 40 Vertrekkers

    1. Matthew Bailey - 1u 42"

    Izegem-De Mol (W-Vl) - 68 Km - 41 Vertrekkers

    1. Gregory Vandaele - 1u 47'

    Kester (Brab) - 58 Km - 58 Vertrekkers

    1. Bertrand Neerinck

    Wakken (W-Vl) - 66 Km  - 32 Vertrekkers

    1.  Simon Doornaert   -   1u 42'

    OPEN

    Zutendaal (Limb) - 80 Km

    1. Jeroen Dohmen - 1u 50' 16"

    2. Dennis Szekely Borbara

    3. Kristof Bomans

    GENTLEMEN

    Wijgmaal (Brab) - Op uitnodiging - 40 Vertrekkers

    1. Stefan Van Haverbeke - 1u 12' 45"

    Wijgmaal (Brab) - 56 Vertrekkers

    1. Jeroen Rijnders - 1u 54' 45"

    17-05-2008 om 22:03 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ronde van Picardië - Uitslag 2de Rit

    RONDE VAN PICARDIË - ASO ORGANISATIE - 2.1 WEDST.

    VAN 16 TOT 18 MEI 2008

    2de Rit - Ribemont - Clermont-de-l'Oise - 181 Km

    UITSLAG

    1. Martin Elmiger (Zwit) - 4u 12' 08"

    2. Sergey Lagutin (Oez) op 0' 03"

    3. Greg Van Avermaet (B) op 0' 04"

    4. Aurélien Clerc (Zwit) z.t.

    5. Lloyd Mondory (F) z.t.

    6. Romain Feillu (F) z.t.

    7. Sebastien Siedler (D) z.t.

    8. Baden Cooke (Austr) z.t.

    9. Danilo Wyss (Zwit) z.t.

    10. Stephane Bonsergent (F) z.t.

    11. Kenny De Haes (B) z.t.

    19. Kevin Ista (B) z.t.

    20. Steven Caethoven (B) z.t.

    22. Bert De Waele (B) z.t.

    23. Staf Scheirlinckx (B) z.t.

    27. Nico Eeckhout (B) z.t.

    30. Philippe Gilbert (B) z.t.

    31. Stijn Vandenbergh (B) z.t.

    33. Gorik Gardeyn (B) z.t.

    36. Nic Ingels (B) z.t.

    44. Roy Sentjens (B) z.t.

    47. Mathieu Criquielion (B) z.t.

    50. Jan Kuyckx (B) z.t.

    51. Jan Nevens (B) z.t.

    52. Kristof Goddaert (B) z.t.

    53. Gil Surau (B) z.t.

    54. Evert Verbist (B) z.t.

    80. Frédéric Amorison (B) z.t.

    93. Leif Hoste (B) z.t.

    94. Glenn D' Hollander (B) z.t.

    95. Wim De Vocht (B) z.t.

    98. Kristof Vandewalle (B) z.t.

    100. Tom Criel (B) z.t.

    115. Steve Schets (B) op 0' 30"

    120. Jarno Van Mingeroet (B) op 3' 15"

    121. Rob Peeters (B) z.t.

    124. Iljo Keisse (B) op 4' 01"

    130. Tom Steels (B) op 6' 53"

    131. Wouter Van Mechelen (B) z.t.

    RANGSCHIKKING

    1. Martin Elmiger (Zwit)

    2. Sebastian Siedler (D) op 0' 04"

    3. Sébastien Chavanel (F) op 0' 05"

    5. Kenny De Haes (B) op 0' 08"

    6. Niko Eeckhout (B) z.t.

    7. Greg Van Avermaet (B) op 0' 10"

    17-05-2008 om 18:04 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ronde van Italië - Uitslag van de 8ste Rit

    RONDE VAN ITALIË VAN 10 MEI TOT 1 JUNI 2008

    8ste Rit - Rivisondoli - Tivoli - 209 Km

    UITSLAG

    1. Riccardo Ricco (It) - 4u 41' 05" - 44,613 K/u

    2. Paolo Bettini (It) z.t.

    3. Davide Rebellin (it) z.t.

    4. Franco Pellizotti (It) z.t.

    5. Daniele Pietropolli (It) z.t.

    6. Danilo Di Luca (It) z.t.

    7. Emanuele Sella (It) z.t.

    8. Domenico Pozzovivo (It) z.t.

    9. Paolo Savoldelli (It) z.t.

    10. Felix Rafael Cardenas (Col) z.t.

    15. Dries Devenyns (B) z.t.

    20. Jurgen Van Den Broeck (B) z.t.

    51. Francis De Greef (B) op 0' 35"

    83. Wim Van Huffel (B) op 1' 53"

    100. Geert Steurs (B) op 3' 26"

    161. Rik Verbrugghe (B) op 8' 49"

    173. Kevin Seeldrayers (B) op 8' 57"

    RANGSCHIKKING

    1. Giovanni Visconti (It)

    2. Matthias Russ (D) op 0' 34"

    3. Gabriele Bosisio (It) op 5' 53"

    4. Danilo Di Luca (It) op 7' 27"

    5. Riccardo Ricco (It) op 7' 33"

    6. Emanuele Sella (It) op 7' 36"

    7. Felix Rafael Cardenas (Col) op 7' 46"

    8. Alberto Contador (Sp) op 7' 56"

    9. Franco Pellizotti (It) op 8' 11"

    10. Vincenzo Nibali (It) op 8' 19"

    27. Jurgen Van Den Broeck (B) op 9' 30"

    64. Wim Van Huffel (B) op 23' 57"

    87. Francis De Greef (B) op 36' 05"

    88. Kevin Seeldrayers (B) op 36' 22"

    130. Dries Devenyns (B) op 57' 28"

    169. Geert Steurs (B) op 1u 15' 58"

    175. Rik Verbrugghe (B) op 1u 25' 42"

    BERGKLASSEMENT

    1. Emanuele Sella (It) - 36 Punten

    2. Gabriele Bosisio (It) - 19 Punten

    3. Félix Rafael Cárdenas (Col) - 16 Punten

    PUNTENKLASSEMENT

    1. Riccardo Ricco (It) - 69 Punten

    2. Daniele Bennati (It) - 51 Punten

    3. Danilo Di Luca (It) - 42 Punten

    BESTE JONGEREN

    1. Giovanni Visconti (It)

    2. Matthias Russ (D) op 0' 34"

    3. Riccardo Ricco (it) op 7' 33"

    Nog 181 renners in de wedstrijd

    17-05-2008 om 17:32 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GP Intern. Paredes Rota dos Moveis - Uitslag 3de Rit

    GP INTERNACIONAL PAREDES ROTA DOS MOVEIS

    2.1 WEDSTRIJD VAN 15 TOT 18 MEI IN PORTUGAL

    3de Rit - V.N. De Gaia - Lordelo - 138,3 Km

    UITSLAG

    1. Constantino Zaballa (Sp) - 3u 25' 54" - 40,3 K/u

    2. Angel Vicioso (Sp) z.t.

    3. Tiago Machado (Port) op 0' 09"

    4. Adrian Palomares (Sp) op 0' 12"

    5. Pedro Cardoso (Port) op 0' 14"

    Nog 107 Vertrekkers - Vandaag 3 opgevers

    Geen Belgen in deze wedstrijd

    RANGSCHIKKING

    1 Angel Vicioso (Sp)

    2. Constantino Zaballa (Sp) z.t.

    3. Pedro Cardoso (Port) op 0' 26"

    4. David Bernabeu (Sp) z.t.

    5. Koldo Gil (Sp) op 0' 31"

    17-05-2008 om 17:09 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.24ste Tour de l' Aude (F) - Uitslag Proloog

    TOUR DE L' AUDE (F) - 2.2 WEDSTR VOOR VROUWEN

    VAN 16 TOT 25 MEI 2008

    Proloog - Gruissan - Gruissan - 3,9 Km

    UITSLAG

    1. Katie Mactier (Aust) 5' 02" - 46,49 Km/u

    2. Ellen Van Dijk (N) op 0' 01"

    3. Alison Powers (USA) op 0' 02"

    71. Catherine Delfosse (B) op 0' 32"

    78. Laure Werner (B) op 0' 34"

    85. Sofie Goor (B) op 0' 38"

    90. Lieselot Decroix (B) op 0' 41"

    17-05-2008 om 13:44 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen van gisteren vrijdag bij ons

    UITSLAGEN VAN GISTEREN VRIJDAG BIJ ONS

    ELITES Z/C en BELOFTEN

    Kortemark (W-Vl) - 70 Km - 34 Vertrekkers

    1. Jérôme Baugnies (Iddergem) - 1u 36" = 2de zege

    2. Michel Vanhaecke

    3. Giovanni De Bruyne

    Thomas Van Acker

    Gerdy Ververken

    Ardense Triptiek - 1ste Rit Hamoir - Hamoir 187 Vertrek.

    1. Sander Corbeel - 147 Km in 3u 28'

    2. Mathieu Van Biervliet op 0' 04"

    3. Gilles Devillers

    4. Jan Deutschmann (D)

    5. Joanthan Henrion op 0' 18"

    17-05-2008 om 08:57 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Waar wordt er morgen zondag bij ons gereden ?

    WAAR WORDT ER MORGEN ZONDAG BIJ ONS GEREDEN

    ELITES Z/C en BELOFTEN

    Oedelem (W-Vl) - 120 Km of 18 ronden x 6,6 Km - 14u30

    Overijse-Maleizen (Brab) - 102 Km of 12 x 8,5 Km - 15 uur

    St. Lodewijk-Deerlijk (W-Vl) - 115 Km - 17 ronden - 15 uur

    Weelde (Antw) - 101 Km of 26 ronden x 3,9 km - 15u30

    Ardense Triptiek - 3de en 4de Rit

    JUNIORES - PROVINCIALE KAMPIOENSCHAPPEN

    Herentals-Watervoort (Antw) - 121,5 Km - 15 x 8,1 Km - 14u30

    Kortessem (Limb) - 117 Km of 15 ronden x 7,8 km - 15 uur

    Mesen (W-Vl) - 115,6 Km of 17 ronden x 6,8 Km - 14u30

    Waanrode (Brab) - 119 Km of 14 ronden x 8,5 km - 14 uur

    Woubrechtegem (O-Vl) - 124 Km of 11 x 11,3 km - 15 uur

    Antheit (Luik) - 92 Km - 15 uur

    Libramont (Lux) - 104 Km - 15 uur

    NIEUWELINGEN

    Imde-Wolvertem (Brab) - Interclub - Beker van België

    77 Km of 1 x 35 Km plus 6 x 7 km - 15 uur

    Bellegem (W-Vl) - 55 Km of 10 ronden x 5,5 km - 15 uur

    Bierbeek (Brab) - 66 km of 8 ronden x 8,2 km - 15 uur

    Lauwe (W-Vl) - 68 Km of 18 ronden x 3,73 Km - 16 uur

    Lotenhulle (O-Vl) - 60 km of 12 ronden x 5 km - 16 uur

    Tessenderlo (Limb) - 60 km of 10 ronden x 6 km - 15 uur

    Weelde (Antw) - 58,5 Km of 15 ronden x 3,9 km - 13u30

    Lowingen (Heng) - 88 Km - 15 uur

    VROUWEN ELITES

    Ciney (Namen) - 15u30

    OPEN

    Boutersem-Willebringen (Brab) - 93 Km - 15 uur

    Ruiselede (W-Vl) - 94 Km of 14 ronden x 6,7 Km - 15 uur

    ASPIRANTEN

    Arendonk (Antw) - Vanaf 13 uur

    Deerlijk (W-Vl) - Vanaf 12u30

    Hoegaarden (Brab) - Vanaf 13 uur

    Merelbeke (O-Vl) - Vanaf 12u15

    Nieuwerkerken (Limb) - Vanaf 13 uur

    MEISJES JEUGD

    Ciney (Namen) - 12u30

    17-05-2008 om 00:00 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jarig vandaag ! ! !
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Te Londerzeel, de gemeente waar ook u dienaar deel van uitmaakt, werd  FRANS MAES  geboren op 17 mei 1947. "Swakke" zoals hij in de streek genoemd wordt, was prof van 1970 tot 1972 en hield daar slechts een mini palmares aan over. In 1971 won hij de Ronde van Brabant, en in 1972 zegevierde hij te Houtem. Na zijn drie jaar prof zijn, werd hij bierhandelaar en dat is "Swakke" momenteel nog altijd ! Ik vond voor vandaag geen andere jarige renners, het is dus uitkijken naar wie er morgen deze galerij passeert

    17-05-2008 om 00:00 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    16-05-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ronde van Picardië - Uitslag 1ste Rit

    RONDE VAN PICARDIË - ASO ORGANISATIE - 2.1 WEDST.

    VAN 16 TOT 18 MEI 2008

    1ste Rit - Crécy-en-Ponthieu - Guise - 179 Km

    UITSLAG

    1. Sebastian Siedler (D) - 3u 59' 44"

    2. Kenny De Haes (B) op 0' 04"

    3. Sébastien Chavanel (F) z.t.

    4. Robert Hunter (Z-Afr) op 0' 07"

    5. Nico Eeckhout (B) z.t.

    6. Jimmy Casper (F) op 0' 09"

    7. Staf Scheirlinckx (B) z.t.

    8. Steve Chainel (F) op 0' 10"

    9. Stephane Bonsergent (F) z.t.

    10. Aurélien Clerc (Zwit) z.t.

    20. Kevin Ista (B) z.t.

    22. Greg Van Avermaet (B) z.t.

    33. Sven Nevens (B) z.t.

    39. Wim De Vocht (B) z.t.

    41. Evert Verbist (B) z.t.

    44. Leif Hoste (B) z.t.

    46. Bert De Waele (B) z.t.

    49. Nic Ingels (B) z.t.

    55. Jarno Van Mingeroet (B) z.t.

    59. Roy Sentjens (B) z.t.

    60. Mathieu Criquielion (B) z.t.

    64. Frédéric Amorison (B) z.t.

    67. Gorik Gardeyn (B) z.t.

    77. Gil Suray (B) z.t.

    81. Philippe Gilbert (B) z.t.

    96. Bert Roesems (B) z.t.

    101. Glenn D' Hollander (B) z.t.

    103. Steven Caethoven (B) z.t.

    113. Tom Steels (B) z.t.

    119. Stijn Vandenbergh (B) z.t.

    121. Tom Criel (B) z.t.

    122. Jan Kuyckx (B) z.t.

    123. Kristof Goddaert (B) z.t.

    124. Kristof Vandewalle (B) z.t.

    125. Iljo Keisse (B) z.t.

    133. Steve Schets (B) op 2' 51"

    134. Rob Peeters (B) op 4' 12"

    135. Wouter Van Mechelen (B) op 4' 14"

    139 Renners in de uitslag

    16-05-2008 om 19:12 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ronde van Italië - Uitslag van de 7de Rit

    RONDE VAN ITALIË VAN 10 MEI TOT 1 JUNI 2008

    7de Rit - Vasto - Pescocostanzo

    UITSLAG

    1. Gabriele Bosisio (It) - 4u 45' 05" - 37,041 K/u

    2. Vasil Kiryienka (W-Rus) op 0' 46"

    3. Emanuele Sella (It) op 1' 02"

    4. Félix Rafael Cárdenas (Col) op 1' 33"

    5. Danilo Di Luca (It) op 2' 04"

    6. Riccardo Ricco (It) z.t.

    7. Leonardo Piepoli (It) z.t.

    8. Alberto Contador (Sp) op 2' 10"

    9. Davide Rebellin (It) op 2' 55"

    10. Franco Pellizotti (It) z.t.

    19. Jurgen Van Den Broeck (B) z.t.

    48. Francis De Greef (B) op 4' 04"

    63. Kevin Seeldrayers (B) op 11' 13"

    71. Wim Van Huffel (B) op 14' 51"

    133. Geert Steurs (B) op 28' 11"

    141. Droes Devenyns (B) z.t.

    172. Rik Verbrugghe (B) z.t.

    RANGSCHIKKING

    1. Giovanni Visconti (It)

    2. Matthias Russ (D) op 0' 09"

    3. Gabriele Bosisio (It) op 5' 43"

    4. Danilo Di Luca (It) op 7' 27"

    5. Emanuele Sella (It) op 7' 36"

    28. Jurgen Van Den Broeck (B) op 9' 30"

    BERGKLASSEMENT

    1. Emanuele Sella (It) - 36 Punten

    2. Gabriele Bosisio (It) - 19 Punten

    3. Félix Rafael Cárdenas (Col) - 16 Punten

    PUNTENKLASSEMENT

    1. Daniele Bennati (It) - 50 Punten

    2. Riccardo Ricco (it) - 44 Punten

    3. Gabriele Bosisio (It) - 33 Punten

    BESTE JONGEREN

    1. Giovanni Visconti (It)

    2. Matthias Russ (D) op 0' 09"

    3. Riccardo Ricco (it) op 7' 53"

    Nog 183 renners in de wedstrijd

    16-05-2008 om 18:07 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GP Intern. Paredes Rota dos Moveis (Port) - Uitslag 2de Rit

    GP INTERNACIONAL PAREDES ROTA DOS MOVEIS

    2.1 WEDSTRIJD VAN 15 TOT 18 MEI IN PORTUGAL

    2de Rit - Pontevedra - Paredes - 182 Km

    UITSLAG

    1. Diego Milan (Sp) - 4u 32' 31" - 40,071 K/u

    2. Angel Vicioso (Sp) z.t.

    3. Mikhaylo Khalilov (Oekr) z.t.

    4. Antonio D' Aniello (It) z.t.

    5. Fco. J. Pacheco (Sp) z.t.

    Nog 109 Vertrekkers - Vandaag 2 opgevers

    Geen Belgen in deze wedstrijd

    RANGSCHIKKING

    1. Nicolas Roche (Ierl)

    2. Angel Vicioso (Sp) op 0' 04".

    3. Mikhaylo Khalilov (Oekr) op 0' 06".

    16-05-2008 om 17:15 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Waar wordt er morgen zaterdag bij ons gereden ?

    WAAR WORDT ER MORGEN ZATERDAG GEREDEN

    ELITES Z/C en BELOFTEN

    Assebroek (W-Vl) - 118 Km of 15 ronden x 7,9 Km - 14u30

    Roeselare-De Ruiter W-Vl) - 110 Km of 22 x 5 Km - 15 uur

    Limelette (Brab) - 102 Km - 17 uur

    Ardense Triptiek - 2de Rit Bütgenbach - Monschau(D)

    BELOFTEN

    Tielt (W-Vl) - 120 Km of 20 ronden x 6 Km - 14u15

    JUNIORES

    Herchies (Heng) P.K. Henegouwen - 115 Km - 14u30

    NIEUWELINGEN

    Aalbeke (W-Vl) - 65 Km of 16 ronden x 4,05 Km - 15 uur

    Evergem-Belzele (O-Vl) - 70 Km of 11 x 6,2 Km - 15u30

    Izegem-De Mol (W-Vl) - 68 Km of 17 x 4 Km - 15 uur

    Kester (Brab) - 58 Km of 8 ronden x 7,2 Km - 15 uur

    Wakken (W-Vl) - 66 Km of 11 ronden x 6 km - 17u30

    OPEN

    Zutendaal (Limb) - 80 Km of 14 ronden x 5,8 Km - 15 uur

    GENTLEMEN

    Wijgmaal (Brab) - Op uitnodiging

    ASPIRANTEN

    Ploegsteert (Heng) - Vanaf 13 uur

    16-05-2008 om 09:30 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Een uitslag van gisteren donderdag bij ons

    EEN UITSLAG VAN GISTEREN DONDERDAG BIJ ONS

    ELITES Z/C en BELOFTEN

    Begijnendijk (Brab) - 119 Km - 92 Vertrekkers

    1. Kevin Peeters (Hulshout) - 2u 34' = 2de seizoenzege

    2. Stijn Ennekens

    3. Jeroen Das

    4. Kim Tesseur

    5. Bruno Smeyers op 0' 10"

    16-05-2008 om 00:00 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wielerkalender UCI van 16 tot 31 mei 2008

    WIELERKALENDER UCI VAN 16 TOT 31 MEI 2008

    Van 16 tot 18 Mei

    Ronde van Picardië (F) - 2.1 Wedstrijd

    17 Mei

    Classic Beograd - Cacak (Sbr) - 1.2 Wedstrijd

    Van 17 tot 25 Mei

    Olympia's Tour (N) - 2.2 Wedstrijd

    18 Mei

    Grand Prix Jasna Gora-Czestochowa (Pol) - 1.2 Wedstr.

    Raiffeisen G.P. Judendorf (Oostenr) - 1.2 Wedstrijd

    Coppa Caivano (It) - 1.2 Wedstrijd

    Van 18 tot 25 mei

    FBD Insurance Ras (Ierl) - 2.2 Wedstrijd

    Van 19 tot 25 Mei

    Ronde van Catalonië (Sp) - Pro Tour

    Van 21 tot 25 Mei

    Circuit de Lorraine Professionnel (F) - 2.1 Wedstrijd

    Van 22 tot 25 Mei

    Ronde de l' Isard (F) - 2.2 Wedstrijd voor Beloften

    23 Mei

    Tallin GP (Estl) - 1.1 Wedstrijd

    GP - Hydraulika Mikolasek (Slovk) - 1.2 Wedstrijd

    24 Mei

    SEB Tartu GP (Estl) - 1.1 Wedstrijd

    GP Kooperatieva (Slovk) - 1.2 Wedstrijd

    Waregem (B) - Dernywedstrijd

    Heist o/d Berg (B) - Heistse Pijl

    25 Mei

    Velika Nagrada Ptuja (Slo) - 1.2 Wedstrijd

    Grand Prix Palma (Slovk) - 1.2 Wedstrijd

    Van 27 Mei tot 1 Juni

    Vuelta Ciclista a Navarra (Sp) - 2.2 Wedstrijd

    Van 28 Mei tot 1 Juni

    Ronde van België - 2.1 Wedstrijd

    Bayern-Rundfahrt (D) - 2.HC Wedstrijd

    Van 29 Mei tot 1 Juni

    Tour de Gironde (F) - 2.2 Wedstrijd

    31 Mei

    GP de Plumelec - Morbihan (F) - 1.1 Wedstrijd

    GP Kranj (Slov) - 1.1 Wedstrijd

    Van al deze wedstrijden vindt u hier de uitslagen

    16-05-2008 om 00:00 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jarig vandaag ! ! !
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    In Hulshout werd   GUSTAAF  VAN  ROOSBROECK  geboren op 16 mei 1948.  Staf was een waardig en een snelle renner die prof was van 1969 tot 1981.  Zijn mooiste successen :  In 1970 won hij te Retie.  In 1971 zegevierde hij in de Fléche Rebecquoise of  Rebecq-Rognon. In Wezembeek won hij in 1971 en in 1975.  Te Schoten won hij de Scheldeprijs in 1971.   In 1972 schreef hij zijn naam op de erelijst van Kuurne - Brussel - Kuurne. Nog datzelfde jaar won hij te Alken de Omloop van de Fruitstreek, en de GP  Denain.   De Sluitingsprijs Putte-Kapellen won hij in 1972 en 1973.  In 1973 was hij de beste in de GP Valencia.  In 1974 won hij Cras - Avernas, en in Ayeneux won hij de GP Magne.  In 1975 zegevierde hij te Kotem in de Maaslandse Pijl.  In 1976 kreeg hij de bloemen in Sint-Martens-Lierde.  In 1978 won hij te Lier de Omloop van Midden-België.  Nog in 1978 won hij te Hannut - Sint Amands - Aalst en Sint Truiden. In 1979 werd hij te Zoersel Kampioen van Antwerpen.  In 1979 won hij de 3-Daagse van De Panne.  Vermeld ik tot slot dat hij in 1973 een Rit won in de Ronde van Italië, en in de Ronde van Zwitserland. In 1971 Won hij een Rit in de Ronde van België.

    16-05-2008 om 00:00 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ook jarig vandaag
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    In het Duitse Nürnberg werd MATTHIAS KESSLER geboren op 16 mei 1979. Matthias of de "Pitbull" zoals sommige hem durven noemen is in 2000 aan zijn profloopbaan begonnen maar helaas kunnen we zijn successen tot op heden nog erg goed tellen. In 2003 en 2004 won hij de GP Miguel Indurain. In 2003 won hij de Luk-Cup Bühl. Daarna was het wachten op een volgende zege tot 2006 wanneer hij de 3de Rit in de Ronde van Frankrijk won te Valkenburg. Daarmee hebben we het gehad. Kessler is wel een zeer verdienstelijke renner binnen zijn ploeg !

    16-05-2008 om 00:00 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.En nog een jarige vandaag !
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Te Oudenaarde werd WILLY VAN MALDERGHEM geboren op 16 mei 1949. Willy was prof van 1971 tot 1978, uit zijn 8 jaar prof zijn pikte ik volgende successen uit : In 1971 won hij de 3de Rit in de 4-Daagse van Duinkerke. In 1972 zegevierde hij in Antibes en te Vichte. In 1973 was hij de beste te Kortemark en te Ruiselede. In 1974 won hij in Adinkerke, en nog datzelfde jaar schreef hij zijn naam op de erelijst van de GP Briek Schotte. In 1975 tenslotte kreeg hij de bloemen in Houthulst ! Geen groot palmares maar wel een renner die vele onder ons zich zeker nog zullen herinneren.

    16-05-2008 om 00:00 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    15-05-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GP Intern. Paredes Rota Dos Moveis (Portg) - Uitslag 1ste Rit

    GP INTERNACIONAL PAREDES ROTA DOS MOVEIS

    2.1 WEDSTRIJD VAN 15 TOT 18 MEI IN PORTUGAL

    1ste Rit - Santiago - Padron 156,9 Km

    UITSLAG

    1. Nicolas Roche (Ierl) - 3u 40' 51" - 42,626 K/u

    2. Jeremy Hunt (GB) z.t.

    3. Fco J. Pacheco (Sp) z.t.

    4. Mikhaylo Khalilov (Oekr) z.t.

    5. Filipe Cardoso (Port) z.t.

    117 Vertrekkers - Vandaag 8 opgevers

    Geen Belgen in deze wedstrijd

    15-05-2008 om 17:34 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ronde van Italië - Uitslag van de 6de Rit

    RONDE VAN ITALIË VAN 10 MEI TOT 1 JUNI 2008

    6de Rit - Potenza - Peschici 231,6 Km

    UITSLAG

    1. Matteo Priamo (It) - 5u 24' 49" - 42,854 K/u

    2. Alan Perez Lezaun (Sp) op 0' 08"

    3. Nikolai Trussov (Rus) op 0' 27"

    4. Paul Martens (D) op 0' 31"

    5. Maxim Iglinsky (Kaz) op 0' 32"

    6. Daniele Nardello (It) op 0' 36"

    7. Francesco Gavazzi (it) op 0' 40"

    8. Giovanni Visconti (it) z.t.

    9. Magnus Backstedt (Zwed) op 0' 43"

    10. Matthias Russ (D) op 0' 47"

    15. Jurgen Van Den Broeck (B) op 11' 34"

    72. Wim Van Huffel (B) op 11' 48"

    91. Francis De Greef (B) op 11' 57"

    114. Geert Steurs (B) op 12' 42"

    128. Kevin Seeldrayers (B) z.t.

    134. Rik Verbrugghe (B) z.t.

    151. Dries Devenyns (B) op 13' 15"

    Opgave van : Kevin De Weert (B)

    RANGSCHIKKING

    1. Giovanni Visconti (It)

    2. Matthias Russ (D) z.t.

    3. Daniele Nardello (It) op 1' 22"

    4. Alan Perez (Sp) op 4' 42"

    5. Francesco Gavazzi (It) op 5' 34"

    47. Jurgen Van Den Broeck (B) op 10' 19"

    BERGKLASSEMENT

    1. Emanuele Sella (It) - 12 Punten

    2. Daniele Pietropolli (It) - 5 Punten

    Luis F. Laverde Jimenez (Col) - 3 Punten

    PUNTENKLASSEMENT

    1. Daniele Bennati (It) - 50 Punten

    2. Riccardo Ricco (it) - 34 Punten

    3. Pavel Brutt (Rus) - 33 Punten

    BESTE JONGEREN

    1. Giovanni Visconti (It)

    2. Matthias Russ (D) z.t.

    3. Francesco Gavazzi (It) op 5' 34"

    Nog 187 renners in de wedstrijd

    Morgen wacht de renners een lastige rit met aankomst

    bergop ! ! !

    15-05-2008 om 17:22 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Een uitslag van gisteren woensdag bij ons

    EEN UITSLAG VAN GISTEREN WOENSDAG BIJ ONS

    ELITES Z/C en BELOFTEN

    Oosterzele (O-Vl) - 115 Km - 93 Vertrekkers

    1. Gregory De Munster (Oudenaarde) - 2u 40' = 2de zege

    2. Guy Smet op 0' 07"

    3. Marc Baeyens op 0' 45"

    4. Koen Beeckman

    5. Jurgen De Deyn

    15-05-2008 om 10:14 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Waar wordt er morge vrijdag bij ons gereden ?

    WAAR WORDT ER MORGEN VRIJDAG BIJ ONS GEREDEN

    ELITES Z/C en BELOFTEN

    Kortemark (W-Vl) - 70 Km of 70 ronden x 1 Km - 19 uur

    gesloten omloop

    15-05-2008 om 00:00 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Morgen Begint de Ronde van Picardië

    RONDE VAN PICARDIË - ASO ORGANISATIE - 2.1 WEDST.

    VAN 16 TOT 18 MEI 2008

    DE RITTEN

    16-5 - Crécy-en-Ponthieu - Guise - 179 Km

    17-5 - Ribemont - Clermont-de-l'Oise - 181 Km

    18-5 - Grandvilliers - Cayeux-sur-Mer - 88,5 Km

    18-5 - Ault - Cayeux-sur-Mer - 95 Km

    EERSTE WINNAAR :

    1936 - Marcel Blanchon (F)

    EERSTE BELGISCHE OVERWINNING :

    1962 - André Bar

    LAATSTE BELGISCHE OVERWINNING :

    2004 - Tom Boonen

    Verschillende renners wonnen deze wedstrijd 2 maal

    onder hen onze landgenoot Willy Teirlinck in 1977 en 1978

    Tot 1999 noemde deze wedstrijd - Tour de l'Oise

    15-05-2008 om 00:00 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jarig vandaag ! ! !
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    In Mariakerke-Gent zag GUSTAAF DE SMET het levenslicht op 15 mei 1935. Hij was prof van 1960 tot 1968 ik zocht en vond de volgende successen alsde mooiste uit zijn loopbaan : Als amateur won hij in 1956 de Ronde van Vlaanderen, Gent-Wevelgem en de Omloop Het Volk. Bovendien werd hij geselecteerd voor de Olympische Spelen in Melbourne. Als prof won hij in 1960 de Schaal Sels te Merksem. In 1961 zegevierde hij in de Omloop van Midden België te Lier. In 1962 was hij de beste in de Omloop van het Leiedal te Bavikhove, en won hij Gent - Antwerpen. De Omloop van de Vlaamse Ardennen te Ichtegem schreef hij in 1963 en 1967 op zijn naam. In 1963 won hij de GP Denain. In 1964 won hij het Kampioenschap van Vlaanderen te Koolskamp en de Omloop van de Vlaamse Gewesten. In Putte-Kapellen kreeg hij in 1963 en 1964 de bloemen. In 1965 won hij de GP Bank van Roeselare. Kuurne - Brussel - Kuurne won hij in 1966 wanneer hij ook in Sint-Maria-Lierde zegevierde. Naast al deze successen won hij maar liefst 56 kermiskoersen. Na zijn rennersloopbaan werd hij lesgever aan het B.L.O.S.O.

    15-05-2008 om 00:00 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    14-05-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.43ste Puivelde Koerse - Uitslag

    43ste PUIVELDE KOERSE - 169 KM

    UITSLAG

    1. Frédéric Amorison (B)

    2. Bart Vanheule (B) z.t.

    3. Jurgen Francois (B) op 0' 10"

    4. Gregory Habeaux (B) z.t.

    5. Kevin Neirynck (B) z.t.

    6. Bert De Backer (B) z.t.

    7. Kristof De Zutter (B) op 1' 22"

    8. Nico Sijmens (B) z.t.

    9. Geert Omloop (B) z.t.

    10. Steven Caethoven (B) z.t.

    11. Niels Albert (B) z.t.

    12. Tom Steels (B) z.t.

    13. Zdenek Stybar (Tsj) z.t.

    14. Sven Wielandt (B) z.t.

    15. Frank Dressler (D) z.t.

    16. Nico Kuypers (B) z.t.

    17. Niko Eeckhout (B) op 2' 58"

    18. Bart Wellens (B) z.t.

    19. Jan Verstraeten (B) op 4' 55"

    20. Iljo Keisse (B) z.t.

    14-05-2008 om 21:39 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ronde van Italië - Uitslag 5de Rit

    RONDE VAN ITALIË VAN 10 MEI TOT 1 JUNI 2008

    5de Rit Belvedere Marittimo - Contursi Terme - 203 Km

    UITSLAG

    1. Pavel Brutt (Rus) - 5u 04' 52" - 39,951 K/u

    2. Johannes Frohlinger (D) op 0' 04"

    3. Luis F. Laverde Jimenez (Col) op 0' 10"

    4. Francisco Perez Sanchez (Sp) op 0' 25"

    5. Paolo Bettini (It) op 0' 31"

    6. Daniele Pietropolli (It) z.t.

    7. Riccardo Ricco (It) z.t.

    8. Franco Pellizotti (It) z.t.

    9. Jussi Veikkanen (Fin) z.t.

    140. Alberto Contador (Sp) z.t.

    13. Jurgen Van Den Broeck (B) z.t.

    51. Wim Van Huffel (B) z.t.

    114. Kevin Seeldrayers (B) op 3' 27"

    132. Kevin De Weert (B) op 5' 22"

    159. Francis De Greef (B) op 13' 27"

    183. Geert Steurs (B) op 16' 03"

    186. Dries Devenyns (B) z.t.

    187. Rik Verbrugghe (B) z.t.

    RANGSCHIKKING

    1. Franco Pellizotti (It)

    2. Christian Vande Velde (USA) op 0' 01"

    3. Danilo Di Luca (It) op 0' 07".

    4. Morris Possoni (It) op 0' 08"

    5. Vincenzo Nibali (It) z.t.

    43. Jurgen Van Den Broeck (B) op 1' 19"

    BERGKLASSEMENT

    1. Emanuele Sella (It) - 9 Punten

    2. Daniele Pietropolli (It) - 5 Punten

    Luis F. Laverde Jimenez (Col) - 3 Punten

    PUNTENKLASSEMENT

    1. Daniele Bennati (It) - 46 Punten

    2. Riccardo Ricco (it) - 34 Punten

    3. Pavel Brutt (Rus) - 33 Punten

    BESTE JONGEREN

    1. Morris Possoni (It)

    2. Vincenzo Nibali (It) z.t.

    3. Riccardo Ricco (It) op 0' 25"

    Nog 190 renners in de wedstrijd

    14-05-2008 om 19:47 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Batavus Prorace (Nederland) - Uitslag

    BATAVUS PRORACE - 1.1 WEDSTRIJD ( NEDERL)

    UITSLAG - 209 KM

    1. Gert Steegmans (B) - 4u 29' 56" - 46,456 K/u

    2. Marcel Sieberg (D) z.t.

    3. Stefan Van Dijk (N) z.t.

    4. Coen Vermeltfoort (N) z.t.

    5. Maarten Tjallingii (N) z.t.

    9. Sven Nevens (B) z.t.

    27. Evert Verbist (N) z.t.

    28. Pieter Jacobs (B) z.t.

    31. Jan Kuyckx (B) z.t.

    33. Gil Suray (B) z.t.

    34. Johan Coenen (B) z.t.

    37. Frederik Veuchelen (B) z.t.

    45. Benjamin Gourgue (B) z.t.

    48. Wilfried Cretskens (B) z.t.

    56. Wouter Weylandt (B) op 0' 38"

    63. Peter Ronsse (B) op 1' 39"

    64. Maxime Vantomme (B) z.t.

    65. Bert Scheirlinckx (B) z.t.

    71. Jurgen Van De Walle (B) z.t.

    74. Maarten Neyens (B) z.t.

    75. Kenny Van Der Schueren (B) z.t.

    76. Mathieu Criquielion (B) z.t.

    78. Serge Pauwels (B) z.t.

    79. Koen Barbe (B) op 2' 39"

    88. Tom Criel (B) op 3' 51"

    91. Frederiek Nolf (B) z.t.

    94. Olivier Kaisen (B) z.t.

    96. Bart Aernouts (B) z.t?.

    137 Vertrekkers - 100 renners in de uitslag

    14-05-2008 om 17:14 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wie won wat dit seizoen ?

    WIE WON WAT DIT SEIZOEN ? ? ?

    Vorige uitslagen zie archief van 21- 4 tot 27- 4

    APRIL --- MEI

    WEDSTRIJD --------- - WINNAAR

    Beograd-Banja Luka I (Bosn) ---- Aldo Ino Ilesic (Slov)

    Giro del Trentino (It) ------ Vincenzo Nibali (It)

    Grand Prix of Sochi (Rus) ------ Dirk Müller (D)

    Tour of Georgia (USA) ------ Kanstantin Siutsou (W-Rus)

    Vuelta Ciclista a la Rioja (Sp) ----- Manuel Calvente (Sp)

    Vuelta a Extremadura (Sp) ------ Daniel Lloyd (GB)

    Luik - Bastenaken - Luik (B) ------ Alejandro Valverde (Sp)

    Ronde van Noord-Holland (N) ------ Robert Wagner (D)

    Paris - Mantes-en-Yvelines ------- Florian Morizot (F)

    Rund um den Henninger Turm ----- Karsten Kroon (N)

    Giro delle Regioni (It) ------- Vitaly Buts (Oekr)

    Ronde van Bretagne (F) ------- Benoit Poilvet (F)

    1-Mei Prijs Hoboken (B) ------- Bobbie Traksel (N)

    Subida al Naranco (Sp) ----- Xavier Tondo Volpini (Sp)

    GP Copenhagen Classic (Den) ----- Allen Johansen (Den)

    Memorial A. Trochnowskiego --- Tomasz Kiendys (Pol)

    Grand Prix of Moskou (Rus) ------- Olegs Melehs (Lit)

    Grand Prix Bourgas (Bul) ------- Pavel Chumanov (Bul)

    Oleg Dyachenko Memorial (Rus) --- Timofey Kritsky (Rus)

    GP Industria & Artigianato- Larciano (It) ---Eddy Ratti (It)

    Volta Ciclista da Ascensio (Sp) ---- Pablo De Pedro (Sp)

    Ronde v. Overijssel (N) ---- Robin Chaigneau (F)

    Majowy Wyscig Klasyczny (Pol) ---- Mateusz Mroz (Pol)

    Ronde van Romandië ----------- Andreas Klöden (D)

    Ronde van Toscane (It) ---------- Mattia Gavazzi (It)

    Trophee des Grimpeurs (F) ------- David Lelay (F)

    Fleche du Sud (Lux) ------- Marcel Wyss (Zwit)

    Coupe du President de la vile Grudziadz -- Nikias Arndt(D)

    Circuito del Porto (It) ---------- Michele Nodari (It)

    Vuelta Ciclista Asturias (Sp) ---- Angel Vicioso Arcos (Sp)

    Szlakiem Grodow Piastowskich (Pol) --- Bartosz Huzarski

    4-Daagse van Duinkerke (F) ----- Stephane Augè (F)

    Giro del Friuli Venezia Giulia (It) - Hrvoje Miholjevic(Kr)

    Scandinavian Race Uppsala (Zwe) -- Morten Hoberg (De)

    Clasica de Alcobendas (Sp) --- Ezequiel Mosquera (Sp)

    Omloop der Kempen (N) --------- Job Vissers (N)

    GP Industrie del Marmo (It) ------ Simone Stortoni (it)

    Drongen (B) Derny Criterium ---- Wouter Weylandt (B)

    Neuseen Classics (D) -------- Steffen Radochla (D)

    Liedekerkse Pijl (B) -------- Steven De Neef (B)

    Intern. Halkidiki Cycle Race (Griek) --- Daniel Petrov(Bul)

    Ritoverwinningen zijn hier niet in opgenomen

    14-05-2008 om 10:43 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen van gisteren dinsdag bij ons

    UITSLAGEN VAN GISTEREN DINSDAG BIJ ONS

    ELITES Z/C en BELOFTEN

    Aalbeke (W-Vl) - 119 km - 21 Vertrekkers

    1. Joeri Clauwaert (Kruishoutem) - 2u 54' = 9de zege

    2. David Geldhof z.t.

    3. Kim Borry op 0' 04"

    4. Kristof Dereeper op 2' 00"

    5. Detlef Moerman

    Lommel (Limb) - 120 Km - 34 Vertrekkers

    1. Jeroen Van Rij (Overpelt) - 2u 50' = 2de seizoenzege

    2. Steven Lemmens

    3. Guy Van Broekhoven

    4. Daniel Davies

    5. Ronald Winters

    14-05-2008 om 00:00 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Waar wordt er morgen donderdag bij ons gereden ?

    WAAR WORDT ER MORGEN DONDERDAG GEREDEN

    ELITES Z/C en BELOFTEN

    Begijnendijk (Brab) - 119 Km of 17 ronden x 7 Km - 16 uur

    14-05-2008 om 00:00 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jarig vandaag ! ! !
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    In het Duitse Eckmannshausen werd KLAUS - PETER THALER geboren op 14 mei 1949. Hij was prof van 1976 tot 1988. Zijn mooiste momenten uit zijn loopbaan als renner : In 1973 werd hij Wereldkampioen Cyclocross bij de amateurs te Londen, en in 1976 vernieuwde hij die titel te Chazay d' Azergues. Als prof was hij Kampioen van Duitsland Cyclocross in 1976 - 1977 - 1978 - 1979 - 1982 - 1986 - 1987 en 1988. In 1985 werd hij Wereldkampioen cyclocross bij de profs in München, en in 1987 hernieuwde hij deze titel te Mlada Boleslav. Ook op de weg kon hij zijn mannetje staan, in 1977 en 1978 won hij telkens een rit in de Ronde vazn Frankrijk. In 1980 zegevierde hij in de Vuelta a reg. Valenciana. In 1977 werd hij 3de in de Ronde van Spanje, waar hij in 1980 een rit wist te winnen. Ook in kleinere rittenwedstrijden wist hij zijn rit mee te pakken. Thaler blaast vandaag al 59 kaarsjes uit !

    14-05-2008 om 00:00 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ook nog jarig vandaag
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    In Denemarken werd NICKI SORENSEN geboren op 14 mei 1975. Nicki koos in 1999 voor een profloopbaan, tot op heden bleef zijn palmares van overwinningen echter zeer beperkt ! In 2003 werd hij Kampioen van Denemarken op de weg. In 2005 won hij de GP d' Ouverture de la Marseillaise, de 4de Rit in de Tour Méditerranéen,en zegevierde hij te Charlottenlund in Denemarken, tenslotte won hij dat jaar de 18de Rit in de Ronde van Spanje te Avila. In 2006 won hij de 1ste Rit B in de Settimana Ciclista Intern. Coppi - Bartali. En daarmee hebben we het tot op heden gehad.

    14-05-2008 om 00:00 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    13-05-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ronde van Italië - Uitslag van de 4de Rit

    RONDE VAN ITALIË VAN 10 MEI TOT 1 JUNI 2008

    4de Rit Pizzo Calabro - Catanzaro-Lungomare - 183 Km

    UITSLAG

    1. Mark Cavendish (GB) - 4u 49' 09" - 37,558 K/u

    2. Robert Förster (D) z.t.

    3. Daniele Bennati (It) z.t.

    4. Assan Bazayev (Kaz) z.t.

    5. Mirco Lorenzetto (It) z.t.

    6. Erik Zabel (D) z.t.

    7. Robbie McEwen (Austr) z.t.

    8. Tony Martin (D) z.t.

    9. Paolo Bettini (It) z.t.

    10. Koldo Fernandez (Sp) z.t.

    42. Jurgen Van Den Broeck (B) z.t.

    52. Dries Devenyns (B) z.t.

    90. Kevin Seeldrayers (B) z.t.

    105. Francis De Greef (B) z.t.

    117. Wim Van Huffel (B) z.t.

    164. Kevin De Weert (B) op 7' 58"

    165. Rik Verbrugghe (B) z.t.

    174. Geert Steurs (B) op 10' 18"

    191. Nick Nuyens (B) tijd van de winnaar

    Opgave van :

    Dominique Cornu (B) - Na 3 Km en zware val in de 3de rit

    TomStubbe (B) - Last scheenbeen

    Nick Nuyens (B) - Val in de spurt - Sleutelbeenbreuk

    RANGSCHIKKING

    1. Franco Pellizotti (It)

    2. Christian Vande Velde (USA) op 0' 01"

    3. Danilo Di Luca (It) op 0' 07".

    4. Morris Possoni (It) op 0' 08"

    5. Vincenzo Nibali (It) z.t.

    48. Jurgen Van Den Broeck (B) op 1' 19"

    BERGKLASSEMENT

    1. Emanuele Sella (It) - 9 Punten

    2. Daniele Pietropolli (It) - 5 Punten

    3. David Loosli (Zwit) - 3 Punten

    PUNTENKLASSEMENT

    1. Daniele Bennati (It) - 45 Punten

    2. Mark Cavendish (GB) - 32 Punten

    3. Erik Zabel (D) - 30 Punten

    BESTE JONGEREN

    1. Morris Possoni (It)

    2. Vincenzo Nibali (It) z.t.

    3. Riccardo Ricco (It) op 0' 25"

    Nog 191 renners in de wedstrijd

    13-05-2008 om 19:17 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen van gisteren maandag bij ons

    UITSLAGEN VAN GISTEREN MAANDAG BIJ ONS

    ELITES Z/C en BELOFTEN

    Adinkerke (W-Vl) - 69,75 Km - 26 Vertrekkers

    1. Dries Depoorter (Gistel) - 1u 46'

    2. Jari Salomein

    3. Frederik Toortelboom

    Berlare (O-Vl) - 120 Km - 51 Vertrekkers

    1. Peter Verhofstadt (Berlare) - 2u 48'

    2. Kim Wuytens op 0' 02"

    3. Matthias Ongena op 0' 40"

    Beselare (W-Vl) - 115 Km - 67 Vertrekkers

    1. Nico Kuypers (Nieuwpoort) - 2u 40' = 2de zege

    2. Michel Lelièvre (F) op 0' 42"

    3. Tom Vanbecelaere op 0' 47"

    Bottelare (O-Vl) - 117 Km - 46 Vertrekkers

    1. Sven Francoys (Wingene) - 2u 41'

    2. Kristof De Zutter

    3. Koen Beeckman

    Lovendegem (O-Vl) - 70 Km - 23 Vertrekkers

    1. Joeri Calleeuw (Zedelgem) - 1u 40'

    2. Kristof Muys

    3. Geert Vermoote

    Meise-Wolvertem (Brab) - 117 Km - 79 Vertrekkers

    1. Kris De Block (Bornem) - 2u 38'

    2. André Vermeiren op 0' 04"

    3. Kim Tesseur op 0' 06"

    Oostrozebeke (W-Vl) - 105 Km - 56 Vertrekkers

    1. Stijn Minne (Aalter) - 2u 25'

    2. Tom Huyvaert op 0' 05"

    3. Kevin Degezelle op 2' 15"

    Puivelde (O-Vl) - 120 Km - 40 Vertrekkers

    1. Guy Smet (Kruibeke) - 2u 49'

    2. Gunter Sterck

    3. Anthony Van Den Berghe op 0' 10"

    BELOFTEN

    Anvaing (Heng) - 116 Km - 29 Vertrekkers

    1. Stijn Steels (Westerlo) - 3u 03"

    2. Kevin Lava op 2' 06"

    3. Jérémy Devaux op 2' 10"

    JUNIORES

    Adinkerke (W-Vl) - 58,9 Km - 22 Vertrekkers

    1. Andrew Fenn (GB) - 1u 33'

    Borsbeek (Antw) - 78 Km - 55 Vertrekkers

    1. Kevin Mollen (Mol) - 1u 57'

    Eernegem (W-Vl) - 90 Km - 35 Vertrekkers

    1. Jony Martein (Oostende) - 2u 17'

    Muizen (Antw) - 80,6 Km - 35 Vertrekkers

    1. Melvin Wante (Werchter) - 2u 00'

    Nevele (O-Vl) - 80 Km - 52 Vertrekkers

    1. Joeri Stallaert (Lebbeke) - 1u 58'

    Schulen (Limb) - 87,1 Km - 62 Vertrekkers

    1. Jens Deprez - 1u 59'

    Waregem (W-Vl) - 93,6 Km - 47 Vertrekkers

    1. Matthias Legley (Waregem) - 2u 21'

    Opbrakel (O-Vl) Ronde van de Vlaamse Ardennen

    115 Km - 132 Vertrekkers

    1. Frederik Backaert (Michelbeke-Brakel) - 2u 54'

    NIEUWELINGEN

    Begijnendijk (Brab) - 63 Km - 26 Vertrekkers

    1. Mike De Bie (Begijnendijk) - 1u 40'

    Lummen-Schalbroek (Limb) - 63 Km - 10 Vertrekkers

    1. Alexander Aerts - 1u 48'

    Moorsele (W-Vl) - 66,5 Km - 44 Vertrekkers

    1. Bert Van Lierberghe (Waregem)

    Muizen (Antw) - 62 Km - 23 Vertrekkers

    1. Gianni Van Calster (Boom) - 1u 32'

    Oosterzele (O-Vl) P.K. - 65 Km - 54 Vertrekkers

    1. Andreas Saelens - 1u 40'

    Stene-Oostende (W-Vl) - 59,5 Km - 32 Vertrekkers

    1. Simon Lapeire (Oekene) - 1u 36'

    DAMES ELITES

    De Pinte (O-Vl) - Kampioenschap van Vlaanderen

    87 Km - 79 Deelneemsters

    1. Helen Wyman (GB) - 2u 25'

    2. Latoya Brulee

    3. Maxime Groenewegen (N)

    4. Sofie De Nys

    5. Sylvia Debboudt

    13-05-2008 om 09:09 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nog uitslagen voor het voorbije weekend

    NOG UITSLAGEN VAN HET VOORBIJE WEEKEND

    ELITES en BELOFTEN

    Drongen - Achter Derny's - 24 Deelnemers

    1. Wouter Weylandt (Gent)

    2. Iljo Keisse

    3. Philippe Gilbert

    4. Maxime Monfort

    5. Kenny De Ketele

    Liedekerke - Liedekerkse Pijl - 152 Vertrekkers

    1. Steven De Neef (Asse) - 3u 48'

    2. Davy Commeyne z.t.

    3. Danny Verelst z.t.

    4. Tony Driesens op 0' 08"

    5. Bert Verboven op 0' 40"

    13-05-2008 om 08:34 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Waar wordt er morgen woensdag bij ons gereden ?

    WAAR WORDT ER MORGEN WOENSDAG GEREDEN

    ELITES M & Z/C en BELOFTEN

    Sint-Niklaas - Puivelde (O-Vl) - 169 Km of 13 x 13 km - 14 u

    ELITES Z/C en BELOFTEN

    Oosterzele (O-Vl) - 115 Km of 18 ronden x 6,4 km - 16 uur

    PISTE

    Hulshout (Antw) Provinciale Kampioenschappen voor

    Nieuwelingen en Dames - Uur niet vermeld

    Peer (Limb) - Provinciale Kampioenschappen voor

    Juniores en Nieuwelingen - 18 uur

    13-05-2008 om 00:00 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Geboren op 13 mei 1904
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    In Milaan werd wijlen EDUARDO SEVERGNINI geboren op 13 mei 1904. Hij was prof van 1932 tot 1940. Hij begon als sprinter, ging zich dan toeleggen op de ploegkoersen om uiteindelijk een carrière als stayer op te bouwen. Een groot palmares bezit hij helaas niet waar vermoedelijk de tweede wereldoorlog niet vreemd aan is. Als amateur werd hij Kampioen van Italië Sprint in 1927 en 1928. Als prof werd hij Kampioen van Italië Halve Fond in 1934 - 1936 - 1937 - 1938 en 1939. In 1932 won hij de zesdaagse van Philadelphia aan de zijde van W. Grimm. Hij wist zich in 1939 te plaatsen voor de finale van het Wereldkampioenschap Halve Fond maar wereldoorlog II kwam deze regenboogcompetitie totaal verstoren. In 1940 hing hij zijn fiets aan de haak ! Eduardo overleed te Milaan op 6 februari 1969.

    13-05-2008 om 00:00 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    12-05-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Neuseenclassics "Rund um die Braunkohle" - Uitslag

    NEUSEENCLASSICS - RUND UM DIE BRAUNKOHLE (D)

    1.1 WEDSTRIJD OVER 191, 2 KM

    UITSLAG

    1. Steffen Rodochla (D) - 4u 20' 52" - 43,59 K/u

    2. Olaf Pollack (D) z.t.

    3. Eric Baumann (D) z.t.

    4. Jure Kocjan (Kro) op 0' 01"

    5. Robert Sydlik (D) z.t.

    Geen Belgen in deze wedstrijd

    12-05-2008 om 20:06 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tour du Haut Anjou (F) - Uitslag 4de Rit + Eindstand

    TOUR DU HAUT ANJOU (F) - 2.2 WEDSTR. VOOR BELOFTEN

    VAN 9 TOT 11 MEI 2008

    4de Rit Segre - Chateau Gontier - 145,8 Km

    UITSLAG

    1. Sven Jodts (B) - 3u 25' 51" - 42,497 K/u

    2. Dennis Van Winden (N) z.t.

    3. John Degenkolb (D) z.t.

    6. Dries Depoorter (B) z.t.

    16. Jelle Wallays (B) z.t.

    18. Olivier Maes (B) op 0' 11"

    E I N D S T A N D

    1. Denis Van Winden (N) - 10u 23' 23"

    2. John Degenkolb (D) op 0' 36"

    3. Jerome Cousin (F) op 0' 42"

    8. Sven Nooytens (B) op 1' 21"

    10. Yannick Wellens (B) op 1' 50"

    16. Sven Jodts (B) op 2' 16"

    25. Tom Van Den Haute (B) op 3' 01"

    28. Stijn Jopseph (B) op 3' 33"

    35. Jelle Wallays (B) op 10' 20"

    37. Dries Depoorter (B) op 11' 32"

    41. Olivier Maes (B) op 12' 57"

    12-05-2008 om 19:53 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ronde van Italië - Uitslag van de 3de Rit

    RONDE VAN ITALIË VAN 10 MEI TOT 1 JUNI 2008

    3de Rit - Catania - Milazzo - 222 Km

    UITSLAG

    1. Daniele Bennati (It) - 5u 37' 01" - 39,523 K/u

    2. Erik Zabel (D) z.t.

    3. Danilo Hondo (D) z.t.

    4. Thomas Fothen (D) z.t.

    5. Alberto Loddo (It) z.t.

    6. Koldo Fernandez (Sp) z.t.

    7. Tiziano Dall'Antonia (It) z.t.

    8. Marlon a. Perez Arango (Col) z.t.

    9. Mark Cavendish (GB) z.t.

    10. Oscar Gatto (It) z.t.

    39. Jurgen Van Den Broeck (B) z.t.

    117. Wim Van Huffel (B) z.t.

    133. Francis De Greef (B) z.t.

    151. Nick Nuyens (B) op 0' 51"

    169. Geert Steurs (B) op 5' 19"

    173. Dries Devenyns (B) z.t.

    174. Kevin Seeldrayers (B) z.t.

    177. Rik Verbrugghe (B) op 6' 18"

    178. Kevin De Weert (B) z.t.

    193. Tom Stubbe (B) op 8' 03"

    194. Dominique Cornu (B) op 8' 07"

    RANGSCHIKKING

    1. Franco Pellizotti (It)

    2. Christian Vande Velde (USA) op 0' 01"

    3. Danilo Di Luca (It) op 0' 07".

    4. Morris Possoni (It) op 0' 08"

    5. Vincenzo Nibali (It) z.t.

    48. Jurgen Van Den Broeck (B) op 1' 19"

    BERGKLASSEMENT

    1. Emanuele Sella (It) - 8 Punten

    2. David Loosli (Zwit) - 3 Punten

    12-05-2008 om 19:16 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.60ste Omloop der Kempen (N) - Uitslag

    60ste OMLOOP DER KEMPEN - 2.1 WEDSTRIJD (N)

    UITSLAG - 200 KM

    1. Job Vissers (N) - 4u 51' 44" - 41,133 Km/u

    2. Bram Schmtz (N) z.t.

    3. Michael Van Staeyen (B) z.t.

    4. Lieuwe Westra (N) z.t.

    5. Aart Vierhouten (N) z.t.

    6. Evgeny Popov (Rus) z.t.

    7. Ciaran Power (Ierl) z.t.

    8. Sven Vanthourenhout (B) z.t.

    9. Camiel Denis (N) z.t.

    10. Sven Nys (B) z.t.

    25. Dieter Vanthourenhout (B) z.t.

    31. Frank Van Kuik (B) z.t.

    34. Peter Ronsse (B) z.t.

    43. Niels Albert (B) op 0' 15"

    56. Sven Verboven (B) op 2' 04"

    12-05-2008 om 15:13 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Le trophée Centre Morbihan - Uitslag 2 & 3de Rit + Eindstand

    LE TROPHEE CENTRE MORBIHAN VOOR JUNIORES

    VAN 10 TOT 11 MEI 2008

    2de Rit Réguiny Naizin - Tijdrit - 7,2 Km

    UITSLAG

    1. Tom David (N-Zeel) - 9' 50" 83 - 43,932 K/u

    2. Jonathan Breyne (B) op 0' 04" 26

    3. Zico Waeytens op 0' 07"

    6. Jeroen Lepla (B) op 0' 11"

    11. Niels Van Laer (B) op 0' 20"

    3de Rit - Radenac - Locmine - 95,3 Km

    UITSLAG

    1. Wesley Kreder (N) - 2u 21' 05" - 40,529 K/u

    2. Florian Mallegol (F) op 0' 01"

    3. Steve Bekaert (B) op 0' 08"

    6. Simon Verhamme (B) op 0' 34"

    E I N D S T A N D

    1. Nathan Brown (USA) - 5u 06' 51"

    2. Nicolas Sailleau (F) op 0' 26"

    4. Niels Van Laer (B) op 0' 37"

    6. Thomas Opdebeeck (B) op 0' 43"

    9. Steve Bekaert (B) op 0' 57"

    12. Jonathan Breyne (B) op 1' 08"

    15. Zico Waeytens (B) op 1' 09"

    20. Jeroen Lepla (B) op 1' 19"

    25. Jelle Mannaerts (B) op 1' 33"

    46. Simon Verhamme (B) op 1' 58"

    12-05-2008 om 10:48 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tour du Haut Anjou - Uitslag 3de Rit gisteren gereden

    TOUR DU HAUT ANJOU (F) - 2.2 WEDSTR. VOOR BELOFTEN

    VAN 9 TOT 11 MEI 2008

    3de Rit St. Fort - Segre - 99,9 Km

    UITSLAG

    1. Gael Malacarne (F) - 2u 27' 09"

    2. Dries Depoorter (B) op 0' 02"

    3. Dennis Van Winden (N) z.t.

    4. Klaas Lodewyck (B) z.t.

    9. Jonas Van Genechten (B) z.t.

    10. Sven Jodts (B) z.t.

    15. Justin Van Hoecke (B) z.t.

    18. Sander Verhaeghe (B) z.t.

    RANGSCHIKKING

    1. Denis Van Winden (N)

    2. John Degenkolb (D) op 0' 35"

    5. Sven Nooytens (B) op 0' 56"

    11. Yannick Wellens (B) op 1' 20"

    12-05-2008 om 10:26 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vredeskoers voor Juniores - Uitslag 5de dag + Eindstand

    VREDESKOERS VOOR JUNIORES (TSJ)

    VAN 7 TOT 11 MEI 2008

    5de Dag - Terezin - 101 Km

    UITSLAG

    1. Eliot Lietaer (B) - 2u 41' 50"

    2. Michal Kwiatkowski (Pol) op 0' 17"

    3. Peter Sagan (Slovk) op 0' 19"

    4. Sean De Bie (B) op 0' 53"

    5. Nicolas Vereecken (B) z.t.

    8. Guillaume Van Keirsbulck (B) z.t.

    11. Julien Rousseau (B) z.t.

    20. Art. Van Overberghe (B) z.t.

    E I N D S T A N D

    1. Michal Kwiatkowski (Pol) - 12u 19' 54"

    2. Peter Sagan (Slovk) op 1' 05"

    3. Eliot Lietaer (B) op 2' 28"

    8. Guillaume Van Keirsbulck (B) op 3' 27"

    17. Art. Vanoverberghe (B) op 3' 57"

    24. Julien Rousseau (B) op 4' 37"

    36. Sean De Bie (B) op 5' 15"

    57. Nicolas Vereecken (B) op 19' 50"

    12-05-2008 om 10:09 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen van gisteren zondag bij ons

    UITSLAGEN VAN GISTEREN ZONDAG BIJ ONS

    ELITES Z/C en BELOFTEN

    Geluwe (W-Vl) - 111,6 Km

    Geen uitslag van binnen

    Lauwe (W-Vl) - 112 Km - 42 Vertrekkers

    1. Kevin Degezelle - 2u 47'

    2. Gregory De Munster op 0' 08"

    3. David Geldhof op 0' 15"

    Leefdaal (Brab) - 104 Km - 43 Vertrekkers

    1. Kenny Van Braeckel - 2u 36'

    2. Jonathan Bertrand

    3. Fabrice Naert

    Sinaai (O-Vl) - 112 Km - 61 Vertrekkers

    1. Patrick Cocquyt (Ertvelde) - 2u 37' = 5de seizoenzege

    2. Michel Vanhaecke

    3. Guy Smet

    JUNIORES

    Erwtegem (O-Vl) - Ronde v/d Vlaamse Ardennen - 84 Km

    1. Kevin De Jonghe

    Beernem (W-Vl) - 90 Km - 19 Vertrekkers

    1. Niels Reynvoet

    Oostnieuwkerke (W-Vl) - 87,4 Km - 19 Vertrekkers

    1. Andrew Fenn (GB) - 2u 14' = 2de seizoenzege

    Sint-Kornelis-Horebeke (O-Vl) - 84 Km - 51 Vertrekkers

    1. Niels Van Dijck (Malderen) - 2u 05' = 4de zege

    NIEUWELINGEN

    Arendonk (Antw) Prov. Kamp. - 71 Km - 51 Vertrekkers

    1. Gilles Loncin - 1u 35'

    Boortmeerbeek (Brab) P.K. - 69 Km - 81 Vertrekkers

    1. Jasper Stuyven

    Sint-Lambrechts-Herk (Limb) PK - 75,2 Km - 52 Vertrek

    1. Jorne Carolus - 2u 00' 51"

    OPEN

    Boutersem (Brab) - 93 Km

    Geen uitslag van binnen

    12-05-2008 om 09:12 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Waar wordt er morgen dinsdag bij ons gereden ?

    WAAR WORDT ER MORGEN DINSDAG BIJ ONS GEREDEN

    ELITES Z/C en BELOFTEN

    Aalbeke (W-Vl) - 119 km of 17 ronden x 7 km - 14u30

    Lommel (Limb) - 120 Km of 16 ronden x 7,5 Km - 15 uur

    12-05-2008 om 00:00 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jarig vandaag ! ! !
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    In Wezemaal werd STAF HERMANS geboren op 12 mei 1951. Staf was slechts4 jaar beroepsrenner, van 1972 tot 1975. Als Amateur werd hij Wereldkampioen 100 Km ploegentijdrit op de weg te Mendrisio in 1971 samen met Ludo Van Der Linden – Gustaaf Van Cauter en Louis Verreydt.. In 1972 won hij de Flèche Ardennaise, en zegevierde hij in de GP Jef Scherens toen een wedstrijd voor liefhebbers. In 1973 won hij de GP - E5, en in 1974 tenslotte kreeg hij in de Nazereth de bloemen.

    12-05-2008 om 00:00 geschreven door François


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Geboren op 12 mei 1919
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    In het Zwitserse Villarbeney werd PIERRE BRAMBILLA geboren op 12 mei 1919. Hij was van Italiaanse afkomst, in Zwitserland geboren en in september 1949 tot Fransman genaturaliseerd. Pierre was prof van 1939 tot 1952. Zijn mooiste successen : In 1939 won hij Lyon - Grenoble - Lyon wel ex. aeque met G. Martin. In 1943 zegevierde hij in het Circuit du Mont-Ventoux, en won hij de GP Esperazza. en het Circuit du Midi. In 1944 won hij Parijs - Dijon voor teams. In 1945 was hij de beste in Annecy - Grenoble - Annecy. In 1947 schreef hij zijn naam op de erelijst van Parijs - Clermont-Ferrand. Nog in 1947 droeg hij de gele truibij de start van de laatste rit van de Ronde van Frankrijk. Maar de squadra die hem niet goed gezind waren, lieten hem volledig in de steek. Jean Robic won toen de Tour, en Brambilla werd 3de ! Hij won toen wel de Bergprijs. "De klomp" zoals hij vaak genoemd werd, overleed te Grenoble op 13 februari 1984.

    12-05-2008 om 00:00 geschreven door François


    >> Reageer (0)


    Archief per week
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 03/04-09/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 23/01-29/01 2006
  • 16/01-22/01 2006
  • 09/01-15/01 2006
  • 02/01-08/01 2006
  • 25/12-31/12 2006
  • 19/12-25/12 2005
  • 12/12-18/12 2005
  • 05/12-11/12 2005
  • 28/11-04/12 2005
  • 21/11-27/11 2005
  • 14/11-20/11 2005
  • 07/11-13/11 2005
  • 31/10-06/11 2005
  • 24/10-30/10 2005
  • 17/10-23/10 2005

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Neem ook een
    kijkje op mijn
    blog weerspreuken
    druk op swatje.





    Gastenboek
  • best background check services for landlords
  • are background checks legal done at gun shows in texas
  • background check vendor gun purchase
  • free criminal records check arizona
  • renter background check form army

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Foto

    Foto

    RIK  VAN  LOOY
    Foto

    Foto

    ALESSANDRO  PETACCHI
    Welkom op mijn blog!
    Foto

    ERIK  DEKKER
    Foto

    JOHAN  MUSSEUW
    Foto

    SYLVERE  MAES


    Foto

    FAUSTO  COPPI
    Foto

    MARIO  CIPOLLINI
    Foto

    LAURENT  JALABERT
    Foto

    GEORGES  RONSSE
    Foto

    MAURICE  GARIN
    Foto

    LANCE  ARMSTRONG
    Foto

    PEDRO  DELGADO
    Foto

    JEAN  ROBIC
    Foto

    TOM  BOONEN
    Foto

    JOHAN  VANSUMMEREN
    Foto

    WIM  VANHUFFEL
    Foto

    FERDI  KUBLER 1950
    Foto

    FONS  DE  WOLF
    Foto

    LUCIEN  VAN  IMPE
    Foto

    WALTER  PLANCKAERT
    Foto

    EDDY  PLANCKAERT
    Foto

    FRANS  VERBEECK
    Foto

    RUDY  DHAENENS
    Foto

    CLAUDE  CRIQUIELION
    Foto

    NICOLAS  FRANTZ
    Foto

    RIK  VAN  LINDEN
    Foto

    CHRISTOPHE  BRANDT
    Foto

    BOBBY  JULICH
    Foto

    BJARNE  RIIS
    Foto

    HERMAN  VRIJDERS
    Foto

    MARIO  AERTS
    Foto

    LOUISON  BOBET
    Foto

    STAN  OCKERS
    Foto

    ACHIEL  BRUNEEL


    Foto

    ERIC  VANDERAERDEN
    Foto

    BART  WELLENS
    Foto

    JOS  DE  SCHOENMAECKER
    Foto

    JAN  ADRIAENSENS


    Foto

    WIM  VAN  EST
    Foto

    PETER  POST
    Foto

    MARC  SERGEANT
    Foto

    MARCEL  KINT
    Foto

    GERRIE  KNETEMANN
    Foto

    ERIC  LEMAN
    Foto

    DIETRICH  THURAU
    Foto

    STEPHEN  ROCHE
    Foto

    WILLY  PLANCKAERT
    Foto

    MARCO  PANTANI
    Foto

    WALTER  GODEFROOT
    Foto

    RUDI  ALTIG
    Foto

    RAMON  ALBERT
    Foto

    JAN  RAAS


    Foto

    THEO  MIDDELKAMP
    Foto

    JOZEF  SCHILS
    Foto

    ELOI  MEULENBERG
    Foto

    VIC  VAN  SCHIL
    Foto

    FRANCOIS  FABER
    Foto

    FRANCESCO  MOSER


    Foto

    LEARCO  GUERRA
    Foto

    U   DIENAAR  SWATJE
    Foto

    ROLAND  LIBOTON
    Foto

    ANTONIO  MASPES
    Foto

    ODILE  DEFRAYE
    Foto

    SCIEUR  LEON
    Foto

    JEAN  AERTS
    Foto

    GERMAIN  DERYCKE
    Foto

    MARC  WAUTERS
    Foto

    IK  SUPPORTER VOOR
    TIM  MERTENS
    MALDEREN


    Foto

    LEARCO  GUERRA
    Foto

    MARINO  BASSO
    Foto

    OSCAR  CAMENZIND
    Foto

    HILAIRE  COUVREUR

    Foto

    JURGEN  ROELANDTS


    Foto

    ALESSANDRO  BALLAN
    Foto

    NIELS  ALBERT
    Foto

    KEVIN  SEELDRAEYERS

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!