Inhoud blog
  • LWU 2019 Merelbeke-Schelderode zondag 23 juni uitslagen(ovb)
  • LWU 2019 Merelbeke-Schelderode zondag 23 juni.
  • LWU 2019 Oudenaarde-Mater zaterdag 22 juni
  • LWU 2019 Oudenaarde-Mater zaterdag 22juni
  • LWU Klassementen alle Reeksen tem Nazareth 16 juni
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Landelijke Wieler Unie (LWU)
    LWU Info Kalender Reglement Uitslagen etc.
    Recreatief wielrennen
    23-06-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Merelbeke-Schelderode zondag 23 juni uitslagen(ovb)

    LWU-SCHELDERODE:

    Reeks A:

    1. Jonas ACKET, 2. Olivier De Smet, 3. Jens Verhaegen (DV), 4. Seppe Verschuere, 5. Thomas Steyaert, 6. Matthias Moeyaert, 7. Christophe Colet (DV), 8. Mattijs Holvoet, 9. Bryan Ryelandt, 10. Stijn Peelman (DV), 11. Kevin Van Laethem, 12. Mike Laforce (DV), 13. Gillian Demuynck (DV), 14. Louis Clincke (DV), 15. Wouter De Fauw, 16. Spencer Tack, 17. Florian Viaene, 18. Gilles Harinck (DV), 19. Mattias De Spiegeleire, 20. Jelle Grootaert, 21. Andy Dobbelaere, 22. Jonah Maes (DV), 23. Martijn Lambrecht, 24. Mathieu Decock (DV), 25. Miguel Picquet (DV), 26. Giovanni Debaere.

    Opgaves:Lowie Borgoo, Bryan Vispoel, Stijn Van der Jeught, Bjorn Martens, Jan Hosselaer (DV), Sören Verhaegen (DV), Dante Vanmeerhaeghe, Yves Schouwaerts (DV), Sam Moerman, Gino De Clercq, Gilles De Vulder (DV), Bing Van Canegem (DV), Michael Roels, Dieter Gerber (DV), Arne Carrette.

    Reeks B:

    1. Gino DE CLERCQ, 2. Stijn Desmet, 3. Gunter Dhondt, 4. Bart Dedulle, 5. Peter Hooreweghe, 6. Peter Van Haverbeek (DV), 7. Xavier Sintubin, 8. Nicolas Dehaemers, 9. Jurgen Diependaele, 10. Willem Hooreweghe, 11. Kevin Claeys, 12. Dieter Buyse (DV), 13. Kurt Claeys, 14. Nesten Vandenbulcke, 15. Youri Cathelyn, 16. Dave Mortier, 17. Tom Van Vaerenbergh, 18. Mathieu De Rouck, 19. Pascal De Vos, 20. Rudy Vergucht, 21. Jonathan Van Kerckhove (DV), 22. Sven Crul, 23. Pieter Tinel (DV), 24. Kristof De Cabooter (DV), 25. Luc Cools, 26. Patrick Van Acker (DV), 27. Jo Maes.

    Reeks C:

    1. Frank VAN HOLDERBEKE, 2. Peter De Smet, 3. Filip De Wannemaeker, 4. Erwin Bollen, 5. Eddy Gyselinck, 6. Philippe Devleeschauwer, 7. Donald Gamble (DV), 8. Koen Oliebos, 9. Christophe Logier, 10. Wim Bracke (DV), 11. Nico Pauwels, 12. Kristof Toussyn, 13. Jean-Claude Demarest (DV), 14. Fritz De Praetere, 15. Denis Lecluyse (DV), 16. Stanny Benoot.

    Opgaves: Ronny Decabooter, Patrick Moens, Frank Suys, Denis Wauters.


    Reeks D:

    1. Frank SUYS, 2. Wim Winandy, 3. Denis Wauters, 4. Peter Ballet (DV), 5. Danny Carette, 6. Kurt Leuntjens, 7. Danny Depreitere, 8. Ronny Lepoutre, 9. Xavier Dewulf, 10. Louis Keymolen, 11. Christ Christiaens.

    Reeks E:

    1. Luc MEHEUS, 2. Erik De Waele.

    Reeks F:

    1. Iben VANDEVYVERE, 2. Mxime Mabilde, 3. Goran Gouwy, 4. Dylan Depetter (DV), 5. Stef Vermeiren, 6. Bert De Baere (DV), 7. Joni Demasure, 8. Nunjo Dewaele (DV), 9. Maarten Crop, 10. Robbie De Smet, 11. Yorbe Dhondt (DV), 12. Maarten Monsaert.

    Reeks G:

    1. Johan DEDULLE, 2. Dave Cottenier, 3. Ben De Bruyne, 4. Nigel Vandecasteele, 5. Jordan Becquet (DV), 6. Jens Bogaert, 7. Koen Leys, 8. Christophe Deseyne, 9. Andy Ingels, 10. Koen Vander Beken, 11. Pedro Boudry, 12. Jonas Brack, 13. Frederick Vandenheede (DV), 14. Stijn Dupon, 15. Timothy Depreitere, 16. Willem Van Der Jeught, 17. Timmy Braekeveld, 18. Steven Tommeleyn, 19. Kurt Van Hoorebeke, 20. Kenny Leyn, 21. Jens Gheysens (DV), 22. Steven Van Den Abeele (DV).


    Reeks Dames:

    1. Anja NOBUS, 2. Daphné Acke, 3. Aurélie Vermeir (DV), 4. Jasmine De Beir (DV), 5. Mieke Velghe, 6. Jana Goddeeris (DV), 7. Evy Geerts, 8. Justien T'Kint, 9. Sine Van Win, 10. Amber Nuyens, 11. Nisha De Bleser (DV).


    23-06-2019 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    22-06-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Merelbeke-Schelderode zondag 23 juni.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen LWU Schelderode
    Podium voor elke reeks, na iedere wedstrijd!
    Na de start van de volgende!

    22-06-2019 om 21:15 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Oudenaarde-Mater zaterdag 22 juni

    Voor Foto's van LWU te Mater verwijs ik u graag naar het wielersportalbum op Facebook door Elie Velghe.

    LWU-MATER:

    Reeks A:

    1. Seppe VERSCHUERE, 2. Stijn Van der Jeught, 3. Spencer Miller (VS) (DV), 4. Olivier De Smet, 5. Jonas Acket, 6. Kim Devroye, 7. Lode Van Impe (DV), 8. Enzo Vandekerckhove, 9. Mario Arroyave (VS) (DV), 10. Pieterjan Roeygens (DV), 11. Ward Mercier (DV), 12. Michiel Van Hoorebeke, 13. Ean Pugh (VS) (DV), 14. Kevin Van Laethem, 15. Wouter Vandenbergh (DV), 16. Laurens Cavey (DV), 17. Matthias Thoorens (DV), 18. Bryan Ryelandt, 19. Cedric Viaene, 20. Jens Delaere (DV), 21. Diego Bomeré, 22. Justin Greendield (VS) (DV), 23. Sven Vancoppenolle, 24. Dante Vanmeerhaeghe.

    Opgaves: Gauthier Buyssens, Gilles Harinck (DV), Bruno Van Wilderode (DV), Jonas Vandendaele, Dylan Neetens (DV), Koen Verhelst (DV), Mathieu Langedock (DV), Jérémy Dutoo, Joeri De Meyer, Spencer Tack, Flor Nachtergaele, Jonas De Vlieger, Pieter-Jan Demuynck (DV), Benjamin D'Hondt (DV), Nick Vanrobaeys (DV), Tibo Degryse.

    Reeks B:

    1. GinoDE CLERCQ, 2. Kenny Michels, 3. Francis Quartier, 4. Michael Eeckhout (DV), 5. Peter Van Haverbeek (DV), 6. Filip Weemaes (DV), 7. Nesten Vandenbulcke, 8. Yves Cnudde (DV), 9. Mathieu De Rouck, 10. Jo Maes.

    Opgaves:Kevin Claeys, Tom De Ketelaere, Youri Cathelyn, Steven De Baets (DV).

    Reeks C:

    1. Peter DE SMET, 2. Tom Saeys, 3. Filip De Wannemaeker, 4. Wouter Cael, 5. Frederik Robberechts, 6. Ronny Lutters, 7. Jeffrey Vandendorpe, 8. Dominiek Volcke (DV), 9. Eddy Gyselinck, 10. Kristof Toussyn, 11. Denis Wauters, 12. Christian Williams (VS) (DV).

    Opgave:Emmanuel Kaer (DV).


    Reeks D:

    1. Benny VANHOLSBEKE, 2. Dominique Depuydt, 3. Rudi Wille, 4. Kurt Leuntjens, 5. Johan De Baets, 6. Ronny Lepoutre, 7. Denis Wauters, 8. Dirk De Bie, 9. Christ Christiaens, 10. Xavier Dewulf, 11. Danny Carette.

    Reeks E:

    1. Guido FAUCK, 2. Luc Meheus, 3. Erik De Waele.

    Reeks F:

    1. Timon DEWITTE (DV), 2. Goran Gouwy, 3. Thimo Spileers (DV), 4. Jasper Roman (DV), 5. Kenji Herman, 6. Joni Demasure, 7. Maxime Mabilde, 8. Maarten Crop, 9. Robbie De Smet, 10. Glenn Troncquo (DV), 11. Louis Meersman (DV), 12. Iben Vandevyvere, 13. Nils Braem, 14. Emiel Callens (DV), 15. Tim Christiaens (DV).

    Reeks G:

    1. Xavier VANHAELEWYN, 2. Djess Camertijn, 3. Andy Ingels, 4. Koen Vander Beken, 5. Willem Van Der Jeught, 6. Marc Vandeginste, 7. Brian Vande Velde, 8. Laurens Dewaele, 9. Dave Cottenier, 10. Koen Leys, 11. Nigel Vandecasteele, 12. Stijn Vanhaverbeke, 13. Christophe Willemijns, 14. Alexander Dewilde, 15. Christophe Deseyne, 16. Jonas Uvyn (DV), 17. Sebastiaan Hoste (DV), 18. Gregory Depaepe, 19. Jens Bogaert, 20. Pedro Boudry, 21. Timmy Braekeveld, 22. Robbe Delaere, 23. Nico Waelkens, 24. Jonas Brack, 25. Chris Vynckier, 26. Arend Forrest, 27. Luc De Smet, 28. Steven Tommeleyn, 29. Pieter Vanhaverbeke (DV).


    Reeks Dames:

    1. Annik VAN LEUVEN, 2. Brittany Parffrey (VS) (DV), 3. Anja Nobus, 4. Soetkin Vertenten, 5. Fien Corteville, 6. Justien T'Kint, 7. Evy Geerts, 8. Bonnie Delanote.


    22-06-2019 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    17-06-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Oudenaarde-Mater zaterdag 22juni
    Klik op de afbeelding om de link te volgen LWU Mater

    17-06-2019 om 19:59 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU Klassementen alle Reeksen tem Nazareth 16 juni
    LWU 2019 Klassementen alle Reeksen tem Nazareth 16 juni (Klikken!)

    17-06-2019 om 15:07 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    16-06-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Nazareth zondag 16 juni uitslag alle reeksen (OVB)

    Album LWU Nazareth by me reeks A (Klikken!)

    Album LWU Nazareth by me Reekss B en C (Klikken!)

    Album LWU Nazareth by me podium reeks A (Klikken!)

    Album LWU Nazareth by me podia reeksen B en C. (klikken!)

    Album LWU Nazareth by me podia D E F G en Dames. (klikken!)

    Veel foto`s op Fb, Elie's wielersportalbum! 

    ALBUM LWU Nazareth by Herman Van Den Borre. (klikken!)

    LWU-NAZARETH:

    Reeks A:

    1. Hakim VERBEURE (DV), 2. Seppe Verschuere, 3. Kevin Van Laethem, 4. Thomas Steyaert, 5. Lorenzo Blomme (DV), 6. Giovanni Debaere, 7. Bryan Ryelandt, 8. Joris Descamp (DV), 9. Olivier De Smet, 10. Thomas Wieme (DV), 11. Michiel Van Hoorebeke, 12. Björn Steyaert, 13. Nick Vanrobaeys (DV), 14. Jakob Coussement (DV), 15. Alexander Alonso (Spa) (DV), 16. Dries De Smet (DV), 17. Wouter De Fauw, 18. Mattias De Spiegeleire, 19. Cedric Viaene, 20. Brecht Vandekerckhove, 21. Jérémy Dutoo, 22. Jonah Maes (DV), 23. Pieter Everaerd (DV),, 24. Pieter Bauters (DV), 25. Stijn Van der Jeught, 26. Gunter Dhondt (DV), 27. Gatien Bossaer (DV), 28. Gilles Harinck (DV), 29. Pieter-Jan De Muynck (DV), 30. Martijn Lambrecht, 31. Sven Vancoppenolle, 32. Dante Vanmeerhaeghe, 33. Diego Bomeré, 34. Andy Dobbelaere

    Opgaves: Jan De Cokere (DV), Jeffrey Hutsebaut, Leonard Hooijmans (DV), Geoffrey Michels, Jonas Devoet, Mauro Verleyen (DV), Thomas De Stercke (DV), Robby Degrieck, Ruben Crop, Aloïs Gevaert , Lowie Borgoo, Chendo De Vriese, Kengy Verhaeghe (DV), Alessandro De Waele (DV), Gino De Clercq, Bart Ally.

    Reeks B:

    1. Stijn VAN DE MAELE (DV), 2. Peter Van Haverbeek (DV), 3. Tom Calluy, 4. Xavier Sintubin, 5. Tom De Leenheer (DV), 6. Pascal Tiers, 7. Peter Hooreweghe, 8. Kenny Michels, 9. Angelo Everaert (DV), 10. Bart Roets (DV), 11. Francis Quartier, 12. Tom Van Vaerenbergh, 13. Rudy Vergucht, 14. Stijn Desmet, 15. Willem Hooreweghe, 16. Kurt Claeys, 17. Gino De Clercq, 18. Bart Ally, 19. Steven De Baets (DV), 20. Dave Mortier, 21. Nico Van Bever, 22. Nesten Vandenbulcke, 23. Bart Dedulle, 24. Björn Jacobs (DV), 25. Jonathan Van Kerckhove (DV), 26. Kristof De Cabooter (DV), 27. Tom Van de Walle, 28. Davy Timmerman (DV), 29. Kevin Claeys, 30. Gunter Dhondt (DV), 31. Nico Lefever, 32. Kurt Heyman, 33. Matthias Lamote (DV), 34. Jo Maes, 35. Frederick Vandenheede (DV), 36. Mike Van Ryssel, 37. Stijn Boel, 38. Pascal De Vos, 39. Steven De Groote (DV), 40. Luc Cools.

    Opgave: Gert Brijs (DV).

    Reeks C:

    1. Frank VAN HOLDERBEKE, 2. Erik Decock (DV), 3. Philip Lampaert, 4. Wouter Cael, 5. Geert Roose, 6. Peter De Smet, 7. Fabien Savat, 8. Stefaan David, 9. Patrick Van Wimsi (DV), 10. Jean-Pierre Deloof, 11. Frank Suys, 12. Pieter Hostyn, 13. Rik Coppens, 14. Luc Van Clapdorp, 15. Rudi Rabout (Ned), 16. Fabien Hanssens, 17. Dennis Demaertelaere, 18. Ronny Lutters, 19. Kristof Toussyn, 20. Frederik Robberechts, 21. Kurt Vanhaverbeke, 22. Claude Van Strijdonck (DV), 23. Philippe Devleeschauwer, 24. Patrick Moens, 25. Geert Goris (DV), 26. Denis Lecluyse (DV), 27. Filip De Wannemaeker, 28. Kris De Waele, 29. Stefaan Ferrest, 30. Alain Van Den Broeck (DV), 31. Christophe Logier, 32. Emmanuel Kaes (DV), 33. Kris De Cuyper (DV), 34. Marnix Declercq, 35. Jean-Claude Demarest (DV), 36. Stanny Benoot, 37. Fritz De Praetere, 38. Ronny Decabooter, 39. Denis Wauters.

    Opgaves: Claudio Rizzo, Wim Bracke (DV).


    Reeks D:

    1. Wim WINANDY, 2. Filip Berquin, 3. Rudy Van De Velde (DV), 4. Jean-Pierre Deloof, 5. Benny Vanholsbeke, 6. Peter Ballet (DV), 7. Ronald Gort (Ned) (DV), 8. Dirk Mathys (DV), 9. Johan Verbeke (DV), 10. Ronny Lepoutre, 11. Danny Carette, 12. Luc Verlinde, 13. Bruno Cauwelier, 14. Patrick Watteny, 15. Wim De Coninck, 16. Luc Joos, 17. Henk Bolle, 18. Noel Willems (DV), 19. Danny Depreitere, 20. Denis Wauters, 21. Xavier Dewulf, 22. Bart Delagrange (DV), 23. Siegfried Vanoverberghe, 24. Luc De Poorter, 25. Danny Boussauw, 26. Christ Christiaens, 27. Herman Van Den Borre, 28. Frank Suys, 29. Kenny Vande Velde, 30. Kurt Leuntjens.

    Reeks E:

    1. Rik VANPOUCKE, 2. Andrew Donaldson (GBr), 3. Eddy Depreitere, 4. Luc Meheus, 5. Guido Fauck, 6. Richard Van De Wiele (DV).

    Reeks F:

    1. Stef VERMEIREN, 2. Goran Gouwy, 3. Robbie De Smet, 4. Maxime Mabilde, 5. Enrique Struyf, 6. Joni Demasure, 7. Yoric Dheedene (DV), 8. Emiel Callens (DV), 9. Yente de Vos (DV), 10. Tim Christiaens (DV), 11. Yorbe Dhondt (DV), 12. Rodrigo Struyf.

    Reeks G:

    1. Johan DEDULLE, 2. Nigel Vandecasteele, 3. Xavier Vanhaelewyn, 4. Koen Vander Beken, 5. Danny Van Goethem, 6. Nico Waelkens, 7. Ben De Bruyne, 8. Koen Leys, 9. Laurens Dewaele, 10. Chris Vynckier, 11. Pedro Boudry, 12. Jonas Brack, 13. Alexander Dewilde, 14. Sebastiaan Hoste (DV), 15. Dave Cottenier, 16. Guy Bogaert, 17. Bjarne Christiaens, 18. Arend Forrest, 19. Andy Ingels, 20. Marc Vandeginste, 21. Jonas Uvyn (DV), 22. Jean Durieu (Fra), 23. Jens Bogaert, 24. Timmy Braekeveld, 25. Robbe Delaere, 26. Danny Bogaert, 27. Phil Delgouffe, 28. Kurt Van Hoorebeke, 29. Steven Tommeleyn., 30. Jens Gheysens (DV), 31. Kenny Leyn, 32. Pirmin Van Den Borre, 33. Luc De Smet.


    Reeks Dames:

    1. Anja NOBUS, 2. Daphné Acke, 3. Bonnie Delanote, 4. Peggy Hoste, 5. Marjolijn Boerjan, 6. Fien Corteville, 7. Mieke Velghe, 8. Evy Geerts, 9. Holly Marie Richter (VS) (DV), 10. Sarah Vervaet, 11. Katleen Jacobs, 12. Justien T'Kint, 13. Sine Van Win, 14. Machalina Dereere.


    16-06-2019 om 00:00 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    10-06-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Nazareth zondag 16 juni
    Klik op de afbeelding om de link te volgen LWU Nazareth

    10-06-2019 om 19:02 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Kalender update op 10 juni en LWU Ladies Trophy
    Kalender update (Klikken!)


    10-06-2019 om 13:37 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Klassementen en zegestanden tem Izegem 9 juni
    LWU 2019 Klassementen Alle Reeksen tem Izegem 9 juni (Klikken!)

    10-06-2019 om 12:58 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    09-06-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LWU 2019 Izegem Ladies Trophy zondag 9 juni

    Album Ladies Trophy Izegem (klikken!)

    Uitslag 4de rit LWU Ladies Trophy Izegem zondag 9 juni 2019

    Reeks Dames:

    1. Shana DALVING, 2. Anja Nobus, 3. Eltina Van Wijk (Ned), 4. Bonnie Delanote, 5. Daphné Acke, 6. Mieke Velghe, 7. Margot Vandekerkhove (DV), 8. Fien Corteville, 9. Margot Bourguignon (DV), 10. Peggy Hoste, 11. Marjolijn Boerjan, 12. Jane Hellewell (GBr) (DV), 13. Katleen Fraeye, 14. Stéphanie Lagache, 15. Justien T'Kint, 16. Sandra Sintobin, 17. Holly Richter (VS) (DV), 18. Amber Nuyens, 19. Katleen Jacobs, 20. Machalina Dereere, 21. Grainne Hanley (GBr) (DV), 22. Katrien Neyrinck.

    Klassement Ladies Trophy na 4 ritten.


    Naam

    aw

    Totaal

    1

    Eltina Van Wijk (Ned)

    4

    178

    2

    Anja Nobus

    4

    168

    3

    Mieke Velghe

    4

    156

    4

    Margot Vandekerkhove

    4

    144

    5

    Katleen Fraeye

    4

    133

    6

    Marjolijn Boerjan (KVB)

    4

    133

    7

    Stéphanie Lagache

    4

    131

    8

    Daphné Acke

    3

    125

    9

    Amber Nuyens

    4

    117

    10

    Peggy Hoste

    3

    113

    11

    Fien Corteville

    3

    113

    12

    Justien T'Kint

    3

    89

    13

    Shana Dalving

    2

    89

    14

    Soetkin Vertenten

    2

    83

    15

    Bonnie Delanote

    2

    82

    16

    Kelly Vandenabeele

    2

    75

    17

    Jane Hellewell (GBr)

    2

    68

    18

    Sarah Vervaet

    2

    67

    19

    Sandra Sintobin

    2

    62

    20

    Katrien Neyrinck

    2

    61

    21

    Katleen Jacobs

    2

    57

    22

    Grainne Hanley (GBr)

    2

    51

    23

    Tara Gins

    1

    44

    24

    Aurélie Vermeir

    1

    42

    25

    Jasmine De Beir

    1

    39

    26

    Inge Roelandt

    1

    39

    27

    Sarah Ten Hartog

    1

    37

    28

    Margot Bourguignon

    1

    37

    29

    Mira Peeters

    1

    36

    30

    Cécile Lambert

    1

    34

    31

    Eva Vermeersch

    1

    31

    32

    Margot Vanpachtenbeke

    1

    30

    33

    Celestien Van Ael

    1

    29

    34

    Tiger-Lil Harinck

    1

    29

    35

    Holly Richter (VS)

    1

    29

    36

    Yana Van Staeyen

    1

    28

    37

    Jasmira Nobus

    1

    27

    38

    Lisa Defeyter

    1

    27

    39

    Joyce Tack

    1

    26

    40

    Machlina Dereere

    1

    26

    41

    Tatjana Theunis

    1

    25

    42

    Chloé Clauwaert

    1

    24

    43

    Janinka Vervacke

    1

    23

    09-06-2019 om 23:15 geschreven door ellende2  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)

    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • Inschrijvingsformulier LWU 2019
  • Reglement LWU 2019
  • Kalender LWU 2019
  • LWU Kalender Dames 2019
  • Reglement Ronde van Nazareth 2016

  • Mijn favorieten
  • bloggen.be

  • georges.schepens@gmail.com

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Blog als favoriet !

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Archief per week
  • 17/06-23/06 2019
  • 10/06-16/06 2019
  • 03/06-09/06 2019
  • 27/05-02/06 2019
  • 20/05-26/05 2019
  • 13/05-19/05 2019
  • 06/05-12/05 2019
  • 29/04-05/05 2019
  • 22/04-28/04 2019
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 23/10-29/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 24/10-30/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 19/10-25/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!