Inhoud blog
  • LWU 2019 LAUWE zondag 21 juli
  • LWU 2019 Zilverberg zaterdag 20 juli. uitslagen
  • LWU 2019 Zilverbergstatie Roeselare (Zilverberg) zaterdag 20 juli
  • LWU 2019 LAUWE zondag 21 juli
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Landelijke Wieler Unie (LWU)
    LWU Info Kalender Reglement Uitslagen etc.
    Recreatief wielrennen
    10-06-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Klassementen en zegestanden tem Izegem 9 juni
    LWU 2019 Klassementen Alle Reeksen tem Izegem 9 juni (Klikken!)

    10-06-2019 om 12:58 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    09-06-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Izegem Ladies Trophy zondag 9 juni

    Album Ladies Trophy Izegem (klikken!)

    Uitslag 4de rit LWU Ladies Trophy Izegem zondag 9 juni 2019

    Reeks Dames:

    1. Shana DALVING, 2. Anja Nobus, 3. Eltina Van Wijk (Ned), 4. Bonnie Delanote, 5. Daphné Acke, 6. Mieke Velghe, 7. Margot Vandekerkhove (DV), 8. Fien Corteville, 9. Margot Bourguignon (DV), 10. Peggy Hoste, 11. Marjolijn Boerjan, 12. Jane Hellewell (GBr) (DV), 13. Katleen Fraeye, 14. Stéphanie Lagache, 15. Justien T'Kint, 16. Sandra Sintobin, 17. Holly Richter (VS) (DV), 18. Amber Nuyens, 19. Katleen Jacobs, 20. Machalina Dereere, 21. Grainne Hanley (GBr) (DV), 22. Katrien Neyrinck.

    Klassement Ladies Trophy na 4 ritten.


    Naam

    aw

    Totaal

    1

    Eltina Van Wijk (Ned)

    4

    178

    2

    Anja Nobus

    4

    168

    3

    Mieke Velghe

    4

    156

    4

    Margot Vandekerkhove

    4

    144

    5

    Katleen Fraeye

    4

    133

    6

    Marjolijn Boerjan (KVB)

    4

    133

    7

    Stéphanie Lagache

    4

    131

    8

    Daphné Acke

    3

    125

    9

    Amber Nuyens

    4

    117

    10

    Peggy Hoste

    3

    113

    11

    Fien Corteville

    3

    113

    12

    Justien T'Kint

    3

    89

    13

    Shana Dalving

    2

    89

    14

    Soetkin Vertenten

    2

    83

    15

    Bonnie Delanote

    2

    82

    16

    Kelly Vandenabeele

    2

    75

    17

    Jane Hellewell (GBr)

    2

    68

    18

    Sarah Vervaet

    2

    67

    19

    Sandra Sintobin

    2

    62

    20

    Katrien Neyrinck

    2

    61

    21

    Katleen Jacobs

    2

    57

    22

    Grainne Hanley (GBr)

    2

    51

    23

    Tara Gins

    1

    44

    24

    Aurélie Vermeir

    1

    42

    25

    Jasmine De Beir

    1

    39

    26

    Inge Roelandt

    1

    39

    27

    Sarah Ten Hartog

    1

    37

    28

    Margot Bourguignon

    1

    37

    29

    Mira Peeters

    1

    36

    30

    Cécile Lambert

    1

    34

    31

    Eva Vermeersch

    1

    31

    32

    Margot Vanpachtenbeke

    1

    30

    33

    Celestien Van Ael

    1

    29

    34

    Tiger-Lil Harinck

    1

    29

    35

    Holly Richter (VS)

    1

    29

    36

    Yana Van Staeyen

    1

    28

    37

    Jasmira Nobus

    1

    27

    38

    Lisa Defeyter

    1

    27

    39

    Joyce Tack

    1

    26

    40

    Machlina Dereere

    1

    26

    41

    Tatjana Theunis

    1

    25

    42

    Chloé Clauwaert

    1

    24

    43

    Janinka Vervacke

    1

    23

    09-06-2019 om 23:15 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Izegem 9 juni uitslagen Heren reeksen.

    Album LWU Izegem by Herman Van Den Borre (Klikken!)

    Album LWU Izegem by me reeksen D E F en G (Klikken!)

    Album LWU Izegem by me reeksen B en C  (Klikken!)

    Album LWU Izegem by me reeks A (Klikken!)

    LWU-IZEGEM:

    Reeks A:

    1. Dominique FEYS (DV), 2. Hakim Verbeure (DV), 3. Indiana Slabinck, 4. Marijn Declerck (DV), 5. Lennert Buysse (DV), 6. Anthony Slabinck (DV), 7. Spencer Tack, 8. Gregory Vandewiele, 9. Seppe Vangheluwe, 10. Olivier De Smet, 11. Kim Devroye, 12. Joris Descamps (DV), 13. Laurens Deconinck (DV), 14. Matthias Moeyaert, 15. Sven Vancoppenolle, 16. Björn Steyaert, 17. Jens Delaere (DV), 18. Leonard Hooijmans (DV), 19. Gilles Cools (DV), 20. Thijs Neetesonne (DV), 21. Bjorn Martens, 22. Carl Meersman (DV), 23. Lowie Borgoo, 24. Thomas Steyaert, 25. Pieter Vanheule (DV), 26. Brent De Geeter (DV), 27. Pieter-Jan Debackere, 28. Jasper Sabbe (DV), 29. Tibo Degryse, 30. Jens Devos (DV), 31. Wouter De Fauw, 32. Michael Naeyaert (DV), 33. Warre Leyn, 34. Ruben Crop, 35. Geoffrey Michels, 36. Joran Vanhoutte (DV), 37. Flor Nachtergaele, 38. Jonah Maes (DV), 39. Niels Mussly (DV), 40. Michael Van Eeckhout (DV), 41. Kevin Van Laethem, 42. Alessandro De Waele (DV), 43. Kenny Maenhout, 44. Mattias De Spiegeleire, 45. Laudelino Lammens (DV), 46. Ayron Lagrou, 47. Aloïs Gevaert , 48. Giovanni Debaere, 49. Andy Dobbelaere, 50. Jonas Bouckhuyt (DV), 51. Matthias Vercouillie.

    Opgaves: Jonas Viaene (DV), Martijn Lambrecht, Lowie De Baets (DV), Diego Bomeré, Jarne Cloet (DV), Stijn Deruyter (DV), Matthias De Witte (DV), Goran Vansteenkiste (DV), Dylan De Bruyne (DV), Goran Gouwy, Cobi Compernolle (DV), Dries David.

    Reeks B:

    1. Björn JACOBS (DV), 2. Stijn Desmet, 3. Tom Calluy, 4. Kurt Heyman, 5. Mathieu De Rouck, 6. Kristof Desimpelaere, 7. Chrstophe Laperre (DV), 8. Bart Ally, 9. Gino De Clercq, 10. Tom Van de Walle, 11. Kevin Vandewiele, 12. Peter Hooreweghe, 13. Nesten Vandenbulcke, 14. Bart Dedulle, 15. Francis Quartier, 16. Willem Hooreweghe, 17. Jonathan Van Kerckhove (DV), 18. Dieter Vlaeminck (DV), 19. Kurt Claeys, 20. Vincent Martlé, 21. Jo Maes.

    Reeks C:

    1. Frank VAN HOLDERBEKE, 2. Philip Lampaert, 3. Wim Diet, 4. Geert Roose, 5. Patrick Vaeyens, 6. Rik Coppens, 7. Steven Grymonpre (DV), 8. Denis Wauters, 9. Kristof Toussyn, 10. Frederik Robberechts, 11. Fabien Savat, 12. Stefaan David, 13. Tom Saeys, 14. Claude Van Strijdonck (DV), 15. Jurgen Maertens (DV), 16. Philippe Devleeschauwer, 17. Jason Edwards (GBr) (DV), 18. Darius Strolé (Lit), 19. Rudy Bertier, 20. Ronny Decabooter.


    Reeks D:

    1. Dominique DEPUYDT, 2. Filip Berquin, 3. Ashley Holding (GBr) (DV), 4. Benny Vanholsbeke, 5. Gino Corneillie, 6. Patrick Watteny, 7. Nigel Carpenter (GBr) (DV), 8. Rony De Vos (DV), 9. Raymond Nuyens, 10. Ronny Lepoutre, 11. Luc Verlinde, 12. Xavier Dewulf, 13. Danny Boussauw, 14. Henk Bolle, 15. Danny Depreitere, 16. Herman Van Den Borre, 17. Christ Billiet (DV), 18. Denis Wauters.

    Reeks E:

    1. Rik VANPOUCKE, 2. Andrew Donaldson (GBr), 3. Eddy Depreitere, 4. Luc Meheus, 5. Rudy Dubois (DV), 6. Erik De Waele.

    Reeks F:

    1. Dylan DEPETTER (DV), 2. Goran Gouwy, 3. Yoric Dheedene (DV), 4. Louis Keukeleire, 5. Maxime Mabilde, 6. Joni Demasure, 7. Robbie De Smet, 8. Elinio De Neve, 9. Emiel Callens (DV).

    Reeks G:

    1. Ben DE BRUYNE, 2. Christophe Verhiest (DV), 3. Johan Dedulle, 4. Xavier Vanhaelewyn, 5. Nigel Vandecasteele, 6. Jean Durieu (Fra), 7. Christophe Deseyne, 8. Dave Cottenier, 9. Djess Camertijn, 10. Brian Vande Velde, 11. Koen Vander Beken, 12. Marc Vandeginste, 13. Nico Waelkens, 14. Jens Bogaert, 15. Kevin Staelens, 16. Timmy Braekeveld, 17. Stijn Vanhaverbeke, 18. Jonas Brack, 19. Pedro Boudry, 20. Steven Tommeleyn, 21. Kenny Leyn.

    09-06-2019 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    08-06-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Afgelasting Lichtervelde vandaag zaterdag 08 juni 2019
    De wedstrijd in Lichtervelde kan niet doorgaan! 

    Wegens de felle wind kan de tent van de inschrijvingslocatie niet

    opgesteld worden 

    en zijn er verspreid over het parcours afgewaaide takken!

    08-06-2019 om 07:59 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    03-06-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Klassementen en zegestanden tot en met Ettelgem 1 juni
    Seizoensklassementen Alle Reeksen tot op heden 3 juni(Klikken!) 

    03-06-2019 om 21:19 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Izegem zondag 9 juni
    Klik op de afbeelding om de link te volgen LWU Izegem

    03-06-2019 om 20:24 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    02-06-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Ettelgem 1 juni Albums podiaChallenge en dagwinnaars
    Album reeks A Ettelgem (Klikken!)


    02-06-2019 om 16:02 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.problemen met google foto
    Door de problemen bij het opladen van de foto's met google, zie ik mij genoodzaakt het opladen een tijdje te staken> sorry voor het ongemak!
    Die zijn intussen van de baan lijkt het!

    02-06-2019 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    01-06-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Ettelgem Finalerit LWU Challenge 2019 zaterdag 1 juni

    LWU-ETTELGEM: 

    Finalerit LWU Challenge 2019

    Reeks A: 
    1. Seppe VERSCHUERE, 2. Bert Van Der Trappen (DV), 3. Olivier De Smet, 4. Indiana Slabinck, 5. Jasper Dauw (DV), 6. Anthony Slabinck (DV), 7. Kenny Maenhout, 8. Matthias Moeyaert, 9. Marijn Declerck (DV), 10. Lander Vansieleghem (DV), 11. Mattijs Holvoet, 12. Michiel Van Hoorebeke, 13. Bryan Ryelandt, 14. Aloïs Gevaert ,  15. Jonas Devoet, 16. Nick Degryse (DV), 17. Kevin Loosbergh (DV), 18. Thomas Steyaert, 19. David Claus (DV), 20. Chendo De Vriese, 21. Sven Vancoppenolle, 22. Andy Dobbelaere, 23. Lowie Borgoo, 24. Mathias De Witte, 25. Gillian Verhaeghe (DV), 26. Dennie Volbrecht (DV), 27. Björn Steyaert, 28. Flor Nachtergaele, 29. Samuel Hoornaert, 30. Kevin Van Laethem, 31. Niels Mussly (DV), 32. Matthias Vercouillie, 33. Simon Vansevenant (DV), 34. Ayron Lagrou, 35. Kenny Leyn.
    Opgaves:Dave Mortier, Jeffrey Hutsebaut, Steven Galens (DV), Kevin Semerano, Yoshi Cattoor (DV), Nick Van Elslander, Shane Pysson.
     
    Reeks B: 
    1. Nico LEFEVER, 2. Steven De Groote (DV), 3. Kevin Vandewiele, 4. Francis Quartier, 5. Tony Kramar (DV), 6. Dave Mortier, 7. Kurt Claeys, 8. Vincent Martlé, 9. Bart Dedulle, 10. Kurt Heyman, 11. Mathieu De Rouck, 12. Sven Crul, 13. Mike Franco, 14. Kristof De Ceuninck (DV), 15. Tom Van Vaerenbergh, 16. Vincent Evers, 17. Xavier Sintubin, 18. Rudy Vergucht, 19. Kristof De Cabooter (DV), 20. Pascal Tiers, 21. Wim Makelberge, 22. Nicolas Dehaemers, 23. Jo Maes, 24. Kevin Semerano.
    Opgave: John Cobbaut (DV). 

    Reeks C: 
    1. Tom SAEYS, 2. Patrick Vaeyens, 3. Erwin Bollen, 4. Sven De Vlieger, 5. Wim Diet, 6. Gino Primo, 7. Benny Fets (DV), 8. Wouter Cael, 9. Philippe Devleeschauwer, 10. Christoph De Meyer (DV), 11. Marnix Strubbe (DV), 12. Kris Van Rolleghem (DV), 13. Kristof Toussyn, 14. Geoffrey Luyssen, 15. Fritz De Praetere, 16. Stefaan David, 17. Rik Coppens, 18. Carlo Schollaert, 19. Matt Cowan (GBr) (DV), 20. Franky Baert (DV), 21. Gary Tulloch (GBr) (DV), 22. Mario Lammens, 23. Jos De Mulder, 24. Karel Castelein (DV), 25. Luc Van Clapdorp, 26. Dominiek Volcke (DV), 27. Jan Samaey (DV), 28. Fabien Savat, 29. Filip Swinnen (DV), 30. Kurt Dehullu, 31. Ronny Decabooter, 32. Jean-Claude Demarest (DV), 33. Wim Pannecoucke (DV), 34. Rudy Bertier.
    Opgaves:Luc Dierickx (DV), Stefaan Heethem (DV).
     
    Reeks D: 
    1. Arie DE MOOR, 2. Dominique Depuydt, 3. Filip Berquin, 4. Frank Suys, 5. Denis Wauters, 6. Didier Couchez, 7. Paul Hunninck (DV), 8. Ronny Lepoutre, 9. Xavier Dewulf, 10. Marino Cneut, 11. Luc Verlinde, 12. Johan De Baets, 13. Danny Boussauw, 14. Bruno Cauwelier, 15. Christ Christiaens, 16. Herman Van Den Borre, 17. Kenny Vande Velde. 

    Reeks E:
    1. Wilfried VYNCKE, 2. Rik Vanpoucke, 3. Luc Meheus, 4. Erik De Waele. 

    Reeks F: 
    1. Enrique STRUYF, 2. Goran Gouwy, 3. Maarten Crop, 4. Maxime Mabilde, 5. Louis Keukeleire, 6. Elinio De Neve, 7. Robbie De Smet, 8. Joni Demasure, 9. Jasper Roman (DV), 10. Jonas Steen (DV). 

    Reeks G:
    1. Djess CAMERTIJN, 2. Jarne Allewijn (DV), 3. Jordan Becquet (DV), 4. Nigel Vandecasteele, 5. Guy Bogaert, 6. Xavier Vanhaelewyn, 7. Brian Vande Velde, 8. Christophe Deseyne, 9. Koen Leys, 10. Dave Cottenier, 11. Jean Durieu (Fra), 12. Alexander Dewilde, 13. Koen Vander Beken, 14. Andy Ingels, 15. Kevin Staelens, 16. Chris Vynckier, 17. Marc Vandeginste, 18. Johan Dedulle, 19. Christophe Verhiest (DV), 20. Jonas Brack, 21. Jens Bogaert, 22. Robbe Delaere, 23. Kurt Van Hoorebeke, 24. Kenny Leyn.

    Reeks Dames: 
    1. Shana DALVING, 2. Eltina Van Wijk (Ned), 3. Daphné Acke, 4. Anja Nobus, 5. Peggy Hoste, 6. Bonnie Delanote, 7. Fien Corteville, 8. Mieke Velghe, 9. Katleen Fraeye, 10. Gina De Boeck (DV), 11. Justien T'Kint, 12. Machaline Dereere (DV).

    01-06-2019 om 22:53 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU Challenge 2019 eindklassement alle reeksen
    LWU Challenge 2019 eindklassement Alle Reeksen (Klikken!)

    01-06-2019 om 21:26 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    31-05-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU Challenge 2019 Stand na 2 vd drie ritten Maldegem-Kleit
    LWU Challenge 2019 Stand na 2 ritten, Maldegem-Kleit 31 mei (Klikken!)

    31-05-2019 om 22:57 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Maldegem-Kleit Uitslagen + Ladies Trophy

    Album by Herman Van den Borre (Klikken!)

    Album II by Herman Van den Borre ( Klikken!)

    Album en podium LWU Ladies Trophy (klikken!)

    Album en podium reeksen D E F en G (Klikken!)

    Album en Podium reeksen B en C (Klikken!)

    Album en Podium reeks A. (Klikken!)


    LWU-MALDEGEM-KLEIT. 

    Reeks A:

    1. Seppe VERSCHUERE, 2. Anthony Taveirne, 3. Mattijs Holvoet, 4. Michiel Van Hoorebeke, 5. Giovanni Debaere, 6. Bryan Ryelandt, 7. Brecht Vanthournout (DV), 8. Ron Vandenbussche, 9. Jonas Acket, 10. Bert Van Der Trappen (DV), 11. Thieme Van Ruymbeke, 12. Stijn Van der Jeught, 13. Pieterjan Roeygens (DV), 14. Laurens Deconinck (DV), 15. Tibo Degryse, 16. Kenny Maenhout, 17. Ivo Focke (Ned) (DV), 18. Michael Roels, 19. Mathias Veys (DV), 20. Kevin Van Laethem, 21. Chendo De Vriese, 22. Pieter Vanheule (DV), 23. Cedric Viaene, 24. Arne Carrette, 25. Jean-Baptist Declerck (DV), 26. Björn Steyaert, 27. Pieter-Jan De Muynck (DV), 28. Stijn Geneyn (DV), 29. Kobe Nachtergaele, 30. Wouter Van Den Bossche (DV), 31. Maarten Goussey (DV), 32. Bjorn Martens, 33. Jens Devos (DV), 34. Sven Vancoppenolle, 35. Tommie Mouton (DV), 36. Ruben Coene (DV), 37. Sebastiaan De Mey (DV), 38. Pieter Meelberghs (DV), 39. Matthias Vercouillie, 40. Aäron Bielaû (DV), 41. Ruben Gunst.

    Opgaves:Sander De Couvreur (DV), Marvin De Bondt (DV), Kristof Sels (DV), Arno Dehem (DV), Klaas Vankersschaever (DV), Kenneth De Bruyne (DV), Ruben Desmet (DV), Seppe Teunis, Lowie Borgoo, Arne Vermeersch, Koenraad Roeygens (DV), Wim Marchal (DV).

    Reeks B:

    1. Gino DE CLERCQ, 2. Stijn Van De Maele (DV), 3. Stijn Desmet, 4. Kevin Semerano, 5. Francis Quartier, 6. Jelle De Leeuw (DV), 7. Willem Hooreweghe, 8. Bart Reyniers (DV), 9. Kurt Claeys, 10. Bart Ally, 11. Mathieu De Rouck, 12. Tom Van De Walle, 13. Youri Cathelyn, 14. Vincent Evers, 15. Vincent Martlé, 16. Kristof Schoonbaert (DV), 17. Pascal Jonckheere (DV), 18. Pascal De Vos, 19. Bart Roets (DV), 20. Bart Dedulle, 21. Nikki Denijs (DV)

    Opgaves:Wouter Neuville, Koen Van Renterghem, Gert Brijs (DV), Bart De Wachter (DV), Dieter Staelens (DV), Stijn Boel, Tom Van de Walle, Kristof De Troch.

    Reeks C:

    1. Erwin BOLLEN, 2. Peter De Smet, 3. Mario Wouters (DV), 4. Gino Primo, 5. Kristof Reniers (DV), 6. Benny Van Staeyen (DV), 7. Fabien Hanssens, 8. Fabien Savat, 9. Carlo Schollaert, 10. Geert Roose, 11. Sven De Vlieger, 12. Wim Diet, 13. Mario Lammens, 14. Rudi Rabout (Ned), 15. Stefaan David, 16. Kristof Toussyn, 17. Luc Dierickx (DV), 18. Luc Van Clapdorp, 19. Claudio Rizzo, 20. Chris Wouters (DV), 21. Marnix Declercq, 22. Kris De Cuyper (DV), 23. Patrick Moens, 24. Patrick Van Pachterbeke (DV), 25. Didier Van den Bossche, 26. Philippe Devleeschauwer.

    Opgaves: Denis Wauters, Stefaan Ferrest, Chris Soetens.


    Reeks D:

    1. Filip BERQUIN, 2. Frank Suys, 3. Wim Winandy, 4. Didier Couchez, 5. Ronald Gort (Ned) (DV), 6. Denis Wauters, 7. Ronny Lepoutre, 8. Patrick Watteny, 9. Danny Carette, 10. Luc Joos, 11. Johan De Baets, 12. Luc De Poorter, 13. Marino Cneut, 14. Xavier Dewulf, 15. Henk Bolle, 16. Geert Smet, 17. Danny Boussauw, 18. Kevin Hickman (GBr) (DV), 19. Dirk De Bie, 20. Herman Van Den Borre, 21. Kenny Vande Velde.


    Reeks E:

    1. Rik VANPOUCKE, 2. Wilfried Vyncke, 3. Guy Van Gampelaere (DV), 4. Eddy Depreitere, 5. Tom Wilson (GBr) (DV), 6. Luc Meheus, 7. Willy Mous, 8. Erik De Waele.

    Reeks F:

    1. Ruben VAN LANDSCHOOT (DV), 2. Goran Gouwy, 3. Enrique Struyf, 4. Aleandro Ingels (DV), 5. Maxime Mabilde, 6. Joni Demasure, 7. Elinio De Neve, 8. Mathias De Vriend, 9. Robbie De Smet.

    Reeks G:

    1. Gregory DEPAEPE, 2. Djess Camertijn, 3. Nigel Vandecasteele, 4. Jarne Allewijn (DV), 5. Guy Bogaert, 6. Brian Vande Velde, 7. Xavier Vanhaelewyn, 8. Franky De Clercq, 9. Dave Cottenier, 10. Ben De Bruyne, 11. Johan Dedulle, 12. Koen Vander Beken, 13. Chris Vynckier, 14. Willem Van Der Jeught, 15. Jens Bogaert, 16. Phil Delgouffe, 17. Frank Hare (DV), 18. Danny Bogaert, 19. Pedro Boudry, 20. Timmy Braekeveld, 21. Kurt Van Hoorebeke, 22. Jens Gheysens (DV), 23. Kevin De Jaeger (DV), 24. Steven Van Den Abeele (DV).


    Ladies Trophy 2019 Campe  Maldegem-Kleit

    Reeks Dames:

    1. Eltina VAN WIJK (Ned), 2. Fien Corteville, 3. Anja Nobus, 4. Aurélie Vermeir (DV), 5. Kelly Vandenabeele, 6. Mieke Velghe, 7. Jasmine De Beir (DV), 8. Peggy Hoste, 9. Katrien Neyrinck, 10. Marjolijn Boerjan, 11. Margot Vandekerkhove (DV), 12. Cécile Lambert (DV), 13. Katleen Fraeye, 14. Sarah Vervaet, 15. Amber Nuyens, 16. Justien T'Kint, 17. Stéphanie Lagache, 18. Yana Van Staeyen (DV).

     

    Klassement Ladies Trophy

    Naam aw Totaal

    1 Eltina Van Wijk (Ned) 3 135

    2 Anja Nobus 3 124

    3 Mieke Velghe                 3 116

    4 Margot

     Vandekerkhove 3 105

    5 Katleen Fraeye         3 100

    6 Stéphanie Lagache          3 99

    7 Marjolijn Boerjan (KVB)3 98

    8 Amber Nuyens 3 89

    9 Daphné Acke 2 84

    10 Soetkin Vertenten 2 83

    11 Peggy Hoste 2 77

    12 Kelly Vandenabeele 2 75

    13 Fien Corteville 2 75

    14 Sarah Vervaet 2 67

    15 Justien T'Kint 2 58

    16 Shana Dalving 1 44

    17 Tara Gins 1 44

    18 Aurélie Vermeir 1 42

    19 Bonnie Delanote 1 40

    20 Jasmine De Beir 1 39

    21 Inge Roelandt 1 39

    22 Sarah Ten Hartog 1 37

    23 Katrien Neyrinck 1 37

    24 Mira Peeters 1 36

    25 Jane Hellewell (GBr) 1 34

    26 Cécile Lambert 1 34

    27 Sandra Sintobin 1 32

    28 Eva Vermeersch 1 31

    29 Margot Vanpachtenbeke 1 30

    30 Katleen Jacobs 1 30

    31 Celestien Van Ael 1 29

    32 Tiger-Lil Harinck 1 29

    33 Yana Van Staeyen 1 28

    34 Jasmira Nobus 1 27

    35 Lisa Defeyter 1 27

    36 Joyce Tack 1 26

    37 Grainne Hanley (GBr) 1 26

    38 Tatjana Theunis 1 25

    39 Chloé Clauwaert 1 24

    40 Janinka Vervacke 1 23


    31-05-2019 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    30-05-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Destelbergen donderdag 30 mei uitslagen alle reeksen

    Album LWU Destelbergen by Me Reeks A. (Klikken!)

    Album LWU Destelbergen by Me Reeksen B en C. (Klikken!)

    Album LWU Destelbergen By Me Reeksen D E F G en Dames. (klikken!)

    Album LWU Destelbergen  By Herman Van den Borre (Klikken!)

    LWU-DESTELBERGEN:

    Reeks A:

    1. Diedrich ROELS (DV), 2. Guust De Smul (DV), 3. Olivier De Smet, 4. Mattijs Holvoet, 5. Bryan Ryelandt, 6. Vincent Rommel (DV), 7. Jens Vermassen (DV), 8. Marijn Declerck (DV), 9. Chendo De Vriese, 10. Stef Poppe (DV), 11. Tommy Maenhout, 12. Brecht Vandekerckhove, 13. Jens Delaere (DV), 14. Kenny Maenhout, 15. Giovanni Debaere, 16. Stijn Van der Jeught, 17. Kenny De Wilde (DV), 18. Kevin Van Laethem, 19. Kevin Andries (DV), 20. Matthias Moeyaert, 21. Flor Nachtergaele, 22. Tibo Degryse, 23. Ron Vandenbussche, 24. Seppe Teunis, 25. Gregory Vandewiele, 26. Jerome Heirman (DV), 27. Sven Vancoppenolle, 28. Jean-Baptist Declerck (DV), 29. Tim Bekaert, 30. Jonas Devoet, 31. Aloïs Gevaert , 32. Levi Degryse, 33. Arne Vandenbroucke (DV), 34. Bjorn Martens, 35. Gillian Verhaeghe (DV), 36. Lowie Borgoo, 37. Lukas Lamberechts (DV), 38. Bryan Vispoel, 39. Kobe Walgraeve (DV), 40. Arno Verberckmoes, 41. Pieter Vanheule (DV), 42. Kenny Spileers (DV), 43. Gauthier Buyssens, 44. Dante Vanmeerhaeghe, 45. Stijn D'Heer (DV), 46. Dylan Neetens (DV), 47. Matthias Vercouillie, 48. Ibe Vandendriessche (DV), 49. Jens Gheysens (DV).

    Opgaves:Hannes Dheer (DV), Seppe Vangheluwe, Angelo De Groote (DV), Sam Moerman, Rutger Van Rysselberghe (DV), Dries De Smet (DV).

    Reeks B:

    1. Gino DE CLERCQ, 2. Peter Hooreweghe, 3. Stijn Desmet, 4. Kevin Semerano, 5. Stefaan Cornelis (DV), 6. Nicolas Dehaemers, 7. Willem Hooreweghe, 8. Francis Quartier, 9. Stijn Boel, 10. Kristof Schoonbaert (DV), 11. Donald Gamble (DV), 12. Yves Cnudde (DV), 13. Kurt Claeys, 14. Nesten Vandenbulcke, 15. Bart Dedulle, 16. Steven De Baets (DV), 17. Sven Crul, 18. Vincent Martlé, 19. Kristof De Troch, 20. Jonathan Van Kerckhove (DV), 21. Nikki Denijs (DV), 22. Mathieu De Rouck, 23. Nico Van Bever, 24. Tom Calluy, 25. Pascal Tiers, 26. Steven De Laender (DV), 27. Luc De Duytsche (DV), 28. Mike Van Ryssel, 29. Kurt Heyman, 30. Jo Maes, 31. Frank Hare (DV).

    Opgaves: Mario David (DV), Steven Van Den Abeele (DV).

    Reeks C:

    1. Frank VAN HOLDERBEKE, 2. Gino Primo, 3. Sven De Vlieger, 4. Glenn Van Hautekerke (DV), 5. Wouter Cael, 6. Filip De Wannemaeker, 7. Franky Baert (DV), 8. Jean-Pierre Deloof, 9. Mario Lammens, 10. Dirk Mathys (DV), 11. Kristof Toussyn, 12. Patrick Moens, 13. Ronny Lutters, 14. Koen Oliebos, 15. Luc Van Clapdorp, 16. Fabien Savat, 17. Andy Hoes (DV), 18. Claudio Rizzo, 19. Claude Van Strijdonck (DV), 20. Kris De Waele, 21. Gino Deleersnyder (DV), 22. Philippe Devleeschauwer, 23. Denis Wauters, 24. Denis Lecluyse (DV), 25. Ronny Decabooter, 26. Luc Dierickx (DV), 27. Chris Soetens, 28. Dominiek Volcke (DV), 29. Patrick Tas (DV), 30. Alain Van Den Broeck (DV), 31. Fritz De Praetere.

    Opgave:Dimitri Demeuter (DV)

    .

    Reeks D:

    1. Arie DE MOOR, 2. Filip Berquin, 3. Wim Winandy, 4. Jean-Pierre Deloof, 5. Frank Suys, 6. Dominique Depuydt, 7. Ronny Lepoutre, 8. Johan De Baets, 9. Kurt Leuntjens, 10. Denis Wauters, 11. Xavier Dewulf, 12. Danny Carette, 13. Geert Braeckman (DV), 14. Marino Cneut, 15. Henk Bolle, 16. Geert Smet, 17. Danny Boussauw, 18. Louis Keymolen, 19. Christ Christiaens, 20. Herman Van Den Borre, 21. Ronny Cosijn, 22. Luc Joos, 23. Freddy Jansegers (DV), 24. Kenny Vande Velde.

    Reeks E:

    1. Rik VANPOUCKE, 2. Marc Vervondel, 3. Willy Mous, 4. Luc Meheus, 5. Guido Fauck, 6. Erik De Waele.

    Reeks F:

    1. Goran GOUWY, 2. Robbe Van Kerckvoorde (DV), 3. Enrique Struyf (DV), 4. Rodrigo Struyf (DV), 5. Elinio De Neve, 6. Joni Demasure, 7. Yente Devos (DV), 8. Maxime Mabilde, 9. Theo Devoet (DV).

    Reeks G:

    1. Kevin STAELENS, 2. Nigel Vandecasteele, 3. Guy Bogaert, 4. Djess Camertijn, 5. Brian Vande Velde, 6. Jens Bogaert, 7. Koen Vander Beken, 8. Koen Leys, 9. Andy Ingels, 10. Franky De Clercq, 11. Chris Vynckier, 12. Jarne Allewijn (DV), 13. Bjarne Christiaens, 14. Jonas Brack, 15. Danny Bogaert, 16. Kevin De Jaeger (DV), 17. Kurt Van Hoorebeke, 18. Pirmin Van Den Borre, 19. Timmy Braekeveld, 20. Kenny Leyn, 21. Phil Delgouffe, 22. Willem Van Der Jeught.



    Reeks Dames:

    1. Shana DALVING, 2. Daphné Acke, 3. Eltina Van Wijk (Ned), 4. Anja Nobus, 5. Peggy Hoste, 6. Soetkin Vertenten, 7. Mieke Velghe, 8. Sofie De Wulf (DV), 9. Jasmine De Beir (DV), 10. Evelien Deltombe (DV), 11. Jana Godderis (DV), 12. Justien T'Kint, 13. Nisha De Bleser (DV), 14. Amber Nuyens, 15. Jane Hellewell (GBr) (DV).


    30-05-2019 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    27-05-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Destelbergen donderdag 30 mei cafe Nenuphar
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Destelbergen

    27-05-2019 om 20:35 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Maldegem-Kleit vrijdag 31 mei
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Bikefitting Campe

    27-05-2019 om 20:31 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Ettelgem zaterdag 1 Juni
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    27-05-2019 om 20:27 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU Challenge 2019
    Klik op de afbeelding om de link te volgen LWU Challenge 2019
    Dagvergunningen doen  eveneens  mee voor de Challenge! 
    Geldprijzen in iedere reeks voor de einduitslag!(Podium  1 2 en 3)
    Uitreiking op zaterdag 1 juni te Ettelgem 

    27-05-2019 om 09:42 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (10 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    26-05-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Klassementen en Zegestanden tem Aalter-Brug 25 mei
    Klassementen Alle Reeksen tem Aalter-Brug (Klikken)

    26-05-2019 om 21:58 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    25-05-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU Aalter-Brug zaterdag 25 mei 2019 Uitslagen (OVB)

    Album Aalter Brug door Herman Van den Borre(Klikken!)

    Album reeksen D E F G en Dames Aalter-Brug (Klikken!)

    Album Reeksen B en C  Aalter-Brug (Klikken!)

    LWU-AALTER-BRUG:(OVB)

    Reeks A: (Officieus)

    1. Thieme VAN RUYMBEKE; 2. Tim De Baene (DV); 3. Anthony Taveirne; 4. Bert Van Der Trappen (DV); 5. Mattijs Holvoet, 6. Michiel Van Hoorebeke, 7. Jonas De Vlieger, 8. Giovanni De Merlier (DV), 9. Gregory Van Vlierberghe, 10. Migel Bouten (DV), 11. Jarno Sonneville (DV), 12. Kevin Van Laethem, 13. Sven De Meydts (DV), 14. Wouter De Fauw, 15. Kenny De Wilde (DV), 16. Thomas Steyaert, 17. Enzo Vandekerckhove, 18. Jonas Acket, 19. Jonas Vandendaele, 20. Kevin Decavel, 21. Jelle Grootaert, 22. Spencer Tack, 23. Michael Roels, 24. Björn Steyaert, 25. Chendo De Vriese, 26. Nick Vanrobaeys (DV), 27. Michael Naeyaert (DV), 28. Pieter-Jan De Muynck (DV), 29. Diego Boone (DV), 30. Jérémy Dutoo, 31. Aloïs Gevaert , 32. Robin Bruneel, 33. Jelle Willemyns (DV), 34. Flor Nachtergaele, 35. Gilles Harinck (DV), 36. Jens Devos (DV), 37. Boris Sarazijn (DV), 38. Bjorn Martens, 39. Kevin Vandewiele, 40. Tibo Degryse, 41. Gillian Verhaeghe (DV), 42. Ruben Gunst, 43. Robin de Clercq, 44. Koenraad Roeygens (DV), 45. Brecht Debackere (DV), 46. Arno Verberckmoes, 47. Niels Mussly (DV), 48. Davy Bultinck, 49. Ayron Lagrou, 50. Robby Degrieck, 51. Andy Dobbelaere, 52. Gauthier Buyssens (DV), 53. Anton Dumon (DV).

    Opgaves:Arne Carrette, Sven Vancoppenolle, Mathis Plankaert (DV), Jorik Gaudissabois (DV), Sebastiaan Hoste (DV), Giovanni Debaere, Lowie Borgoo, Warre Leyn, Seppe Teunis, Dylan Van de Velde (DV), Quinten Verhelst (DV), Henri Delheye (DV), Kenneth De Bruyne (DV), Kess Heytens (DV), Samuel Hoornaert. 


    Reeks B:

    1. Stijn DESMET, 2. Mirando Dumoulin (DV), 3. Tom Calluy, 4. Kurt Heyman, 5. Peter Hooreweghe, 6. Michael Van Eeckhout (DV), 7. Francis Quartier, 8. Dave Mortier, 9. Vincent Evers, 10. Bart Ally, 11. Bart Dedulle, 12. Dieter Maes (DV), 13. Tom Van de Walle, 14. Kevin Vandewiele, 15. Wim Makelberge, 16. Bart Roets (DV), 17. Stefan De Brouwer (DV), 18. Tom De Leenheer (DV), 19. Bram Kesteleyn (DV), 20. Stijn Van De Maele (DV), 21. Lieven De Temmerman (DV), 22. Nicolas Dehaemers, 23. Koen Van Renterghem, 24. Nikki Denijs (DV), 25. Matthias Lamote (DV), 26. Kristof De Cabooter (DV), 27. Sven Crul, 28. Tom Van Vaerenbergh.

    Opgaves: Kristof De Troch, Stijn Lycke (DV), Nesten Vandenbulcke.


    Reeks C:

    1. Tom SAEYS; 2. Wim D'Hooghe (DV); 3. Erik Decock (DV); 4. Rudi Rabout (Ned); 5. Patrick Vaeyens, 6. Wim Diet, 7. Jan Decock (DV), 8. Jeffrey Vandendorpe, 9. Pedro Jacob (DV), 10. Laurens Lantsoght (DV), 11. Fabien Savat, 12. Alain Van Den Broeck (DV), 13. Denis Wauters, 14. Kurt Dehullu, 15. Jos De Mulder, 16. Bart Braeckevelt (DV), 17. Kris De Cuyper (DV), 18. Ronny Decabooter, 19. Wim Bracke (DV), 20. Marnix Declercq, 21. Wim Pannecoucke (DV).

    Opgaves:Stefaan David, Jürgen Hugelier (DV), Luc Dierickx (DV), Gino Deleersnyder (DV), Franky Baert (DV).


    Reeks D:

    1. Filip BERQUIN; 2. Denis Wauters; 3. Arie De Moor; 4. Kurt Leuntjens; 5. Patrick Watteny, 6. Patrick Decaestecker, 7. Luc Verlinde, 8. Geert Smet, 9. Luc Joos, 10. Johan De Baets, 11. Luc De Poorter, 12. Ronny Lepoutre, 13. Danny Carette, 14. Bruno Cauwelier, 15. Eddy Depreitere, 16. Willy Mous, 17. Dirk De Bie, 18. Ronny Goethals (DV), 19. Christ Christiaens, 20. Johan Debackere, 21. Herman Van Den Borre, 22. Reggi Vandenbroucke (DV), 23. Kenny Vande Velde, 24. Ronny Cosijn.

    Reeks E:

    1. Luc MEHEUS; 2. Guido Fauck; 3. Erik De Waele.


    Reeks F:

    1. Goran GOUWY; 2. Maarten Crop; 3. Stef Vermeiren; 4. Elinio De Neve; 5. Robbie De Smet, 6. Maxime Mabilde, 7. Joni Demasure, 8. Jonas Steen (DV).


    Reeks G:

    1. Gregory DEPAEPE; 2. Xavier Vanhaelewyn; 3. Nigel Vandecasteele; 4. Ben De Bruyne; 5. Koen Leys, 6. Laurens Dewaele, 7. Dave Cottenier, 8. Andy Ingels, 9. Koen Vander Beken, 10. Chris Vynckier, 11. Brian Vande Velde, 12. Johan Dedulle, 13. Marc Vandeginste, 14. Bjarne Christiaens, 15. Djess Camertijn, 16. Jens Bogaert, 17. Danny Van Goethem, 18. Christophe Deseyne, 19. Arend Forrest, 20. Pedro Boudry, 21. Timmy Braekeveld, 22. Nico Waelkens (DV), 23. Jonas Brack, 24. Willem Van Der Jeught, 25. Kenny Leyn, 26. Kurt Van Hoorebeke, 27. Robbe Delaere.

    Reeks Dames:

    1. Soetkin VERTENTEN; 2. Peggy Hoste; 3. Anja Nobus; 4. Bonnie Delanote; 5. Daphné Acke, 6. Marjolijn Boerjan, 7. Eltina Van Wijk (Ned), 8. Fien Corteville, 9. Katleen Fraeye, 10. Sarah Vervaet, 11. Justien T'Kint, 12. Sandra Sintobin.


    Louter indicatief (reeks A)

    25-05-2019 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    20-05-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Aalter-Brug zaterdag 25 mei
    Klik op de afbeelding om de link te volgen LWU Aalter-Brug

    20-05-2019 om 19:41 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)

    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • Inschrijvingsformulier LWU 2019
  • Reglement LWU 2019
  • Kalender LWU 2019
  • LWU Kalender Dames 2019
  • Reglement Ronde van Nazareth 2016

  • Mijn favorieten
  • bloggen.be

  • georges.schepens@gmail.com

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Blog als favoriet !

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Archief per week
  • 15/07-21/07 2019
  • 08/07-14/07 2019
  • 01/07-07/07 2019
  • 24/06-30/06 2019
  • 17/06-23/06 2019
  • 10/06-16/06 2019
  • 03/06-09/06 2019
  • 27/05-02/06 2019
  • 20/05-26/05 2019
  • 13/05-19/05 2019
  • 06/05-12/05 2019
  • 29/04-05/05 2019
  • 22/04-28/04 2019
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 23/10-29/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 24/10-30/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 19/10-25/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!