Inhoud blog
  • LWU 2019 Nazareth zondag 16 juni uitslag alle reeksen (OVB)
  • LWU 2019 Nazareth zondag 16 juni
  • LWU 2019 Kalender update op 10 juni en LWU Ladies Trophy
  • LWU 2019 Klassementen en zegestanden tem Izegem 9 juni
  • LWU 2019 Izegem Ladies Trophy zondag 9 juni
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Landelijke Wieler Unie (LWU)
    LWU Info Kalender Reglement Uitslagen etc.
    Recreatief wielrennen
    07-05-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 St-Maria-Aalter zondag 12 mei
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Aalter

    07-05-2019 om 18:55 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Klassementen en zegestanden na 5 mei
    LWU 2019 Klassementen Alle Reeksen tot na 5 mei Ruiselede. (Klikken!)

    07-05-2019 om 18:45 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Ruiselede zondag 5 mei uitslagen

    Album Ruiselede zondag 5 mei 2019(Klikken!)

    LWU-RUISELEDE:

    Reeks A:

    1. Wouter DE FAUW; 2. Jonas Acket; 3. Jasper Dauw (DV); 4. Vincent Rommel (DV); 5. Diedrich Roels (DV), 6. Shane Pysson, 7. Thomas Steyaert, 8. Davy Barbier, 9. Foeke Lammertyn (DV), 10. Valentijn Van De Velde, 11. Seppe Verschuere, 12. Stijn Van der Jeught, 13. Mattijs Holvoet, 14. Olivier De Smet, 15. Anthony Taveirne, 16. Michiel Van Hoorebeke, 17. Jonas De Vlieger, 18. Brecht Vandekerckhove, 19. Seppe Vangheluwe, 20. Chris Scherrens, 21. Thieme Van Ruymbeke, 22. Sven Francoys (DV), 23. Ivo Focke (Ned) (DV), 24. Kenny Maenhout, 25. Kenneth De Bruyne (DV), 26. Matthias Moeyaert, 27. Tomas Lepoutre, 28. Sven Vancoppenolle, 29. Warre Leyn, 30. Kevin Decavel, 31. Jente Bruning, 32. Michael Roels, 33. Nick Vanrobaeys (DV), 34. Mathias De Witte, 35. Kobe Nachtergaele, 36. Sam Matthys (DV), 37. Kim Van Oost (DV), 38. Matthias Vossaert (DV), 39. Michael Vermeulen, 40. Mattias De Spiegeleire, 41. Christophe Dequidt, 42. Tommy Maenhout, 43. Jonas Reybrouck (DV), 44. Lowie Borgoo, 45. Brecht Deruyck (DV), 46. Arne Carrette, 47. Matthias Lamote (DV), 48. Flor Nachtergaele, 49. Youri Cathelyn, 50. Bjorn Martens, 51. Gregory Vandewiele, 52. Björn Steyaert, 53. Andy Dobbelaere, 54. Aïden Maes (DV), 55. Thomas De Coninck (DV).

    Opgaves: Chendo De Vriese, Sybrent Staessen, Ruben Vispoel (DV), Jens Devos (DV), Gert Peyskens (DV), Jeffrey Hutsebaut, Thijs Goemaere, Kenneth Bouquet (DV), Christophe Verhiest (DV), Jean-Baptiste Declerck (DV), Kaïn Vanmeerhaeghe, Ayron Lagrou, Aloïs Gevaert , Pieter-Jan De Muynck (DV), Casper Deschuytter (DV), Diego Bomeré, Davy Bultinck, Kim Devroye, Geoffrey Michels, Laudelino Lammens (DV), Tom Van Hyfte (DV), Wouter Verbeke.

    Reeks B:

    1. Gino DE CLERCQ, 2. Kevin Vandewiele, 3. Kurt Heyman, 4. Gerdy Ververken, 5. Kristof Desimpelaere, 6. Willem Hooreweghe, 7. Stijn Boel, 8. Ruben Coene (DV), 9. Nesten Vandenbulcke, 10. Olivier Dedeckel (DV), 11. Vincent Martlé, 12. Dave Mortier, 13. Johan Ryckaert (DV), 14. Dens De Ridder (DV), 15. Kevin Semerano, 16. Kristof Schoonbaert (DV), 17. Kurt Claeys, 18. Peter Hooreweghe, 19. Tom Van de Walle, 20. Rudy Vergucht, 21. Tom Van Vaerenbergh, 22. Bart Ally, 23. Mathieu De Rouck, 24. Maarten D'hoore (DV), 25. Bart Reyniers (DV), 26. Giovanni Denolf, 27. Stefan De Brouwer (DV), 28. Kristof De Cabooter (DV), 29. Nikki Denijs (DV), 30. Tom Calluy, 31. Pascal Tiers, 32. Sven Crul.

    Opgaves: Steven De Groote (DV), Dieter Staelens (DV), Jo Maes.

    Reeks C:

    1. Frank VAN HOLDERBEKE, 2. Tom Saeys, 3. Peter De Smet, 4. Geert Roose, 5. Philip Lampaert, 6. Sven De Vlieger, 7. Alain Mortier, 8. Martin Jones (GBr) (DV), 9. Ronny Lutters, 10. Filip Swinnen (DV), 11. Fabien Hanssens, 12. Wim Diet, 13. Fabien Savat, 14. Carlo Schollaert, 15. Kris De Waele, 16. Filip De Wannemaeker, 17. Claudio Rizzo, 18. Kristof Toussyn, 19. Kurt Dehullu, 20. Bart Bonne (DV), 21. Ben De Lille (DV), 22. Austin David (GBr) (DV), 23. Marco Coppola (GBr) (DV), 24. Gianni Deweerdt (DV), 25. Philippe Devleeschauwer, 26. Christophe Logier, 27. Stefaan David, 28. Ronny Decabooter, 29. Didier Van den Bossche.

    Opgaves: Kurt Van Hoorebeke, Mario Lammens, Denis Lecluyse (DV), Denis Wauters.

    Reeks D:

    1. Benny VANHOLSBEKE, 2. Filip Berquin, 3. Arie De Moor, 4. Patrick Decaestecker, 5. Dominique Depuydt, 6. Danny Carette, 7. Danny Depreitere, 8. Johan De Baets, 9. Bruno Cauwelier, 10. Ronny Lepoutre, 11. Denis Wauters, 12. Patrick Watteny, 13. Gino Corneillie, 14. Phil Bull (GBr) (DV), 15. Xavier Dewulf, 16. Siegfried Vanoverberghe, 17. Marino Cneut, 18. Henk Bolle, 19. David Crowe (GBr) (DV), 20. Danny Boussauw, 21. Christ Christiaens, 22. Andrew Bates (GBr) (DV), 23. Johan Debackere, 24. Kenny Vande Velde, 25. Reggi Vandenbroucke (DV).

    Reeks E:

    1. Marc VERVONDEL, 2. Wilfried Vyncke, 3. Guido Fauck, 4. Luc Meheus.

    Reeks F:

    1. Iben VANDEVYVERE, 2. Maarten Crop, 3. Stef Vermeiren, 4. Goran Gouwy, 5. Enrique Struyf (DV), 6. Maxime Mabilde, 7. Elinio De Neve, 8. Robbie De Smet.

    Reeks G:

    1. Kenneth LABAERE, 2. Donovan Degryse, 3. Nigel Vandecasteele, 4. Angelino Michels, 5. Guy Bogaert, 6. Dave Cottenier, 7. Xavier Vanhaelewyn, 8. Koen Vander Beken, 9. Ben De Bruyne, 10. Brian Vande Velde, 11. Johan Dedulle, 12. Marc Vandeginste, 13. Pedro Boudry, 14. Kevin Staelens, 15. Koen Leys, 16. David Backx, 17. Timothy Depreitere, 18. Robbe Delaere, 19. Phil Delgouffe, 20. Bjarne Christiaens, 21. Jonas Brack, 22. Danny Bogaert, 23. Kenny Leyn, 24. Christophe Willemyns (DV).

    Reeks Dames:

    1. Anja NOBUS, 2. Bonnie Delanote, 3. Daphné Acke, 4. Marjolijn Boerjan, 5. Peggy Hoste, 6. Katrien Neyrinck, 7. Katleen Jacobs, 8. Inge Vandenbroele (DV).


    07-05-2019 om 17:45 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Sint Juliaan zaterdag 4 mei uitslagen

    Album St Juliaan 4 mei 2019 (Klikken!)

    Album St Juliaan 4 mei 2019 By Vanden Borre Herman (Klikken!)

    LWU-SINT-JULIAAN:

    Reeks A:
    1. Olivier DE SMET, 2. Kenny Maenhout, 3. Kevin Van Laethem, 4. Wouter De Fauw, 5. Seppe Vangheluwe, 6. Michael Vermeulen, 7. Michael Jonckheere, 8. Davy Barbier, 9. Tomas Lepoutre, 10. Tommy Maenhout, 11. Chendo De Vriese, 12. Jérémy Dutoo, 13. Pieter Vanheule (DV), 14. Lowie Borgoo, 15. Leonard Hooijmans (DV), 16. Jonas Devoet, 17. Ayron Lagrou, 18. Sven Vancoppenolle, 19. Dante Vanmeerhaeghe, 20. Matthias Vercouillie.

    Opgaves: Tibo Degryse, Jeffrey Hutsebaut, Bram Deroo (DV), Werner Witdouck (DV), Shane Pysson.

    Reeks B:
    1. Mirando DUMOULIN (DV),
    2. Kenny Michels, 3. Alexander Alonso (Spa) (DV), 4. Nico Lefever, 5. Stijn Desmet, 6. Frederik Dobbelaere , 7. Birger Depreitere, 8. Francis Quartier, 9. Jo Demets (DV), 10. Kevin Semerano, 11. Stijn Boel, 12. Sven Crul, 13. Mathieu De Rouck, 14. Wouter Neuville (DV)

    Opgaves:Gino De Clercq, Luc Cools, Jeroen Croquette (DV), Mike Franco.

    Reeks C:
    1. Tom SAEYS, 2. Hans Vankerschaver, 3. Wouter Cael, 4. Martin Jones (GBr) (DV), 5. Pieter Hostyn, 6. Rudy Bertier, 7. Kristof Toussyn, 8. Marco Coppola (GBr) (DV), 9. Glenn Vandevyver (DV), 10. Philippe Devleeschauwer, 11. Sam Verhaeghe (DV), 12. Patrick Moens, 13. Austin David (GBr) (DV).

    Opgaves: Stefaan Ferrest, Denis Wauters, Kurt Van Hoorebeke, Marnic De Waele.

    Reeks D:
    1. Frank SUYS, 2. Patrick Decaestecker, 3. Danny Carette, 4. Ronny Lepoutre, 5. Danny Depreitere, 6. Filip Berquin, 7. Ronny Cosijn, 8. Bruno Cauwelier, 9. Xavier Dewulf, 10. Marino Cneut, 11. Patrick Watteny, 12. David Crowe (GBr) (DV), 13. Danny Boussauw, 14. Henk Bolle, 15. Luc Joos, 16. Brian Scarboro (GBr) (DV), 17. Denis Wauters, 18. Christ Christiaens, 19. Herman Van Den Borre, 20. Phil Bull (GBr) (DV), 21. Gino Corneillie, 22. Kenny Vande Velde.

    Reeks E: 1. Luc MEHEUS.

    Reeks F:
    1. Goran GOUWY,
    2. Elinio De Neve, 3. Maxime Mabilde, 4. Robbie De Smet.

    Reeks G:
    1. Guy BOGAERT, 2. Angelino Michels, 3. Brian Vande Velde, 4. Jarne Allewijn (DV), 5. Kevin Staelens,, 6. Chris Vynckier, 7. Dave Cottenier, 8. Stijn Vanhaverbeke, 9. Johan Dedulle, 10. Koen Vander Beken, 11. Ben De Bruyne, 12. Pedro Boudry, 13. Koen Leys, 14. Jonas Brack, 15. Phil Delgouffe, 16. Arend Forrest.

    Reeks Dames:
    1. Soetkin VERTENTEN, 2. Sarah Vervaet, 3. Daphné Acke, 4. Fien Corteville, 5. Marjolijn Boerjan.

    07-05-2019 om 17:23 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    01-05-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 kalender updates
    LWU 2019 kalender update per 30 april (Klikken!)

    01-05-2019 om 19:16 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (6 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    29-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU ST Juliaan Langemark zaterdag 4 mei
    Klik op de afbeelding om de link te volgen LWU ST Juliaan 
    Naturaprijs voor elke deelnemer
    Premies in elke reeks

    29-04-2019 om 20:54 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (13 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Ruiselede zondag 5 mei
    Klik op de afbeelding om de link te volgen LWU Ruiselede

    29-04-2019 om 19:28 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (8 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Klassementen en zegestanden na 5 wedstrijden
    LWU 2019 Klassementen alle reeksen na 5 wedstrijden (Klikken!)

    29-04-2019 om 07:38 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (4 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    28-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Staden zaterdag 27 april Ladies Trophy 2de rit uitslag

    Reeks Dames:

    1. Eltina VAN WIJK (Ned), 2. Tara Gins (DV), 3. Daphné Acke, 4. Margot Vandekerkhove (DV), 5. Soetkin Vertenten, 6. Bonnie Delanote, 7. Inge Roelandt (DV), 8. Anja Nobus, 9. Sarah Ten Hartog (DV), 10. Mieke Velghe, 11. Sarah Vervaet, 12. Jane Hellewell (GBr) (DV), 13. Stéphanie Lagache, 14. Katleen Fraeye, 15. Eva Vermeersch, 16. Katleen Jacobs, 17. Tiger-Lil Harinck, 18. Justien T'Kint (DV), 19. Lisa Defeyter (DV), 20. Grainne Hanley (GBr) (DV), 21. Amber Nuyens, 22. Marjolijn Boerjan.


    LWU Ladies Trophy 2019

    Klassement na 2 riten


    Naam

    aw

    Totaal

    1

    Eltina Van Wijk (Ned)

    2

    90

    2

    Daphné Acke

    2

    84

    3

    Soetkin Vertenten

    2

    83

    4

    Anja Nobus

    2

    81

    5

    Mieke Velghe

    2

    76

    6

    Stéphanie Lagache

    2

    70

    7

    Margot Vandekerkhove

    2

    70

    8

    Katleen Fraeye

    2

    67

    9

    Marjolijn Boerjan

    2

    62

    10

    Amber Nuyens

    2

    58

    11

    Shana Dalving

    1

    44

    12

    Tara Gins

    1

    44

    13

    Bonnie Delanote

    1

    40

    14

    Peggy Hoste

    1

    39

    15

    Inge Roelandt

    1

    39

    16

    Sarah Ten Hartog

    1

    37

    17

    Mira Peeters

    1

    36

    18

    Sarah Vervaet

    1

    35

    19

    Kelly Vandenabeele

    1

    34

    20

    Jane Hellewell (GBr)

    1

    34

    21

    Sandra Sintobin

    1

    32

    22

    Fien Corteville

    1

    31

    23

    Eva Vermeersch

    1

    31

    24

    Margot Vanpachtenbeke

    1

    30

    25

    Katleen Jacobs

    1

    30

    26

    Celestien Van Ael

    1

    29

    27

    Tiger-Lil Harinck

    1

    29

    28

    Justien T'Kint

    1

    28

    29

    Jasmira Nobus

    1

    27

    30

    Lisa Defeyter

    1

    27

    31

    Joyce Tack

    1

    26

    32

    Grainne Hanley (GBr)

    1

    26

    33

    Tatjana Theunis

    1

    25

    34

    Chloé Clauwaert

    1

    24

    35

    Janinka Vervacke

    1

    23



    28-04-2019 om 09:47 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    27-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Staden zaterdag 27 april uitslagen (ovb)

    LWU 2019 Album STADEN! (Klikken!)


    Album by Herman Vanden Borre. (klikken!)

    LWU-STADEN:

    Reeks A:

    1. Michael JONCKHEERE, 2. Davy Barbier, 3. Wouter De Fauw, 4. Koen Tyteca (DV), 5. Seppe Vangheluwe, 6. Chris Scherrens, 7. Jonas Acket, 8. Spencer Tack, 9. Tomas Lepoutre, 10. Davy Dury (DV), 11. Koen Verhelst (DV), 12. Jelle Grootaert, 13. Kevin Van Laethem, 14. Flor Nachtergaele, 15. Karel Van Meirhaeghe (DV), 16. Jelle Willemyns (DV), 17. Chendo De Vriese, 18. Sven Vancoppenolle, 19. Gilles Harinck (DV), 20. Leonard Hooijmans (DV), 21. Quinten Verhelst (DV), 22. Arne Vermeersch, 23. Dante Vanmeerhaeghe, 24. Diego Bomeré, 25. Sybrent Staessen.

    Opgaves:Marijn Declerck (DV), Jeffrey Hutsebaut, Maxim Moenaert (DV), Mathias Moenaert (DV), Ayron Lagrou, Ruben Beernaert (DV), Tim Deslé (DV), Nick Van Elslander, Lowie Borgoo, Stijn Geneyn (DV), Jimmy Guhel.

    Reeks B:

    1. Gino DECLERCQ, 2. Nico Lefever, 3. Stijn Van De Maele (DV), 4. Stijn Desmet, 5. Olivier Mahieu (DV), 6. Lode Coryn (DV), 7. Birger Depreitere, 8. Pascal Tiers, 9. Peter Hooreweghe, 10. Xavier Sintubin, 11. Francis Quartier, 12. Kristof Schoonbaert (DV), 13. Nikki Denijs (DV), 14. Dave Mortier, 15. Kris Asselman (DV), 16. Vincent Evers, 17. Rudy Vergucht, 18. Bart Ally, 19. Sven Crul, 20. Jo Maes.

    Opgaves:Stijn Boel, Tom Van de Walle, Miguel Pluquet (DV), Luc Cools, Filip Vermeersch (DV), Steven De Groote (DV), Bart Dedulle, Kevin Semerano, Bram Lammens, Frederik Dedeyne.

    Reeks C:

    1. Tom SAEYS, 2. Peter De Smet, 3. Wouter Cael, 4. Peter Huyghe (DV), 5. Geert Roose, 6 Gary Tulloch (GBr) (DV), 7. Tommy Vandenbulcke (DV), 8. Pedro Michels, 9. Kristof Toussyn, 10. Marnic De Waele, 11. Philippe Devleeschauwer.

    Opgaves:Ronny Decabooter, Kurt Dehullu, Stefaan Ferrest, Paul Butler (GBr) (DV), Denis Wauters.


    Reeks D:

    1. Dominique DEPUIDT (DV), 2. Filip Berquin, 3. Ronny Lepoutre, 4. Danny Carette, 5. Johan Vantomme (DV), 6. Luc Joos, 7. Bruno Cauwelier, 8. Philip Durnez (DV), 9. Geert Smet, 10. Denis Wauters, 11. Marino Cneut, 12. Henk Bolle, 13. Danny Boussauw, 14. Christ Christiaens, 15. Herman Van Den Borre.

    Reeks E:

    1. Marc VERVONDEL, 2. Luc Meheus.

    Reeks F:

    1. Iben VANDEVYVERE, 2. Maarten Crop, 3. Goran Gouwy, 4. Jasper Roman (DV), 5. Angel Joos (DV), 6. Maxime Mabilde, 7. Nils Braem.

    Reeks G:

    1. Kenneth LABAERE, 2. Simon Vansevenant (DV), 3. Djess Camertijn, 4. Donovan Degryse, 5. Nigel Vandecasteele, 6. Ben De Bruyne, 7. Angelino Michels, 8. Marc Vandeginste, 9. Chris Vynckier, 10. Laurens Dewaele, 11. Koen Vander Beken, 12. Guy Bogaert, 13. Arend Forrest, 14. Robbe Delaere, 15. Nico Waelkens (DV), 16. Dave Cottenier, 17. Johan Dedulle, 18. Christophe Deseyne, 19. Pedro Boudry, 20. Koen Leys, 21. Phil Delgouffe, 22. Jonas Brack, 23. Timmy Braekeveld, 24. Franky De Clercq, 25. Kenny Leyn.



    27-04-2019 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    22-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Staden met 2de rit Ladies Trophy 2de rit zaterdag 27 april
    Klik op de afbeelding om de link te volgen LWU Staden

    22-04-2019 om 14:46 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    21-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Moen zondag 21 april Uitslagen.

    Album LWU Moen Herman Vanden Borre. (klikken!)


    Album LWU Moen zondag 21 april 2019. (klikken!)

    LWU-MOEN:

    Reeks A:

    1. Hakim VERBEURE (DV), 2. Lorenzo Blomme (DV), 3. Seppe Vangheluwe, 4. Alexander Alonso (Spa) (DV), 5. Jonas Vandendaele, 6. Tibo Degryse, 7. Wouter De Fauw, 8. Dylan Neetens (DV), 9. Lennert Grootaert, 10. Mathieu Bogaert, 11. Kevin Van Laethem, 12. Flor Nachtergaele, 13. Ryan Tremerie (DV), 14. Chris Scherrens, 15. Michael Naeyaert (DV), 16. Jonas Devoet, 17. Samuel Hoornaert, 18. Jelle Feys (DV), 19. Robin de Clercq, 20. Tom Moreel, 21. Lowie Borgoo, 22. Sybrent Staessen, 23. Dante Vanmeerhaeghe, 24. Pieter Jan Debackere (DV), 25. Quinten Verhelst (DV), 26. Davy Bultinck, 27. Jérémy Dutoo, 28. Andy Dobbelaere, 29. Arne Carrette, 30. Koen Verhelst (DV), 31. Dieter Gerber (DV), 32. Mattias De Spiegeleire, 33. Goeffrey Michels (DV), 34. Jeffrey Hutsebaut, 35. Matthias Moeyaert, 36. Aloïs Gevaert (DV).

    Opgaves: Xavier Vanhaelewyn, Ayron Lagrou, David Lowyck (DV), Sven Vancoppenolle, Michael Vermeulen.

    Reeks B:

    1. Jurgen DIEPENDAELE, 2. Nicolas Dehaemers, 3. Bart Dedulle, 4. Tom Calluy, 5. Björn Jacobs (DV), 6. Tom Van de Walle, 7. Kurt Heyman, 8. Jan Huysentruyt (DV), 9. Vincent Martlé, 10. Tom Van Vaerenbergh, 11. Kristof De Troch, 12. Kurt Claeys, 13. Bart Orins (DV).

    Opgave: Birger Depreitere (DV).

    Reeks C:

    1. Philip LAMPAERT, 2. Roy Chamberlain (GBr) DV), 3. Wouter Cael, 4. Erik Decock (DV), 5. Filip De Wannemaeker, 6. Pedro Michels, 7. Mike Twelves (GBr) (DV), 8. Gino Martin, 9. Didier Demeuter (DV), 10. Pieter Hostyn (DV), 11. Marnic De Waele, 12. Jean Durieu (Fra), 13. Stephane Odent (DV), 14. Rudi Rabout (Ned), 15. Stefaan Ferrest.

    Opgaves: Gino Corneillie, Kenny Vande Velde, Dennis Demaertelaere, Philip Brijs (DV).


    Reeks D:

    1. Mike TWELVES (GBr) (DV), 2. Frank Suys, 3. Benny Vanholsbeke, 4. Ronny Cosijn, 5. Danny Depreitere, 6. Ronny Lepoutre, 7. Gino Corneillie, 8. Frens Hoving (Ned) (DV), 9. Luc Verlinde, 10. Denis Wauters, 11. Luc Joos, 12. Danny Boussauw, 13. Bruno Cauwelier, 14. Herman Van Den Borre, 15. Kenny Vande Velde.

    Reeks E:

    1. Eddy DEPREITERE, 2. Luc Meheus.

    Reeks F:

    1. Iben VANDEVYVERE, 2. Goran Gouwy, 3. Tibo Van de Velde, 4. Robbie De Smet, 5. Gaëtan Colpaert (DV).

    Reeks G:

    1. Angelino MICHELS, 2. Guy Bogaert, 3. Djess Camertijn, 4. Ben De Bruyne, 5. Nigel Vandecasteele, 6. Koen Vander Beken, 7. Franky De Clercq, 8. Donovan Degryse, 9. Christophe Deseyne, 10. Stijn Dupon, 11. Koen Leys, 12. Dave Cottenier, 13. Stijn Vanhaverbeke, 14. Laurens Dewaele, 15. Jens Bogaert, 16. Danny Bogaert, 17. Phil Delgouffe, 18. Brian Vande Velde, 19. Timmy Braekeveld, 20. Pedro Boudry.


    Reeks Dames:

    1. Shana DALVING, 2. Daphné Acke, 3. Bonnie Delanote, 4. Marjolijn Boerjan, 5. Mieke Velghe, 6. Peggy Hoste, 7. Stéphanie Lagache, 8. Joyce Tack, 9. Janinka Vervacke.


    21-04-2019 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    20-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU Zwalm-Dikkele zaterdag 20 april uitslagen (OVB)

    Album Dikkele Herman Vanden Borre (Klikken!)

    Album Zwalm Dikkele G.S. ( Klikken!)

    LWU-DIKKELE:

    Reeks A: 1. Seppe VERSCHUERE, 2. Pieterjan Roeygens (DV), 3. Carrera Coppens (DV), 4. Jonas Acket, 5. Enzo Vandekerckhove, 6. Gregory Van Vlierberghe, 7. Olivier De Smet, 8. Sem Cockx (DV), 9. Bryan Ryelandt, 10. Florian Viaene, 11. Thomas Steyaert, 12. Michiel Van Hoorebeke, 13. Mattijs Holvoet, 14. Michael Apers (DV), 15. Michael Vermeulen, 16. Tomas Lepoutre, 17. Vincent Vantorre, 18. Mathias De Witte, 19. Kasper Lagae (DV), 20. Diedrich Roels (DV), 21. Bart Vral (DV), 22. Maxim Benoit (DV), 23. Brent De Geeter (DV), 24. Chendo De Vriese, 25. Mike Laforce (DV), 26. Kevin Poot (DV), 27. Mattias De Spiegeleire, 28. Nico Peeters (DV), 29. Christophe Dequidt, 30. Wouter Van Den Bossche (DV), 31. Ruben Bernagie (DV), 32. Björn Steyaert, 33. Michaël De Pré (DV), 34. Koenraad Roeygens (DV), 35. Thomas De Stercke (DV), 36. Kjell Degroote (DV), 37. Jarno Vader (Ned) (DV), 38. Jérémy Dutoo, 39. Sven Vancoppenolle, 40. Ayron Lagrou, 41. Dante Vanmeerhaeghe, 42. Niel Mertens (DV), 43. Thomas De Coninck (DV).

    Opgaves: Jens Decabooter, Maxim Buyl (DV), Dieter Gerber (DV), Stijn Vermeulen (DV), Sebastiaan Vanhoutte, Tibo Degryse, Ken Van Den Noortgaete (DV), Lowie Borgoo, Bjorn Martens, Shane Pysson.

    Reeks B:

    1. Tom CALLUY, 2. Kenny Michels, 3. Kristof Desimpelaere, 4. David Haegeman (DV), 5. Steven Van Rijckeghem (DV), 6. Mike Franco, 7. Sigfried De Nauw (DV), 8. Nico Lefever, 9. Jan-Bart De Man (DV), 10. Stijn Desmet, 11. Tom De Leenheer (DV), 12. Gino De Clercq, 13. Mathieu De Rouck, 14. Dave Mortier, 15. Kristof Vanwynsberghe, 16. Francis Quartier, 17. Vincent Evers, 18. Peter Hooreweghe, 19. Sven Crul.

    Opgaves: Youri Cathelyn, Frederik Dobbelaere , Bart Ally, Kevin Claeys, Ignace Reynaerts (DV), Pieter Tinel (DV), Kris Asselman (DV), Thierry Declercq (DV), Kevin Vandewiele, Stijn Boel, Bart Roets (DV), Bram Lammens.

    Reeks C:

    1. Vital PAUWELS (DV), 2. Gino Primo, 3. Tom Saeys, 4. Wim Diet, 5. Sven De Vlieger, 6. Wouter Cael, 7. Mario Lammens, 8. Fabien Savat, 9. Erik Rouze (Fra) (DV), 10. Richard Marinissen (Ned) (DV), 11. Fabien Hanssens, 12. Marnic De Waele, 13. Patrick Moens, 14. Kristof Toussyn, 15. Hugues Davaine (Fra) (DV), 16. Claudio Rizzo, 17. Bart Van Opstal (DV), 18. Ronny Decabooter.

    Opgaves: Denis Wauters, Patrick Vermote (DV), Eddy Gyselinck, Mitch Zwierzchiewski (Fra) (DV), Johan Verheyden (DV).


    Reeks D:

    1. Arie DE MOOR, 2. Wim Winandy (DV), 3. Filip Berquin, 4. Ruddy Stockman, 5. Raymond Nuyens, 6. Dirk De Bie, 7. Danny Depreitere, 8. Eddy Van Loy (DV), 9. Rudy Van De Velde (DV), 10. Noel Willems (DV), 11. Jan Cortoos (DV), 12. Johan De Baets, 13. Denis Wauters, 14. Bruno Cauwelier, 15. Joost Pieters (DV), 16. Patrick Decaestecker, 17. Luc Joos, 18. Ronny Lepoutre, 19. Patrick Watteny, 20. Xavier Dewulf, 21. Frens Hoving (Ned) (DV), 22. Henk Bolle, 23. Louis Keymolen, 24. Danny Boussauw, 25. Luc Campe, 26. Christ Christiaens, 27. Herman Van Den Borre, 28. Romain Tuteleers (DV).


    Reeks E:

    1. Rik VANPOUCKE, 2. André Bultinck (DV), 3. Dirk Moerenhout (DV), 4. Marc Vervondel, 5. Noël Verzele, 6. Guido Fauck, 7. Luc Meheus, 8. José De Clercq, 9. Erik De Waele.

    Reeks F:

    1. Goran GOUWY, 2. Iben Vandevyvere, 3. Jasper Roman (DV), 4. Damon Van Der Plaetsen, 5. Maarten Crop, 6. Robbie De Smet, 7. Nils Braem, 8. Kenji Herman.

    Reeks G:

    1. Djess CAMERTIJN, 2. Kenneth Labaere, 3. Angelino Michels, 4. Marc Vandeginste, 5. Donovan Degryse, 6. Andy Ingels, 7. Gregory Depaepe, 8. Koen Vander Beken, 9. Bjarne Christiaens, 10. Chris Vynckier, 11. Ben De Bruyne, 12. Nigel Vandecasteele, 13. Dave Cottenier, 14. Danny Bogaert, 15. Jens Bogaert, 16. Jonas Brack, 17. Robbe Delaere (DV).


    Reeks Dames:

    1. Lensy DEBBOUDT (DV), 2. Anja Nobus, 3. Eltina Van Wijk (Ned), 4. Soetkin Vertenten, 5. Eveline Baele, 6. Shana Dalving, 7. Sarah Ten Hartog (DV), 8. Marjolijn Boerjan, 9. Kelly Vandenabeele, 10. Nisha De Bleser (DV), 11. Amber Nuyens, 12. Margot Vanpachtenbeke (DV).



    20-04-2019 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    15-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Zwalm-Dikkele zaterdag 20 april
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Dikkele

    15-04-2019 om 20:04 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Moen zondag 21 april
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Moen pasen LWU 2019 nieuw!

    15-04-2019 om 19:34 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (6 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    13-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Lotenhulle Ladies Trophy 1ste rit

    Eerste rit LWU Ladies Trophy 2019

    Reeks Dames:

    1. Eltina VAN WIJK (Ned), 2. Shana Dalving, 3. Anja Nobus, 4. Soetkin Vertenten, 5. Daphné Acke, 6. Mieke Velghe, 7. Peggy Hoste, 8. Marjolijn Boerjan, 9. Stéphanie Lagache, 10. Mira Peeters (DV), 11. Katleen Fraeye, 12. Kelly Vandenabeele, 13. Amber Nuyens, 14. Sandra Sintobin, 15. Fien Corteville, 16. Margot Vanpachtenbeke (DV), 17. Celestien Van Ael (DV), 18. Margot Vandekerkhove (DV), 19. Jasmira Nobus, 20. Joyce Tack, 21. Tatjana Theunis, 22. Chloé Clauwaert (DV), 23. Janinka Vervacke.

    13-04-2019 om 22:40 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Lotenhulle met Ladies Trophy 2019 eerste rit. zaterdag 13 april

    LWU-LOTENHULLE:

    Reeks A:

    1. Thieme VAN RUYMBEKE, 2. Mattijs Holvoet, 3. Carrera Coppens (DV), 4. Tim Van Hoornick (DV), 5. Jonas Acket, 6. Stijn Van der Jeught, 7. Valentijn Van De Velde, 8. Ron Vandenbussche, 9. Chris Scherrens, 10. Arno De Wispelaere, 11. Michael Vermeulen, 12. Marijn Declerck (DV), 13. Wouter De Fauw, 14. Tomas Lepoutre, 15. Peter Neyens (DV), 16. Mathieu Bogaert (DV), 17. Gregory Van Vlierberghe, 18. Lennert Grootaert, 19. Aloïs Gevaert (DV), 20. Dries De Smet (DV), 21. Steffen Commeyne, 22. Christophe Dequidt (DV), 23. Michiel Van Hoorebeke, 24. Michael Roels, 25. Sam Matthys (DV), 26. Mattias De Spiegeleire, 27. Tim Bekaert, 28. Kess Heytens (DV), 29. Matthias Vossaert (DV), 30. Lowie Borgoo, 31. Pieter Jan Debackere (DV), 32. Björn Steyaert, 33. Matthias Moeyaert, 34. Wouter Van Den Bossche (DV), 35. Jérémy Dutoo, 36. Sven Vancoppenolle, 37. Michael De Pré (DV), 38. Bram De Bruyckere (DV), 39. Thomas Steyaert, 40. Bjorn Martens, 41. Stijn Geneyn (DV), 42. Kenny Maenhout, 43. Lesley Libbrecht (DV), 44. Robin Bruneel, 45. Diego Boone (DV), 46. Thomas De Coninck (DV), 47. Brecht Verbrugghe (DV), 48. Chendo De Vriese, 49. Diedrich Roels (DV), 50. Stijn Peelman (DV), 51. Andy Dobbelaere.

    Opgaves:Mike Allemeersch (DV), Arne Carrette, Laurens Dewaele, Jonathan Viaene, Ayron Lagrou, Kristof Sels (DV), Guillaume Strubbe (DV), François Chastagner (Fra) (DV), Dieter Gerber (DV), Lennert Buysse (DV), Jonas Serverius (DV), Davy Bultinck, Flor Nachtergaele, Jeffrey Hutsebaut, Jarne Allewijn (DV), Yannick Baert (DV), Sebastiaan Vanhoutte.


    Reeks B:

    1. Gino DE CLERCQ, 2. Kevin Vandewiele, 3. Christophe Colet (DV), 4. Kevin Vleurinck (DV), 5. Nico Lefever, 6. Tristan Van Sante (DV), 7. Stijn Desmet, 8. Bart Reyniers (DV), 9. Willem Hooreweghe, 10. Tom Calluy, 11. Kevin Claeys, 12. Vincent Martlé, 13. Olivier Dedeckel (DV), 14. Kevin Semerano, 15. Francis Quartier, 16. Kurt Claeys, 17. Bart Dedulle, 18. Mathieu De Rouck, 19. Vincent Evers, 20. Bart Ally, 21. Kenneth Wittouck, 22. Stijn Boel, 23. Kristof De Troch, 24. Ramsey De Schacht, 25. Michael Opsomer (DV), 26. Frederik Dedeyne, 27. Tom Van Vaerenbergh, 28. Peter Hooreweghe, 29. Nikki Denijs (DV), 30. Tom Van de Walle, 31. Nesten Vandenbulcke, 32. Giovanni Denolf, 33. Dave Mortier, 34. Miguel Pluquet (DV), 35. Mike Van Ryssel, 36. Sven Crul, 37. Wim Baert, 38. Jo Maes, 39. Nicolas Dehaemers (DV).

    Opgaves: Luc Cools, Kenneth Mercken (DV), Pascal Tiers.

    Reeks C:

    1. Hans VANKERSCHAVER, 2. Geoffrey Luyssen, 3. Peter De Smet, 4. Tom Saeys, 5. Eddy Buts (DV), 6. Geert Roose, 7. Sven De Vlieger, 8. Wouter Cael (DV), 9. Pedro Michels, 10. Dennis Demaertelaere, 11. Wim Diet, 12. Ronny Lutters, 13. Steven Dick (DV), 14. Kristof Toussyn, 15. Stefaan David (DV), 16. Jean-Pierre Deloof, 17. Carlo Schollaert, 18. Philippe Devleeschauwer, 19. Mario Lammens, 20. Patrick Moens, 21. Eddy Gyselinck, 22. Claudio Rizzo, 23. Christophe Logier, 24. Fabien Savat, 25. Davaine Hugues (Fra) (DV), 26. Marnic De Waele, 27. Kris De Waele, 28. Jean Durieu (Fra), 29. Ignace Dierickx (DV).

    Opgaves:Denis Wauters, Guy Verhaeghe, Ronny Decabooter, Arie De Moor.


    Reeks D:

    1. Filip BERQUIN, 2. Frank Suys, 3. Jean-Pierre Deloof, 4. Arie De Moor, 5. Benny Vanholsbeke, 6. Raymond Nuyens, 7. Danny Depreitere, 8. Ronny Lepoutre, 9. Johan De Baets, 10. Luc Joos, 11. Danny Carette, 12. Patrick Watteny, 13. Rudi Serverius, 14. Xavier Dewulf, 15. Ronny Cosijn, 16. Marino Cneut, 17. Patrick Decaestecker, 18. Mick Bath (GBr), 19. Denis Wauters, 20. Wim De Coninck, 21. Henk Bolle, 22. Patrick Van Den Broeke (DV), 23. Bruno Cauwelier, 24. Danny Boussauw, 25. Kenny Vande Velde, 26. Johan Debackere (DV). 


    Reeks E:

    1. Eddy DEPREITERE, 2. Rik Vanpoucke, 3. Marc Vervondel, 4. Guido Fauck, 5. Luc Meheus, 6. Erik De Waele.

    Reeks F:

    1. Iben VANDEVYVERE, 2. Damon Van Der Plaetsen, 3. Goran Gouwy, 4. Maarten Crop, 5. Robbie De Smet.

    Reeks G:

    1. Brian VANDE VELDE, 2. Geoffrey Michels (DV), 3. Ben De Bruyne, 4. Angelino F. Michels (DV), 5. Kenneth Labaere, 6. Djess Camertijn, 7. Chris Vynckier, 8. Koen Vander Beken, 9. Nigel Vandecasteele, 10. Guy Bogaert, 11. Donovan Degryse, 12. Marc Vandeginste, 13. Andy Ingels, 14. Koen Leys, 15. Franky De Clercq, 16. Kevin Staelens, 17. Dave Cottenier, 18. Christophe Deseyne, 19. Timmy Braekeveld, 20. Timothy Depreitere, 21. Jonas Brack, 22. Steven Tommeleyn, 23. Jens Bogaert, 24. Arend Forrest, 25. Johan Dedulle, 26. Luc De Smet, 27. Kevin De Jaeger (DV), 28. Robbe Delaere (DV).



    13-04-2019 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    08-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Lotenhulle zaterdag 13 april 2019
    Klik op de afbeelding om de link te volgen  Opgelet! Nieuwe omloop van 6,6 km!

    08-04-2019 om 05:25 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (10 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    06-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Aalter Bellem zaterdag 6 april Uitslagen Alle reeksen.

    LWU Bellem Album I (klikken!)


    LWU Bellem Album II (klikken!)


    LWU Bellem Album door Herman Van den Borre (klikken!)


    LWU-BELLEM:

    Reeks A:

    1. Marcel SIX (GBr) (DV), 2. Pieterjan Roeygens (DV), 3. Michael Parry (GBr) (DV), 4. Olivier De Smet, 5. Jef Van Meirhaeghe (DV), 6. Stef Poppe (DV), 7. Arno De Wispelaere, 8. Jonas Acket, 9. Lennert Buysse (DV),, 10. Clay Davies (GBr) (DV), 11. Steffen Commeyne, 12. Jonas De Vlieger, 13. Anthony Taveirne, 14. Adam Strudwick (GBr) (DV), 15. Diedrich Roels (DV), 16. Jonas Reybrouck (DV), 17. Florian Viaene, 18. Indiana Slabinck, 19. Sven De Meydts (DV), 20. Chris Scherrens, 21. Tim Van Hoornick (DV), 22. Michiel Van Hoorebeke (DV), 23. Marijn Declerck (DV), 24. Sven Vancoppenolle, 25. Stijn Van der Jeught, 26. Bart De Cock (DV), 27. Frederik Dequidt (DV), 28. Tomas Lepoutre, 29. Mike Laforce (DV), 30. Gregory Van Vlierberghe (DV), 31. Tom Moreel, 32. Tibo Degryse, 33. Vincent Vantorre (DV), 34. Ron Vandenbussche, 35. Tom Vandenbussche (DV), 36. Tom Saeys, 37. Dries De Smet (DV), 38. Chendo De Vriese, 39. Cedric Viaene, 40. Bart Vral (DV), 41. Matthias Vossaert (DV), 42. Tommy Maenhout, 43. Tom Van Hyfte (DV), 44. Ken Van Den Noortgaete (DV), 45. Michael Vermeulen, 46. Jelle De Leeuw (DV), 47. Enzo Vandekerckhove, 48. Bryan Maes (DV), 49. Jens Decabooter, 50. Wouter De Fauw, 51. Michael Roels, 52. Jef De Batist (DV), 53. Jérémy Dutoo, 54. Flor Nachtergaele, 55. Tim Bekaert, 56. Dries David, 57. Thomas De Coninck (DV), 58. Seth De Batist (DV), 59.Kenny Maenhout, 60. Mattias De Spiegeleire, 61. Sam Matthys (DV), 62. Sebastiaan Vanhoutte, 63. Wouter Verbeke, 64. Robin de Clercq, 65. Brecht Vandekerckhove, 66. Andy Dobbelaere, 67. Dante Vanmeerhaeghe, 68. Matthias Moeyaert, 69. Youri Cathelyn, 70. Jonathan Viaene, 71. Laurens Dewaele, 72. Xavier Vanhaelewyn, 73. Jens Devos (DV), 74. Karel Van Meirhaeghe (DV), 75. Jimmy Guhel, 76. Samuel Hoornaert, 77. Ramsey De Schacht, 78. Kevin Vandewiele, 79. Lowie Borgoo, 80. Ayron Lagrou, 81. Kevin De Jaeger (DV).

    Opgaves: Nick Van Elslander, Jarne Allewijn (DV), Jente Bruning, Alexander Dewilde, Arjen Grootaert, Angelino F. Michels (DV), Steven Van Hauwaert (DV), Jonas Devoet, Brent Ryckoort, Kristof Carrette, Luke Houghton (GBr) (DV), Nesten Vandenbulcke, Mathieu Bogaert (DV), Christophe Dequidt (DV), Jorg Stevens, Damon Devriendt, Mattijs Holvoet, Thieme Van Ruymbeke.

    Reeks B:

    1. Gino DE CLERCQ, 2. Ramsey De Schacht, 3. Philippe Van Opstal (DV), 4. Nico Lefever, 5. Jelle De Leeuw (DV), 6. Kenny Michels, 7. Kevin Vandewiele, 8. Alexander Alonso (DV), 9. Stijn Desmet, 10. David Haegeman (DV), 11. Kristof Vanwynsberghe, 12. Michael Van Eeckhout (DV), 13. Frederik Dobbelaere , 14. Bruno Vandenbulcke (DV), 15. Francis Quartier, 16. Bram Lammens, 17. Kurt Heyman, 18. Dave Mortier, 19. Mike Franco (DV), 20. Koen Van Renterghem, 21. Dens De Ridder (DV), 22. Tom Landuyt (DV), 23. Gert Brijs (DV), 24. Wouter Van Den Bossche (DV), 25. Bart Ally, 26. Kurt Claeys, 27. Wim Makelberge (DV), 28. Kenneth Wittouck, 29. Rudy Vergucht, 30. Joachim Van Bosbeke, 31. Mathieu De Rouck, 32. Bart Roets (DV), 33. Nesten Vandenbulcke, 34. Frederik Dedeyne, 35. Tom Van de Walle, 36. Bart Van Vlierberghe (DV), 37. Davy D'Hoe (DV), 38. Nikki Denijs (DV), 39. Peter Hooreweghe, 40. Vincent Evers, 41. Giovanni Denolf, 42. Kevin Claeys, 43. Pascal Tiers, 44. Kevin Semerano, 45. Nicolas Dehaemers (DV).

    Opgaves: Willem Hooreweghe, Jo Maes, Dieter Verspille (DV), Yves De Vos (DV), Wim Baert, Tom Van Vaerenbergh, Frederick De Riemaecker (DV), Sven Crul.

    Reeks C: 

    1. Peter DE SMET, 2. Hans Vankerschaver, 3. Tom Saeys, 4. Patrick Bobelijn (DV), 5. Philip Lampaert, 6. Dennis Demaertelaere, 7. Wim Diet, 8. Mario Lammens, 9. Henry Schut (Ned) (DV), 10. Patrick Vaeyens, 11. Willy Van Kessel (Ned) (DV), 12. Geoffrey Luyssen, 13. Lee Smith (GBr) (DV), 14. Eddy Francois, 15. Rudi Rabout (Ned), 16. Filip De Wannemaeker, 17. Gary Nugend (GBr) (DV), 18. Koen Oliebos, 19. Carlo Schollaert, 20. Fabien Savat, 21. Ronny Lutters, 22. Erwin Bollen, 23. Christophe De Meyer (DV), 24. Paul Butler (GBr) (DV), 25. Fabien Hanssens, 26. Steven Peeters (DV), 27. Sam Verhaeghe (DV), 28. Claudio Rizzo, 29. Patrick Decaestecker, 30. Kristof Toussyn, 31. Wim Bracke (DV), 32. Patrick Watteny, 33. Bruno Cauwelier, 34. Luc Dierickx (DV), 35. Marnic Declercq, 36. Noel Willems (DV), 37. Philippe Devleeschauwer, 38. Jean-Pierre Deloof, 39. Patrick Moens, 40. Nico Pauwels, 41. Alain Van Den Broeck (DV), 42. Gary Tulloch (GBr) (DV), 43. Chris Soetens, 44. Ronny Decabooter, 45. Jos De Mulder.

    Opgaves:Stephen Simpson (GBr) (DV), Frank Suys,, Denis Wauters, Stefaan Ferrest, Glenn Vandevyver (DV), Christophe Logier.


    Reeks D:

    1. Patrick COCQUYT (DV), 2. Filip Berquin, 3. Frank Suys, 4. Jean-Pierre Deloof, 5. Dominique Depuydt (DV), 6. Noel Willems (DV), 7. Ronny Cosijn, 8. Danny Depreitere, 9. Denis Wauters, 10. Johan Verbeke (DV), 11. Ronny Lepoutre, 12. Wim De Coninck, 13. Luc Erauw (DV), 14. Rudi Serverius, 15. Johan De Baets, 16. Paul Hunninck (DV), 17. Luc Verlinde, 18. Xavier Dewulf, 19. Patrick Watteny, 20. Luc Joos, 21. Patrick Decaestecker, 22. Bruno Cauwelier, 23. Geert Smet, 24. Danny Carette, 25. Christ Christiaens, 26. Freddy Lefevre, 27. Henk Bolle, 28. Jacky Vandendorpe (Fra) (DV), 29. Herman Van Den Borre.

    Reeks E:

    1. Marc VERVONDEL, 2. Guido Fauck, 3. Willy Teirlinck, 4. José De Clercq.

    Reeks F:

    1. Goran GOUWY, 2. Maarten Crop, 3. Maxime Mabilde, 4. Stef Vermeiren, 5. Robbie De Smet, 6. Mathis Snaet (DV), 7. Gaëtan Colpaert (DV), 8. Joni Demasure, 9. Maarten Monsaert.

    Reeks G:

    1. Donovan DEGRYSE, 2. Djess Camertijn (DV), 3. Koen Vander Beken, 4. Guy Bogaert, 5. Arend Forrest, 6. Kenneth Labaere (DV), 7. Chris Vynckier, 8. Nigel Vandecasteele, 9. Andy Ingels, 10. Bjarne Christiaens, 11. Kevin Staelens, 12. Marc Vandeginste, 13. Ben De Bruyne, 14. Koen Leys, 15. Christophe Deseyne, 16. Pedro Boudry, 17. Jens Bogaert, 18. Danny Bogaert, 19. Dave Cottenier, 20. Steven Tommeleyn, 21. Pirmin Van Den Borre, 22. Timmy Braekeveld, 23. Jonas Brack, 24. Franky De Clercq, 25. Gregory Depaepe, 26. Luc De Smet.


    Reeks Dames:

    1. Shana DALVING, 2. Annick Van Leuven, 3. Bonnie Delanote, 4. Yasmine De Wulf (DV), 5. Eltina Van Wijk (Ned), 6. Daphné Acke, 7. Katleen Fraeye, 8. Emke De Keyser (DV), 9. Fien Corteville, 10. Sine Van Win, 11. Karin Taillie (Ned) (DV), 12. Joyce Accoe (DV), 13. Janinka Vervacke.


    06-04-2019 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    01-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Openingswedstrijd LWU 2019 Bellem ^april 2019
    Klik op de afbeelding om de link te volgen LWU Bellem zaterdag 6 april

    01-04-2019 om 15:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (6 Stemmen)
    >> Reageer (0)

    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • Inschrijvingsformulier LWU 2019
  • Reglement LWU 2019
  • Kalender LWU 2019
  • LWU Kalender Dames 2019
  • Reglement Ronde van Nazareth 2016

  • Mijn favorieten
  • bloggen.be

  • georges.schepens@gmail.com

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Blog als favoriet !

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Archief per week
  • 10/06-16/06 2019
  • 03/06-09/06 2019
  • 27/05-02/06 2019
  • 20/05-26/05 2019
  • 13/05-19/05 2019
  • 06/05-12/05 2019
  • 29/04-05/05 2019
  • 22/04-28/04 2019
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 23/10-29/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 24/10-30/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 19/10-25/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!