Inhoud blog
  • LWU 2018 Lotenhulle Trofee uitreiking vrijdag 26 oktober
  • LWU 2018 Eindstanden alle reeksen en Zegestand
  • LWU 2018 Aalter woensdag 26 september Uitslag
  • LWU 2018 Aalter (Rialto) jaarmarkt koers woensdag 26 september
  • LWU 2018 Klassementen en Zegestanden alle reeksen
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Landelijke Wieler Unie (LWU)
    LWU Info Kalender Reglement Uitslagen etc.
    Recreatief wielrennen
    24-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Klassementen en Zegestanden alle reeksen
    LWU 2018 Klassementen Alle Reeksen


    LWU 2018 Zegestanden Alle Reeksen

    LWU 2018 Zegestanden Alle Reeksen. (Klikken!)

    24-09-2018 om 12:51 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    23-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Lozer zondag 23 setember Rv Nazareth

    Album Lozer Rv Nazareth (Klikken!)

    LWU-KRUISHOUTEM-LOZER:

    Reeks A:

    1. Dries DE SMET (DV), 2. Kevin Lava (DV), 3. Pieter Bauters (DV), 4. Olivier De Smet, 5. Jarne Jacques (DV), 6. Mauro Verleyen (DV), 7. Gunter Dhondt (DV), 8. Thibaut Taelman, 9. Sven Vancoppenolle, 10. Jelle Vercruysse (DV), 11. Jens Decabooter, 12. Rudy Vergucht, 13. Tom Moreel, 14. Brecht Verbrugghe (DV), 15. Kurt Heyman, 16. David Inghels, 17. Carlo De Boulle (DV), 18. Jonathan Verschueren, 19. Goran Gouwy (DV), 20. Dante Vanmeerhaeghe, 21. Lowie Borgoo, 22. Thomas Van Wijmelbeke (DV), 23. Dylan Botterberg, 24. Alessandro De Waele (DV), 25. Sybrent Staessen.

    Reeks B:

    1. Gratien COSIJNS (DV), 2. Jan Vanderstraeten (DV), 3. Denis Wauters, 4. Davy Van Bosbeke, 5. Geert Goris (DV), 6. Henk Ballet (DV), 7. Fritz De Praetere (DV), 8. Joni Demasure, 9. Marjolijn Boerjan, 10. Piet Delva (DV), 11. Floor Martens, 12. Hugo Botteldooren (DV), 13. Kaïn Vanmeerhaeghe.


    23-09-2018 om 21:08 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    22-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Ettelgem zaterdag 22 september uitslagen

    Album Ettelgem 22 september 2018 (Klikken!)

    LWU-ETTELGEM:

    Reeks A:

    1. Wouter DE FAUW, 2. Luke Houghton (GBr) (DV), 3. Indiana Slabinck, 4. Sebastiaan Delodder (DV), 5. Giovanni Debaere, 6. Thibaut Taelman, 7. Jens Decabooter, 8. Stijn Tuytens (DV), 9. Sven Francoys (DV), 10. Anthony Slabinck (DV), 11. Casper Deschuytter (DV), 12. Nico Lefever, 13. Chris Scherrens, 14. Lowie Borgoo, 15. Sven Vancoppenolle, 16. Michael Parry (GBr) (DV), 17. Paul McGrath (GBr) (DV), 18. Tom Moreel, 19. Clay Davies (GBr) (DV), 20. Gillian Demuynck, 21. Warre Leyn (DV), 22. Jérémy Dutoo , 23. Steffen Commeyne.

    Opgaves: Marcel Six (DV), Sam Reed (GBr) (DV), Dennie Volbrecht (DV), Ayron Lagrou.

    Reeks B:

    1. Gunter DHONDT (DV), 2. Xavier Sintubin, 3. Peter Hooreweghe, 4. Nico Lefever, 5. Rob Paridaens, 6. Willem Hooreweghe, 7. Tom Calluy, 8. Jurgen Diependaele, 9. Steven De Groote (DV), 10. Francis Quartier, 11. Stefaan Ferrest, 12. Dimitri Dewinter, 13. Jo Maes, 14. Dave Mortier, 15. Kristof Tousseyn, 16. Tom De Ketelaere, 17. Wouter Neuville, 18. Frederik Robberechts.

    Opgaves: Kurt Heyman, Gianni Dumarey (DV), Stijn Van De Maele (DV).

    Reeks C:

    1. Erwin BOLLEN, 2. Peter De Smet, 3. Patrick Moens, 4. Rudi Rabout (Ned), 5. Geert Roose, 6. Jos De Mulder (DV), 7. Marc Delaere (DV), 8. Claudio Rizzo, 9. Eddy Francois, 10. Marnix Hanseeuw (DV), 11. Gavin Bench (GBr) (DV), 12. Philippe Devleeschauwer.

    Opgaves: Geert Smet, Peter Huyghe (DV), Gerry Van Overmeiren (DV).


    Reeks D:

    1. Frank SUYS, 2. Danny Carette, 3. Patrick Watteny, 4. Raymond Nuyens, 5. Bruno Cauwelier, 6. Tony Reniers, 7. Gino Corneillie, 8. Danny Depreitere, 9. Danny Boussauw, 10. Rudy Willaert (DV), 11. Koen Maes (DV), 12. Marino Cneut, 13. Johan De Baets, 14. Herman Van Den Borre, 15. Keith Lambourne (GBr) (DV), 16. Ronny Lepoutre.

    Reeks E:

    1. Eddy DEPREITERE, 2. Luc Meheus, 3. Guido Fauck, 4. Richard Van De Wiele, 5. Johan De Smet.

    Reeks F:

    1. Tibo VAN DE VELDE (DV), 2. Dylan Botterberg, 3. Niels Bruynooghe (DV), 4. Goran Gouwy, 5. Joni Demasure, 6. Robbie De Smet, 7. Maarten Monsaert.

    Reeks G:

    1. Tom VAN VAERENBERGH, 2. Thomas Vanhoutte, 3. Kevin Staelens, 4. Jens Bogaert, 5. Franky De Clercq, 6. Koen Leys, 7. Chris Vynckier, 8. Koen Vander Beken, 9. Djess Camertijn (DV), 10. Marc Vandeginste, 11. Ben De Bruyne, 12. Dave Cottenier, 13. Arend Forrest, 14. Willem Van Der Jeught, 15. Danny Bogaert, 16. Johan Dedulle, 17. Guy Bogaert, 18. Steven Tommeleyn, 19. Kenny Leyn.


    Reeks Dames:

    1. Bonnie DELANOTE, 2. Soetkin Vertenten (DV), 3. Shana Dalving, 4. Marjolijn Boerjan, 5. Daphné Acke, 6. Lies De Vleminck (DV), 7. Peggy Hoste, 8. Sarah Vervaet, 9. Saryn Vermet.


    22-09-2018 om 23:28 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    17-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Ettelgem zaterdag 22 september
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Ettelgem

    17-09-2018 om 20:37 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Kruishoutem Lozer zondag 23 september
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Lozer

    17-09-2018 om 20:32 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Klassementen en zegestanden alle reeksen tem 16 september Gullegem
    LWU 2018 Klassementen Alle Reeksen tem 16 september (Gullegem)

    LWU 2018 Klassementen Alle Reeksen tem 16 september (Klikken!)

    LWU 2018 Zegestanden Alle Reeksen tem 16 september (Gullegem)

    LWU 2018 Zegestanden Alle Reeksen tem 16 september. (Klikken!)

    17-09-2018 om 15:10 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    16-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Gullegem zondag 16 september uitslagen (OVB)
    Album Gullegem (Klikken!)
    LWU-GULLEGEM: 
    Reeks G: 
    1. Jonathan VIAENE, 2. Nigel Vandecasteele, 3. Koen Leys, 4. Marc Vandeginste, 5. Jens Bogaert, 6. Donovan Degryse, 7. Gregory Depaepe, 8. Guy Bogaert, 9. Willem Van Der Jeught, 10. Kevin Staelens, 11. Timothy Depreitere (DV), 12. Franky De Clercq, 13. Ben De Bruyne, 14. Danny Bogaert, 15. Dave Cottenier, 16. Steven Tommeleyn, 17. Thomas Vanhoutte, 18. Koen Vander Beken, 19. Seba Vanhoutte (DV), 20. Djess Camertijn (DV), 21. Pedro Boudry, 22. Jonas Brack. 
    Reeks Parochianen: 
    1. Michael VERMEULEN (DV), 2. Mats Compernolle (DV), 3. Dimitry Neve (DV), 4. Wim Hoorelbeke (DV), 5. Stijn Tuytens (DV), 6. Frederic Soete (DV), 7. Wouter Vanderhaeghen (DV), 8. David Cuvelier (DV), 9. Sebastien Degryse (DV), 10. Bjorn Taveirne (DV), 11. Roel Coopman (DV), 12. Karel Vandenberghe (DV), 13. David Vanneste (DV), 14. Tim Vanderhaeghe (DV), 15. Danny Peeters (DV), 16. Tom Catry (DV), 17. Stefaan Termote (DV), 18. Danny Cottyn (DV), 19. Kim Claerhout (DV), 20. Ignace Vanackere (DV), 21. Thimothy Bastiaen (DV), 22. Rinus Vandemoortele (DV), 23. Koen Vansteenkiste (DV), 24. Thomas Termote (DV), 25. Danny Hoste (DV), 26. Jelle Depuydt (DV), 27. Dries Brouckaert (DV), 28. Vincent Debuyck (DV), 29. Samuel Desmet (DV), 30. Maarten Courtens (DV), 31. Hans Soete (DV), 32. Kristof Demuyzere (DV), 33. Stephan Cottyn (DV), 34. Nick Vanrobaeys (DV), 35. Dieter Courtens (DV).

    16-09-2018 om 19:47 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    15-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Poeke zaterdag 15 september Uitslagen (OVB)

    Album LWU 2018 Poeke (Klikken!)

    LWU-POEKE:

    Reeks A:

    1. Stijn BUYL (DV), 2. Giovanni Debaere, 3. Jonas De Vlieger (DV), 4. Tomas Lepoutre (DV), 5. Wouter De Fauw, 6. Marijn Declerck (DV), 7. Dries De Smet (DV), 8. Tommy Maenhout, 9. Lennert Grootaert (DV), 10. Lars Van Coppenolle, 11. Pieter Bauters (DV), 12. Chris Scherrens, 13. Olivier De Smet, 14. Mathias Snoeck, 15. David Haegeman, 16. Jochem Vermeir (DV), 17. Kenny Maenhout, 18. Alexander Vervaeke, 19. Jens Decabooter, 20. Sybrent Staessen, 21. Björn Martens, 22. Michaël Roels (DV), 23. Jelle De Leeuw (DV), 24. Robin Declercq (DV), 25. Jens Devos (DV), 26. Felix Bauwens (DV), 27. Tom Moreel, 28. Sam Maertens (DV), 29. Lowie Borgoo, 30. Frederik Dobbelaere (DV), 31. Thomas Steyaert, 32. Flor Nachtergaele, 33. Jonah Maes (DV), 34. Joery Degrieck, 35. Björn Steyaert, 36. Mattias De Spiegeleire, 37. Mathias Vanhoorelbeke (DV), 38. Sven Vancoppenolle, 39. Michael Van Eeckhaut.

    Opgaves:Levi Degryse, Gilles de Vulder, Mike Allemeersch (DV), Leonard Hooijmans (DV), Jente Bruning, Wouter Verbeke.

    Reeks B:

    1. Nico VERWEE (DV), 2. Mario Van Der Sickel (DV), 3. Rob Paridaens, 4. Stijn Desmet (DV), 5. Kenny Michels, 6. Gunter Dhondt (DV), 7. Steven De Groote (DV), 8. Michael Van Eeckhaut, 9. Peter Hooreweghe, 10. Lesley De Brauwer, 11. Francis Quartier, 12. Frederik Robberechts, 13. Lieven De Temmerman (DV), 14. Tony Kramar (DV), 15. Bart Roets (DV), 16. Steven Van Hauwaert (DV), 17. Dimitri Dewinter, 18. Tom Calluy, 19. Dave Mortier, 20. Wouter Neuville, 21. Steven Dick (DV), 22. Pieter Van Dael, 23. Nicolas Dehaemers (DV), 24. Kevin Semerano (DV), 25. Michaël De Pré (DV), 26. Tom De Ketelaere, 27. Jo Maes, 28. Kirstof De Troch (DV), 29. Sven Crul, 30. Willem Hooreweghe, 31. Frederik Dedeyne, 32. Kristof Tousseyn, 33. Stijn Van De Maele (DV), 34. Stijn Vanluchene, 35. Nikki Denijs (DV), 36. Tom Saeys, 37. Youri Cathelyn, 38. Xavier Sintubin, 39. Kristof De Cabooter (DV), 40. Mike Van Ryssel, 41. Pascal Tiers, 42. David Haegeman, 43. Kristof De Pauw (DV), 44. Nico Waelkens (DV).

    Opgave:Kurt Claeys.

    Reeks C:

    1. Jan VANDERSTRAETEN (DV), 2. Wim Diet, 3. Rudi Rabout (Ned), 4. Eddy Francois, 5. Luc Van Clapdorp, 6. Patrick Watteny, 7. Bart Braeckevelt (DV), 8. Denis Wauters, 9. Kurt Bertier (DV), 10. Kurt Paepen (DV), 11. Franky Baert (DV), 12. Franky De Tremerie, 13. Luc De Poorter, 14. Christophe Logier, 15. Dave De Swert, 16. Alex Goossens (DV), 17. Wim Braet, 18. Wim Bracke (DV), 19. Fritz De Praetere (DV).

    Opgaves: Keith Lambourne (GBr) (DV), Fabien Hanssens, Luc Verlinde, Bart Braeckevelt (DV).


    Reeks D:

    1. Frank SUYS, 2. Jean-Pierre Deloof, 3. Patrick Watteny, 4. Danny De Coninck, 5. Noël Willems, 6. Gino Corneillie, 7. Luc Verlinde, 8. Tony Reniers, 9. Danny Carette, 10. Mick Bath (GBr), 11. Jan Verbelen, 12. Marino Cneut, 13. Jean-Marie Vandenbussche, 14. Siegfried Vanoverberghe, 15. Ronny Lepoutre, 16. Raymond Nuyens, 17. Johan De Baets, 18. Bruno Cauwelier, 19. Danny Boussauw, 20. Louis Keymolen, 21. Ronny De Trefle (DV), 22. Dirk De Bie, 23. Christ Christiaens, 24. Herman Van Den Borre.

    Reeks E:

    1. Marc VERVONDEL, 2. Willy Teirlinck (DV), 3. Guido Fauck, 4. Richard Van De Wiele, 5. Luc Meheus, 6. Johan De Smet, 7. José De Clercq, 8. Erik De Waele.

    Reeks F:

    1. Niels BRUYNOOGHE (DV), 2. Dylan Botterberg, 3. Goran Gouwy, 4. Tibo Van de Velde (DV), 5. Quiten Verhelst (DV), 6. Joni Demasure, 7. Robbie De Smet.

    Reeks G:

    1. Jonathan VIAENE, 2. Bjarne Christiaens, 3. Marc Vandeginste, 4. Koen Leys, 5. Chris Vynckier, 6. Franky De Clercq, 7. Nigel Vandecasteele, 8. Jens Bogaert, 9. Ben De Bruyne, 10. Christophe Deseyne, 11. Jonas Uvyn (DV), 12. David Backx, 13. Thomas Vanhoutte, 14. Nick De Gruyter (DV), 15. Dave Cottenier, 16. Gregory Depaepe, 17. Guy Bogaert, 18. Danny Bogaert, 19. Steven Tommeleyn, 20. Koen Vander Beken, 21. Kurt Van Hoorebeke (DV), 22. Luc De Smet.


    Reeks Dames:

    1. Marjolijn BOERJAN, 2. Evy Geerts (DV), 3. Peggy Hoste, 4. Cara Worm, 5. Daphne Holvoet, 6. Amber Nuyens.

    15-09-2018 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    10-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Poeke zaterdag 15 september
    Klik op de afbeelding om de link te volgen LWU

    10-09-2018 om 22:12 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Gullegem zondag 16 september enkel voor G reeks LWU en Parochianen.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen LWU Gullegem

    10-09-2018 om 22:06 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Klassementen en zegestanden Alle Reeksen tem 9 september
    LWU 2018 Klassementen Alle Reeksen  tem 9 september (Westrozebeke)

    LWU 2018 Klassementen Alle Reeksen tem Westrozebeke (Klikken!)

    LWU 2018 Zegestanden Alle Reeksen  tem 9 september (Westrozebeke)

    LWU 2018 Zegestanden Alle Reeksen  tem 9 september (Klikken!)

    10-09-2018 om 20:30 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU Ladies Trophy2018 Eindklassement en Finale rit

    Finalerit Ladies Trophy 2018

    Reeks Dames:

    1. Eltina VAN WIJK (Ned) (DV), 2. Annick Van Leuven, 3. Marjolijn Boerjan, 4. Daphné Acke, 5. Evy Geerts (DV), 6. Joyce De Loof, 7. Bianca Broosus (Ned) (DV), 8. Stephanie Lagache, 9. Riena Vermunicht (DV), 10. Daphne Holvoet, 11. Celine Vandebroele, 12. Deisy Schaele, 13. Amber Spriet, 14. Janinka Vervacke.


    Eindklassement LWU Ladies Trophy 2018 (Klikken!)


    Album Podia LWU Ladies Trophy 2018 (Klikken!)


    10-09-2018 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    09-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Westrozebeke 9 september Uitslagen

    Album BK Brandweer en Ambu 2018 (Klikken!)

    Album D E F G en Dames (Klikken!)

    LWU-WESTROZEBEKE:

    Reeks D:

    1. Benny VANHOLSBEKE, 2. Filip Berquin, 3. Patrick Watteny, 4. Thierry Van Eeckhoutte, 5. Ronny Lepoutre, 6. Jean-Marie Vandenbussche, 7. Gino Corneillie, 8. Wilfried Vyncke (DV), 9. Tony Reniers, 10. Marino Cneut, 11. Danny Depreitere, 12. Geert Smet, 13. Luc Mortier (DV), 14. Danny Boussauw, 15. Danny Carette, 16. Reggi Vandenbroucke (DV), 17. Herman Van Den Borre, 18. Leon Deuss.

    Reeks E:

    1. Eddy DEPREITERE, 2. Florent De Leersnyder, 3. Luc Meheus, 4. Chris Paelinck (DV), 5. Johan De Smet.

    Reeks F:

    1. Quinten VERHELST (DV), 2. Dylan Botterberg, 3. Goran Gouwy.

    Reeks G:

    1. Nigel VANDECASTEELE, 2. Brian Labaere (DV), 3. Kevin Staelens, 4. Jonathan Viaene, 5. Ben De Bruyne, 6. Jens Bogaert, 7. Danny Bogaert, 8. Phil Delgouffe, 9. Sebastiaan Vanhoutte (DV), 10. Marc Vandeginste, 11. Dave Cottenier, 12. Thomas Vanhoutte, 13. Steven Tommeleyn, 14. Pedro Boudry, 15. Jonas Brack, 16. Stijn Dupon, 17. Pirmin Van Den Borre.


    Reeks Dames:

    1. Eltina VAN WIJK (Ned) (DV), 2. Margot Vandekerkhove (DV), 3. Daphné Acke, 4. Marjolijn Boerjan.


    Reeks A BK Brandweer:

    1. Roy VAN WEZER (DV), 2. Bart Claus (DV), 3. Niels Paelinck (DV), 4. Thomas Cousinne (DV), 5. Laurens Dewaele, 6. Bram Uyttersprot (DV), 7. Roel Coopman (DV).

    Reeks B BK Brandweer:

    1. Bart DE COCK (DV), 2. Nesten Vandenbulcke, 3. Guido Dreesen (DV), 4. Dries Van Der Veken (DV), 5. Mario De Wever (DV), 6. Kristof Van Winckel (DV).


    Reeks C BK Brandweer:

    1. Michael NAESSENS (DV), 2. Jan Van der Auwera (DV), 3. Etienne Claus (DV), 4. Marnic De Waele, 5. Erik Pauwels (DV), 6. Mark Vanhouwegen (DV).

    Reeks D BK Brandweer:

    1. Eddy VAN DER STEEN (DV), 2. Bruno Cauwelier, 3. Eric Depouillie (DV), 4. Marc Marien (DV).


    09-09-2018 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    08-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Lotenhulle 8 september uitslagen (ovb)

    LWU-LOTENHULLE:

    Reeks A:

    1. Stijn VAN DER JEUGHT, 2. Carrera Coppens (DV), 3. Pieterjan Roeygens (DV), 4. Lars Van Coppenolle, 5. Jonas Acket, 6. Jonas De Vlieger (DV), 7. Steffen Commeyne, 8. Michael Vermeulen (DV), 9. Olivier De Smet, 10. Chris Scherrens, 11. Diedrich Roels (DV), 12. Mattijs Holvoet, 13. Niels Wytinck (DV), 14. Jonas Timbreur, 15. Jens Decabooter, 16. Jimmy Guhel, 17. Tomas Lepoutre (DV), 18. Sybrent Staessen, 19. Jonas Serverius (DV), 20. Tom Moreel, 21. Björn Martens, 22. Sam Matthys (DV), 23. Jente Bruning, 24. Sven Vancoppenolle, 25. Joeri De Meyer, 26. Lowie Borgoo, 27. Laurens Dewaele.

    Opgaves: Matthias Vossaert (DV), Thibaut Foulon, Dimitrie Plovier (DV).

    Reeks B:

    1. Gino DE CLERCQ, 2. Kenny Michels, 3. Stijn Desmet (DV), 4. Peter Hooreweghe, 5. Willem Hooreweghe, 6. Rob Paridaens, 7. Jo Maes, 8. Kurt Heyman, 9. Kristof De Pauw (DV), 10. Xavier Sintubin, 11. Nico Lefever, 12. Dimitri Dewinter, 13. David Inghels, 14. Bram Lammens, 15. Kristof Desimpelaere, 16. Bart Ally, 17. Bart Roets (DV), 18. Koen Van Renterghem, 19. Davy Van Bosbeke, 20. Kristof De Troch (DV), 21. Ramsey De Schacht, 22. Rudy Vergucht, 23. Stijn Vanluchene, 24. Giovanni Denolf, 25. Kristof De Ceuninck (DV), 26. Guido Kramer (Ned) (DV), 27. Kristof Tousseyn.

    Opgave: Gert Brijs (DV).

    Reeks C:

    1. Wim DIET, 2. Kristof Muys (DV), 3. Peter De Smet, 4. Franky De Tremerie, 5. Benny De Bock (DV), 6. Aron Bauwens, 7. Gary Tulloch (GBr) (DV), 8. Rudi Rabout (Ned), 9. Carlo Schollaert, 10. Patrick Moens, 11. Kurt Bertier (DV), 12. Christophe Logier, 13. Denis Wauters, 14. Claudio Rizzo, 15. Kris De Waele (DV), 16. Gunther Van den Abbeele (DV), 17. Peter Heymans (DV), 18. Marnix Declercq, 19. Alain Van den Broeck (DV), 20. Geert Roose, 21. Alex Goossens (DV), 22. Dave De Swert, 23. Stanny Benoot, 24. Jos De Mulder (DV), 25. Luc Joos.

    Opgaves: Stephen Simpson (GBr) (DV), Philip Brijs (DV), Geert Smet, Francis Soubry (DV), Alain De Vuyst (DV).



    Reeks D:

    1. Jean-Pierre DELOOF, 2. Patrick Watteny, 3. Tony Reniers, 4. Wim De Coninck (DV), 5. Ronny Lepoutre, 6. Danny De Coninck, 7. Luc De Poorter, 8. Noël Willems, 9. Jean-Marie Vandenbussche, 10. Marino Cneut, 11. Philippe Dierickx (DV), 12. Danny Boussauw, 13. Geert Smet, 14. Bruno Cauwelier, 15. Patrick Van Den Broeke (DV), 16. Johan De Baets, 17. Louis Keymolen, 18. Dirk De Bie, 19. Christ Christiaens, 20. Herman Van Den Borre.

    Reeks E:

    1. Luc MEHEUS, 2. Guido Fauck, 3. Leo Thyssen (DV), 4. José De Clercq.

    Reeks F: 1. Joni DEMASURE, 2. Dylan Botterberg, 3. Goran Gouwy, 4. Robbe Desimpelaere (DV), 5. Robbie De Smet, 6. Maarten Monsaert.

    Reeks G:

    1. Kevin STAELENS, 2. Djess Camertijn (DV), 3. Guy Bogaert, 4. Chris Vynckier, 5. Nick De Gruyter (DV), 6. Koen Leys, 7. Ben De Bruyne, 8. Pedro Boudry, 9. Jens Bogaert, 10. Arend Forrest, 11. Marc Vandeginste, 12. Franky De Clercq, 13. Dave Cottenier, 14. Nico Waelkens (DV), 15. Danny Bogaert, 16. Nigel Vandecasteele, 17. Kurt Van Hoorebeke (DV), 18. Steven Tommeleyn.


    Reeks Dames:

    1. Eltina VAN WIJK (Ned) (DV), 2. Annick Van Leuven, 3. Marjolijn Boerjan, 4. Daphné Acke, 5. Evy Geerts (DV), 6. Joyce De Loof, 7. Bianca Broosus (Ned) (DV), 8. Stephanie Lagache, 9. Riena Vermunicht (DV), 10. Daphne Holvoet, 11. Celine Vandebroele, 12. Deisy Schaele, 13. Amber Spriet, 14. Janinka Vervacke.


    08-09-2018 om 20:50 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    03-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Lotenhulle zaterdag 8 september
    Klik op de afbeelding om de link te volgen LWU 2018

    03-09-2018 om 19:55 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Westrozebeke zondag 9 september
    Klik op de afbeelding om de link te volgen LWU2018

    03-09-2018 om 19:50 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Klassementen en zegestanden tem Ingelmunster 1 september
    Klassementen Alle Reeksen tem Ingelmunster 1 September
    LWU 2018 Klassementen Alle Reeksen (Klikken!)

    Zegestanden Alle Reeksen tem Ingelmunster 1 september 

    03-09-2018 om 19:44 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (4 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    01-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Ingelmunster, Doelstraat zaterdag 1 sept uitslagen (OVB)

    Album reeks A 1 sept Ingelmunster (Klikken!)

    Album reeksen B en C 1 sept Ingelmunster (Klikken!)

    Album reeksen D E F G en Dames 1 sept Ingelmunster (Klikken!)

    LWU-INGELMUNSTER:

    Reeks A:

    1. Mattijs HOLVOET, 2. Brecht Verhoeyen (DV), 3. David Inghels, 4. Indiana Slabinck, 5. Chris Scherrens, 6. Giovanni Debaere, 7. Diedrich Roels (DV), 8. Enzo Vandekerckhove, 9. Anthony Taveirne , 10. Jonas Acket, 11. Nills Pauwels (DV), 12. Matthias Thoorens, 13. Michael Vermeulen (DV), 14. Kobe Nachtergaele, 15. Tom Moreel, 16. Gauthier Ronsse (DV), 17. Enzo Sabbe (DV), 18. Jente Bruning, 19. Bram Lampaert, 20. Brecht Vanthournout (DV), 21. Jimmy Guhel, 22. Kenneth De Bruyne (DV), 23. Joeri De Meyer, 24. Björn Martens, 25. Sven Vancoppenolle, 26. Stijn Tuytens (DV), 27. Marijn Declerck (DV), 28. Thomas Steyaert, 29. Jérémy Dutoo , 30. Dries De Smet (DV), 31. Mathias Snoeck, 32. Cedric Backeland (DV), 33. Lowie Borgoo, 34. Ayron Lagrou.

    Opgaves: Jeroen Maes (DV), Tjorven Vanparys (DV), Djess Camertijn (DV), Anthony Legley (DV), Pieter Vanheule (DV), Carlo Van Doorn (Ned) (DV), Gianni Malfait (DV), Jens Decabooter, Jordy Clarisse, Steffen Commeyne, Gilles de Vulder, Björn Steyaert, Laurens Logghe (DV), Flor Nachtergaele, Efraïm Locquet (DV).

    Reeks B:

    1. Gino DE CLERCQ, 2. Stijn Desmet (DV), 3. Kristof Desimpelaere, 4. Frederik Robberechts, 5. Xavier Sintubin, 6. Gerdy Ververken, 7. Jo Maes, 8. Nico Lefever, 9. Kurt Heyman, 10. Steven De Groote (DV), 11. Dieter Desmet (DV), 12. Davy Van Bosbeke, 13. Dave Mortier, 14. Nesten Vandenbulcke, 15. Mathieu De Rouck, 16. Tom De Ketelaere, 17. Nikki Denijs (DV), 18. Giovanni Denolf, 19. Jan Huysentruyt (DV), 20. Frederik Dedeyne, 21. Stijn Vanluchene, 22. Francis Quartier, 23. Kristof De Ceuninck (DV), 24. Sven Crul, 25. Kris De Cuyper (DV).

    Opgaves: Davy Joije (DV), David Inghels, Pascal Tiers, Wim Baert, Kurt Claeys, Frederik Dobbelaere (DV).

    Reeks C:

    1. Dave DE SWERT, 2. Aron Bauwens 3. Stefaan David (DV), 4. Frederic Soete (DV), 5. Danny Popelier (DV), 6. Mario De Smeytere, 7. Gino Martin, 8. Fabien Savat (DV), 9. Rudy Bertier, 10. Erik Decock (DV), 11. Geert Roose, 12. Denis Wauters.

    Opgaves: Jurgen Messeeuw (DV), Ronny Cosijn (DV), Patrick Moreel, Chris Devlies (DV).


    Reeks D:

    1. Jean-Pierre DELOOF, 2. Filip Berquin, 3. Gino Corneillie, 4. Thierry Van Eeckhoutte, 5. Wim De Coninck (DV), 6. Siegfried Vanoverberghe, 7. Patrick Watteny, 8. Bruno Cauwelier, 9. Jan Verbelen, 10. Jean-Marie Vandenbussche, 11. Ronny Lepoutre, 12. Danny Depreitere, 13. Tony Reniers, 14. Benny Vanholsbeke, 15. Henk Bolle (DV), 16. Louis Keymolen, 17. Marino Cneut, 18. Danny Boussauw, 19. Danny Carette, 20. Dirk De Bie, 21. Christ Christiaens, 22. Herman Van Den Borre, 23. Raymond Nuyens.

    Reeks E:

    1. Eddy DEPREITERE, 2. Florent De Leersnyder, 3. Luc Meheus, 4. Guido Fauck, 5. Johan Desmet.

    Reeks F:

    1. Quinten VERHELST, 2. Dylan Botterberg, 3. Goran Gouwy, 4. Quinten Vander Beken, 5. Maarten Crop, 6. Adrien Devigne (Fra).

    Reeks G: 1. Bjarne CHRISTIAENS, 2. Kevin Staelens, 3. Brian Labaere (DV), 4. Thomas Vanhoutte, 5. Tom Van Vaerenbergh, 6. Guy Bogaert, 7. Marc Vandeginste, 8. Pieter Vanhaverbeke (DV), 9. Ben De Bruyne, 10. Jens Bogaert, 11. Koen Vander Beken, 12. Stijn Vanhaverbeke (DV), 13. Donovan Degryse, 14. Dave Cottenier, 15. Chris Vynckier, 16. Arend Forrest, 17. Christophe Deseyne, 18. Koen Leys, 19. Nigel Vandecasteele, 20. Kenneth Labaere (DV), 21. Timothy Depreitere (DV), 22. Nico Waelkens (DV), 23. Steven Tommeleyn, 24. Pedro Boudry, 25. Phil Delgouffe, 26. Jonas Brack, 27. Robbe Delaere (DV), 28. Kenny Leyn, 29. Franky De Clercq.


    Reeks Dames:

    1. Daphné ACKE, 2. Marjolijn Boerjan, 3. Daphne Holvoet, 4. Debora Verbelen (DV), 5. Celine Vandenbroele, 6. Lies De Vleminck (DV), 7. Joyce De Loof, 8. Amber Spriet, 9. Anse Debaere, 10. Evy Geerts (DV), 11. Amber Nuyens.


    01-09-2018 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    27-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Ingelmunster zaterdag 1 september
    Klik op de afbeelding om de link te volgen LWU

    27-08-2018 om 19:58 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2018 Klassementen en Zegestanden Alle Reeksen tem 26 aug Waarschoot
    LWU 2018 Klassement Alle Reeksen tem Waarschoot 26 Augustus



    LWU 2018 Zegestanden Alle Reeksen tem Waarschoot  26 augustus 


    LWU 2018 Zegestanden Alle Reeksen tem Waarschoot. (Klikken!)                                      

    27-08-2018 om 11:28 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)

    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • Inschrijvingsformulier LWU 2018
  • Reglement LWU 2018
  • Kalender LWU 2018
  • Reglement Ronde van Nazareth 2016

  • Mijn favorieten
  • bloggen.be

  • georges.schepens@gmail.com

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Blog als favoriet !

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Archief per week
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 23/10-29/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 24/10-30/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 19/10-25/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!