Inhoud blog
  • LWU Ladies Trophy 2019 zaterdag 13 juli
  • LWU 2019 Moen zaterdag 13 juli (uitslagen) OVB
  • LWU 2019 Moen zaterdag 13 juli
  • LWU 2019 Klassementen en Zegestanden tem Kruiseke 7 juli
  • LWU 2019 Kruiseke zondag 7 Juli LWU Ladies Trophy
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Landelijke Wieler Unie (LWU)
    LWU Info Kalender Reglement Uitslagen etc.
    Recreatief wielrennen
    25-06-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Klassementen en Zegestanden tem Schelderode 23-06
    LWU 2019 Klassementen Alle Reeksen tem Schelderode 23 juni(Klikken!)

    25-06-2019 om 20:03 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    23-06-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Merelbeke-Schelderode zondag 23 juni uitslagen(ovb)

    Album Schelderode zondag 23 juni 2019. (klikken!)

    LWU-SCHELDERODE:

    Reeks A:

    1. Jonas ACKET, 2. Olivier De Smet, 3. Jens Verhaegen (DV), 4. Seppe Verschuere, 5. Thomas Steyaert, 6. Matthias Moeyaert, 7. Christophe Colet (DV), 8. Mattijs Holvoet, 9. Bryan Ryelandt, 10. Stijn Peelman (DV), 11. Kevin Van Laethem, 12. Mike Laforce (DV), 13. Gillian Demuynck (DV), 14. Louis Clincke (DV), 15. Wouter De Fauw, 16. Spencer Tack, 17. Florian Viaene, 18. Gilles Harinck (DV), 19. Mattias De Spiegeleire, 20. Jelle Grootaert, 21. Andy Dobbelaere, 22. Jonah Maes (DV), 23. Martijn Lambrecht, 24. Mathieu Decock (DV), 25. Miguel Picquet (DV), 26. Giovanni Debaere.

    Opgaves:Lowie Borgoo, Bryan Vispoel, Stijn Van der Jeught, Bjorn Martens, Jan Hosselaer (DV), Sören Verhaegen (DV), Dante Vanmeerhaeghe, Yves Schouwaerts (DV), Sam Moerman, Gino De Clercq, Gilles De Vulder (DV), Bing Van Canegem (DV), Michael Roels, Dieter Gerber (DV), Arne Carrette.

    Reeks B:

    1. Gino DE CLERCQ, 2. Stijn Desmet, 3. Gunter Dhondt, 4. Bart Dedulle, 5. Peter Hooreweghe, 6. Peter Van Haverbeek (DV), 7. Xavier Sintubin, 8. Nicolas Dehaemers, 9. Jurgen Diependaele, 10. Willem Hooreweghe, 11. Kevin Claeys, 12. Dieter Buyse (DV), 13. Kurt Claeys, 14. Nesten Vandenbulcke, 15. Youri Cathelyn, 16. Dave Mortier, 17. Tom Van Vaerenbergh, 18. Mathieu De Rouck, 19. Pascal De Vos, 20. Rudy Vergucht, 21. Jonathan Van Kerckhove (DV), 22. Sven Crul, 23. Pieter Tinel (DV), 24. Kristof De Cabooter (DV), 25. Luc Cools, 26. Patrick Van Acker (DV), 27. Jo Maes.

    Reeks C:

    1. Frank VAN HOLDERBEKE, 2. Peter De Smet, 3. Filip De Wannemaeker, 4. Erwin Bollen, 5. Eddy Gyselinck, 6. Philippe Devleeschauwer, 7. Donald Gamble (DV), 8. Koen Oliebos, 9. Christophe Logier, 10. Wim Bracke (DV), 11. Nico Pauwels, 12. Kristof Toussyn, 13. Jean-Claude Demarest (DV), 14. Fritz De Praetere, 15. Denis Lecluyse (DV), 16. Stanny Benoot.

    Opgaves: Ronny Decabooter, Patrick Moens, Frank Suys, Denis Wauters.


    Reeks D:

    1. Frank SUYS, 2. Wim Winandy, 3. Denis Wauters, 4. Peter Ballet (DV), 5. Danny Carette, 6. Kurt Leuntjens, 7. Danny Depreitere, 8. Ronny Lepoutre, 9. Xavier Dewulf, 10. Louis Keymolen, 11. Christ Christiaens.

    Reeks E:

    1. Luc MEHEUS, 2. Erik De Waele.

    Reeks F:

    1. Iben VANDEVYVERE, 2. Mxime Mabilde, 3. Goran Gouwy, 4. Dylan Depetter (DV), 5. Stef Vermeiren, 6. Bert De Baere (DV), 7. Joni Demasure, 8. Nunjo Dewaele (DV), 9. Maarten Crop, 10. Robbie De Smet, 11. Yorbe Dhondt (DV), 12. Maarten Monsaert.

    Reeks G:

    1. Johan DEDULLE, 2. Dave Cottenier, 3. Ben De Bruyne, 4. Nigel Vandecasteele, 5. Jordan Becquet (DV), 6. Jens Bogaert, 7. Koen Leys, 8. Christophe Deseyne, 9. Andy Ingels, 10. Koen Vander Beken, 11. Pedro Boudry, 12. Jonas Brack, 13. Frederick Vandenheede (DV), 14. Stijn Dupon, 15. Timothy Depreitere, 16. Willem Van Der Jeught, 17. Timmy Braekeveld, 18. Steven Tommeleyn, 19. Kurt Van Hoorebeke, 20. Kenny Leyn, 21. Jens Gheysens (DV), 22. Steven Van Den Abeele (DV).


    Reeks Dames:

    1. Anja NOBUS, 2. Daphné Acke, 3. Aurélie Vermeir (DV), 4. Jasmine De Beir (DV), 5. Mieke Velghe, 6. Jana Goddeeris (DV), 7. Evy Geerts, 8. Justien T'Kint, 9. Sine Van Win, 10. Amber Nuyens, 11. Nisha De Bleser (DV).


    23-06-2019 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    22-06-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Merelbeke-Schelderode zondag 23 juni.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen LWU Schelderode
    Podium voor elke reeks, na iedere wedstrijd!
    Na de start van de volgende!

    22-06-2019 om 21:15 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Oudenaarde-Mater zaterdag 22 juni

    LWU 2019 Mater mijn Foto's (klikken!)

    Voor Foto's van LWU te Mater verwijs ik u graag naar het wielersportalbum op Facebook door Elie Velghe.

    LWU-MATER:

    Reeks A:

    1. Seppe VERSCHUERE, 2. Stijn Van der Jeught, 3. Spencer Miller (VS) (DV), 4. Olivier De Smet, 5. Jonas Acket, 6. Kim Devroye, 7. Lode Van Impe (DV), 8. Enzo Vandekerckhove, 9. Mario Arroyave (VS) (DV), 10. Pieterjan Roeygens (DV), 11. Ward Mercier (DV), 12. Michiel Van Hoorebeke, 13. Ean Pugh (VS) (DV), 14. Kevin Van Laethem, 15. Wouter Vandenbergh (DV), 16. Laurens Cavey (DV), 17. Matthias Thoorens (DV), 18. Bryan Ryelandt, 19. Cedric Viaene, 20. Jens Delaere (DV), 21. Diego Bomeré, 22. Justin Greendield (VS) (DV), 23. Sven Vancoppenolle, 24. Dante Vanmeerhaeghe.

    Opgaves: Gauthier Buyssens, Gilles Harinck (DV), Bruno Van Wilderode (DV), Jonas Vandendaele, Dylan Neetens (DV), Koen Verhelst (DV), Mathieu Langedock (DV), Jérémy Dutoo, Joeri De Meyer, Spencer Tack, Flor Nachtergaele, Jonas De Vlieger, Pieter-Jan Demuynck (DV), Benjamin D'Hondt (DV), Nick Vanrobaeys (DV), Tibo Degryse.

    Reeks B:

    1. GinoDE CLERCQ, 2. Kenny Michels, 3. Francis Quartier, 4. Michael Eeckhout (DV), 5. Peter Van Haverbeek (DV), 6. Filip Weemaes (DV), 7. Nesten Vandenbulcke, 8. Yves Cnudde (DV), 9. Mathieu De Rouck, 10. Jo Maes.

    Opgaves:Kevin Claeys, Tom De Ketelaere, Youri Cathelyn, Steven De Baets (DV).

    Reeks C:

    1. Peter DE SMET, 2. Tom Saeys, 3. Filip De Wannemaeker, 4. Wouter Cael, 5. Frederik Robberechts, 6. Ronny Lutters, 7. Jeffrey Vandendorpe, 8. Dominiek Volcke (DV), 9. Eddy Gyselinck, 10. Kristof Toussyn, 11. Denis Wauters, 12. Christian Williams (VS) (DV).

    Opgave:Emmanuel Kaer (DV).


    Reeks D:

    1. Benny VANHOLSBEKE, 2. Dominique Depuydt, 3. Rudi Wille, 4. Kurt Leuntjens, 5. Johan De Baets, 6. Ronny Lepoutre, 7. Denis Wauters, 8. Dirk De Bie, 9. Christ Christiaens, 10. Xavier Dewulf, 11. Danny Carette.

    Reeks E:

    1. Guido FAUCK, 2. Luc Meheus, 3. Erik De Waele.

    Reeks F:

    1. Timon DEWITTE (DV), 2. Goran Gouwy, 3. Thimo Spileers (DV), 4. Jasper Roman (DV), 5. Kenji Herman, 6. Joni Demasure, 7. Maxime Mabilde, 8. Maarten Crop, 9. Robbie De Smet, 10. Glenn Troncquo (DV), 11. Louis Meersman (DV), 12. Iben Vandevyvere, 13. Nils Braem, 14. Emiel Callens (DV), 15. Tim Christiaens (DV).

    Reeks G:

    1. Xavier VANHAELEWYN, 2. Djess Camertijn, 3. Andy Ingels, 4. Koen Vander Beken, 5. Willem Van Der Jeught, 6. Marc Vandeginste, 7. Brian Vande Velde, 8. Laurens Dewaele, 9. Dave Cottenier, 10. Koen Leys, 11. Nigel Vandecasteele, 12. Stijn Vanhaverbeke, 13. Christophe Willemijns, 14. Alexander Dewilde, 15. Christophe Deseyne, 16. Jonas Uvyn (DV), 17. Sebastiaan Hoste (DV), 18. Gregory Depaepe, 19. Jens Bogaert, 20. Pedro Boudry, 21. Timmy Braekeveld, 22. Robbe Delaere, 23. Nico Waelkens, 24. Jonas Brack, 25. Chris Vynckier, 26. Arend Forrest, 27. Luc De Smet, 28. Steven Tommeleyn, 29. Pieter Vanhaverbeke (DV).


    Reeks Dames:

    1. Annik VAN LEUVEN, 2. Brittany Parffrey (VS) (DV), 3. Anja Nobus, 4. Soetkin Vertenten, 5. Fien Corteville, 6. Justien T'Kint, 7. Evy Geerts, 8. Bonnie Delanote.


    22-06-2019 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    17-06-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Oudenaarde-Mater zaterdag 22juni
    Klik op de afbeelding om de link te volgen LWU Mater

    17-06-2019 om 19:59 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU Klassementen alle Reeksen tem Nazareth 16 juni
    LWU 2019 Klassementen alle Reeksen tem Nazareth 16 juni (Klikken!)

    17-06-2019 om 15:07 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    16-06-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Nazareth zondag 16 juni uitslag alle reeksen (OVB)

    Album LWU Nazareth by me reeks A (Klikken!)

    Album LWU Nazareth by me Reekss B en C (Klikken!)

    Album LWU Nazareth by me podium reeks A (Klikken!)

    Album LWU Nazareth by me podia reeksen B en C. (klikken!)

    Album LWU Nazareth by me podia D E F G en Dames. (klikken!)

    Veel foto`s op Fb, Elie's wielersportalbum! 

    ALBUM LWU Nazareth by Herman Van Den Borre. (klikken!)

    LWU-NAZARETH:

    Reeks A:

    1. Hakim VERBEURE (DV), 2. Seppe Verschuere, 3. Kevin Van Laethem, 4. Thomas Steyaert, 5. Lorenzo Blomme (DV), 6. Giovanni Debaere, 7. Bryan Ryelandt, 8. Joris Descamp (DV), 9. Olivier De Smet, 10. Thomas Wieme (DV), 11. Michiel Van Hoorebeke, 12. Björn Steyaert, 13. Nick Vanrobaeys (DV), 14. Jakob Coussement (DV), 15. Alexander Alonso (Spa) (DV), 16. Dries De Smet (DV), 17. Wouter De Fauw, 18. Mattias De Spiegeleire, 19. Cedric Viaene, 20. Brecht Vandekerckhove, 21. Jérémy Dutoo, 22. Jonah Maes (DV), 23. Pieter Everaerd (DV),, 24. Pieter Bauters (DV), 25. Stijn Van der Jeught, 26. Gunter Dhondt (DV), 27. Gatien Bossaer (DV), 28. Gilles Harinck (DV), 29. Pieter-Jan De Muynck (DV), 30. Martijn Lambrecht, 31. Sven Vancoppenolle, 32. Dante Vanmeerhaeghe, 33. Diego Bomeré, 34. Andy Dobbelaere

    Opgaves: Jan De Cokere (DV), Jeffrey Hutsebaut, Leonard Hooijmans (DV), Geoffrey Michels, Jonas Devoet, Mauro Verleyen (DV), Thomas De Stercke (DV), Robby Degrieck, Ruben Crop, Aloïs Gevaert , Lowie Borgoo, Chendo De Vriese, Kengy Verhaeghe (DV), Alessandro De Waele (DV), Gino De Clercq, Bart Ally.

    Reeks B:

    1. Stijn VAN DE MAELE (DV), 2. Peter Van Haverbeek (DV), 3. Tom Calluy, 4. Xavier Sintubin, 5. Tom De Leenheer (DV), 6. Pascal Tiers, 7. Peter Hooreweghe, 8. Kenny Michels, 9. Angelo Everaert (DV), 10. Bart Roets (DV), 11. Francis Quartier, 12. Tom Van Vaerenbergh, 13. Rudy Vergucht, 14. Stijn Desmet, 15. Willem Hooreweghe, 16. Kurt Claeys, 17. Gino De Clercq, 18. Bart Ally, 19. Steven De Baets (DV), 20. Dave Mortier, 21. Nico Van Bever, 22. Nesten Vandenbulcke, 23. Bart Dedulle, 24. Björn Jacobs (DV), 25. Jonathan Van Kerckhove (DV), 26. Kristof De Cabooter (DV), 27. Tom Van de Walle, 28. Davy Timmerman (DV), 29. Kevin Claeys, 30. Gunter Dhondt (DV), 31. Nico Lefever, 32. Kurt Heyman, 33. Matthias Lamote (DV), 34. Jo Maes, 35. Frederick Vandenheede (DV), 36. Mike Van Ryssel, 37. Stijn Boel, 38. Pascal De Vos, 39. Steven De Groote (DV), 40. Luc Cools.

    Opgave: Gert Brijs (DV).

    Reeks C:

    1. Frank VAN HOLDERBEKE, 2. Erik Decock (DV), 3. Philip Lampaert, 4. Wouter Cael, 5. Geert Roose, 6. Peter De Smet, 7. Fabien Savat, 8. Stefaan David, 9. Patrick Van Wimsi (DV), 10. Jean-Pierre Deloof, 11. Frank Suys, 12. Pieter Hostyn, 13. Rik Coppens, 14. Luc Van Clapdorp, 15. Rudi Rabout (Ned), 16. Fabien Hanssens, 17. Dennis Demaertelaere, 18. Ronny Lutters, 19. Kristof Toussyn, 20. Frederik Robberechts, 21. Kurt Vanhaverbeke, 22. Claude Van Strijdonck (DV), 23. Philippe Devleeschauwer, 24. Patrick Moens, 25. Geert Goris (DV), 26. Denis Lecluyse (DV), 27. Filip De Wannemaeker, 28. Kris De Waele, 29. Stefaan Ferrest, 30. Alain Van Den Broeck (DV), 31. Christophe Logier, 32. Emmanuel Kaes (DV), 33. Kris De Cuyper (DV), 34. Marnix Declercq, 35. Jean-Claude Demarest (DV), 36. Stanny Benoot, 37. Fritz De Praetere, 38. Ronny Decabooter, 39. Denis Wauters.

    Opgaves: Claudio Rizzo, Wim Bracke (DV).


    Reeks D:

    1. Wim WINANDY, 2. Filip Berquin, 3. Rudy Van De Velde (DV), 4. Jean-Pierre Deloof, 5. Benny Vanholsbeke, 6. Peter Ballet (DV), 7. Ronald Gort (Ned) (DV), 8. Dirk Mathys (DV), 9. Johan Verbeke (DV), 10. Ronny Lepoutre, 11. Danny Carette, 12. Luc Verlinde, 13. Bruno Cauwelier, 14. Patrick Watteny, 15. Wim De Coninck, 16. Luc Joos, 17. Henk Bolle, 18. Noel Willems (DV), 19. Danny Depreitere, 20. Denis Wauters, 21. Xavier Dewulf, 22. Bart Delagrange (DV), 23. Siegfried Vanoverberghe, 24. Luc De Poorter, 25. Danny Boussauw, 26. Christ Christiaens, 27. Herman Van Den Borre, 28. Frank Suys, 29. Kenny Vande Velde, 30. Kurt Leuntjens.

    Reeks E:

    1. Rik VANPOUCKE, 2. Andrew Donaldson (GBr), 3. Eddy Depreitere, 4. Luc Meheus, 5. Guido Fauck, 6. Richard Van De Wiele (DV).

    Reeks F:

    1. Stef VERMEIREN, 2. Goran Gouwy, 3. Robbie De Smet, 4. Maxime Mabilde, 5. Enrique Struyf, 6. Joni Demasure, 7. Yoric Dheedene (DV), 8. Emiel Callens (DV), 9. Yente de Vos (DV), 10. Tim Christiaens (DV), 11. Yorbe Dhondt (DV), 12. Rodrigo Struyf.

    Reeks G:

    1. Johan DEDULLE, 2. Nigel Vandecasteele, 3. Xavier Vanhaelewyn, 4. Koen Vander Beken, 5. Danny Van Goethem, 6. Nico Waelkens, 7. Ben De Bruyne, 8. Koen Leys, 9. Laurens Dewaele, 10. Chris Vynckier, 11. Pedro Boudry, 12. Jonas Brack, 13. Alexander Dewilde, 14. Sebastiaan Hoste (DV), 15. Dave Cottenier, 16. Guy Bogaert, 17. Bjarne Christiaens, 18. Arend Forrest, 19. Andy Ingels, 20. Marc Vandeginste, 21. Jonas Uvyn (DV), 22. Jean Durieu (Fra), 23. Jens Bogaert, 24. Timmy Braekeveld, 25. Robbe Delaere, 26. Danny Bogaert, 27. Phil Delgouffe, 28. Kurt Van Hoorebeke, 29. Steven Tommeleyn., 30. Jens Gheysens (DV), 31. Kenny Leyn, 32. Pirmin Van Den Borre, 33. Luc De Smet.


    Reeks Dames:

    1. Anja NOBUS, 2. Daphné Acke, 3. Bonnie Delanote, 4. Peggy Hoste, 5. Marjolijn Boerjan, 6. Fien Corteville, 7. Mieke Velghe, 8. Evy Geerts, 9. Holly Marie Richter (VS) (DV), 10. Sarah Vervaet, 11. Katleen Jacobs, 12. Justien T'Kint, 13. Sine Van Win, 14. Machalina Dereere.


    16-06-2019 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    10-06-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Nazareth zondag 16 juni
    Klik op de afbeelding om de link te volgen LWU Nazareth

    10-06-2019 om 19:02 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Kalender update op 10 juni en LWU Ladies Trophy
    Kalender update (Klikken!)


    10-06-2019 om 13:37 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Klassementen en zegestanden tem Izegem 9 juni
    LWU 2019 Klassementen Alle Reeksen tem Izegem 9 juni (Klikken!)

    10-06-2019 om 12:58 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    09-06-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Izegem Ladies Trophy zondag 9 juni

    Album Ladies Trophy Izegem (klikken!)

    Uitslag 4de rit LWU Ladies Trophy Izegem zondag 9 juni 2019

    Reeks Dames:

    1. Shana DALVING, 2. Anja Nobus, 3. Eltina Van Wijk (Ned), 4. Bonnie Delanote, 5. Daphné Acke, 6. Mieke Velghe, 7. Margot Vandekerkhove (DV), 8. Fien Corteville, 9. Margot Bourguignon (DV), 10. Peggy Hoste, 11. Marjolijn Boerjan, 12. Jane Hellewell (GBr) (DV), 13. Katleen Fraeye, 14. Stéphanie Lagache, 15. Justien T'Kint, 16. Sandra Sintobin, 17. Holly Richter (VS) (DV), 18. Amber Nuyens, 19. Katleen Jacobs, 20. Machalina Dereere, 21. Grainne Hanley (GBr) (DV), 22. Katrien Neyrinck.

    Klassement Ladies Trophy na 4 ritten.


    Naam

    aw

    Totaal

    1

    Eltina Van Wijk (Ned)

    4

    178

    2

    Anja Nobus

    4

    168

    3

    Mieke Velghe

    4

    156

    4

    Margot Vandekerkhove

    4

    144

    5

    Katleen Fraeye

    4

    133

    6

    Marjolijn Boerjan (KVB)

    4

    133

    7

    Stéphanie Lagache

    4

    131

    8

    Daphné Acke

    3

    125

    9

    Amber Nuyens

    4

    117

    10

    Peggy Hoste

    3

    113

    11

    Fien Corteville

    3

    113

    12

    Justien T'Kint

    3

    89

    13

    Shana Dalving

    2

    89

    14

    Soetkin Vertenten

    2

    83

    15

    Bonnie Delanote

    2

    82

    16

    Kelly Vandenabeele

    2

    75

    17

    Jane Hellewell (GBr)

    2

    68

    18

    Sarah Vervaet

    2

    67

    19

    Sandra Sintobin

    2

    62

    20

    Katrien Neyrinck

    2

    61

    21

    Katleen Jacobs

    2

    57

    22

    Grainne Hanley (GBr)

    2

    51

    23

    Tara Gins

    1

    44

    24

    Aurélie Vermeir

    1

    42

    25

    Jasmine De Beir

    1

    39

    26

    Inge Roelandt

    1

    39

    27

    Sarah Ten Hartog

    1

    37

    28

    Margot Bourguignon

    1

    37

    29

    Mira Peeters

    1

    36

    30

    Cécile Lambert

    1

    34

    31

    Eva Vermeersch

    1

    31

    32

    Margot Vanpachtenbeke

    1

    30

    33

    Celestien Van Ael

    1

    29

    34

    Tiger-Lil Harinck

    1

    29

    35

    Holly Richter (VS)

    1

    29

    36

    Yana Van Staeyen

    1

    28

    37

    Jasmira Nobus

    1

    27

    38

    Lisa Defeyter

    1

    27

    39

    Joyce Tack

    1

    26

    40

    Machlina Dereere

    1

    26

    41

    Tatjana Theunis

    1

    25

    42

    Chloé Clauwaert

    1

    24

    43

    Janinka Vervacke

    1

    23

    09-06-2019 om 23:15 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Izegem 9 juni uitslagen Heren reeksen.

    Album LWU Izegem by Herman Van Den Borre (Klikken!)

    Album LWU Izegem by me reeksen D E F en G (Klikken!)

    Album LWU Izegem by me reeksen B en C  (Klikken!)

    Album LWU Izegem by me reeks A (Klikken!)

    LWU-IZEGEM:

    Reeks A:

    1. Dominique FEYS (DV), 2. Hakim Verbeure (DV), 3. Indiana Slabinck, 4. Marijn Declerck (DV), 5. Lennert Buysse (DV), 6. Anthony Slabinck (DV), 7. Spencer Tack, 8. Gregory Vandewiele, 9. Seppe Vangheluwe, 10. Olivier De Smet, 11. Kim Devroye, 12. Joris Descamps (DV), 13. Laurens Deconinck (DV), 14. Matthias Moeyaert, 15. Sven Vancoppenolle, 16. Björn Steyaert, 17. Jens Delaere (DV), 18. Leonard Hooijmans (DV), 19. Gilles Cools (DV), 20. Thijs Neetesonne (DV), 21. Bjorn Martens, 22. Carl Meersman (DV), 23. Lowie Borgoo, 24. Thomas Steyaert, 25. Pieter Vanheule (DV), 26. Brent De Geeter (DV), 27. Pieter-Jan Debackere, 28. Jasper Sabbe (DV), 29. Tibo Degryse, 30. Jens Devos (DV), 31. Wouter De Fauw, 32. Michael Naeyaert (DV), 33. Warre Leyn, 34. Ruben Crop, 35. Geoffrey Michels, 36. Joran Vanhoutte (DV), 37. Flor Nachtergaele, 38. Jonah Maes (DV), 39. Niels Mussly (DV), 40. Michael Van Eeckhout (DV), 41. Kevin Van Laethem, 42. Alessandro De Waele (DV), 43. Kenny Maenhout, 44. Mattias De Spiegeleire, 45. Laudelino Lammens (DV), 46. Ayron Lagrou, 47. Aloïs Gevaert , 48. Giovanni Debaere, 49. Andy Dobbelaere, 50. Jonas Bouckhuyt (DV), 51. Matthias Vercouillie.

    Opgaves: Jonas Viaene (DV), Martijn Lambrecht, Lowie De Baets (DV), Diego Bomeré, Jarne Cloet (DV), Stijn Deruyter (DV), Matthias De Witte (DV), Goran Vansteenkiste (DV), Dylan De Bruyne (DV), Goran Gouwy, Cobi Compernolle (DV), Dries David.

    Reeks B:

    1. Björn JACOBS (DV), 2. Stijn Desmet, 3. Tom Calluy, 4. Kurt Heyman, 5. Mathieu De Rouck, 6. Kristof Desimpelaere, 7. Chrstophe Laperre (DV), 8. Bart Ally, 9. Gino De Clercq, 10. Tom Van de Walle, 11. Kevin Vandewiele, 12. Peter Hooreweghe, 13. Nesten Vandenbulcke, 14. Bart Dedulle, 15. Francis Quartier, 16. Willem Hooreweghe, 17. Jonathan Van Kerckhove (DV), 18. Dieter Vlaeminck (DV), 19. Kurt Claeys, 20. Vincent Martlé, 21. Jo Maes.

    Reeks C:

    1. Frank VAN HOLDERBEKE, 2. Philip Lampaert, 3. Wim Diet, 4. Geert Roose, 5. Patrick Vaeyens, 6. Rik Coppens, 7. Steven Grymonpre (DV), 8. Denis Wauters, 9. Kristof Toussyn, 10. Frederik Robberechts, 11. Fabien Savat, 12. Stefaan David, 13. Tom Saeys, 14. Claude Van Strijdonck (DV), 15. Jurgen Maertens (DV), 16. Philippe Devleeschauwer, 17. Jason Edwards (GBr) (DV), 18. Darius Strolé (Lit), 19. Rudy Bertier, 20. Ronny Decabooter.


    Reeks D:

    1. Dominique DEPUYDT, 2. Filip Berquin, 3. Ashley Holding (GBr) (DV), 4. Benny Vanholsbeke, 5. Gino Corneillie, 6. Patrick Watteny, 7. Nigel Carpenter (GBr) (DV), 8. Rony De Vos (DV), 9. Raymond Nuyens, 10. Ronny Lepoutre, 11. Luc Verlinde, 12. Xavier Dewulf, 13. Danny Boussauw, 14. Henk Bolle, 15. Danny Depreitere, 16. Herman Van Den Borre, 17. Christ Billiet (DV), 18. Denis Wauters.

    Reeks E:

    1. Rik VANPOUCKE, 2. Andrew Donaldson (GBr), 3. Eddy Depreitere, 4. Luc Meheus, 5. Rudy Dubois (DV), 6. Erik De Waele.

    Reeks F:

    1. Dylan DEPETTER (DV), 2. Goran Gouwy, 3. Yoric Dheedene (DV), 4. Louis Keukeleire, 5. Maxime Mabilde, 6. Joni Demasure, 7. Robbie De Smet, 8. Elinio De Neve, 9. Emiel Callens (DV).

    Reeks G:

    1. Ben DE BRUYNE, 2. Christophe Verhiest (DV), 3. Johan Dedulle, 4. Xavier Vanhaelewyn, 5. Nigel Vandecasteele, 6. Jean Durieu (Fra), 7. Christophe Deseyne, 8. Dave Cottenier, 9. Djess Camertijn, 10. Brian Vande Velde, 11. Koen Vander Beken, 12. Marc Vandeginste, 13. Nico Waelkens, 14. Jens Bogaert, 15. Kevin Staelens, 16. Timmy Braekeveld, 17. Stijn Vanhaverbeke, 18. Jonas Brack, 19. Pedro Boudry, 20. Steven Tommeleyn, 21. Kenny Leyn.

    09-06-2019 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    08-06-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Afgelasting Lichtervelde vandaag zaterdag 08 juni 2019
    De wedstrijd in Lichtervelde kan niet doorgaan! 

    Wegens de felle wind kan de tent van de inschrijvingslocatie niet

    opgesteld worden 

    en zijn er verspreid over het parcours afgewaaide takken!

    08-06-2019 om 07:59 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    03-06-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Klassementen en zegestanden tot en met Ettelgem 1 juni
    Seizoensklassementen Alle Reeksen tot op heden 3 juni(Klikken!) 

    03-06-2019 om 21:19 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Izegem zondag 9 juni
    Klik op de afbeelding om de link te volgen LWU Izegem

    03-06-2019 om 20:24 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    02-06-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Ettelgem 1 juni Albums podiaChallenge en dagwinnaars
    Album reeks A Ettelgem (Klikken!)


    02-06-2019 om 16:02 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.problemen met google foto
    Door de problemen bij het opladen van de foto's met google, zie ik mij genoodzaakt het opladen een tijdje te staken> sorry voor het ongemak!
    Die zijn intussen van de baan lijkt het!

    02-06-2019 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    01-06-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Ettelgem Finalerit LWU Challenge 2019 zaterdag 1 juni

    LWU-ETTELGEM: 

    Finalerit LWU Challenge 2019

    Reeks A: 
    1. Seppe VERSCHUERE, 2. Bert Van Der Trappen (DV), 3. Olivier De Smet, 4. Indiana Slabinck, 5. Jasper Dauw (DV), 6. Anthony Slabinck (DV), 7. Kenny Maenhout, 8. Matthias Moeyaert, 9. Marijn Declerck (DV), 10. Lander Vansieleghem (DV), 11. Mattijs Holvoet, 12. Michiel Van Hoorebeke, 13. Bryan Ryelandt, 14. Aloïs Gevaert ,  15. Jonas Devoet, 16. Nick Degryse (DV), 17. Kevin Loosbergh (DV), 18. Thomas Steyaert, 19. David Claus (DV), 20. Chendo De Vriese, 21. Sven Vancoppenolle, 22. Andy Dobbelaere, 23. Lowie Borgoo, 24. Mathias De Witte, 25. Gillian Verhaeghe (DV), 26. Dennie Volbrecht (DV), 27. Björn Steyaert, 28. Flor Nachtergaele, 29. Samuel Hoornaert, 30. Kevin Van Laethem, 31. Niels Mussly (DV), 32. Matthias Vercouillie, 33. Simon Vansevenant (DV), 34. Ayron Lagrou, 35. Kenny Leyn.
    Opgaves:Dave Mortier, Jeffrey Hutsebaut, Steven Galens (DV), Kevin Semerano, Yoshi Cattoor (DV), Nick Van Elslander, Shane Pysson.
     
    Reeks B: 
    1. Nico LEFEVER, 2. Steven De Groote (DV), 3. Kevin Vandewiele, 4. Francis Quartier, 5. Tony Kramar (DV), 6. Dave Mortier, 7. Kurt Claeys, 8. Vincent Martlé, 9. Bart Dedulle, 10. Kurt Heyman, 11. Mathieu De Rouck, 12. Sven Crul, 13. Mike Franco, 14. Kristof De Ceuninck (DV), 15. Tom Van Vaerenbergh, 16. Vincent Evers, 17. Xavier Sintubin, 18. Rudy Vergucht, 19. Kristof De Cabooter (DV), 20. Pascal Tiers, 21. Wim Makelberge, 22. Nicolas Dehaemers, 23. Jo Maes, 24. Kevin Semerano.
    Opgave: John Cobbaut (DV). 

    Reeks C: 
    1. Tom SAEYS, 2. Patrick Vaeyens, 3. Erwin Bollen, 4. Sven De Vlieger, 5. Wim Diet, 6. Gino Primo, 7. Benny Fets (DV), 8. Wouter Cael, 9. Philippe Devleeschauwer, 10. Christoph De Meyer (DV), 11. Marnix Strubbe (DV), 12. Kris Van Rolleghem (DV), 13. Kristof Toussyn, 14. Geoffrey Luyssen, 15. Fritz De Praetere, 16. Stefaan David, 17. Rik Coppens, 18. Carlo Schollaert, 19. Matt Cowan (GBr) (DV), 20. Franky Baert (DV), 21. Gary Tulloch (GBr) (DV), 22. Mario Lammens, 23. Jos De Mulder, 24. Karel Castelein (DV), 25. Luc Van Clapdorp, 26. Dominiek Volcke (DV), 27. Jan Samaey (DV), 28. Fabien Savat, 29. Filip Swinnen (DV), 30. Kurt Dehullu, 31. Ronny Decabooter, 32. Jean-Claude Demarest (DV), 33. Wim Pannecoucke (DV), 34. Rudy Bertier.
    Opgaves:Luc Dierickx (DV), Stefaan Heethem (DV).
     
    Reeks D: 
    1. Arie DE MOOR, 2. Dominique Depuydt, 3. Filip Berquin, 4. Frank Suys, 5. Denis Wauters, 6. Didier Couchez, 7. Paul Hunninck (DV), 8. Ronny Lepoutre, 9. Xavier Dewulf, 10. Marino Cneut, 11. Luc Verlinde, 12. Johan De Baets, 13. Danny Boussauw, 14. Bruno Cauwelier, 15. Christ Christiaens, 16. Herman Van Den Borre, 17. Kenny Vande Velde. 

    Reeks E:
    1. Wilfried VYNCKE, 2. Rik Vanpoucke, 3. Luc Meheus, 4. Erik De Waele. 

    Reeks F: 
    1. Enrique STRUYF, 2. Goran Gouwy, 3. Maarten Crop, 4. Maxime Mabilde, 5. Louis Keukeleire, 6. Elinio De Neve, 7. Robbie De Smet, 8. Joni Demasure, 9. Jasper Roman (DV), 10. Jonas Steen (DV). 

    Reeks G:
    1. Djess CAMERTIJN, 2. Jarne Allewijn (DV), 3. Jordan Becquet (DV), 4. Nigel Vandecasteele, 5. Guy Bogaert, 6. Xavier Vanhaelewyn, 7. Brian Vande Velde, 8. Christophe Deseyne, 9. Koen Leys, 10. Dave Cottenier, 11. Jean Durieu (Fra), 12. Alexander Dewilde, 13. Koen Vander Beken, 14. Andy Ingels, 15. Kevin Staelens, 16. Chris Vynckier, 17. Marc Vandeginste, 18. Johan Dedulle, 19. Christophe Verhiest (DV), 20. Jonas Brack, 21. Jens Bogaert, 22. Robbe Delaere, 23. Kurt Van Hoorebeke, 24. Kenny Leyn.

    Reeks Dames: 
    1. Shana DALVING, 2. Eltina Van Wijk (Ned), 3. Daphné Acke, 4. Anja Nobus, 5. Peggy Hoste, 6. Bonnie Delanote, 7. Fien Corteville, 8. Mieke Velghe, 9. Katleen Fraeye, 10. Gina De Boeck (DV), 11. Justien T'Kint, 12. Machaline Dereere (DV).

    01-06-2019 om 22:53 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU Challenge 2019 eindklassement alle reeksen
    LWU Challenge 2019 eindklassement Alle Reeksen (Klikken!)

    01-06-2019 om 21:26 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    31-05-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU Challenge 2019 Stand na 2 vd drie ritten Maldegem-Kleit
    LWU Challenge 2019 Stand na 2 ritten, Maldegem-Kleit 31 mei (Klikken!)

    31-05-2019 om 22:57 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (0)

    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • Inschrijvingsformulier LWU 2019
  • Reglement LWU 2019
  • Kalender LWU 2019
  • LWU Kalender Dames 2019
  • Reglement Ronde van Nazareth 2016

  • Mijn favorieten
  • bloggen.be

  • georges.schepens@gmail.com

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Blog als favoriet !

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Archief per week
  • 08/07-14/07 2019
  • 01/07-07/07 2019
  • 24/06-30/06 2019
  • 17/06-23/06 2019
  • 10/06-16/06 2019
  • 03/06-09/06 2019
  • 27/05-02/06 2019
  • 20/05-26/05 2019
  • 13/05-19/05 2019
  • 06/05-12/05 2019
  • 29/04-05/05 2019
  • 22/04-28/04 2019
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 23/10-29/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 24/10-30/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 19/10-25/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!