Inhoud blog
  • LWU 2019 Nazareth zondag 16 juni uitslag alle reeksen (OVB)
  • LWU 2019 Nazareth zondag 16 juni
  • LWU 2019 Kalender update op 10 juni en LWU Ladies Trophy
  • LWU 2019 Klassementen en zegestanden tem Izegem 9 juni
  • LWU 2019 Izegem Ladies Trophy zondag 9 juni
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Landelijke Wieler Unie (LWU)
    LWU Info Kalender Reglement Uitslagen etc.
    Recreatief wielrennen
    26-05-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Klassementen en Zegestanden tem Aalter-Brug 25 mei
    Klassementen Alle Reeksen tem Aalter-Brug (Klikken)

    26-05-2019 om 21:58 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    25-05-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU Aalter-Brug zaterdag 25 mei 2019 Uitslagen (OVB)

    Album Aalter Brug door Herman Van den Borre(Klikken!)

    Album reeksen D E F G en Dames Aalter-Brug (Klikken!)

    Album Reeksen B en C  Aalter-Brug (Klikken!)

    LWU-AALTER-BRUG:(OVB)

    Reeks A: (Officieus)

    1. Thieme VAN RUYMBEKE; 2. Tim De Baene (DV); 3. Anthony Taveirne; 4. Bert Van Der Trappen (DV); 5. Mattijs Holvoet, 6. Michiel Van Hoorebeke, 7. Jonas De Vlieger, 8. Giovanni De Merlier (DV), 9. Gregory Van Vlierberghe, 10. Migel Bouten (DV), 11. Jarno Sonneville (DV), 12. Kevin Van Laethem, 13. Sven De Meydts (DV), 14. Wouter De Fauw, 15. Kenny De Wilde (DV), 16. Thomas Steyaert, 17. Enzo Vandekerckhove, 18. Jonas Acket, 19. Jonas Vandendaele, 20. Kevin Decavel, 21. Jelle Grootaert, 22. Spencer Tack, 23. Michael Roels, 24. Björn Steyaert, 25. Chendo De Vriese, 26. Nick Vanrobaeys (DV), 27. Michael Naeyaert (DV), 28. Pieter-Jan De Muynck (DV), 29. Diego Boone (DV), 30. Jérémy Dutoo, 31. Aloïs Gevaert , 32. Robin Bruneel, 33. Jelle Willemyns (DV), 34. Flor Nachtergaele, 35. Gilles Harinck (DV), 36. Jens Devos (DV), 37. Boris Sarazijn (DV), 38. Bjorn Martens, 39. Kevin Vandewiele, 40. Tibo Degryse, 41. Gillian Verhaeghe (DV), 42. Ruben Gunst, 43. Robin de Clercq, 44. Koenraad Roeygens (DV), 45. Brecht Debackere (DV), 46. Arno Verberckmoes, 47. Niels Mussly (DV), 48. Davy Bultinck, 49. Ayron Lagrou, 50. Robby Degrieck, 51. Andy Dobbelaere, 52. Gauthier Buyssens (DV), 53. Anton Dumon (DV).

    Opgaves:Arne Carrette, Sven Vancoppenolle, Mathis Plankaert (DV), Jorik Gaudissabois (DV), Sebastiaan Hoste (DV), Giovanni Debaere, Lowie Borgoo, Warre Leyn, Seppe Teunis, Dylan Van de Velde (DV), Quinten Verhelst (DV), Henri Delheye (DV), Kenneth De Bruyne (DV), Kess Heytens (DV), Samuel Hoornaert. 


    Reeks B:

    1. Stijn DESMET, 2. Mirando Dumoulin (DV), 3. Tom Calluy, 4. Kurt Heyman, 5. Peter Hooreweghe, 6. Michael Van Eeckhout (DV), 7. Francis Quartier, 8. Dave Mortier, 9. Vincent Evers, 10. Bart Ally, 11. Bart Dedulle, 12. Dieter Maes (DV), 13. Tom Van de Walle, 14. Kevin Vandewiele, 15. Wim Makelberge, 16. Bart Roets (DV), 17. Stefan De Brouwer (DV), 18. Tom De Leenheer (DV), 19. Bram Kesteleyn (DV), 20. Stijn Van De Maele (DV), 21. Lieven De Temmerman (DV), 22. Nicolas Dehaemers, 23. Koen Van Renterghem, 24. Nikki Denijs (DV), 25. Matthias Lamote (DV), 26. Kristof De Cabooter (DV), 27. Sven Crul, 28. Tom Van Vaerenbergh.

    Opgaves: Kristof De Troch, Stijn Lycke (DV), Nesten Vandenbulcke.


    Reeks C:

    1. Tom SAEYS; 2. Wim D'Hooghe (DV); 3. Erik Decock (DV); 4. Rudi Rabout (Ned); 5. Patrick Vaeyens, 6. Wim Diet, 7. Jan Decock (DV), 8. Jeffrey Vandendorpe, 9. Pedro Jacob (DV), 10. Laurens Lantsoght (DV), 11. Fabien Savat, 12. Alain Van Den Broeck (DV), 13. Denis Wauters, 14. Kurt Dehullu, 15. Jos De Mulder, 16. Bart Braeckevelt (DV), 17. Kris De Cuyper (DV), 18. Ronny Decabooter, 19. Wim Bracke (DV), 20. Marnix Declercq, 21. Wim Pannecoucke (DV).

    Opgaves:Stefaan David, Jürgen Hugelier (DV), Luc Dierickx (DV), Gino Deleersnyder (DV), Franky Baert (DV).


    Reeks D:

    1. Filip BERQUIN; 2. Denis Wauters; 3. Arie De Moor; 4. Kurt Leuntjens; 5. Patrick Watteny, 6. Patrick Decaestecker, 7. Luc Verlinde, 8. Geert Smet, 9. Luc Joos, 10. Johan De Baets, 11. Luc De Poorter, 12. Ronny Lepoutre, 13. Danny Carette, 14. Bruno Cauwelier, 15. Eddy Depreitere, 16. Willy Mous, 17. Dirk De Bie, 18. Ronny Goethals (DV), 19. Christ Christiaens, 20. Johan Debackere, 21. Herman Van Den Borre, 22. Reggi Vandenbroucke (DV), 23. Kenny Vande Velde, 24. Ronny Cosijn.

    Reeks E:

    1. Luc MEHEUS; 2. Guido Fauck; 3. Erik De Waele.


    Reeks F:

    1. Goran GOUWY; 2. Maarten Crop; 3. Stef Vermeiren; 4. Elinio De Neve; 5. Robbie De Smet, 6. Maxime Mabilde, 7. Joni Demasure, 8. Jonas Steen (DV).


    Reeks G:

    1. Gregory DEPAEPE; 2. Xavier Vanhaelewyn; 3. Nigel Vandecasteele; 4. Ben De Bruyne; 5. Koen Leys, 6. Laurens Dewaele, 7. Dave Cottenier, 8. Andy Ingels, 9. Koen Vander Beken, 10. Chris Vynckier, 11. Brian Vande Velde, 12. Johan Dedulle, 13. Marc Vandeginste, 14. Bjarne Christiaens, 15. Djess Camertijn, 16. Jens Bogaert, 17. Danny Van Goethem, 18. Christophe Deseyne, 19. Arend Forrest, 20. Pedro Boudry, 21. Timmy Braekeveld, 22. Nico Waelkens (DV), 23. Jonas Brack, 24. Willem Van Der Jeught, 25. Kenny Leyn, 26. Kurt Van Hoorebeke, 27. Robbe Delaere.

    Reeks Dames:

    1. Soetkin VERTENTEN; 2. Peggy Hoste; 3. Anja Nobus; 4. Bonnie Delanote; 5. Daphné Acke, 6. Marjolijn Boerjan, 7. Eltina Van Wijk (Ned), 8. Fien Corteville, 9. Katleen Fraeye, 10. Sarah Vervaet, 11. Justien T'Kint, 12. Sandra Sintobin.


    Louter indicatief (reeks A)

    25-05-2019 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    20-05-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Aalter-Brug zaterdag 25 mei
    Klik op de afbeelding om de link te volgen LWU Aalter-Brug

    20-05-2019 om 19:41 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Klassementen en Zegestanden Alle Reeksen tem Zerkegem 19 mei
    LWU 2019 Klassementen Alle Reeksen tem Zerkegem 19 mei (Klikken!)

    20-05-2019 om 19:12 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    19-05-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Zerkegem zondag 19 mei Uitslagen

    Album by Herman Vanden Borre (Klikken!)


    LWU-ZERKEGEM:

    Reeks A:

    1. Jasper DAUW (DV), 2. Jonas Acket, 3. Wouter De Fauw, 4. Lorenzo Blomme (DV), 5. Seppe Vangheluwe, 6. Lode Vervaecke (DV), 7. Michiel Van Hoorebeke, 8. Spencer Tack, 9. Christophe Dequidt, 10. Jorn Montaigne (DV), 11. Kobe Nachtergaele, 12. Gilles Cools (DV), 13. Dennis Delmotte (DV), 14. Lander Vansieleghem (DV), 15. Olivier De Smet, 16. Kevin Van Laethem, 17. Chendo De Vriese, 18. Jelle Grootaert, 19. Stijn Geneyn (DV), 20. Kevin Decavel, 21. Frederik Dequidt, 22. Jérémy Dutoo, 23. Casper Deschuytter (DV), 24. Flor Nachtergaele, 25. Robin Bruneel, 26. Kim Devroye, 27. Quinten Verhelst (DV), 28. Mylan Cappelier (DV), 29. Laurens Cavey (DV), 30. Tim Bekaert, 31. Bram Lampaert (DV), 32. Warre Leyn, 33. Giovanni Debaere,; 34. Pieter Bauters (DV), 35. Ivo Focke (Ned) (DV), 36. Gillian Verhaeghe (DV), 37. Ruben Gunst, 38. Bryan Vispoel (DV), 39. Leonard Hooijmans (DV), 40. Diego Bomeré.

    Opgaves:Tibo Degryse, Lowie Borgoo, Sven Vancoppenolle, Keoma Serpieters (DV), Arne Carrette, Seppe Teunis (DV), Jans Parrein (DV), Ewoud Pylyser (DV), Jonas Devoet, Aloïs Gevaert, Gauthier Buyssens (DV), Lukas Lamberechts (DV), Arne Vermeersch, Simon Vansevenant (DV), David Lowyck (DV), Yoshi Cattoor (DV), Stijn Boel, Lesley Libbrecht (DV).


    Reeks B:

    1. Gino DE CLERCQ, 2. Stijn Desmet, 3. Frederik Dobbelaere, 4. Alexander Alonso (DV), 5. Tom Calluy, 6. Bart Dedulle, 7. Kevin Semerano, 8. Stijn Boel, 9. Vincent Evers, 10. Bart Ally, 11. Kurt Heyman, 12. Tom Van de Walle, 13. Dave Mortier, 14. Mathieu De Rouck, 15. Xavier Sintubin, 16. Kevin Vandewiele, 17. Hakim Verbeure (DV), 18. Kurt Claeys, 19. Vincent Martlé.

    Opgaves:Kevin Claeys, Tom Van Vaerenbergh, Steven De Groote (DV), Kristof Vanwynsberghe, Youri Cathelyn.

    Reeks C:

    1. Tom SAEYS, 2. Erik Decock (DV), 3. Wim Diet, 4. Mario Lammens, 5. Frank Suys, 6. Kristof Toussyn, 7. Alain Mortier, 8. Ronny Lutters, 9. Filip Recour (DV), 10. Philippe Devleeschauwer, 11. Ronny Decabooter.

    Opgaves: Christiaan Verdoolaeghe (DV), Denis Wauters, Didier Van den Bossche, Danny Van Goethem, Benny Vanholsbeke.


    Reeks D:

    1. Filip BERQUIN, 2. Ronny Cosijn, 3. Denis Wauters, 4. Patrick Decaestecker, 5. Patrick Watteny, 6. Ronny Lepoutre, 7. Johan De Baets, 8. Bruno Cauwelier, 9. Danny Boussauw, 10. Benny Vanholsbeke, 11. Frank Suys, 12. Mick Bath (GBr), 13. Herman Van Den Borre, 14. Luc Campe, 15. Kenny Vande Velde.

    Reeks E:

    1. Rik VANPOUCKE, 2. Luc Meheus, 3. Guido Fauck.

    Reeks F:

    1. Goran GOUWY, 2. Maxime Mabilde, 3. Robbie De Smet, 4. Noah Logghe (DV).

    Reeks G:

    1. Marc VANDEGINSTE, 2. Djess Camertijn, 3. Nigel Vandecasteele, 4. Brian Vande Velde, 5. Alexander Dewilde, 6. Chris Vynckier, 7. Koen Vander Beken, 8. Ben De Bruyne, 9. Johan Dedulle, 10. Kevin Staelens, 11. Dave Cottenier, 12. Angelino Michels, 13. Koen Leys, 14. Christophe Deseyne, 15. Timmy Braekeveld, 16. Robbe Delaere, 17. Jonas Brack, 18. Stijn Dupon, 19. Jens Bogaert.

    Reeks Dames:

    1. Anja NOBUS, 2. Daphné Acke, 3. Marjolijn Boerjan, 4. Soetkin Vertenten, 5. Peggy Hoste, 5. Peggy Hoste, 6. Mieke Velghe, 7. Fien Corteville, 8. Justien T'Kint, 9. Sarah Vervaet.


    Reeks Parochianen:

    1. Brecht DEBACKERE (DV), 2. Dave Mortier, 3. Mike Pottier (DV), 4. Cedric Verbeke (DV), 5. Matthias Lamote (DV), 6. Floris Duron (DV), 7. Stefan Schollier (DV), 8. Nicolas Beernaert (DV), 9. Koen Vandenberghe (DV), 10. Reiner Van der Steen (DV), 11. Dimitri Coudeville (DV), 12. Didier Ghesquiere (DV), 13. Manu Vandommele (DV).


    19-05-2019 om 22:08 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    13-05-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Zerkegem zondag 19 mei
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Zerkegem

    13-05-2019 om 19:51 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Klassementen en zegestanden tot na St-Maria-Aalter
    Klassement Alle Reeksen tot na St.-Maria-Aalter op 12 mei. (Klikken!)

    13-05-2019 om 15:19 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    12-05-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU2019 Sint-Maria-Aalter zondag12 mei uitslagen

    Album van Herman Vanden Borre (Klikken!)

    LWU 2019 Album St Maria-Aalter. (klikken)

    LWU-SINT-MARIA-AALTER:

    Reeks A:

    1. Valentijn VAN DE VELDE, 2. Thieme Van Ruymbeke, 3. Seppe Verschuere, 4. Anthony Taveirne, 5. Lennert Buysse (DV), 6. Michiel Van Hoorebeke, 7. Mattijs Holvoet, 8. Indiana Slabinck, 9. Jonas Acket, 10. Seppe Vangheluwe, 11. Tom Van Hyfte (DV), 12. Chris Scherrens, 13. Florian Viaene, 14. Gregory Vandewiele, 15. Matthias Moeyaert, 16. Marijn Declerck (DV), 17. Sven De Meydts (DV), 18. Spencer Tack, 19. Robin Bruneel, 20. Warre Leyn, 21. Jonas Devoet, 22. Björn Steyaert, 23. Kristof Carrette, 24. Lowie Borgoo, 25. Bjorn Martens, 26. Arne Carrette, 27. Kevin Decavel, 28. Thomas Steyaert, 29. Michael Roels, 30. Bryan Ryelandt, 31. Jérémy Dutoo, 32. Robin de Clercq, 33. Juhani Stevens (DV), 34. Sven Vancoppenolle, 35. Enzo Vandekerckhove, 36. Louis Clincke (DV), 37. Tibo Degryse, 38. Wouter De Fauw, 39. Ruben Vispoel (DV), 40. Bart Vral (DV), 41. Chendo De Vriese, 42. Jean-Baptist Declerck (DV), 43. Kobe Walgraeve (DV), 44. Kobe Nachtergaele, 45. Tim De Dobbelaere (DV), 46. Sven Mallezie (DV), 47. Seppe Teunis (DV), 48. Matthias Vossaert (DV), 49. Wouter Van Den Bossche (DV), 50. Kim Devroye, 51. Wouter Verbeke, 52. Cedric Viaene, 53. Jonas Reybrouck (DV), 54. Alexander Vervaeke (DV), 55. Stijn Van der Jeught, 56. Jonas Vandendaele, 57. Kevin Van Laethem, 58. Giovanni Debaere, 59. Tommy Maenhout, 60. Laudelino Lammens (DV), 61. Gilles Harinck (DV), 62. Lukas Lamberechts (DV), 63. Flor Nachtergaele, 64. Andy Dobbelaere, 65. Klaas Vankersschaever (DV), 66. Ayron Lagrou, 67. Anthony Slabinck (DV).

    Opgaves: Alexander Dewilde, Simon Vansevenant (DV), Birger Victor (DV), Wiebe Vanommeslaeghe (DV), Roel Depraetere (DV), Goran Gouwy, Kenny Maenhout, Jente Bruning, Diego Bomeré.


    Reeks B:

    1. Gino DE CLERCQ, 2. Stijn Desmet, 3. Jelle De Leeuw (DV), 4. Kevin Vandewiele, 5. Peter Hooreweghe, 6. Kristof Vanwynsberghe, 7. Jurgen Diependaele, 8. Kevin Semerano, 9. Kristof De Troch, 10. Mike Van de Voorde (DV), 11. Willem Hooreweghe, 12. Vincent Martlé, 13. Frederik Dobbelaere , 14. Bram Lammens, 15. Nesten Vandenbulcke, 16. Michael Van Eeckhout (DV), 17. Kurt Claeys, 18. Francis Quartier, 19. Koen Van Renterghem, 20. Tom Serlet (DV), 21. Rudy Vergucht, 22. Youri Cathelyn, 23. Bart Ally, 24. Giovanni Denolf, 25. Ben De Lille (DV), 26. Bart Dedulle, 27. Björn Jacobs (DV), 28. Bart Roets (DV), 29. Kristof De Cabooter (DV), 30. Christophe Laperre (DV), 31. Stijn Boel, 32. Pascal De Vos, 33. Stefan De Baere (DV), 34. Vincent Evers, 35. Maarten D'Hoore (DV), 36. Xavier Sintubin, 37. Kristof De Neve (DV), 38. Pascal Tiers.

    Opgaves: Tom Van Vaerenbergh, Tom Van de Walle, Lieven De Temmerman (DV).

    Reeks C:

    1. Frank VAN HOLDERBEKE, 2. Philip Lampaert, 3. Tom Saeys, 4. Peter De Smet, 5. Didier Demeuter (DV), 6. Ronny Lutters, 7. Wim Diet, 8. Frederik Robberechts, 9. Fabien Savat, 10. Benny Van Staeyen (DV), 11. Kris De Waele, 12. Kristof Toussyn, 13. Wouter Cael, 14. Jeffrey Vandendorpe (DV), 15. Mario Lammens, 16. Fabien Hanssens, 17. Didier Van den Bossche, 18. Philippe Devleeschauwer, 19. Denis Wauters.

    Opgaves: Mark De Ben, Marnix Declercq, Koen Oliebos, Claudio Rizzo.


    Reeks D:

    1. Benny VANHOLSBEKE, 2. Filip Berquin, 3. Ronny Cosijn, 4. Denis Wauters, 5. Luc Joos, 6. Ronny Lepoutre, 7. Geert Smet, 8. Gino Corneillie, 9. Siegfried Vanoverberghe, 10. Danny Boussauw, 11. Christ Christiaens, 12. Herman Van Den Borre, 13. Kenny Vande Velde.

    Reeks E:

    1. Guido FAUCK, 2. Luc Meheus.

    Reeks F:

    1. Robbe VAN KERCKVOORDE (DV), 2. Yani D'Houst (DV), 3. Rodrigo Struyf (DV), 4. Jasper Roman (DV), 5. Maarten Crop, 6. Enrique Struyf (DV), 7. Goran Gouwy, 8. Maxime Mabilde, 9. Robbie De Smet.

    Reeks G:

    1. Guy BOGAERT, 2. Angelino Michels, 3. Xavier Vanhaelewyn, 4. Jarne Allewijn (DV), 5. Ben De Bruyne, 6. Koen Vander Beken, 7. Bjarne Christiaens, 8. Pedro Boudry, 9. Johan Dedulle, 10. Nico Waelkens (DV), 11. Dave Cottenier, 12. Chris Vynckier, 13. Christophe Willemijns (DV), 14. Laurens Dewaele, 15. Kevin Staelens, 16. Gregory Depaepe, 17. Timmy Braekeveld, 18. Danny Bogaert, 19. Jonas Brack, 20. Kurt Van Hoorebeke, 21. Kenny Leyn, 22. Christophe Deseyne, 23. Jens Bogaert, 24. Luc De Smet, 25. Marlon Claeys (DV).


    Reeks Dames:

    1. Eltina VAN WIJK (Ned), 2. Marjolijn Boerjan, 3. Daphné Acke, 4. Anja Nobus, 5. Soetkin Vertenten, 6. Mieke Velghe, 7. Kelly Vandenabeele, 8. Katrien Neyrinck, 9. Fien Corteville, 10. Sine Van Win, 11. Yana Van Staeyen (DV), 12. Evy Tillaert (DV), 13. Amy Cowton (GBr) (DV).


    Reeks Parochianen:

    1. Pieter-Jan DE MUYNCK (DV), 2. Jens Devos (DV), 3. Yanick De Caluwé (DV), 4. Youri Cathelyn, 5. Bert Maebe (DV), 6. Kristof De Neve (DV), 7. Marjo Vanhove (DV), 8. Jorik Gaudissabois (DV), 9. Jarno De Baets (DV), 10. Stefan De Brouwer (DV), 11. Dieter Staelens (DV), 12. Marijn Van de Walle (DV), 13. Philip Van Hoornick (DV), 14. Wouter Van Laecke (DV), 15. Stijn Goethals (DV), 16. Kurt Van Der Sickel (DV), 17. Bram Deruddere (DV).


    12-05-2019 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    07-05-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 St-Maria-Aalter zondag 12 mei
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Aalter

    07-05-2019 om 18:55 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Klassementen en zegestanden na 5 mei
    LWU 2019 Klassementen Alle Reeksen tot na 5 mei Ruiselede. (Klikken!)

    07-05-2019 om 18:45 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Ruiselede zondag 5 mei uitslagen

    Album Ruiselede zondag 5 mei 2019(Klikken!)

    LWU-RUISELEDE:

    Reeks A:

    1. Wouter DE FAUW; 2. Jonas Acket; 3. Jasper Dauw (DV); 4. Vincent Rommel (DV); 5. Diedrich Roels (DV), 6. Shane Pysson, 7. Thomas Steyaert, 8. Davy Barbier, 9. Foeke Lammertyn (DV), 10. Valentijn Van De Velde, 11. Seppe Verschuere, 12. Stijn Van der Jeught, 13. Mattijs Holvoet, 14. Olivier De Smet, 15. Anthony Taveirne, 16. Michiel Van Hoorebeke, 17. Jonas De Vlieger, 18. Brecht Vandekerckhove, 19. Seppe Vangheluwe, 20. Chris Scherrens, 21. Thieme Van Ruymbeke, 22. Sven Francoys (DV), 23. Ivo Focke (Ned) (DV), 24. Kenny Maenhout, 25. Kenneth De Bruyne (DV), 26. Matthias Moeyaert, 27. Tomas Lepoutre, 28. Sven Vancoppenolle, 29. Warre Leyn, 30. Kevin Decavel, 31. Jente Bruning, 32. Michael Roels, 33. Nick Vanrobaeys (DV), 34. Mathias De Witte, 35. Kobe Nachtergaele, 36. Sam Matthys (DV), 37. Kim Van Oost (DV), 38. Matthias Vossaert (DV), 39. Michael Vermeulen, 40. Mattias De Spiegeleire, 41. Christophe Dequidt, 42. Tommy Maenhout, 43. Jonas Reybrouck (DV), 44. Lowie Borgoo, 45. Brecht Deruyck (DV), 46. Arne Carrette, 47. Matthias Lamote (DV), 48. Flor Nachtergaele, 49. Youri Cathelyn, 50. Bjorn Martens, 51. Gregory Vandewiele, 52. Björn Steyaert, 53. Andy Dobbelaere, 54. Aïden Maes (DV), 55. Thomas De Coninck (DV).

    Opgaves: Chendo De Vriese, Sybrent Staessen, Ruben Vispoel (DV), Jens Devos (DV), Gert Peyskens (DV), Jeffrey Hutsebaut, Thijs Goemaere, Kenneth Bouquet (DV), Christophe Verhiest (DV), Jean-Baptiste Declerck (DV), Kaïn Vanmeerhaeghe, Ayron Lagrou, Aloïs Gevaert , Pieter-Jan De Muynck (DV), Casper Deschuytter (DV), Diego Bomeré, Davy Bultinck, Kim Devroye, Geoffrey Michels, Laudelino Lammens (DV), Tom Van Hyfte (DV), Wouter Verbeke.

    Reeks B:

    1. Gino DE CLERCQ, 2. Kevin Vandewiele, 3. Kurt Heyman, 4. Gerdy Ververken, 5. Kristof Desimpelaere, 6. Willem Hooreweghe, 7. Stijn Boel, 8. Ruben Coene (DV), 9. Nesten Vandenbulcke, 10. Olivier Dedeckel (DV), 11. Vincent Martlé, 12. Dave Mortier, 13. Johan Ryckaert (DV), 14. Dens De Ridder (DV), 15. Kevin Semerano, 16. Kristof Schoonbaert (DV), 17. Kurt Claeys, 18. Peter Hooreweghe, 19. Tom Van de Walle, 20. Rudy Vergucht, 21. Tom Van Vaerenbergh, 22. Bart Ally, 23. Mathieu De Rouck, 24. Maarten D'hoore (DV), 25. Bart Reyniers (DV), 26. Giovanni Denolf, 27. Stefan De Brouwer (DV), 28. Kristof De Cabooter (DV), 29. Nikki Denijs (DV), 30. Tom Calluy, 31. Pascal Tiers, 32. Sven Crul.

    Opgaves: Steven De Groote (DV), Dieter Staelens (DV), Jo Maes.

    Reeks C:

    1. Frank VAN HOLDERBEKE, 2. Tom Saeys, 3. Peter De Smet, 4. Geert Roose, 5. Philip Lampaert, 6. Sven De Vlieger, 7. Alain Mortier, 8. Martin Jones (GBr) (DV), 9. Ronny Lutters, 10. Filip Swinnen (DV), 11. Fabien Hanssens, 12. Wim Diet, 13. Fabien Savat, 14. Carlo Schollaert, 15. Kris De Waele, 16. Filip De Wannemaeker, 17. Claudio Rizzo, 18. Kristof Toussyn, 19. Kurt Dehullu, 20. Bart Bonne (DV), 21. Ben De Lille (DV), 22. Austin David (GBr) (DV), 23. Marco Coppola (GBr) (DV), 24. Gianni Deweerdt (DV), 25. Philippe Devleeschauwer, 26. Christophe Logier, 27. Stefaan David, 28. Ronny Decabooter, 29. Didier Van den Bossche.

    Opgaves: Kurt Van Hoorebeke, Mario Lammens, Denis Lecluyse (DV), Denis Wauters.

    Reeks D:

    1. Benny VANHOLSBEKE, 2. Filip Berquin, 3. Arie De Moor, 4. Patrick Decaestecker, 5. Dominique Depuydt, 6. Danny Carette, 7. Danny Depreitere, 8. Johan De Baets, 9. Bruno Cauwelier, 10. Ronny Lepoutre, 11. Denis Wauters, 12. Patrick Watteny, 13. Gino Corneillie, 14. Phil Bull (GBr) (DV), 15. Xavier Dewulf, 16. Siegfried Vanoverberghe, 17. Marino Cneut, 18. Henk Bolle, 19. David Crowe (GBr) (DV), 20. Danny Boussauw, 21. Christ Christiaens, 22. Andrew Bates (GBr) (DV), 23. Johan Debackere, 24. Kenny Vande Velde, 25. Reggi Vandenbroucke (DV).

    Reeks E:

    1. Marc VERVONDEL, 2. Wilfried Vyncke, 3. Guido Fauck, 4. Luc Meheus.

    Reeks F:

    1. Iben VANDEVYVERE, 2. Maarten Crop, 3. Stef Vermeiren, 4. Goran Gouwy, 5. Enrique Struyf (DV), 6. Maxime Mabilde, 7. Elinio De Neve, 8. Robbie De Smet.

    Reeks G:

    1. Kenneth LABAERE, 2. Donovan Degryse, 3. Nigel Vandecasteele, 4. Angelino Michels, 5. Guy Bogaert, 6. Dave Cottenier, 7. Xavier Vanhaelewyn, 8. Koen Vander Beken, 9. Ben De Bruyne, 10. Brian Vande Velde, 11. Johan Dedulle, 12. Marc Vandeginste, 13. Pedro Boudry, 14. Kevin Staelens, 15. Koen Leys, 16. David Backx, 17. Timothy Depreitere, 18. Robbe Delaere, 19. Phil Delgouffe, 20. Bjarne Christiaens, 21. Jonas Brack, 22. Danny Bogaert, 23. Kenny Leyn, 24. Christophe Willemyns (DV).

    Reeks Dames:

    1. Anja NOBUS, 2. Bonnie Delanote, 3. Daphné Acke, 4. Marjolijn Boerjan, 5. Peggy Hoste, 6. Katrien Neyrinck, 7. Katleen Jacobs, 8. Inge Vandenbroele (DV).


    07-05-2019 om 17:45 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Sint Juliaan zaterdag 4 mei uitslagen

    Album St Juliaan 4 mei 2019 (Klikken!)

    Album St Juliaan 4 mei 2019 By Vanden Borre Herman (Klikken!)

    LWU-SINT-JULIAAN:

    Reeks A:
    1. Olivier DE SMET, 2. Kenny Maenhout, 3. Kevin Van Laethem, 4. Wouter De Fauw, 5. Seppe Vangheluwe, 6. Michael Vermeulen, 7. Michael Jonckheere, 8. Davy Barbier, 9. Tomas Lepoutre, 10. Tommy Maenhout, 11. Chendo De Vriese, 12. Jérémy Dutoo, 13. Pieter Vanheule (DV), 14. Lowie Borgoo, 15. Leonard Hooijmans (DV), 16. Jonas Devoet, 17. Ayron Lagrou, 18. Sven Vancoppenolle, 19. Dante Vanmeerhaeghe, 20. Matthias Vercouillie.

    Opgaves: Tibo Degryse, Jeffrey Hutsebaut, Bram Deroo (DV), Werner Witdouck (DV), Shane Pysson.

    Reeks B:
    1. Mirando DUMOULIN (DV),
    2. Kenny Michels, 3. Alexander Alonso (Spa) (DV), 4. Nico Lefever, 5. Stijn Desmet, 6. Frederik Dobbelaere , 7. Birger Depreitere, 8. Francis Quartier, 9. Jo Demets (DV), 10. Kevin Semerano, 11. Stijn Boel, 12. Sven Crul, 13. Mathieu De Rouck, 14. Wouter Neuville (DV)

    Opgaves:Gino De Clercq, Luc Cools, Jeroen Croquette (DV), Mike Franco.

    Reeks C:
    1. Tom SAEYS, 2. Hans Vankerschaver, 3. Wouter Cael, 4. Martin Jones (GBr) (DV), 5. Pieter Hostyn, 6. Rudy Bertier, 7. Kristof Toussyn, 8. Marco Coppola (GBr) (DV), 9. Glenn Vandevyver (DV), 10. Philippe Devleeschauwer, 11. Sam Verhaeghe (DV), 12. Patrick Moens, 13. Austin David (GBr) (DV).

    Opgaves: Stefaan Ferrest, Denis Wauters, Kurt Van Hoorebeke, Marnic De Waele.

    Reeks D:
    1. Frank SUYS, 2. Patrick Decaestecker, 3. Danny Carette, 4. Ronny Lepoutre, 5. Danny Depreitere, 6. Filip Berquin, 7. Ronny Cosijn, 8. Bruno Cauwelier, 9. Xavier Dewulf, 10. Marino Cneut, 11. Patrick Watteny, 12. David Crowe (GBr) (DV), 13. Danny Boussauw, 14. Henk Bolle, 15. Luc Joos, 16. Brian Scarboro (GBr) (DV), 17. Denis Wauters, 18. Christ Christiaens, 19. Herman Van Den Borre, 20. Phil Bull (GBr) (DV), 21. Gino Corneillie, 22. Kenny Vande Velde.

    Reeks E: 1. Luc MEHEUS.

    Reeks F:
    1. Goran GOUWY,
    2. Elinio De Neve, 3. Maxime Mabilde, 4. Robbie De Smet.

    Reeks G:
    1. Guy BOGAERT, 2. Angelino Michels, 3. Brian Vande Velde, 4. Jarne Allewijn (DV), 5. Kevin Staelens,, 6. Chris Vynckier, 7. Dave Cottenier, 8. Stijn Vanhaverbeke, 9. Johan Dedulle, 10. Koen Vander Beken, 11. Ben De Bruyne, 12. Pedro Boudry, 13. Koen Leys, 14. Jonas Brack, 15. Phil Delgouffe, 16. Arend Forrest.

    Reeks Dames:
    1. Soetkin VERTENTEN, 2. Sarah Vervaet, 3. Daphné Acke, 4. Fien Corteville, 5. Marjolijn Boerjan.

    07-05-2019 om 17:23 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    01-05-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 kalender updates
    LWU 2019 kalender update per 30 april (Klikken!)

    01-05-2019 om 19:16 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (6 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    29-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU ST Juliaan Langemark zaterdag 4 mei
    Klik op de afbeelding om de link te volgen LWU ST Juliaan 
    Naturaprijs voor elke deelnemer
    Premies in elke reeks

    29-04-2019 om 20:54 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (13 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Ruiselede zondag 5 mei
    Klik op de afbeelding om de link te volgen LWU Ruiselede

    29-04-2019 om 19:28 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (8 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Klassementen en zegestanden na 5 wedstrijden
    LWU 2019 Klassementen alle reeksen na 5 wedstrijden (Klikken!)

    29-04-2019 om 07:38 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (4 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    28-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Staden zaterdag 27 april Ladies Trophy 2de rit uitslag

    Reeks Dames:

    1. Eltina VAN WIJK (Ned), 2. Tara Gins (DV), 3. Daphné Acke, 4. Margot Vandekerkhove (DV), 5. Soetkin Vertenten, 6. Bonnie Delanote, 7. Inge Roelandt (DV), 8. Anja Nobus, 9. Sarah Ten Hartog (DV), 10. Mieke Velghe, 11. Sarah Vervaet, 12. Jane Hellewell (GBr) (DV), 13. Stéphanie Lagache, 14. Katleen Fraeye, 15. Eva Vermeersch, 16. Katleen Jacobs, 17. Tiger-Lil Harinck, 18. Justien T'Kint (DV), 19. Lisa Defeyter (DV), 20. Grainne Hanley (GBr) (DV), 21. Amber Nuyens, 22. Marjolijn Boerjan.


    LWU Ladies Trophy 2019

    Klassement na 2 riten


    Naam

    aw

    Totaal

    1

    Eltina Van Wijk (Ned)

    2

    90

    2

    Daphné Acke

    2

    84

    3

    Soetkin Vertenten

    2

    83

    4

    Anja Nobus

    2

    81

    5

    Mieke Velghe

    2

    76

    6

    Stéphanie Lagache

    2

    70

    7

    Margot Vandekerkhove

    2

    70

    8

    Katleen Fraeye

    2

    67

    9

    Marjolijn Boerjan

    2

    62

    10

    Amber Nuyens

    2

    58

    11

    Shana Dalving

    1

    44

    12

    Tara Gins

    1

    44

    13

    Bonnie Delanote

    1

    40

    14

    Peggy Hoste

    1

    39

    15

    Inge Roelandt

    1

    39

    16

    Sarah Ten Hartog

    1

    37

    17

    Mira Peeters

    1

    36

    18

    Sarah Vervaet

    1

    35

    19

    Kelly Vandenabeele

    1

    34

    20

    Jane Hellewell (GBr)

    1

    34

    21

    Sandra Sintobin

    1

    32

    22

    Fien Corteville

    1

    31

    23

    Eva Vermeersch

    1

    31

    24

    Margot Vanpachtenbeke

    1

    30

    25

    Katleen Jacobs

    1

    30

    26

    Celestien Van Ael

    1

    29

    27

    Tiger-Lil Harinck

    1

    29

    28

    Justien T'Kint

    1

    28

    29

    Jasmira Nobus

    1

    27

    30

    Lisa Defeyter

    1

    27

    31

    Joyce Tack

    1

    26

    32

    Grainne Hanley (GBr)

    1

    26

    33

    Tatjana Theunis

    1

    25

    34

    Chloé Clauwaert

    1

    24

    35

    Janinka Vervacke

    1

    23



    28-04-2019 om 09:47 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    27-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Staden zaterdag 27 april uitslagen (ovb)

    LWU 2019 Album STADEN! (Klikken!)


    Album by Herman Vanden Borre. (klikken!)

    LWU-STADEN:

    Reeks A:

    1. Michael JONCKHEERE, 2. Davy Barbier, 3. Wouter De Fauw, 4. Koen Tyteca (DV), 5. Seppe Vangheluwe, 6. Chris Scherrens, 7. Jonas Acket, 8. Spencer Tack, 9. Tomas Lepoutre, 10. Davy Dury (DV), 11. Koen Verhelst (DV), 12. Jelle Grootaert, 13. Kevin Van Laethem, 14. Flor Nachtergaele, 15. Karel Van Meirhaeghe (DV), 16. Jelle Willemyns (DV), 17. Chendo De Vriese, 18. Sven Vancoppenolle, 19. Gilles Harinck (DV), 20. Leonard Hooijmans (DV), 21. Quinten Verhelst (DV), 22. Arne Vermeersch, 23. Dante Vanmeerhaeghe, 24. Diego Bomeré, 25. Sybrent Staessen.

    Opgaves:Marijn Declerck (DV), Jeffrey Hutsebaut, Maxim Moenaert (DV), Mathias Moenaert (DV), Ayron Lagrou, Ruben Beernaert (DV), Tim Deslé (DV), Nick Van Elslander, Lowie Borgoo, Stijn Geneyn (DV), Jimmy Guhel.

    Reeks B:

    1. Gino DECLERCQ, 2. Nico Lefever, 3. Stijn Van De Maele (DV), 4. Stijn Desmet, 5. Olivier Mahieu (DV), 6. Lode Coryn (DV), 7. Birger Depreitere, 8. Pascal Tiers, 9. Peter Hooreweghe, 10. Xavier Sintubin, 11. Francis Quartier, 12. Kristof Schoonbaert (DV), 13. Nikki Denijs (DV), 14. Dave Mortier, 15. Kris Asselman (DV), 16. Vincent Evers, 17. Rudy Vergucht, 18. Bart Ally, 19. Sven Crul, 20. Jo Maes.

    Opgaves:Stijn Boel, Tom Van de Walle, Miguel Pluquet (DV), Luc Cools, Filip Vermeersch (DV), Steven De Groote (DV), Bart Dedulle, Kevin Semerano, Bram Lammens, Frederik Dedeyne.

    Reeks C:

    1. Tom SAEYS, 2. Peter De Smet, 3. Wouter Cael, 4. Peter Huyghe (DV), 5. Geert Roose, 6 Gary Tulloch (GBr) (DV), 7. Tommy Vandenbulcke (DV), 8. Pedro Michels, 9. Kristof Toussyn, 10. Marnic De Waele, 11. Philippe Devleeschauwer.

    Opgaves:Ronny Decabooter, Kurt Dehullu, Stefaan Ferrest, Paul Butler (GBr) (DV), Denis Wauters.


    Reeks D:

    1. Dominique DEPUIDT (DV), 2. Filip Berquin, 3. Ronny Lepoutre, 4. Danny Carette, 5. Johan Vantomme (DV), 6. Luc Joos, 7. Bruno Cauwelier, 8. Philip Durnez (DV), 9. Geert Smet, 10. Denis Wauters, 11. Marino Cneut, 12. Henk Bolle, 13. Danny Boussauw, 14. Christ Christiaens, 15. Herman Van Den Borre.

    Reeks E:

    1. Marc VERVONDEL, 2. Luc Meheus.

    Reeks F:

    1. Iben VANDEVYVERE, 2. Maarten Crop, 3. Goran Gouwy, 4. Jasper Roman (DV), 5. Angel Joos (DV), 6. Maxime Mabilde, 7. Nils Braem.

    Reeks G:

    1. Kenneth LABAERE, 2. Simon Vansevenant (DV), 3. Djess Camertijn, 4. Donovan Degryse, 5. Nigel Vandecasteele, 6. Ben De Bruyne, 7. Angelino Michels, 8. Marc Vandeginste, 9. Chris Vynckier, 10. Laurens Dewaele, 11. Koen Vander Beken, 12. Guy Bogaert, 13. Arend Forrest, 14. Robbe Delaere, 15. Nico Waelkens (DV), 16. Dave Cottenier, 17. Johan Dedulle, 18. Christophe Deseyne, 19. Pedro Boudry, 20. Koen Leys, 21. Phil Delgouffe, 22. Jonas Brack, 23. Timmy Braekeveld, 24. Franky De Clercq, 25. Kenny Leyn.



    27-04-2019 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    22-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Staden met 2de rit Ladies Trophy 2de rit zaterdag 27 april
    Klik op de afbeelding om de link te volgen LWU Staden

    22-04-2019 om 14:46 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    21-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Moen zondag 21 april Uitslagen.

    Album LWU Moen Herman Vanden Borre. (klikken!)


    Album LWU Moen zondag 21 april 2019. (klikken!)

    LWU-MOEN:

    Reeks A:

    1. Hakim VERBEURE (DV), 2. Lorenzo Blomme (DV), 3. Seppe Vangheluwe, 4. Alexander Alonso (Spa) (DV), 5. Jonas Vandendaele, 6. Tibo Degryse, 7. Wouter De Fauw, 8. Dylan Neetens (DV), 9. Lennert Grootaert, 10. Mathieu Bogaert, 11. Kevin Van Laethem, 12. Flor Nachtergaele, 13. Ryan Tremerie (DV), 14. Chris Scherrens, 15. Michael Naeyaert (DV), 16. Jonas Devoet, 17. Samuel Hoornaert, 18. Jelle Feys (DV), 19. Robin de Clercq, 20. Tom Moreel, 21. Lowie Borgoo, 22. Sybrent Staessen, 23. Dante Vanmeerhaeghe, 24. Pieter Jan Debackere (DV), 25. Quinten Verhelst (DV), 26. Davy Bultinck, 27. Jérémy Dutoo, 28. Andy Dobbelaere, 29. Arne Carrette, 30. Koen Verhelst (DV), 31. Dieter Gerber (DV), 32. Mattias De Spiegeleire, 33. Goeffrey Michels (DV), 34. Jeffrey Hutsebaut, 35. Matthias Moeyaert, 36. Aloïs Gevaert (DV).

    Opgaves: Xavier Vanhaelewyn, Ayron Lagrou, David Lowyck (DV), Sven Vancoppenolle, Michael Vermeulen.

    Reeks B:

    1. Jurgen DIEPENDAELE, 2. Nicolas Dehaemers, 3. Bart Dedulle, 4. Tom Calluy, 5. Björn Jacobs (DV), 6. Tom Van de Walle, 7. Kurt Heyman, 8. Jan Huysentruyt (DV), 9. Vincent Martlé, 10. Tom Van Vaerenbergh, 11. Kristof De Troch, 12. Kurt Claeys, 13. Bart Orins (DV).

    Opgave: Birger Depreitere (DV).

    Reeks C:

    1. Philip LAMPAERT, 2. Roy Chamberlain (GBr) DV), 3. Wouter Cael, 4. Erik Decock (DV), 5. Filip De Wannemaeker, 6. Pedro Michels, 7. Mike Twelves (GBr) (DV), 8. Gino Martin, 9. Didier Demeuter (DV), 10. Pieter Hostyn (DV), 11. Marnic De Waele, 12. Jean Durieu (Fra), 13. Stephane Odent (DV), 14. Rudi Rabout (Ned), 15. Stefaan Ferrest.

    Opgaves: Gino Corneillie, Kenny Vande Velde, Dennis Demaertelaere, Philip Brijs (DV).


    Reeks D:

    1. Mike TWELVES (GBr) (DV), 2. Frank Suys, 3. Benny Vanholsbeke, 4. Ronny Cosijn, 5. Danny Depreitere, 6. Ronny Lepoutre, 7. Gino Corneillie, 8. Frens Hoving (Ned) (DV), 9. Luc Verlinde, 10. Denis Wauters, 11. Luc Joos, 12. Danny Boussauw, 13. Bruno Cauwelier, 14. Herman Van Den Borre, 15. Kenny Vande Velde.

    Reeks E:

    1. Eddy DEPREITERE, 2. Luc Meheus.

    Reeks F:

    1. Iben VANDEVYVERE, 2. Goran Gouwy, 3. Tibo Van de Velde, 4. Robbie De Smet, 5. Gaëtan Colpaert (DV).

    Reeks G:

    1. Angelino MICHELS, 2. Guy Bogaert, 3. Djess Camertijn, 4. Ben De Bruyne, 5. Nigel Vandecasteele, 6. Koen Vander Beken, 7. Franky De Clercq, 8. Donovan Degryse, 9. Christophe Deseyne, 10. Stijn Dupon, 11. Koen Leys, 12. Dave Cottenier, 13. Stijn Vanhaverbeke, 14. Laurens Dewaele, 15. Jens Bogaert, 16. Danny Bogaert, 17. Phil Delgouffe, 18. Brian Vande Velde, 19. Timmy Braekeveld, 20. Pedro Boudry.


    Reeks Dames:

    1. Shana DALVING, 2. Daphné Acke, 3. Bonnie Delanote, 4. Marjolijn Boerjan, 5. Mieke Velghe, 6. Peggy Hoste, 7. Stéphanie Lagache, 8. Joyce Tack, 9. Janinka Vervacke.


    21-04-2019 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)

    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • Inschrijvingsformulier LWU 2019
  • Reglement LWU 2019
  • Kalender LWU 2019
  • LWU Kalender Dames 2019
  • Reglement Ronde van Nazareth 2016

  • Mijn favorieten
  • bloggen.be

  • georges.schepens@gmail.com

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Blog als favoriet !

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Archief per week
  • 10/06-16/06 2019
  • 03/06-09/06 2019
  • 27/05-02/06 2019
  • 20/05-26/05 2019
  • 13/05-19/05 2019
  • 06/05-12/05 2019
  • 29/04-05/05 2019
  • 22/04-28/04 2019
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 23/10-29/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 24/10-30/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 19/10-25/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!