Inhoud blog
  • LWU 2017 Prijsuitreiking Lotenhulle 27 oktober seizoen 2017
  • LWU 2017 prijsuitreiking seizoen 2017
  • LWU 2017 Eindstanden klassementen en zegestanden Alle Reeksen seizoen 2017
  • LWU 2017 Lozer wedstrijd onder regl. ronde van Nazareth zondag 24 september
  • LWU 2017 Lozer onder reglementen ronde van Nazareth zondag 24 september
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Landelijke Wieler Unie (LWU)
    LWU Info Kalender Reglement Uitslagen etc.
    Recreatief wielrennen
    22-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2017 LOZER zondag 24 september Ex Ronde van Nazareth
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Lozer

    22-09-2017 om 07:31 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    21-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2017 Klassementen en Zegestanden Alle Reeksen tem Aalter 20 september
    LWU 2017 Klassementen alle reeksen tem Aalter 20 september (Klikken!) 

    21-09-2017 om 13:42 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2017 Album Aalter Jaarmarktprijs 20 september
    Album Klikken op onderstaande Link!

    21-09-2017 om 09:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    20-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU Aalter Jaarmarktprijs woensdag 20 september Uitslagen

    LWU-AALTER:

    Reeks A:

    1. Mattijs HOLVOET, 2. Michael Apers (DV), 3. Damon Devriendt, 4. Jarno Sonneville (DV), 5. Stijn Van Der Jeught, 6. Pieterjan Roeygens (DV), 7. Kristof De Baets (DV), 8. Ward Leyn, 9. Arno De Wispelaere (DV), 10. Shane Pysson (DV), 11. Mathias De Witte, 12. Flor Nachtergaele, 13. Steffen Commeyne, 14. Thimothy Heyse, 15. Chris Scherrens, 16. Steven Schiettecatte (DV), 17. Thibaut Taelman (DV), 18. Christophe Smekens (DV), 19. Lowie Borgoo, 20. Angelino Michels (DV), 21. Bjorn De Vrieze (DV), 22. Kobe Nachtergaele, 23. Dieter Vanhulle, 24. Joery Degrieck, 25. Dieter Desmet (DV), 26. Bram De Bruyckere (DV), 27. Robby Degrieck, 28. Nick Janssen (DV), 29. Matthias Van Ongeval (DV), 30. Giovanni Debaere, 31. Jonas Devoet, 32. Wouter De Fauw, 33. Sybrent Staessen.

    Opgaves: Kenneth Alleman (DV), Jens Decabooter, Sebastiaan Delodder (DV).


    Reeks B:

    1. Gino DE CLERCQ, 2. Geoffrey Luyssen, 3. Aron Bauwens, 4. David Haegeman, 5. Tom Saeys, 6. Nesten Vandenbulcke, 7. Kristof Desimpelaere (DV), 8. Bart Ally (DV), 9. Frederik Robberechts, 10. Wouter Cael, 11. Alain Mortier, 12. Kristof De Neve (DV), 13. Sven Crul, 14. Rudy Vergucht, 15. Lesley De Brauwer, 16. Kurt Heyman, 17. Kurt Claeys (DV), 18. Kris De Waele (DV), 19. Vincent Martlé, 20. Jo Maes, 21. Vincent Milleville (DV), 22. Kris De Cuyper (DV).

    Opgaves: Koen Van Renterghem (DV).


    Reeks C:

    1. Pedro MICHELS, 2. Peter De Smet, 3. Patrick Moens, 4. Eddy Gyselinck, 5. Ward De Clerck (DV), 6. Filip Swinnen, 7. Philippe Devleeschauwer, 8. Christophe Logier, 9. Kurt Vanhaverbeke (DV), 10. Denis Wauters.

    Opgaves: John McGill (VS) (DV).

    Reeks Parochianen:

    1. Jente BRUNING, 2. Wouter Van Laecke (DV), 3. Peter Hooreweghe (DV), 4. Björn Steyaert, 5. Lowie De Baets (DV), 6. Bart Dossche (DV), 7. Marc Cogge, 8. Marjo Vanhove (DV), 9. Cédric Gussé (DV), 10. Geert De Maertelaere (DV), 11. Guy Van Gampelaere (DV), 12. Koenraad Roeygens (DV), 13. Patrick Watteny, 14. Luc Van De Veire, 15. Robin Withouck (DV), 16. Sander Deloof (DV), 17. Ben Wandels (DV), 18. Dimitri Bonte (DV), 19. Luc Dierickx (DV), 20. Kurt Goossens (DV), 21. Kobe Van De Veire (DV), 22. Stijn Goethals (DV), 23. Kristof De Neve (DV), 24. Stef Van Renterghem (DV), 25. Thierry Verstraete (DV), 26. Mark Neirynck (DV), 27. Johan De Baets, 28. Bart Reyniers (DV), 29. Timothy Termont (DV).


    20-09-2017 om 23:27 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    18-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LMU 2017 AALTER woensdag 20 september
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Aalter

    18-09-2017 om 15:36 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2017 Klassementen en Zegestanden Tem Lotenhulle 17 september
    LWU 2017 Klassement Alle Reeksen tem Lotenhulle zondag 17 september. (Klikken!)

    18-09-2017 om 15:34 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2017 Lotenhulle met Ladies Trophy Lotenhulle zondag 17 september
    https://photos.app.goo.gl/a6JfkvgCs97kImbT2(Klikken!)

    Album

    18-09-2017 om 01:36 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    17-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2017 Lotenhulle zondag 17 september (OVB)

    LWU-LOTENHULLE:

    Reeks A:

    1. Flor NACHTERGAELE, 2. Mattijs Holvoet, 3. Anthony Taveirne (DV), 4. Dries Claes, 5. Damon Devriendt, 6. Anthony Spysschaert (DV), 7. Steven Schiettecatte (DV), 8. Thimothy Heyse, 9. Nicholas Braet, 10. Jonas Vandenborre (DV), 11. Wouter Verbeke (DV), 12. Wouter De Fauw, 13. Dieter Vanhulle, 14. Sven Vancoppenolle, 15. Lowie Borgoo, 16. Björn Steyaert, 17. Joery Degrieck, 18. Brecht Verbrugghe (DV), 19. Robby Degrieck.

    Opgaves: Jens Devos (DV), Jonas Vandendaele (DV), Stijn Vanslambrouck (DV).


    Reeks B:

    1. Gino DE CLERCQ, 2. Peter Hooreweghe (DV), 3. Vincent Martlé, 4. Sam Opsomer (DV), 5. Alain Mortier, 6. Frederik Robberechts, 7. David Inghels, 8. Ronny Lutters, 9. Kurt Claeys (DV), 10. Nesten Vandenbulcke, 11. Bart Bonne (DV), 12. Kurt Heyman, 13. Kristof De Cabooter (DV), 14. Gino Martin, 15. Luc Cools, 16. Stijn Boel (DV), 17. Tom De Ketelaere, 18. Kris De Cuyper (DV).

    Opgaves: Jurgen Dumont.

    Reeks C:

    1. Peter DE SMET, 2. Denis Wauters, 3. Christophe Logier, 4. Kurt Vanhaverbeke (DV), 5. Gerry Van Overmeiren (DV), 6. Marnix De Clercq (DV), 7. Philippe Devleeschauwer, 8. Guido Staels, 9. Geert Smet, 10. Hendrik Bogaert.


    Reeks D:

    1. Tony RENIERS, 2. Geert Smet, 3. Ruddy Stockman, 4. Luc Van De Veire, 5. Patrick Luyssen, 6. Danny Boussauw, 7. Johan De Baets, 8. Marc Cogge, 9. Luc De Poorter, 10. Christ Christiaens, 11. Herman Van Den Borre, 12. Eugène De Roeck.

    Reeks E:

    1. Hedwig De Buysser, 2. Guido Fauck, 3. Alain Messager, 4. Johan De Smet, 5. Rik Vanpoucke.

    Reeks F:

    1. Sybrent STAESSEN, 2. Jente Bruning, 3. Mike Allemeersch (DV), 4. Yari Dobbelaere (DV), 5. Kjell Degroote (DV).

    Reeks G:

    1. Koen LEYS, 2. Kenneth Alleman (DV), 3. Jo Maes, 4. Andy Dobbelaere (DV), 5. Steven Vandamme, 6. Ayron Lagrou (DV), 7. Ben De Bruyne, 8. Guy Bogaert, 9. Danny Bogaert, 10. Sven Nachtergaele, 11. Jonas Brack, 12. Dave Cottenier, 13. Jens Six, 14. Steven Tommeleyn, 15. Jens Bogaert, 16. Simon Wybo.


    Reeks Dames:

    1. Marjolijn BOERJAN, 2. Saryn Vermet, 3. Tatjana Theunis, 4. Cara Worm, 5. Daphné Acke (DV), 6. Evi Vandewalle (DV), 7. Daphné Holvoet, 8. Annelies Lauwers, 9. Valerie Bogaert, 10. Sarah Vervaet.


    17-09-2017 om 21:31 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    16-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2017 Album Waterland-Oudeman zaterdag 16 september
    https://photos.app.goo.gl/pfJaiSh7K9RbTYYe2 (Klikken!)

    16-09-2017 om 23:03 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2017 Waterland-Oudeman zaterdag 16 september Uitslag
    LWU-WATERLAND-OUDEMAN: 
    Reeks A: 
    1. Damon DEVRIENDT, 2. Christian De Meijer (Ned) (DV), 3. Kenny Maenhout, 4. Foeke Lammertyn (DV), 5. Sven Françoys, 6. Giovanni Debaere, 7. Ruben Vispoel (DV), 8. Nicholas Braet, 9. Tommy Maenhout, 10. Matthias Vossaert (DV), 11. Kristof Sels (DV), 12. Olivier Vernaet (DV), 13. Mattijs Holvoet, 14. Cedric Viaene, 15. Lennert Buysse (DV), 16. Alexander Vervaeke, 17. Wouter De Fauw, 18. Steffen Commeyne, 19. Chris Scherrens, 20. Tom Van Hyfte (DV), 21. Samuel Hoornaert (DV), 22. Lowie Borgoo, 23. Davy Van Der Linden, 24. Jordy Noteboom (DV), 25. Wesley Van Noord (Ned) (DV), 26. Miel Ryckaert (DV), 27. Sven Vancoppenolle, 28. Davy Mercy, 29. Sam Matthys (DV), 30. Bram De Bruyckere (DV).
    Opgaves:Jurgen De Vos (DV), Donald Gailliaert (DV), Steven De Clercq (DV). 

    Reeks B: 
    1. Alain MORTIER, 2. Dietrich Ghequiere, 3. Bart Ally (DV), 4. Stijn Boel (DV), 5. David Inghels, 6. Nesten Vandenbulcke, 7. Kurt Claeys (DV), 8. Mario Dockx (DV), 9. Olivier Schmitt (DV), 10. Paul Butler (GBr) (DV), 11. Vincent Martlé, 12. Nico Van Bever, 13. Sven Crul.
    Opgaves:Dietrich Van den Berghe. 

    Reeks C: 
    1. Erwin BOLLEN (DV), 2. Luc Van Clapdorp, 3. Franky De Tremerie, 4. Luc De Munck (DV), 5. Rudi Rabout (Ned), 6. Guido Staels, 7. Pedro Michels, 8. Wim Diet, 9. Carlo Schollaert, 10. Hendrik Bogaert, 11. Philippe Devleeschauwer, 12. Kurt Vanhaverbeke (DV), 13. Kurt Victor, 14. Geert Smet, 15. Luc Joos.
    Opgaves: Kurt Van Hoorebeke (DV). 

    Reeks D: 
    1. Patrick WATTENY, 2. Geert Smet, 3. Patrick Decaestecker, 4. Luc Van De Veire, 5. Marc Cogge, 6. Eddy Van Den Abeele (DV), 7. Jozef De Naeghel (DV), 8. Kenny Vande Velde, 9. Marino Cneut, 10. Louis Keymolen, 11. Johan De Baets, 12. Rudy Buzeyn (Ned) (DV), 13. Danny Boussauw, 14. Bruno Cauwelier, 15. Franky Holvoet, 16. Christ Christiaens, 17. Herman Van Den Borre, 18. Eugène De Roeck. 

    Reeks E: 
    1. Wim DE WAAL (Ned), 2. Richard Van De Wiele, 3. Willy Corthier, 4. Johan De Smet, 5. Alain Messager. 

    Reeks F: 
    1. Nigel VANDECASTEELE, 2. Jente Bruning, 3. Jens Decabooter, 4. Yari Dobbelaere (DV), 5. Thomas Lestienne, 6. Maxime Mabilde. 

    Reeks G: 
    1. Denis WAUTERS, 2. Geoffrey Michels (DV), 3. Bjarne Christiaens, 4. Jo Maes, 5. Lorenzo Feys, 6. Koen Leys, 7. Sven Nachtergaele, 8. Kenneth Alleman (DV), 9. Dave Cottenier, 10. David Backx (DV), 11. Marc Vandeginste (DV), 12. Ayron Lagrou (DV), 13. Steven Vandamme, 14. Steven Tommeleyn, 15. Jonas Brack. 

    Reeks Dames: 1. Laney VERCAEMST (DV), 2. Valerie Bogaert.

    16-09-2017 om 20:56 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    11-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2017 Waterland Oudeman zaterdag 16 september
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Waterland-Oudeman:
    De inschrijving heeft plaats in de parochiezaal Kerkstraat 48, Waterland-Oudeman (Sint Laureins)

    11-09-2017 om 21:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (4 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2017 zondag 17 september Lotenhulle
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Lotenhulle 




     Opgelet, gewijzigde Start uren, Finalerit LWU Ladies Trophy, Start om 12u15

    11-09-2017 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    10-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Video reeksen D E F G en Dames
    Video D E F G en Dames geblokkeerd wegens auteursrechtenclaim (Achtergrondmuziek)
    Link hieronder waar je het misschien toch kan bekijken voor ze weer toeslaan! (Sorry!)


    10-09-2017 om 17:18 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (5 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2017 klassementen en zegestanden tem Poeke 9 september
    LWU 2017 Klassementen alle reeksen tem Poeke 9 september. (Klikken)

    10-09-2017 om 10:06 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2017 Poeke Album van zaterdag 9 september
    https://photos.app.goo.gl/5wUbB7KCOose81Oz2 Klikken

    10-09-2017 om 03:25 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    09-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2017 Poeke uitslagen van zaterdag 9 september (OVB)

    LWU-POEKE:

    Reeks A:

    1. Giovanni DEBAERE, 2. Kim Devroye, 3. Michael Van Eeckhout, 4. Mattijs Holvoet, 5. Steffen Commeyne, 6. Lowie Borgoo, 7. Steven Schietecatte (DV), 8. Ruben Crop, 9. Kevin Despiegelaere, 10. Dieter Vanhulle, 11. Christophe Smekens (DV), 12. Brian Labaere (DV), 13. Jordy Clarisse, 14. Brecht Verbrugghe (DV), 15. Kjell Prazanova, 16. Matthias Van Ongeval (DV), 17. Tom Van Hyfte (DV).

    Opgaves: David Haegeman, Kenny Michels, Kenneth Labaere (DV), Anton Straetmans (DV), Stijn Kiekens (DV), Gilles de Vulder, Sven Vancoppenolle, Donovan Degryse, Stijn Tuytens (DV), Wiebe Vanommeslaeghe (DV).

    Reeks B:

    1. Nico LEFEVER, 2. David Haegeman, 3. Tom Saeys, 4. Dietrich Ghequiere, 5. Rudy Vergucht, 6. Frederik Robberechts, 7. Geoffrey Luyssen, 8. Wouter Neuville, 9. Ronny Lutters, 10. Kurt Heyman, 11. Gianni Dumarey (DV), 12. Nico Van Bever, 13. Sven Crul, 14. Nesten Vandenbulcke, 15. Vincent Martlé, 16. Jonathan Van Kerckhove (DV), 17. Gino Martin, 18. Kevin Claeys (DV).

    Opgaves: Mario Dockx (DV), Aron Bauwens.

    Rees C:

    1. Marnix STRUBBE (DV), 2. Hans Christiaens, 3. Carlo Schollaert, 4. Erwin Bollen (DV), 5. Filip Berquin, 6. Luc Van Clapdorp, 7. Patrick Moens, 8. Mario Lammens, 9. Kurt Vanhaverbeke (DV), 10. Filip Vermeersch, 11. Philippe Devleeschauwer, 12. Guido Staels, 13. Geert Smet.

    Opgaves: Claudio Rizzo (DV), Eddy Francois, Wim Diet.


    Reeks D:

    1. Leon DEUSS (DV), 2. Patrick Watteny, 3. Tony Reniers, 4. Bruno Cauwelier, 5. Marc Cogge, 6. Luc Van De Veire, 7. Geert Smet, 8. Johan De Baets, 9. Danny Depreitere, 10. Danny Boussauw, 11. Louis Keymolen, 12. Marino Cneut, 13. Franky Holvoet, 14. Christ Christiaens, 15. Eugène De Roeck, 16. Herman Van Den Borre, 17. Jan Cortoos (DV), 18. Johan Debackere (DV), 19. Patrick Decaestecker.

    Reeks E:

    1. Rik VANPOUCKE, 2. Alain Messager, 3. Guido Fauck, 4. Willy Corthier, 5. Johan De Smet, 6. Hedwig De Buysser.

    Reeks F:

    1. Yari DOBBELAERE (DV), 2. Nigel Vandecasteele, 3. Arend Forrest, 4. Jasper Roobroeck, 5. Sybrent Staessen, 6. Maarten Crop, 7. Maxime Mabilde.

    Reeks G:

    1. Jens BOGAERT, 2. Kenneth Alleman (DV), 3. Marc Vandeginste (DV), 4. Denis Wauters, 5. Bjarne Christiaens, 6. Lorenzo Feys, 7. Dave Cottenier, 8. Ben De Bruyne, 9. David Backx (DV), 10. Chris Vycnkier (DV), 11. Steven Vandamme, 12. Dieter Vercaemer, 13. Bert De Craemer (DV), 14. Koen Leys, 15. Tom Van Vaerenbergh, 16. Danny Bogaert, 17. Jo Maes, 18. Simon Wybo, 19. Jonas Brack, 20. Rudy Defeyter, 21. Steven Tommeleyn, 22. Jeffrey Hutsebaut.


    Reeks Dames:

    1. Tatjana THEUNIS, 2. Saryn Vermet, 3. Daphné Holvoet, 4. Céline Vandenbroele, 5. Daphné Acke (DV), 6. Annelies Lauwers.


    Reeks Parochianen en genodigden:

    1. Mattijs HOLVOET, 2. Bart Ally (DV), 3. Sander Deloof (DV), 4. Dieter Denduyver (DV), 5. Kurt Claeys (DV), 6. Jonas Maebe (DV), 7. Koen Vanderbeke (DV), 8. Koenraad Roeygens (DV), 9. Pieter Bruggeman (DV), 10. Kobe Van De Veire (DV), 11. Thomas Steyaert, 12. Björn Steyaert, 13. Gert Diependaele (DV), 14. Bert Maebe (DV), 15. Timothy Termont (DV), 16. Frederik Crul (DV), 17. Pedro Bollaert (DV), 18. Wouter Van Laecke (DV), 19. Yves De Vriendt (DV), 20. Dieter Roman (DV), 21. Mathias Maebe (DV).



    09-09-2017 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    04-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Poeke

    04-09-2017 om 19:21 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    03-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2017 klassementen en Zegestanden tem INGELMUNSTER 2 september
    LWU 2017 Klassementen alle reeksen tem Ingelmunster 2 september  (Klikken!)

    03-09-2017 om 09:27 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2017 INGELMUNSTER zaterd 2 september Album
    Om het album tr bekijken klik op onderstaande link!

    03-09-2017 om 08:49 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    02-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2017 INGELMUNSTER zaterdag 2 september uitslagen(OVB)

    LWU-INGELMUNSTER:

    Reeks A:

    1. Giovanni DEBAERE, 2. Kim Van Oost, 3. Tim De Baene (DV), 4. Damon Devriendt, 5. Kim Devroye, 6. Bram Lampaert (DV), 7. Steffen Commeyne, 8. Kobe Nachtergaele, 9. Brent Ryckoort , 10. Brecht Verhoeyen (DV), 11. Laurens Logghe (DV), 12. Matthias Thoorens, 13. Wiele Vanommeslaeghe (DV), 14. Jeroen Vandewalle, 15. Jonas Vandenborre (DV), 16. Jonah Maes (DV), 17. Stijn Vanslambrouck (DV), 18. Peter Derynck (DV), 19. Sven Vancoppenolle, 20. Samuel Hoornaert (DV), 21. Ruben Crop.

    Opgaves: Kevin Staelens, Björn Steyaert, Gilles de Vulder, Jordy Deltomme (DV), Thomas Steyaert, Jérémy Dutoo (DV), Tibald Verelst (DV), Tibo Degryse (DV), Kevin Delannoy (DV), Daan Demol (DV), Efraïm Locquet (DV), Wouter Vandenborre (DV), Lowie Borgoo, Yenco Vanwalleghem (DV), Joni Desmet (DV), Kevin Despiegelaere.


    Reeks B:

    1. Gino DE CLERCQ, 2. Mathieu De Rouck, 3. Geoffrey Luyssen, 4. Kristof Desimpelaere (DV), 5. Mike Van Ryssel, 6. Stijn Boel (DV), 7. Kurt Heyman, 8. Dietrich Ghequiere, 9. Tom Saeys, 10. David Inghels, 11. Nesten Vandenbulcke, 12. Vincent Martlé, 13. Olivier Schmitt (DV), 14. Sven Crul, 15. Nikki Denijs (DV).

    Opgaves: Tom Six (DV), Nick De Gruyter (DV).

    Reeks C:

    1. Philippe DEVLEESCHAUWER, 2. Luc Van Clapdorp, 3. Nico Hellebuyck (DV), 4. Marnix Strubbe (DV), 5. Guido Staels, 6. Steven Grymonpré, 7. Hendrik Bogaert, 8. Geert Smet.

    Opgaves: Ronny Lepoutre.


    Reeks D:

    1. Patrick DECAESTECKER, 2. Jean-Pierre Deloof (DV), 3. Patrick Watteny, 4. Gino Corneillie (DV), 5. Luc Van De Veire, 6. Geert Smet, 7. Bruno Cauwelier, 8. Marc Cogge, 9. Patrick Luyssen, 10. Louis Keymolen, 11. Luc Verlinde, 12. Marino Cneut, 13. Danny Boussauw, 14. Danny Depreitere, 15. Franky Holvoet, 16. Christ Christiaens, 17. Herman Van Den Borre, 18. Eugène De Roeck.

    Reeks E:

    1. Rik VANPOUCKE, 2. Hedwig De Buysser, 3. Guido Fauck, 4. Alain Messager, 5. Willy Corthier.

    Reeks F:

    1. Sybrent STAESSEN, 2. Jente Bruning, 3. Jens Decabooter, 4. Thomas Lestienne, 5. Nigel Vandecasteele, 6. Goran Gouwy , 7. Arend Forrest, 8. Joni Demasure (DV), 9. Maarten Crop, 10. Kjell Degroote (DV), 11. Maxime Mabilde, 12. Robbie De Smet.

    Reeks G:

    1. Koen LEYS, 2. Denis Wauters, 3. Jonathan Viaene, 4. Kenneth Alleman (DV), 5. Andy Dobbelaere (DV), 6. Jo Maes, 7. Ben De Bruyne, 8. Simon Vansevenant (DV), 9. Bjarne Christiaens, 10. Ayron Lagrou (DV), 11. Steven Vandamme, 12. Sven Nachtergaele, 13. Diederik Rosez (DV), 14. Jans Desal (DV), 15. Bart Dedulle (DV), 16. Kurt Vancoppenolle, 17. Marc Vandeginste (DV), 18. Ruben Lust, 19. Dieter Vercaemer, 20. Johan Dedulle, 21. Miguel Verhaeghe, 22. Andy Ingels, 23. Jens Bogaert, 24. Guy Bogaert, 25. Jonas Brack, 26. Danny Bogaert, 27. David Backx (DV), 28. Steven Tommeleyn, 29. Patrick Declercq, 30. Pedro Boudry (DV), 31. Simon Wybo, 32. Dave Cottenier, 33. Kenny Leyn, 34. Rudy Defeyter, 35. Frederick Vanderhaeghen.


    Reeks Dames:

    1. Marjolijn BOERJAN, 2. Celine Vandenbroele, 3. Daphné Holvoet, 4. Saryn Vermet, 5. Daphné Acke (DV), 6. Annelies Lauwers, 7. Valerie Bogaert, 8. Elice Timperman (DV), 9. Amy De Jaeger (DV), 10. Sarah Vervaet, 11. Jana Devoet.

    02-09-2017 om 20:51 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)

    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • Inschrijvingsformulier LWU 2017
  • Reglement LWU 2017
  • Kalender LWU 2017
  • ICF WK 2017 Alle Info via link op pdf pagina
  • Reglement Ronde van Nazareth 2016

  • Mijn favorieten
  • bloggen.be

  • georges.schepens@gmail.com

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Blog als favoriet !

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Archief per week
  • 23/10-29/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 24/10-30/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 19/10-25/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!