Inhoud blog
  • Klassementen en Zegestanden tem Aalter-Brug 25 mei
  • LWU Aalter-Brug zaterdag 25 mei 2019 Uitslagen (OVB)
  • LWU 2019 Aalter-Brug zaterdag 25 mei
  • LWU 2019 Klassementen en Zegestanden Alle Reeksen tem Zerkegem 19 mei
  • LWU 2019 Zerkegem zondag 19 mei Uitslagen
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Landelijke Wieler Unie (LWU)
    LWU Info Kalender Reglement Uitslagen etc.
    Recreatief wielrennen
    08-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Lotenhulle zaterdag 13 april 2019
    Klik op de afbeelding om de link te volgen  Opgelet! Nieuwe omloop van 6,6 km!

    08-04-2019 om 05:25 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (10 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    06-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Aalter Bellem zaterdag 6 april Uitslagen Alle reeksen.

    LWU Bellem Album I (klikken!)


    LWU Bellem Album II (klikken!)


    LWU Bellem Album door Herman Van den Borre (klikken!)


    LWU-BELLEM:

    Reeks A:

    1. Marcel SIX (GBr) (DV), 2. Pieterjan Roeygens (DV), 3. Michael Parry (GBr) (DV), 4. Olivier De Smet, 5. Jef Van Meirhaeghe (DV), 6. Stef Poppe (DV), 7. Arno De Wispelaere, 8. Jonas Acket, 9. Lennert Buysse (DV),, 10. Clay Davies (GBr) (DV), 11. Steffen Commeyne, 12. Jonas De Vlieger, 13. Anthony Taveirne, 14. Adam Strudwick (GBr) (DV), 15. Diedrich Roels (DV), 16. Jonas Reybrouck (DV), 17. Florian Viaene, 18. Indiana Slabinck, 19. Sven De Meydts (DV), 20. Chris Scherrens, 21. Tim Van Hoornick (DV), 22. Michiel Van Hoorebeke (DV), 23. Marijn Declerck (DV), 24. Sven Vancoppenolle, 25. Stijn Van der Jeught, 26. Bart De Cock (DV), 27. Frederik Dequidt (DV), 28. Tomas Lepoutre, 29. Mike Laforce (DV), 30. Gregory Van Vlierberghe (DV), 31. Tom Moreel, 32. Tibo Degryse, 33. Vincent Vantorre (DV), 34. Ron Vandenbussche, 35. Tom Vandenbussche (DV), 36. Tom Saeys, 37. Dries De Smet (DV), 38. Chendo De Vriese, 39. Cedric Viaene, 40. Bart Vral (DV), 41. Matthias Vossaert (DV), 42. Tommy Maenhout, 43. Tom Van Hyfte (DV), 44. Ken Van Den Noortgaete (DV), 45. Michael Vermeulen, 46. Jelle De Leeuw (DV), 47. Enzo Vandekerckhove, 48. Bryan Maes (DV), 49. Jens Decabooter, 50. Wouter De Fauw, 51. Michael Roels, 52. Jef De Batist (DV), 53. Jérémy Dutoo, 54. Flor Nachtergaele, 55. Tim Bekaert, 56. Dries David, 57. Thomas De Coninck (DV), 58. Seth De Batist (DV), 59.Kenny Maenhout, 60. Mattias De Spiegeleire, 61. Sam Matthys (DV), 62. Sebastiaan Vanhoutte, 63. Wouter Verbeke, 64. Robin de Clercq, 65. Brecht Vandekerckhove, 66. Andy Dobbelaere, 67. Dante Vanmeerhaeghe, 68. Matthias Moeyaert, 69. Youri Cathelyn, 70. Jonathan Viaene, 71. Laurens Dewaele, 72. Xavier Vanhaelewyn, 73. Jens Devos (DV), 74. Karel Van Meirhaeghe (DV), 75. Jimmy Guhel, 76. Samuel Hoornaert, 77. Ramsey De Schacht, 78. Kevin Vandewiele, 79. Lowie Borgoo, 80. Ayron Lagrou, 81. Kevin De Jaeger (DV).

    Opgaves: Nick Van Elslander, Jarne Allewijn (DV), Jente Bruning, Alexander Dewilde, Arjen Grootaert, Angelino F. Michels (DV), Steven Van Hauwaert (DV), Jonas Devoet, Brent Ryckoort, Kristof Carrette, Luke Houghton (GBr) (DV), Nesten Vandenbulcke, Mathieu Bogaert (DV), Christophe Dequidt (DV), Jorg Stevens, Damon Devriendt, Mattijs Holvoet, Thieme Van Ruymbeke.

    Reeks B:

    1. Gino DE CLERCQ, 2. Ramsey De Schacht, 3. Philippe Van Opstal (DV), 4. Nico Lefever, 5. Jelle De Leeuw (DV), 6. Kenny Michels, 7. Kevin Vandewiele, 8. Alexander Alonso (DV), 9. Stijn Desmet, 10. David Haegeman (DV), 11. Kristof Vanwynsberghe, 12. Michael Van Eeckhout (DV), 13. Frederik Dobbelaere , 14. Bruno Vandenbulcke (DV), 15. Francis Quartier, 16. Bram Lammens, 17. Kurt Heyman, 18. Dave Mortier, 19. Mike Franco (DV), 20. Koen Van Renterghem, 21. Dens De Ridder (DV), 22. Tom Landuyt (DV), 23. Gert Brijs (DV), 24. Wouter Van Den Bossche (DV), 25. Bart Ally, 26. Kurt Claeys, 27. Wim Makelberge (DV), 28. Kenneth Wittouck, 29. Rudy Vergucht, 30. Joachim Van Bosbeke, 31. Mathieu De Rouck, 32. Bart Roets (DV), 33. Nesten Vandenbulcke, 34. Frederik Dedeyne, 35. Tom Van de Walle, 36. Bart Van Vlierberghe (DV), 37. Davy D'Hoe (DV), 38. Nikki Denijs (DV), 39. Peter Hooreweghe, 40. Vincent Evers, 41. Giovanni Denolf, 42. Kevin Claeys, 43. Pascal Tiers, 44. Kevin Semerano, 45. Nicolas Dehaemers (DV).

    Opgaves: Willem Hooreweghe, Jo Maes, Dieter Verspille (DV), Yves De Vos (DV), Wim Baert, Tom Van Vaerenbergh, Frederick De Riemaecker (DV), Sven Crul.

    Reeks C: 

    1. Peter DE SMET, 2. Hans Vankerschaver, 3. Tom Saeys, 4. Patrick Bobelijn (DV), 5. Philip Lampaert, 6. Dennis Demaertelaere, 7. Wim Diet, 8. Mario Lammens, 9. Henry Schut (Ned) (DV), 10. Patrick Vaeyens, 11. Willy Van Kessel (Ned) (DV), 12. Geoffrey Luyssen, 13. Lee Smith (GBr) (DV), 14. Eddy Francois, 15. Rudi Rabout (Ned), 16. Filip De Wannemaeker, 17. Gary Nugend (GBr) (DV), 18. Koen Oliebos, 19. Carlo Schollaert, 20. Fabien Savat, 21. Ronny Lutters, 22. Erwin Bollen, 23. Christophe De Meyer (DV), 24. Paul Butler (GBr) (DV), 25. Fabien Hanssens, 26. Steven Peeters (DV), 27. Sam Verhaeghe (DV), 28. Claudio Rizzo, 29. Patrick Decaestecker, 30. Kristof Toussyn, 31. Wim Bracke (DV), 32. Patrick Watteny, 33. Bruno Cauwelier, 34. Luc Dierickx (DV), 35. Marnic Declercq, 36. Noel Willems (DV), 37. Philippe Devleeschauwer, 38. Jean-Pierre Deloof, 39. Patrick Moens, 40. Nico Pauwels, 41. Alain Van Den Broeck (DV), 42. Gary Tulloch (GBr) (DV), 43. Chris Soetens, 44. Ronny Decabooter, 45. Jos De Mulder.

    Opgaves:Stephen Simpson (GBr) (DV), Frank Suys,, Denis Wauters, Stefaan Ferrest, Glenn Vandevyver (DV), Christophe Logier.


    Reeks D:

    1. Patrick COCQUYT (DV), 2. Filip Berquin, 3. Frank Suys, 4. Jean-Pierre Deloof, 5. Dominique Depuydt (DV), 6. Noel Willems (DV), 7. Ronny Cosijn, 8. Danny Depreitere, 9. Denis Wauters, 10. Johan Verbeke (DV), 11. Ronny Lepoutre, 12. Wim De Coninck, 13. Luc Erauw (DV), 14. Rudi Serverius, 15. Johan De Baets, 16. Paul Hunninck (DV), 17. Luc Verlinde, 18. Xavier Dewulf, 19. Patrick Watteny, 20. Luc Joos, 21. Patrick Decaestecker, 22. Bruno Cauwelier, 23. Geert Smet, 24. Danny Carette, 25. Christ Christiaens, 26. Freddy Lefevre, 27. Henk Bolle, 28. Jacky Vandendorpe (Fra) (DV), 29. Herman Van Den Borre.

    Reeks E:

    1. Marc VERVONDEL, 2. Guido Fauck, 3. Willy Teirlinck, 4. José De Clercq.

    Reeks F:

    1. Goran GOUWY, 2. Maarten Crop, 3. Maxime Mabilde, 4. Stef Vermeiren, 5. Robbie De Smet, 6. Mathis Snaet (DV), 7. Gaëtan Colpaert (DV), 8. Joni Demasure, 9. Maarten Monsaert.

    Reeks G:

    1. Donovan DEGRYSE, 2. Djess Camertijn (DV), 3. Koen Vander Beken, 4. Guy Bogaert, 5. Arend Forrest, 6. Kenneth Labaere (DV), 7. Chris Vynckier, 8. Nigel Vandecasteele, 9. Andy Ingels, 10. Bjarne Christiaens, 11. Kevin Staelens, 12. Marc Vandeginste, 13. Ben De Bruyne, 14. Koen Leys, 15. Christophe Deseyne, 16. Pedro Boudry, 17. Jens Bogaert, 18. Danny Bogaert, 19. Dave Cottenier, 20. Steven Tommeleyn, 21. Pirmin Van Den Borre, 22. Timmy Braekeveld, 23. Jonas Brack, 24. Franky De Clercq, 25. Gregory Depaepe, 26. Luc De Smet.


    Reeks Dames:

    1. Shana DALVING, 2. Annick Van Leuven, 3. Bonnie Delanote, 4. Yasmine De Wulf (DV), 5. Eltina Van Wijk (Ned), 6. Daphné Acke, 7. Katleen Fraeye, 8. Emke De Keyser (DV), 9. Fien Corteville, 10. Sine Van Win, 11. Karin Taillie (Ned) (DV), 12. Joyce Accoe (DV), 13. Janinka Vervacke.


    06-04-2019 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    01-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Openingswedstrijd LWU 2019 Bellem ^april 2019
    Klik op de afbeelding om de link te volgen LWU Bellem zaterdag 6 april

    01-04-2019 om 15:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (6 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    14-01-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 voorlopige kalender seizoen 2019



    Reglement LWU 2019 


    Inschrijvingsformulier LWU 2019


    14-01-2019 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (15 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    01-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Lotenhulle Trofee uitreiking vrijdag 26 oktober
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Correctie : Zaal Avondvreugd, Lodorp 103, Lotenhulle (Aalter)

    01-10-2018 om 14:31 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (5 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    27-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Eindstanden alle reeksen en Zegestand
    Eindstand regelmatigheid LWU 2018  Alle Reeksen 


    Zegestanden seizoen LWU 2018 Alle Reeksen

    Zegestanden seizoen LWU 2018 Alle Reeksen. (Klikken!)

    27-09-2018 om 15:25 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    26-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Aalter woensdag 26 september Uitslag

    Album Aalter (Klikken!)

    LWU-AALTER:

    Reeks A:

    1. Thieme VAN RUYMBEKE (DV), 2. Pieterjan Roeygens (DV), 3. Arno De Wispelaere (DV), 4. Steffen Commeyne, 5. Mathias Snoeck, 6. Anthony Taveirne , 7. Wouter De Fauw, 8. Stijn Van Der Jeught, 9. Chris Scherrens, 10. Florian Viaene, 11. Caspet Deschuytter (DV), 12. Olivier De Smet, 13. Johannes De Roo (DV), 14. Jarno Sonneville (DV), 15. Thibaut Taelman, 16. Lode Vervaecke (DV), 17. Jelle De Leeuw (DV), 18. Lowie Borgoo, 19. Sam Maertens (DV), 20. Michaël Roels (DV), 21. Dylan Botterberg, 22. Simon Perneel (DV), 23. Pieter Bauters (DV), 24. Tim De Dobbelaere (DV), 25. Henri Vanholme (DV), 26. Jens Decabooter.

    Opgaves:Dieter Staelens (DV), Foeke Lammertyn (DV), Björn Steyaert, Lars Van Coppenolle, Mattijs Holvoet, Mathias De Witte, Thomas Steyaert, Kevin Neirynck (DV).

    Reeks B:

    1. Gino DE CLERCQ, 2. Tom Saeys, 3. Rob Paridaens, 4. Frederik Dobbelaere (DV), 5. Kris Meerschaert (DV), 6. Peter Hooreweghe, 7. Mike Van de Voorde (DV), 8. David Inghels, 9. Steven Van Hauwaert (DV), 10. Bram Lammens, 11. Dave Mortier, 12. Tom Calluy, 13. Francis Quartier, 14. Bart Lievens (DV), 15. Jo Maes, 16. Nesten Vandenbulcke, 17. Steven Dick (DV), 18. Kurt Heyman, 19. Dieter Pylyser (DV), 20. Rudy Vergucht, 21. Kristof Vanwynsberghe (DV), 22. Koen Van Renterghem, 23. Bart Ally, 24. Tom De Ketelaere, 25. Alain Van den Broeck (DV), 26. Gunter Dhondt (DV), 27. Youri Cathelyn, 28. Wouter Neuville, 29. Wouter Cael (DV).

    Opgaves: Sven Crul, John Vermeulen (DV).

    Reeks C:

    1. Wim DIET, 2. Kurt Verbeken (DV), 3. Peter De Smet, 4. Sven De Vlieger, 5. Hans Jurgen Verselder (DV), 6. Mario Lammens (DV), 7. Patrick Van Pachterbeke (DV), 8. Geert Roose, 9. Arie De Moor (DV), 10. Denis Wauters, 11. Christophe Logier, 12. Claudio Rizzo, 13. Frederik Ghyselen (DV), 14. Rudy Bertier, 15. Erik Rouze (Fra) (DV), 16. Philippe Devleeschauwer, 17. Wim De Coninck (DV), 18. Wim Bracke (DV).

    Opgaves: Peter Heymans (DV), David Backx, Mario Vandebuerie (DV), Rudi Rabout (Ned).

    Reeks Parochianen:

    1. Philip LAMPAERT, 2. Lieven De Temmerman (DV), 3. Senne Van de Velde (DV), 4. Thomas Steyaert, 5. Willem Hooreweghe, 6. Björn Steyaert, 7. Dimitri Dewinter, 8. Patrick Watteny, 9. Pieter-Jan De Muynck (DV), 10. Stefan De Brouwer (DV), 11. Johan De Baets, 12. Wouter Van Laecke (DV), 13. Marjo Vanhove (DV), 14. Koenraad Roeygens (DV), 15. Jarno De Baets (DV), 16. Dimitri Bonte (DV), 17. Lennert Verstraete (DV), 18. Cédric Gussé (DV), 19. Jente Bruning, 20. Dieter Staelens (DV), 21. David Vanquathem (DV), 22. Stijn Mouton (DV), 23. Pieter Bruggeman (DV), 24. Marc Cogge, 25. Hans De Poorter (DV), 26. Stefan De Baere (DV), 27. Kevin Neirynck (DV), 28. Bart Van De Walle (DV), 29. Mark Neirynck (DV), 30. Marnik Renier (DV), 31. Andy Calleeuw (DV), 32. Bram Deruddere (DV).

    26-09-2018 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    24-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Aalter (Rialto) jaarmarkt koers woensdag 26 september
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Aalter

    24-09-2018 om 19:31 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Klassementen en Zegestanden alle reeksen
    LWU 2018 Klassementen Alle Reeksen


    LWU 2018 Zegestanden Alle Reeksen

    LWU 2018 Zegestanden Alle Reeksen. (Klikken!)

    24-09-2018 om 12:51 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    23-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Lozer zondag 23 setember Rv Nazareth

    Album Lozer Rv Nazareth (Klikken!)

    LWU-KRUISHOUTEM-LOZER:

    Reeks A:

    1. Dries DE SMET (DV), 2. Kevin Lava (DV), 3. Pieter Bauters (DV), 4. Olivier De Smet, 5. Jarne Jacques (DV), 6. Mauro Verleyen (DV), 7. Gunter Dhondt (DV), 8. Thibaut Taelman, 9. Sven Vancoppenolle, 10. Jelle Vercruysse (DV), 11. Jens Decabooter, 12. Rudy Vergucht, 13. Tom Moreel, 14. Brecht Verbrugghe (DV), 15. Kurt Heyman, 16. David Inghels, 17. Carlo De Boulle (DV), 18. Jonathan Verschueren, 19. Goran Gouwy (DV), 20. Dante Vanmeerhaeghe, 21. Lowie Borgoo, 22. Thomas Van Wijmelbeke (DV), 23. Dylan Botterberg, 24. Alessandro De Waele (DV), 25. Sybrent Staessen.

    Reeks B:

    1. Gratien COSIJNS (DV), 2. Jan Vanderstraeten (DV), 3. Denis Wauters, 4. Davy Van Bosbeke, 5. Geert Goris (DV), 6. Henk Ballet (DV), 7. Fritz De Praetere (DV), 8. Joni Demasure, 9. Marjolijn Boerjan, 10. Piet Delva (DV), 11. Floor Martens, 12. Hugo Botteldooren (DV), 13. Kaïn Vanmeerhaeghe.


    23-09-2018 om 21:08 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    22-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Ettelgem zaterdag 22 september uitslagen

    Album Ettelgem 22 september 2018 (Klikken!)

    LWU-ETTELGEM:

    Reeks A:

    1. Wouter DE FAUW, 2. Luke Houghton (GBr) (DV), 3. Indiana Slabinck, 4. Sebastiaan Delodder (DV), 5. Giovanni Debaere, 6. Thibaut Taelman, 7. Jens Decabooter, 8. Stijn Tuytens (DV), 9. Sven Francoys (DV), 10. Anthony Slabinck (DV), 11. Casper Deschuytter (DV), 12. Nico Lefever, 13. Chris Scherrens, 14. Lowie Borgoo, 15. Sven Vancoppenolle, 16. Michael Parry (GBr) (DV), 17. Paul McGrath (GBr) (DV), 18. Tom Moreel, 19. Clay Davies (GBr) (DV), 20. Gillian Demuynck, 21. Warre Leyn (DV), 22. Jérémy Dutoo , 23. Steffen Commeyne.

    Opgaves: Marcel Six (DV), Sam Reed (GBr) (DV), Dennie Volbrecht (DV), Ayron Lagrou.

    Reeks B:

    1. Gunter DHONDT (DV), 2. Xavier Sintubin, 3. Peter Hooreweghe, 4. Nico Lefever, 5. Rob Paridaens, 6. Willem Hooreweghe, 7. Tom Calluy, 8. Jurgen Diependaele, 9. Steven De Groote (DV), 10. Francis Quartier, 11. Stefaan Ferrest, 12. Dimitri Dewinter, 13. Jo Maes, 14. Dave Mortier, 15. Kristof Tousseyn, 16. Tom De Ketelaere, 17. Wouter Neuville, 18. Frederik Robberechts.

    Opgaves: Kurt Heyman, Gianni Dumarey (DV), Stijn Van De Maele (DV).

    Reeks C:

    1. Erwin BOLLEN, 2. Peter De Smet, 3. Patrick Moens, 4. Rudi Rabout (Ned), 5. Geert Roose, 6. Jos De Mulder (DV), 7. Marc Delaere (DV), 8. Claudio Rizzo, 9. Eddy Francois, 10. Marnix Hanseeuw (DV), 11. Gavin Bench (GBr) (DV), 12. Philippe Devleeschauwer.

    Opgaves: Geert Smet, Peter Huyghe (DV), Gerry Van Overmeiren (DV).


    Reeks D:

    1. Frank SUYS, 2. Danny Carette, 3. Patrick Watteny, 4. Raymond Nuyens, 5. Bruno Cauwelier, 6. Tony Reniers, 7. Gino Corneillie, 8. Danny Depreitere, 9. Danny Boussauw, 10. Rudy Willaert (DV), 11. Koen Maes (DV), 12. Marino Cneut, 13. Johan De Baets, 14. Herman Van Den Borre, 15. Keith Lambourne (GBr) (DV), 16. Ronny Lepoutre.

    Reeks E:

    1. Eddy DEPREITERE, 2. Luc Meheus, 3. Guido Fauck, 4. Richard Van De Wiele, 5. Johan De Smet.

    Reeks F:

    1. Tibo VAN DE VELDE (DV), 2. Dylan Botterberg, 3. Niels Bruynooghe (DV), 4. Goran Gouwy, 5. Joni Demasure, 6. Robbie De Smet, 7. Maarten Monsaert.

    Reeks G:

    1. Tom VAN VAERENBERGH, 2. Thomas Vanhoutte, 3. Kevin Staelens, 4. Jens Bogaert, 5. Franky De Clercq, 6. Koen Leys, 7. Chris Vynckier, 8. Koen Vander Beken, 9. Djess Camertijn (DV), 10. Marc Vandeginste, 11. Ben De Bruyne, 12. Dave Cottenier, 13. Arend Forrest, 14. Willem Van Der Jeught, 15. Danny Bogaert, 16. Johan Dedulle, 17. Guy Bogaert, 18. Steven Tommeleyn, 19. Kenny Leyn.


    Reeks Dames:

    1. Bonnie DELANOTE, 2. Soetkin Vertenten (DV), 3. Shana Dalving, 4. Marjolijn Boerjan, 5. Daphné Acke, 6. Lies De Vleminck (DV), 7. Peggy Hoste, 8. Sarah Vervaet, 9. Saryn Vermet.


    22-09-2018 om 23:28 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    17-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Ettelgem zaterdag 22 september
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Ettelgem

    17-09-2018 om 20:37 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Kruishoutem Lozer zondag 23 september
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Lozer

    17-09-2018 om 20:32 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (7 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Klassementen en zegestanden alle reeksen tem 16 september Gullegem
    LWU 2018 Klassementen Alle Reeksen tem 16 september (Gullegem)

    LWU 2018 Klassementen Alle Reeksen tem 16 september (Klikken!)

    LWU 2018 Zegestanden Alle Reeksen tem 16 september (Gullegem)

    LWU 2018 Zegestanden Alle Reeksen tem 16 september. (Klikken!)

    17-09-2018 om 15:10 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    16-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Gullegem zondag 16 september uitslagen (OVB)
    Album Gullegem (Klikken!)
    LWU-GULLEGEM: 
    Reeks G: 
    1. Jonathan VIAENE, 2. Nigel Vandecasteele, 3. Koen Leys, 4. Marc Vandeginste, 5. Jens Bogaert, 6. Donovan Degryse, 7. Gregory Depaepe, 8. Guy Bogaert, 9. Willem Van Der Jeught, 10. Kevin Staelens, 11. Timothy Depreitere (DV), 12. Franky De Clercq, 13. Ben De Bruyne, 14. Danny Bogaert, 15. Dave Cottenier, 16. Steven Tommeleyn, 17. Thomas Vanhoutte, 18. Koen Vander Beken, 19. Seba Vanhoutte (DV), 20. Djess Camertijn (DV), 21. Pedro Boudry, 22. Jonas Brack. 
    Reeks Parochianen: 
    1. Michael VERMEULEN (DV), 2. Mats Compernolle (DV), 3. Dimitry Neve (DV), 4. Wim Hoorelbeke (DV), 5. Stijn Tuytens (DV), 6. Frederic Soete (DV), 7. Wouter Vanderhaeghen (DV), 8. David Cuvelier (DV), 9. Sebastien Degryse (DV), 10. Bjorn Taveirne (DV), 11. Roel Coopman (DV), 12. Karel Vandenberghe (DV), 13. David Vanneste (DV), 14. Tim Vanderhaeghe (DV), 15. Danny Peeters (DV), 16. Tom Catry (DV), 17. Stefaan Termote (DV), 18. Danny Cottyn (DV), 19. Kim Claerhout (DV), 20. Ignace Vanackere (DV), 21. Thimothy Bastiaen (DV), 22. Rinus Vandemoortele (DV), 23. Koen Vansteenkiste (DV), 24. Thomas Termote (DV), 25. Danny Hoste (DV), 26. Jelle Depuydt (DV), 27. Dries Brouckaert (DV), 28. Vincent Debuyck (DV), 29. Samuel Desmet (DV), 30. Maarten Courtens (DV), 31. Hans Soete (DV), 32. Kristof Demuyzere (DV), 33. Stephan Cottyn (DV), 34. Nick Vanrobaeys (DV), 35. Dieter Courtens (DV).

    16-09-2018 om 19:47 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    15-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Poeke zaterdag 15 september Uitslagen (OVB)

    Album LWU 2018 Poeke (Klikken!)

    LWU-POEKE:

    Reeks A:

    1. Stijn BUYL (DV), 2. Giovanni Debaere, 3. Jonas De Vlieger (DV), 4. Tomas Lepoutre (DV), 5. Wouter De Fauw, 6. Marijn Declerck (DV), 7. Dries De Smet (DV), 8. Tommy Maenhout, 9. Lennert Grootaert (DV), 10. Lars Van Coppenolle, 11. Pieter Bauters (DV), 12. Chris Scherrens, 13. Olivier De Smet, 14. Mathias Snoeck, 15. David Haegeman, 16. Jochem Vermeir (DV), 17. Kenny Maenhout, 18. Alexander Vervaeke, 19. Jens Decabooter, 20. Sybrent Staessen, 21. Björn Martens, 22. Michaël Roels (DV), 23. Jelle De Leeuw (DV), 24. Robin Declercq (DV), 25. Jens Devos (DV), 26. Felix Bauwens (DV), 27. Tom Moreel, 28. Sam Maertens (DV), 29. Lowie Borgoo, 30. Frederik Dobbelaere (DV), 31. Thomas Steyaert, 32. Flor Nachtergaele, 33. Jonah Maes (DV), 34. Joery Degrieck, 35. Björn Steyaert, 36. Mattias De Spiegeleire, 37. Mathias Vanhoorelbeke (DV), 38. Sven Vancoppenolle, 39. Michael Van Eeckhaut.

    Opgaves:Levi Degryse, Gilles de Vulder, Mike Allemeersch (DV), Leonard Hooijmans (DV), Jente Bruning, Wouter Verbeke.

    Reeks B:

    1. Nico VERWEE (DV), 2. Mario Van Der Sickel (DV), 3. Rob Paridaens, 4. Stijn Desmet (DV), 5. Kenny Michels, 6. Gunter Dhondt (DV), 7. Steven De Groote (DV), 8. Michael Van Eeckhaut, 9. Peter Hooreweghe, 10. Lesley De Brauwer, 11. Francis Quartier, 12. Frederik Robberechts, 13. Lieven De Temmerman (DV), 14. Tony Kramar (DV), 15. Bart Roets (DV), 16. Steven Van Hauwaert (DV), 17. Dimitri Dewinter, 18. Tom Calluy, 19. Dave Mortier, 20. Wouter Neuville, 21. Steven Dick (DV), 22. Pieter Van Dael, 23. Nicolas Dehaemers (DV), 24. Kevin Semerano (DV), 25. Michaël De Pré (DV), 26. Tom De Ketelaere, 27. Jo Maes, 28. Kirstof De Troch (DV), 29. Sven Crul, 30. Willem Hooreweghe, 31. Frederik Dedeyne, 32. Kristof Tousseyn, 33. Stijn Van De Maele (DV), 34. Stijn Vanluchene, 35. Nikki Denijs (DV), 36. Tom Saeys, 37. Youri Cathelyn, 38. Xavier Sintubin, 39. Kristof De Cabooter (DV), 40. Mike Van Ryssel, 41. Pascal Tiers, 42. David Haegeman, 43. Kristof De Pauw (DV), 44. Nico Waelkens (DV).

    Opgave:Kurt Claeys.

    Reeks C:

    1. Jan VANDERSTRAETEN (DV), 2. Wim Diet, 3. Rudi Rabout (Ned), 4. Eddy Francois, 5. Luc Van Clapdorp, 6. Patrick Watteny, 7. Bart Braeckevelt (DV), 8. Denis Wauters, 9. Kurt Bertier (DV), 10. Kurt Paepen (DV), 11. Franky Baert (DV), 12. Franky De Tremerie, 13. Luc De Poorter, 14. Christophe Logier, 15. Dave De Swert, 16. Alex Goossens (DV), 17. Wim Braet, 18. Wim Bracke (DV), 19. Fritz De Praetere (DV).

    Opgaves: Keith Lambourne (GBr) (DV), Fabien Hanssens, Luc Verlinde, Bart Braeckevelt (DV).


    Reeks D:

    1. Frank SUYS, 2. Jean-Pierre Deloof, 3. Patrick Watteny, 4. Danny De Coninck, 5. Noël Willems, 6. Gino Corneillie, 7. Luc Verlinde, 8. Tony Reniers, 9. Danny Carette, 10. Mick Bath (GBr), 11. Jan Verbelen, 12. Marino Cneut, 13. Jean-Marie Vandenbussche, 14. Siegfried Vanoverberghe, 15. Ronny Lepoutre, 16. Raymond Nuyens, 17. Johan De Baets, 18. Bruno Cauwelier, 19. Danny Boussauw, 20. Louis Keymolen, 21. Ronny De Trefle (DV), 22. Dirk De Bie, 23. Christ Christiaens, 24. Herman Van Den Borre.

    Reeks E:

    1. Marc VERVONDEL, 2. Willy Teirlinck (DV), 3. Guido Fauck, 4. Richard Van De Wiele, 5. Luc Meheus, 6. Johan De Smet, 7. José De Clercq, 8. Erik De Waele.

    Reeks F:

    1. Niels BRUYNOOGHE (DV), 2. Dylan Botterberg, 3. Goran Gouwy, 4. Tibo Van de Velde (DV), 5. Quiten Verhelst (DV), 6. Joni Demasure, 7. Robbie De Smet.

    Reeks G:

    1. Jonathan VIAENE, 2. Bjarne Christiaens, 3. Marc Vandeginste, 4. Koen Leys, 5. Chris Vynckier, 6. Franky De Clercq, 7. Nigel Vandecasteele, 8. Jens Bogaert, 9. Ben De Bruyne, 10. Christophe Deseyne, 11. Jonas Uvyn (DV), 12. David Backx, 13. Thomas Vanhoutte, 14. Nick De Gruyter (DV), 15. Dave Cottenier, 16. Gregory Depaepe, 17. Guy Bogaert, 18. Danny Bogaert, 19. Steven Tommeleyn, 20. Koen Vander Beken, 21. Kurt Van Hoorebeke (DV), 22. Luc De Smet.


    Reeks Dames:

    1. Marjolijn BOERJAN, 2. Evy Geerts (DV), 3. Peggy Hoste, 4. Cara Worm, 5. Daphne Holvoet, 6. Amber Nuyens.

    15-09-2018 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    10-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Poeke zaterdag 15 september
    Klik op de afbeelding om de link te volgen LWU

    10-09-2018 om 22:12 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Gullegem zondag 16 september enkel voor G reeks LWU en Parochianen.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen LWU Gullegem

    10-09-2018 om 22:06 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Klassementen en zegestanden Alle Reeksen tem 9 september
    LWU 2018 Klassementen Alle Reeksen  tem 9 september (Westrozebeke)

    LWU 2018 Klassementen Alle Reeksen tem Westrozebeke (Klikken!)

    LWU 2018 Zegestanden Alle Reeksen  tem 9 september (Westrozebeke)

    LWU 2018 Zegestanden Alle Reeksen  tem 9 september (Klikken!)

    10-09-2018 om 20:30 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU Ladies Trophy2018 Eindklassement en Finale rit

    Finalerit Ladies Trophy 2018

    Reeks Dames:

    1. Eltina VAN WIJK (Ned) (DV), 2. Annick Van Leuven, 3. Marjolijn Boerjan, 4. Daphné Acke, 5. Evy Geerts (DV), 6. Joyce De Loof, 7. Bianca Broosus (Ned) (DV), 8. Stephanie Lagache, 9. Riena Vermunicht (DV), 10. Daphne Holvoet, 11. Celine Vandebroele, 12. Deisy Schaele, 13. Amber Spriet, 14. Janinka Vervacke.


    Eindklassement LWU Ladies Trophy 2018 (Klikken!)


    Album Podia LWU Ladies Trophy 2018 (Klikken!)


    10-09-2018 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)

    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • Inschrijvingsformulier LWU 2019
  • Reglement LWU 2019
  • Kalender LWU 2019
  • LWU Kalender Dames 2019
  • Reglement Ronde van Nazareth 2016

  • Mijn favorieten
  • bloggen.be

  • georges.schepens@gmail.com

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Blog als favoriet !

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Archief per week
  • 20/05-26/05 2019
  • 13/05-19/05 2019
  • 06/05-12/05 2019
  • 29/04-05/05 2019
  • 22/04-28/04 2019
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 23/10-29/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 24/10-30/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 19/10-25/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!